Nereden
Nereye
Telefon

Blog Sayfa: 3

Bloglar arasında arama yap
İzmir İstanbul Araç Taşıma Hizmeti
İzmir İstanbul Arası Araç Taşıma | Chekici
08.10.2021

Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz, her geçen gün çoğalarak büyüyen ailesi ile karayolları üzerinden ana ve ara hatlar vasıtasıyla araç nakliye, oto kurtarma yol yardım, oto çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, araç taşıma hizmetlerine son hız devam etmektedir. Bünyemizde barındırdığımız yüzlerce firma ile kullanıcılarımızdan gelen talepleri anında karşılayarak hizmet pazarımızın her zaman güncel kalmasını sağlamakta, inovatif mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ve web sitemiz chekici.com sayesinde pratik çözümlerle kaliteli çekici hizmet alma imkânını sizlere sunmaktayız. Kıtalararası bir şehir olan İstanbul ve Batı Anadolu'nun önemli ulaşım merkezi İzmir illerini, başlangıç-bitiş noktası olarak belirleyip, İzmir İstanbul arası araç taşıma talebinde bulunmak ve güvenilir bir adresten çekici hizmeti almak için sistemimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Tekli veya çoklu araç taşıma hizmet talebiniz mi var? Hiç fark etmez! Her standarda uygun fiyat teklifleriyle Chekici (Çekici), çekici çözüm planı ile yanınızda olur! Ayrıca, zamanınızı olduğu kadar cebinizi de düşünerek, tek bir firma ile münasebet içerisine girmenizi değil, birçok firmadan dakikalar içinde çekici teklifleri almanıza da aracılık etmekteyiz. Kurumsal firma sahibi ya da bireysel kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden yürütüyoruz. 30.000'den fazla aracın transfer işlemini şehir içi/şehir dışı noktalara ulaştırmışken, referansı güçlü firmamızdan çekici hizmeti almak için yoksa hala düşünüyor musunuz?


Çoklu Araç Çekici Çözümleri
Çoklu Araç Taşıma Çözümleri İçin Chekici!
24.03.2021

Araç taşıma sektörü dünya genelinde büyük hacme sahip bir pazardır ve içerisinde pek çok hizmet türü barındırmaktadır. Doğal olarak sektör içerisinde hem bireysel ya da tekil kullanıcılar, hem de kurumsal oyuncular bulunmaktadır. Bu noktada sektör içerisinde yer alan bütün kullanıcı türlerine esnek ve tutarlı hizmetler sunabilmek hem çok kritiktir hem de zordur. İş modelini kişisel deneyimler ve sektör içi kullanıcıların geri bildirimleri sayesinde mükemmelleştiren Çekici (Chekici), bireysel kullanıcılar kadar kurumsal ve çoklu araç taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine de eksiksiz hizmet sunuyor. Tüm Türkiye’yi kapsayan uzman partner ağı sayesinde Çekici 7/24 gelen tüm talep ve teklifleri dakikalar içerisinde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaya devam ediyor. Çekici’yi en yoğun kullanan müşteriler arasında başı çeken gruplar "çoklu araç taşıma hizmeti" almak isteyen galeri sahipleri, araç alım satımı yapan kişiler ve filo yönetimi firmaları bulunmaktadır. Çekici (Chekici) ile çalışan çekici firmalarının envanterinde her türlü araç taşıma hizmetini karşılayabilecek yelpazede çekici araçları bulunmaktadır. Tek araç taşıma kapasiteli küçük çekicilere ek olarak bünyemizdeki firmalarda çok sayıda "çoklu araç taşıma" hizmetine uygun araç bulunmaktadır. Bu geniş araç ve hizmet havuzumuz sayesinde bütün müşterilerimizin taleplerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi başarabiliyoruz. Hemen mi Çekici ile iletişime geçmek istiyorsunuz? 7/24 Canlı Destek Hattımız: 0552 880 35 05.

