Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Beypazarı oto çekici


Beypazarı Oto Çekici, Araç Kurtarıcı Hizmeti Chekici'de!

Beypazarı, Ankara iline bağlı bir ilçedir. İlçeye ulaşım; Ankara ili üzerinden gerçekleşmektedir. Karayolu ulaşım aracınız ile Ankara-Beypazarı yolundan ilçe sınırları içerisine giriş yapmış ama araç arızası yüzünden çekici arama zahmetine girmiş bir sürücü müsünüz? Ya da henüz çekici ihtiyacınız yokken karşılaştıysak, bir gün çekici ihtiyacınız olursa çekici bir uygulama aracılığıyla anında çekici hizmeti alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Çekici, tüm Türkiye'de çekici hizmeti veren ve yenilikçi sistemi ile kullanıcılarına dijital ortam üzerinden çekici bulmalarını sağlayan bir firmadır. Kullanıcısının 7 coğrafi bölgede de yanında olarak, her hizmet noktasına o bölgenin çekicilerini yerleştirmiştir. İlçede çekici mi arıyorsunuz? Karayolu ulaşım aracınız; Kamyonet, motosiklet, karavan, kamyonet, traktör, tarım makinesi, iş makinesi ya da herhangi bir vasıta mı? Çekici (Chekici), dijital ortama uyumlu hizmet anlayışı ile mobil uyumlu web sitesi chekici.com, mobil uygulaması ÇekiciApp ve 7/24 canlı destek hattı 0552 880 35 05 ile yanınızda! 


Türkiye'deki sürücülerin çekici bulmak için yaşadığı sorunlara son vermek amacıyla çıktığımız bu yolda inovatif düşünürek, iş tasarımımızla dikkatleri üzerimize çeken internet girişimimizle (Startup) projemiz Çekici'yi hizmetinize sunduk! Alıştığınız dışında çekici hizmeti almanızı hedefleyerek, çekici-müşteri buluşmasını kısa sürede tek bir platform üzerinden gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Çekici ile asla yarı yolda kalmayan kullanıcılarımız arasına dahil olabilir, sizde yolculuklarınızı garanti altına alabilirsiniz. Çekici, Beypazarı ilçesinde de kesintisiz hizmet vermektedir. İllerdeki, ilçelerdeki çekicileri bir araya getirdiğimiz platformumuz üzerinden Beypazarı Oto ÇekiciAraç kurtarıcı taleplerinizi anında oluşturabilirsiniz. Tüm Türkiye'nin çekicisi, Chekici ile araç taşıtmak mı? Tabii ki çok kolay!


Beypazarı Oto Çekici, Chekici Sisteminde Nasıl Çalışıyor?

Chekici, talep-teklif usulü sistemi ile çalışır. İşlem akış ekranları ile hem mobil uygulamamız hem de web sitemiz üzerinden Beypazarı Oto Çekici talebinde bulunmak istediğinizde, tercih yolunuz ikiye ayrılır. Talep sayfalarımızı "Acil Çekici" ve "Çekici Talep Et" olarak belirledik. Müşteri-tedarikçi ortak platformu Çekici üzerinden; acil durumlarınız için talep oluşturma, şehirden şehre araç taşıtma, şehir içi araç taşıma, birden fazla aracınıza çekici bulma, tedarikçi profillerinde dolaşma, oto çekici fiyatları arasından teklif seçme ve pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni nesil araç taşıtma platformumuzda kâr amacı kesinlikle güdülmemektedir. Kullanıcılarımız sistemimize giriş yaptıktan sonra çekici ihtiyacına göre talep sayfalarımıza ya da butonlarımıza yönlenmektedir. Talep butonlarımız:


  • Acil Çekici Talep Butonu: Beypazarı Acil Oto Çekici hizmeti alabilmenizi sağlayan butonumuz; ÇekiciApp ve chekici.com üzerinde hizmetinizde olup en yakın kurtarıcı hizmetine "İl-İlçe" seçiminizi yaparak ulaşabilirsiniz. Filtreleme opsiyonumuz üzerinden seçim yaptıktan sonra en yakın 3 çekici iletişim numarasına erişim sağlayarak konumunuza en yakın Beypazarı Oto Çekici ekibinden yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hemen "Acil Çekici" talebi oluşturmak ister misiniz? Ulaşımın aktığı her yerde Çekici'den oto çekici, araç kurtarıcı hizmeti alabilirsiniz.
  • Çekici Talep Et Butonu: Şehir içi veya şehir dışı araç göndermek mi istiyorsunuz? Örneğin; Beypazarı ilçesindeki aracınızı İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Şanlıurfa, Bitlis ya da X bir noktaya mı göndermeniz gerekiyor? Tekli ve çoklu oto çekici talebinde bulunmak için Çekici'yi tercih ederek talep oluşturabilirsiniz. Çekici talebi oluşturmak için ÇekiciApp üzerinden giriş yapabilir ve taşıma adımlarınızdan haberdar olarak işlem yapabilirsiniz. 5 dakika içinde çekici tekliflerimiz ile buluşmaya hazır olun! Web sitemiz üzerinden giriş yapıp "Çekici Talep Et" sayfasından talep oluşturmak istediğinizde gerekli alanları kısa bir sürede doldurarak, geriye kalan işleminizi müşteri temsilcimiz ile beraber yapabilirsiniz. 


