Nereden
Nereye
Telefon

Blog

Bloglar arasında arama yap
Şehirden Şehire Araç Taşıma
Şehirden Şehire Araç Taşıma | Chekici
07.10.2021

Chekici, kaliteli hizmet anlayışı ile lojistik sektöre hareket getirmeyi başarmış bir firmadır. Sadece aracınızın arızalanması, kaza gibi durumlarda değil aynı zamanda şehir içi veya şehirler arası araç taşıma hizmeti almak istediğinizde de, geniş çekici hizmet skalamız sayesinde tüm çekici ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kullanıcılarımızın araçlarını iki nokta arası taşıtma ihtiyaçlarını karşılamak içinde gece-gündüz faaliyette olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu ihtiyacın öznesinde; bazen alınan ya da satılan bir araç, bazen kiralanarak başka bir şehre götürülmüş bir araç, bazen de uzaktaki tatil beldelerine kadar sürülmek istenmeyen araçlar bulunabilir. Şehirden şehire araç taşıma hizmeti genelde güvenilir bir taşıma firması bulamamak ya da firmaların fahiş fiyat politikaları sebebiyle bir zulme dönüşebilmektedir. Araç taşıma firmalarını internet sayfaları üzerinden tek tek bulup bir de üstüne hepsiyle fiyat pazarlığı yapıp, güvenilir çekici olduğuna kanaat getirmek hem yıpratıcı hem de riskli bir süreçtir. Ancak Çekici (Chekici) ile artık bu süreç bir sıkıntı kaynağı olmaktan çıkıyor! Sektörün içinde bulunan uzmanlar ile birlikte geliştirilen ve araç taşıma alanındaki eksikleri ve ihtiyaçları derinlemesine bir şekilde analiz ederek çözümler sunmuş olan Çekici (Chekici) sayesinde artık doğru çekiciyi bulmak çocuk oyuncağı!


Çoklu Araç Taşıma
Çoklu Araç Taşıma | Chekici
25.06.2021

Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı, araç taşıma sektörünü harekete geçirerek geniş bir pazar alanı yaratmıştır. Bu pazardan bizde payımızı alarak, Chekici'yi inşa ettik. Türkiye'nin en önde gelen lider firması Chekici, çekici hizmet pazarındaki zorlayıcı etkileri ekarte ederek, çekici işlemleriniz için yeniliğe gitti. Bünyemize kayıtlı çekici partnerleri ile kendi sahamız üzerinden hizmet vererek, Türkiye'nin İzmir, Adana, Antalya, İstanbul, Muğla, Çanakkale, Konya ve diğer tüm noktalarına kadar ulaşıyoruz! Müşteri ile çekici arasındaki bağlantıyı kuran firmamız, hem tedarikçi hem kullanıcı için avantaj sağlayan, müthiş bir çekici platformu üzerinden hizmet vermektedir. Kısa sürede 30.000'den fazla aracın taşımacılığını gerçekleştirerek; şeffaflık, sürdürülebilirlik, ulaşılabilirlik iş ilkelerimiz ile faaliyetteyiz! Hizmet portföyümüz ile çekici kapsamımızın gücü sayesinde, tüm çekici işlemlerinizde yanınızda olarak, Chekici rüzgârları estiriyoruz! Şehir içi/şehir dışı bir noktaya araç taşıma seferi oluşturmak artık zor değil! Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği yerde, çoklu araç taşıma, çoklu çekici hizmetimiz ile de öne çıkıyor, Türkiye'nin her noktasına geniş araç taşıma filolarımız ile hizmet veriyoruz.

Çekici Fiyatları
Çekici Fiyatları | Chekici
12.07.2021

Chekici (Çekici); dengeli fiyat politikası sayesinde, çekici piyasasında ekonomik hizmet veren tedarikçilerle iş ortağı olan online bir platformdur. Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz; her geçen gün çoğalarak, büyüyen ailesi ile yoluna devam ederken müşterilerimize ekonomik çekici fiyat teklifleri sunmaktadır. Aracınızı bulunduğunuz şehirden başka bir lokasyona nakletmeniz gerektiğinde ya da acil çekici ile pratik bir şekilde çekici hizmeti almak istediğiniz anlarda, derin bir araştırma içerisine girmek ve bütçenize uygun bir oto çekici bulmanın güçlüğünü yaşadığınız dakikaları silmeye geldik! İşin sonunda, yüksek fiyatlar ve güven vermeyen firmalar ile uğraşmaktan yorulur bir hale geldiyseniz bir durun deriz. Teknolojinin bu denli gelişim gösterdiği bir çağda, dijital dünyaya modernize olan bir firma ile çalışarak aracınızın transfer işlemini güven içinde yürütebilir ve bütçenize en uygun fiyat teklifi sunan araç taşma firmasını çözüm ortağınız olarak seçebilirsiniz. Yenilikçi algoritmamızın gücü sayesinde tüm bunlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Çekici piyasasındaki dengesizliklere son veren sistemimiz ile Türkiye’nin en güvenilir çekicilerini bünyemiz çatısı altında birleştirerek parmaklarınızın ucuna getirerek, bütçe ve zaman tasarrufu elde etmenizi sağlayacağız. Duyduk duymadık demeyin! Çekici fiyatları ile ses getiren bir platformdan sesleniyoruz! Kalite esaslı çalışma sistemimiz ve uzman kadromuzla oto çekici piyasasındaki fahiş fiyatlar mevzusunu çözüyor, çekici hizmetini en uygun araç nakliyesi fiyatları/araç nakliye fiyatları sizlere sunmayı hedeflediğimiz bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. 

