Nereden
Nereye
Telefon

Blog

Bloglar arasında arama yap
Çekici Fiyatları
Çekici Fiyatları | Chekici
12.07.2021

Chekici (Çekici); dengeli fiyat politikası sayesinde, çekici piyasasında ekonomik hizmet veren tedarikçilerle iş ortağı olan online bir platformdur. Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz; her geçen gün çoğalarak, büyüyen ailesi ile yoluna devam ederken müşterilerimize ekonomik çekici fiyat teklifleri sunmaktadır. Aracınızı bulunduğunuz şehirden başka bir lokasyona nakletmeniz gerektiğinde ya da acil çekici ile pratik bir şekilde çekici hizmeti almak istediğiniz anlarda, derin bir araştırma içerisine girmek ve bütçenize uygun bir oto çekici bulmanın güçlüğünü yaşadığınız dakikaları silmeye geldik! İşin sonunda, yüksek fiyatlar ve güven vermeyen firmalar ile uğraşmaktan yorulur bir hale geldiyseniz bir durun deriz. Teknolojinin bu denli gelişim gösterdiği bir çağda, dijital dünyaya modernize olan bir firma ile çalışarak aracınızın transfer işlemini güven içinde yürütebilir ve bütçenize en uygun fiyat teklifi sunan araç taşma firmasını çözüm ortağınız olarak seçebilirsiniz. Yenilikçi algoritmamızın gücü sayesinde tüm bunlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Çekici piyasasındaki dengesizliklere son veren sistemimiz ile Türkiye’nin en güvenilir çekicilerini bünyemiz çatısı altında birleştirerek parmaklarınızın ucuna getirerek, bütçe ve zaman tasarrufu elde etmenizi sağlayacağız. Duyduk duymadık demeyin! Çekici fiyatları ile ses getiren bir platformdan sesleniyoruz! Kalite esaslı çalışma sistemimiz ve uzman kadromuzla oto çekici piyasasındaki fahiş fiyatlar mevzusunu çözüyor, çekici hizmetini en uygun araç nakliyesi fiyatları/araç nakliye fiyatları sizlere sunmayı hedeflediğimiz bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. 

Şehirden Şehire Araç Taşıma
Şehirden Şehire Araç Taşıma | Chekici
07.10.2021

Chekici, kaliteli hizmet anlayışı ile lojistik sektöre hareket getirmeyi başarmış bir firmadır. Sadece aracınızın arızalanması, kaza gibi durumlarda değil aynı zamanda şehir içi veya şehirler arası araç taşıma hizmeti almak istediğinizde de, geniş çekici hizmet skalamız sayesinde tüm çekici ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kullanıcılarımızın araçlarını iki nokta arası taşıtma ihtiyaçlarını karşılamak içinde gece-gündüz faaliyette olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu ihtiyacın öznesinde; bazen alınan ya da satılan bir araç, bazen kiralanarak başka bir şehre götürülmüş bir araç, bazen de uzaktaki tatil beldelerine kadar sürülmek istenmeyen araçlar bulunabilir. Şehirden şehire araç taşıma hizmeti genelde güvenilir bir taşıma firması bulamamak ya da firmaların fahiş fiyat politikaları sebebiyle bir zulme dönüşebilmektedir. Araç taşıma firmalarını internet sayfaları üzerinden tek tek bulup bir de üstüne hepsiyle fiyat pazarlığı yapıp, güvenilir çekici olduğuna kanaat getirmek hem yıpratıcı hem de riskli bir süreçtir. Ancak Çekici (Chekici) ile artık bu süreç bir sıkıntı kaynağı olmaktan çıkıyor! Sektörün içinde bulunan uzmanlar ile birlikte geliştirilen ve araç taşıma alanındaki eksikleri ve ihtiyaçları derinlemesine bir şekilde analiz ederek çözümler sunmuş olan Çekici (Chekici) sayesinde artık doğru çekiciyi bulmak çocuk oyuncağı!


Araç Nakliyesi
Araç Nakliyesi | Chekici
20.08.2021

Chekici (Çekici); hizmet akışında iyileştirmelerde bulunarak, teknolojik ve inovatif fikirleri bir araya getiren, bu süreçte iç ve dış çevre analizini yaparak çekici işleyiş süreçlerine kolaylık sunan yapısı ile araç sahipleri tarafından yeni neslin oto çekici, araç taşıma firması olarak hizmet veren ve bu sektörün en güvenilir platformudur. Daha önceden başka firmalar üzerinden çekici hizmeti alan kullanıcılarımızın alışkanlıklarını büyük oranda değişime uğratan sistemimiz sayesinde yaşadığınız zorlukları geride bırakmaya, çekici hizmet numaralarına anında ulaşmaya, oto kurtarma, oto çekici, araç taşıma işlemlerinize çekici çözüm seçenekleri bulmaya hazır mısınız? Türkiye'nin yol şebekesi üzerinde her hafta düzenli bir şekilde hizmet veren araç nakliyesi firmalarının listesine dijital teknolojinin meyveleri olan chekici.com web sitemiz ve ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Son zamanların en iddialı uygulamasını akıllı telefon veya tabletinize yükleyerek tüm çekici ihtiyaçlarınızı gece gündüz demeden karşılayabilirsiniz. Hem pratik hem de zamandan ve bütçeden tasarruf elde etmenizi sağlayan sistemimizin çekici sistem otomasyonu sayesinde; araç taşıma, çekme işlemleriniz tıkır tıkır işleyen platformumuz ile şipşak gerçekleşecek! İddialı mı iddialı dev çekici kadromuz ile karşınızdayız!