Oto Kurtarıcı Hizmeti
Oto Kurtarma İhtiyaçlarınız İçin Chekici!
23.03.2021

Yolculuk sırasında arıza sebebiyle yolda kalmak çok sık olmasa da karşılaşılabilen bir durumdur. Böyle durumlarda sürücülerin hızlı bir şekilde araçlarını yetkili servislere götürmeleri gerekmektedir. Bu işlemler için genelde oto çekici veya oto kurtarma aracı adı verilen araçlar kullanılmaktadır. Oto çekici araçları aynı anda tek ya da birden çok araç taşıma kapasitesi olan özel araçlardır. Aracınızın yolda kaldığı yere gelerek, çekici aracına aracınızı yükler ve talep edilen noktaya aracınızı bırakarak çalışırlar. Bazen acil durumlarda bu çekici firmalarına ulaşmak zorlu olabilmektedir. İnternetten oto kurtarma aracı ararken kaldığınız il - ilçede bir firma bulmak ya da uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmete ulaşmak zor olmaktadır. Bu zorluğun farkında olduğumuz için sizlere uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet sunabilmek için Çekici (Chekici) isimli uygulamamızla karşınızdayız! Tüm uygulama marketlerinde bulabileceğiniz Çekici sayesinde artık oto kurtarma aracı arama derdinden kurtulacaksınız. Çekici arama süreçlerinde karşılaşılan zorlukları gerçek hayat hikâyelerinden yola çıkarak analiz eden ekibimiz, bütün sorunlara yaratıcı çözümler getiriyor. Artık arama motorlarında saatlerce çekici aramaya son! Çekici sizler için her şeyi hallediyor! Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirip talebinizi oluşturmak ve size ulaşacak çekici firmalarının tekliflerini değerlendirmek. Uygulama içi bildirimler ve SMS altyapısı sayesinde talebiniz ile alakalı her gelişme anında karşınızda olacak. Kıymetli kullanıcımız canlı destek hattımız üzerinden de müşteri temsilcimizden gerek duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Hemen arayın: 0552 880 35 05. 

 

Chekici Antalya çoklu araç taşıma nakliye çekicisi
Antalya'nın uygun çoklu araç nakliye firmaları
01.02.2021

Araçlarınızı Antalya'dan uzak mesafeye, başka bir şehire mi nakletmek istiyorsunuz? Chekici sayesinde artık bu dert değil. Araçlarınızı güvenli, hızlı ve uygun bir fiyata şehirlerarası taşıyor, naklediyoruz. Sizler için toplu araç nakliye işleriniz güvenle, anlaşmalı çekici firmalarımız ile birlikte yapılır. Araçlarınız Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Malatya, Muğla, Hatay, Adana ve Trabzon illerine uygun fiyata ve güvenli bir şekilde nakledilir. Bu hizmetlere chekici.com adresimiz üzerinden veya Chekici mobil uygulamamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun tedarikçilerimizin siz özel müşterilerimize özel fiyatlarıyla birlikte Chekici sayesinde artık sizler şehirlerarası toplu araç nakliyesinin rahatlığını yaşayacaksınız.

Güvenilir ve Uygun fiyatlı çoklu/tekli araç taşıma firması Chekici
Bakırköy Oto Çekici Hizmeti ile Taleplerinize 5 Dakikada Teklifler Yağacak!
01.02.2021

Bakırköy; geçmişinden bugüne kadar taşıdığı tarihi dokusuyla, konumuyla, deniz kenarında olması sebebiyle tercihler listesinde yerini alan kalabalık nüfusu ile araç trafiğinin oldukça yoğun yaşandığı bir ilçedir. Bu yoğunluktan dolayı aracınız sürpriz bir şekilde başınıza dert olabilir. Aracınızı yol kenarına çektiniz, dörtlülerinizi yaktınız ve Bakırköy Oto Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Otomobilden motosiklete, minibüsten kamyonete kadar araç ayırmadan çekici hizmetimiz ile ilçe sınırları içerisinde bir telefon kadar yakınınızdayız. Hemen arayın: 0552 880 35 05. Güvenilirlik politikamız ile çıktığımız bu yolda iddialı platformumuzla artık çekici arama derdine düşmeyeceksiniz! Bünyemiz altına kayıtlı olan çekicilerimiz ile gece gündüz demeden tüm Türkiye’de sizler için en iyi araç çekmetaşımaoto nakliyat işini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Çekici-müşteri buluşmasının hızına inanamayacaksınız. Sizde

Bahçelievler ilçesi İstanbul içi ve Türkiye genelinde toplu araç taşıma
Bahçelievler İlçesi Sınırları İçerisinde Oto Çekici mi Arıyorsunuz?
01.02.2021

Bahçelievler, D-100 karayoluna yakın ve birçok ilçeye komşu konumda olması sebebiyle karayolu ulaşımı açısından oldukça yoğun bir ilçedir. Aracınızla, Bahçelievler ilçesinin yanyolu olan D-100 karayolunda seyahat ederken yolda kaldınız ve Bahçelievler oto çekici ile iletişime geçmenin yollarını mı arıyorsunuz? Hemen bize 0552 880 35 05 numaralı iletişim hattımızdan ulaşın. Konumunuza en yakın durumda olan ekip arkadaşımızı olduğunuz konuma yönlendirelim. Her şeyi kolaylaştırdık! İnternetten arama yapmanıza, çekicileri tek tek arayıp fiyat teklifi almanıza gerek yok! içinde bulunduğunuz durumdan çıkmanın kolay bir yolu var! Chekici firması, tüm çekicileri bir araya toplayarak hızlı bir şekilde teklif almanızı sağlayacak mükemmel bir platform oluşturdu! Aracınız çalışmıyor ve bakıma mı gitmesi gerekiyor? Pert kayıtlı bir araç aldınız ve nasıl getireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Uçakla seyahat etmeyi tercih edip, aracınızın da gittiğiniz yere getirilmesini

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!