Tatil Planınızın Kurtarıcı Oto Çekici hizmeti
Tatil Planlarınızda Yer Alan Oto Çekici Hizmeti, Chekici!
18.03.2021

Türkiye’nin en hızlı araç taşıma, şehirden şehre araç nakliye, uzun mesafe araç taşıma, çoklu araç taşıma firması Chekici(Çekici) sayesinde en profesyonel oto çekici hizmetini en güvenli şekilde almak ister misiniz? Tatile çıkacaksınız ve aracınız sizi tatil beldesinde karşılasın mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken hemen mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek. Chekici (Çekici) sistemi altında birçok firmadan sefer tekliflerini arayıp sıralayarak kendinize en uygun şehirler arası oto çekici teklifini seçebilirsiniz. Siz keyifle tatil programınızı organize ederken aracınızın sizi karşılayacak hızda tatil beldesine ulaşması bizim işimiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun her türlü oto çekme ihtiyacınızda yanınızdayız. Hasarlı veya hasarsız, yürür durumda olan veya olmayan tüm araçlarınız için farklı çözüm seçenekleri olan, kaliteli hizmetin öncüsü platformumuz yardımıyla şehirler arası oto taşıma işlemleriniz artık çok kolay. Bu noktada mobil uygulamamızın avantajlarından bahsetmek isteriz. Diyelim ki Ankara-Bodrumİstanbul-ÇeşmeTrabzon-Antalya arası şehirlerarası bir araç nakliye işleminiz var. Eğer mobil uygulamamızı kullanıyorsanız, saniyeler içinde araç çekicioto taşıyıcı talebi oluşturabilir ve 5 dakika içinde talebinize yağmaya başlayan teklifleri dilediğiniz her an görebilirsiniz. Gelen teklifleri kolaylıkla onaylayıp, tedarikçilerle anında görüşme sağlayabilirsiniz. Chekici bünyesindeki firmalar yorum ve puan sistemiyle çalıştığından, devamlı diğer firmalarla rekabet halindedir. Bu rekabet hem fiyatlara hem de hizmet kalitesine olumlu şekilde yansımaktadır. Bizi tercih etmeniz halinde hem kaliteli hem de en hızlı hizmeti alma fırsatına erişebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz tüm avantajlardan yararlanmak için web sitemize bir göz atın deriz. Ayrıca 0552 880 35 05 numaralı hattımızdan da bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.


Araç Nakliyesi
Araç Nakliyesi Hizmeti| Chekici
20.08.2021

Chekici (Çekici); hizmet akışında iyileştirmelerde bulunarak, teknolojik ve inovatif fikirleri bir araya getiren, bu süreçte iç ve dış çevre analizini yaparak çekici işleyiş süreçlerine kolaylık sunan yapısı ile araç sahipleri tarafından yeni neslin oto çekici, araç taşıma firması olarak hizmet veren ve bu sektörün en güvenilir platformudur. Daha önceden başka firmalar üzerinden çekici hizmeti alan kullanıcılarımızın alışkanlıklarını büyük oranda değişime uğratan sistemimiz sayesinde yaşadığınız zorlukları geride bırakmaya, çekici hizmet numaralarına anında ulaşmaya, oto kurtarma, oto çekici, araç taşıma işlemlerinize çekici çözüm seçenekleri bulmaya hazır mısınız? Türkiye'nin yol şebekesi üzerinde her hafta düzenli bir şekilde hizmet veren araç nakliyesi firmalarının listesine dijital teknolojinin meyveleri olan chekici.com web sitemiz ve ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Son zamanların en iddialı uygulamasını akıllı telefon veya tabletinize yükleyerek tüm çekici ihtiyaçlarınızı gece gündüz demeden karşılayabilirsiniz. Hem pratik hem de zamandan ve bütçeden tasarruf elde etmenizi sağlayan sistemimizin çekici sistem otomasyonu sayesinde; araç taşıma, çekme işlemleriniz tıkır tıkır işleyen platformumuz ile şipşak gerçekleşecek! İddialı mı iddialı dev çekici kadromuz ile karşınızdayız!


Tarım makineleri için çekici hizmeti
Tarım Makineleri Taşımacılığı için Hızlı Araç Çekici Hizmeti, Chekici!
03.03.2021

Türkiye'nin 81 ilinde de 7/24 dev çekici hizmeti veren firmamız Chekici, tarım makinelerinizin de taşımacılığını yaparak çiftçinin ve besicinin bir talep uzağında! İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Şanlıurfa, Diyarbakır, Antalya ya da herhangi bir ilden yeni bir traktör satın aldınız ve bulunduğunuz lokasyona traktörünüzü taşıyacak hızlı araç çekici hizmeti mi arıyorsunuz? Hemen arayın: 0552 880 35 05. Traktör, toprak işleme, bitki bakım, gübreleme, ekim & dikim, sulama, hayvancılık, taşıma, hasat & harman gibi kategorilere ayrılmış olan tarım makineleri için araç taşıma işlemlerini tek bir talep ile gerçekleştirebileceğiniz tek bir platform var! O da Çekici! Dakikalar içinde yüzlerce fiyat teklifine hazır olun! Siz değerli kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz teklifler arasından, bütçenize en uygun olanını dakikalar içinde seçebilir, dilediğiniz an araç nakliye işleminizi başlatabilirsiniz. Mobil uygulamamızı kullanarak hemen bir üyelik oluşturun ve size sunduğumuz kaliteli hizmetin tadını çıkarın. Üstelik komisyon veya herhangi bir ekstra ücret ödemeden hizmet alabilme imkânı ile!
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!