Çoklu Araç Taşıma
Çoklu Araç Taşıma | Chekici
25.06.2021

Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı, araç taşıma sektörünü harekete geçirerek geniş bir pazar alanı yaratmıştır. Bu pazardan bizde payımızı alarak, Chekici'yi inşa ettik. Türkiye'nin en önde gelen lider firması Chekici, çekici hizmet pazarındaki zorlayıcı etkileri ekarte ederek, çekici işlemleriniz için yeniliğe gitti. Bünyemize kayıtlı çekici partnerleri ile kendi sahamız üzerinden hizmet vererek, Türkiye'nin İzmir, Adana, Antalya, İstanbul, Muğla, Çanakkale, Konya ve diğer tüm noktalarına kadar ulaşıyoruz! Müşteri ile çekici arasındaki bağlantıyı kuran firmamız, hem tedarikçi hem kullanıcı için avantaj sağlayan, müthiş bir çekici platformu üzerinden hizmet vermektedir. Kısa sürede 30.000'den fazla aracın taşımacılığını gerçekleştirerek; şeffaflık, sürdürülebilirlik, ulaşılabilirlik iş ilkelerimiz ile faaliyetteyiz! Hizmet portföyümüz ile çekici kapsamımızın gücü sayesinde, tüm çekici işlemlerinizde yanınızda olarak, Chekici rüzgârları estiriyoruz! Şehir içi/şehir dışı bir noktaya araç taşıma seferi oluşturmak artık zor değil! Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği yerde, çoklu araç taşıma, çoklu çekici hizmetimiz ile de öne çıkıyor, Türkiye'nin her noktasına geniş araç taşıma filolarımız ile hizmet veriyoruz.

İzmir İstanbul Araç Taşıma Hizmeti
İzmir İstanbul Arası Araç Taşıma | Chekici
08.10.2021

Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz, her geçen gün çoğalarak büyüyen ailesi ile karayolları üzerinden ana ve ara hatlar vasıtasıyla araç nakliye, oto kurtarma yol yardım, oto çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, araç taşıma hizmetlerine son hız devam etmektedir. Bünyemizde barındırdığımız yüzlerce firma ile kullanıcılarımızdan gelen talepleri anında karşılayarak hizmet pazarımızın her zaman güncel kalmasını sağlamakta, inovatif mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ve web sitemiz chekici.com sayesinde pratik çözümlerle kaliteli çekici hizmet alma imkânını sizlere sunmaktayız. Kıtalararası bir şehir olan İstanbul ve Batı Anadolu'nun önemli ulaşım merkezi İzmir illerini, başlangıç-bitiş noktası olarak belirleyip, İzmir İstanbul arası araç taşıma talebinde bulunmak ve güvenilir bir adresten çekici hizmeti almak için sistemimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Tekli veya çoklu araç taşıma hizmet talebiniz mi var? Hiç fark etmez! Her standarda uygun fiyat teklifleriyle Chekici (Çekici), çekici çözüm planı ile yanınızda olur! Ayrıca, zamanınızı olduğu kadar cebinizi de düşünerek, tek bir firma ile münasebet içerisine girmenizi değil, birçok firmadan dakikalar içinde çekici teklifleri almanıza da aracılık etmekteyiz. Kurumsal firma sahibi ya da bireysel kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden yürütüyoruz. 30.000'den fazla aracın transfer işlemini şehir içi/şehir dışı noktalara ulaştırmışken, referansı güçlü firmamızdan çekici hizmeti almak için yoksa hala düşünüyor musunuz?


Oto Çekici Hizmeti Alacak Kullanıcılar
Chekici ile İlk Kez Oto Çekici Hizmeti Alacaklara Müjde!
15.03.2021

Şehir içi araç taşıma veya şehirler arası araç taşıma işleminiz var ve en güvenli şekilde aracınızı nasıl transfer edeceğinizi mi düşünüyorsunuz?  Beklenmedik bir anda yolda mı kaldınız? Yeni bir araç satın aldınız ve bulunduğunuz lokasyona getirmek sizin için problem haline mi dönüştü? Öyleyse Çekici ile tanışmanın tam zamanı! Tüm bu düşüncelere son vermek için araç çekme, oto çekme piyasasına yepyeni bir soluk getirecek, Türkiye’nin en geniş taşıma yelpazesine sahip çekici platformunu tasarladık. Çekici, şehir içi ve şehirler arası araç taşımacılığı hizmeti veren seçkin firmaları müşterilerle buluşturmak için kurulmuş son derece profesyonel ve kullanışlı bir sistemdir. Dev hizmet kadromuz, disiplinli çalışma sistemimiz, etik odaklı hizmet anlayışımız ve yakaladığımız müthiş sinerji ile araç nakliye sektöründe en üst sıradaki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Firmamız bünyesinden ilk kez oto çekici hizmeti alıyorsanız endişe yaşamanıza lüzum yok, çünkü adım adım ilerleyeceğiniz süreci size yazımızda anlatıyor ve uygulama üzerindeki işlem akışı ekranlarımız sayesinde kolaylık sağlıyor olacağız! Müşteri temsilcimize bağlanmak için 0552 880 35 05'i arayabilirsiniz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!