Beypazarı Oto Çekici Hizmeti ÇekiciApp'te!

Tüm süreç ellerimin altında gerçekleşsin diyen bir kullanıcı iseniz; üyelik ücreti olmadan, ek ücret ödemeden üye olabileceğiniz uygulamamız ÇekiciApp'i akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirmelisiniz. Çekiciapp; Google Play Store, App Store ve AppGallery uygulama marketlerinde! Beypazarı Oto Çekici talebi oluşturmak için uygulamamız üzerinden giriş yaptığınızda sistemimize giriş yapmak için telefon numarası doğrulaması yapmalısınız. Yine de belirtmek isteriz ki platformumuzda hızlı girişte bulunmaktadır. Üye olmadan da devam edebilirsiniz. Uygulamamızın; ana sayfası üzerinde talep butonlarımızı görüntülersiniz. Çekici talep etmeniz durumunda, oluşturduğunuz "Menü> Taleplerim" sekmesi altında yer alır. Talebinize kaç teklif geldiğini, anlaşma süreçleriniz bu kısımda gerçekleşir. Çekici ile anlaşıp, taşıma adımına geçtikten sonra Menü> Taşıma İşlemleri kısmında tüm süreçten ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. SMS ve mobil uygulama bildirimleri ile de işlem sürecinizi takip edebilirsiniz.

Sadece mobil uygulamamıza özel bir ayrıcalıktan daha bahsetmek isteriz. Çekici ihtiyacı duyduğunuzda, çekici firmalarına tek tek telefon ile arama yaparak ulaşmak yerine Çekici üzerinden tek seferde ulaşarak zaman kaybınızın önüne geçmeyi ve çekici-müşteri buluşmasını 5 dakika içerisinde gerçekleştirmeyi hedefledik! "Menü> Seferler" kısmından; filtreleme opsiyonumuza başlangıç-bitiş- tarih aralığını yazarak şartlarınıza uygun seferi bulabilirsiniz. Örneğin; çoklu araç taşıma seferi düzenleyen bir aracımızda aracınıza yer bularak tasarruf edebilirsiniz. Tedarikçilerimizin seferleri sadece ÇekiciApp'te! Ankara'nın farklı bir noktası için "Oto Çekici" talebinde bulunabilirsiniz.


Beypazarı Çekici Hizmet Noktalarımız

Beypazarı Çekici hizmet noktalarımız; Acısu, Adaören, Akçakavak, Akçalı, Aşağıgüney, Ayvaşık, Bağözü, Başağaç, Başören, Batça, Beytepe, Boyalı, Cumhuriyet, Çakıloba, Çantırlı, Dağşeyhler, Dereli, Dibecik, Dibekören, Dikmen, Doğançalı, Doğanyurt, Dudaş, Fasıl, Gazipaşa, Geyikpınarı, Gürsöğüt, Hacıkara, Harmancık, Haydarlar, Hırkatepe, İncepelit, İstiklal, Kabaca, Kabalar, Kaplan, Kapullu, Karacaören, Karaören, Karaşar, Kargı, Kayabükü, Kerbanlar, Kırbaşı, Kırşeyhler, Kızılcasöğüt, Kozağaç, Kozalan, Köseler, Köst, Kurtkovan, Kurtuluş, Kuyucak, Kuyumcutekke, Macun, Mahmutlar, Mençeler, Mikail, Nuhhoca, Oymaağaç, Rüstempaşa, Saray, Sarıağıl, Sekli, Sopçaalan, Tacettin, Tahir, Uruş, Uşakgöl, Üreğil, Yalnızçam, Yeşilağaç, Yıldız, Yiğerler, Yoğunpelit, Yukarıgüney, Yukarıulucak ve Zafer mahallelerinde bulunmaktadır. 7/24 Oto Çekici, Araç kurtarma hizmeti alabilirsiniz.HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!