Nereden
Nereye
Telefon
İzmir İstanbul Araç Taşıma Hizmeti
İzmir İstanbul Arası Araç Taşıma | Chekici
08.10.2021


Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz, her geçen gün çoğalarak büyüyen ailesi ile karayolları üzerinden ana ve ara hatlar vasıtasıyla araç nakliye, oto kurtarma yol yardım, oto çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, araç taşıma hizmetlerine son hız devam etmektedir. Bünyemizde barındırdığımız yüzlerce firma ile kullanıcılarımızdan gelen talepleri anında karşılayarak hizmet pazarımızın her zaman güncel kalmasını sağlamakta, inovatif mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ve web sitemiz chekici.com sayesinde pratik çözümlerle kaliteli çekici hizmet alma imkânını sizlere sunmaktayız. Kıtalararası bir şehir olan İstanbul ve Batı Anadolu'nun önemli ulaşım merkezi İzmir illerini başlangıç-bitiş noktası olarak belirleyip, İzmir İstanbul arası araç taşıma talebinde bulunmak ve güvenilir bir adresten çekici hizmeti almak için sistemimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Tekli veya çoklu araç taşıma hizmet talebiniz mi var? Hiç fark etmez! Her standarda uygun fiyat teklifleriyle Chekici (Çekici), çekici çözüm planı ile yanınızda olur! Ayrıca, zamanınızı olduğu kadar cebinizi de düşünerek, tek bir firma ile münasebet içerisine girmenizi değil, birçok firmadan dakikalar içinde çekici teklifleri almanıza da aracılık etmekteyiz. Kurumsal firma sahibi ya da bireysel kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden yürütüyoruz. 30.000'den fazla aracın transfer işlemini şehir içi/şehir dışı noktalara ulaştırmışken, referansı güçlü firmamızdan çekici hizmeti almak için yoksa hala düşünüyor musunuz?


Çekici; çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirmek adına sistematik bir yapıda işleyişini sürdürmektedir. İşe giderken, çocuğumuzu okula götürürken, hastane veya acil bir toplantıya yetişmemiz gerektiğinde ilk imdadımıza yetişen özel araçlarımızın, arızalanmasıyla ya da tahribata uğraması ile oto çekici hizmetine ihtiyaç duyarken, aracınızın çekici ile İzmir'den İstanbul'a ya da İstanbul'dan İzmir'e taşınması içinde araç nakliye firması ile uzlaşma sürecine girmek isteyebilirsiniz. Zira günümüzde araç sahibi olmak lüks değil, zorunluluk haline gelmiştir. Bu da zorlu trafik şartlarına ve araç çeşitliliğine zemin hazırlayarak daha kapsamlı ve süratli oto kurtarma ve araç taşıma hizmeti ihtiyaçlarını doğurmaktadır. Bu paralelde Chekici, bünyesinde barındırdığı her bölgenin aktif olan tedarikçileri ve geniş hizmet seçenekleriyle, ihtiyaç ve talebinize yönelik çekici hizmet imkânı sunmaktadır. İzmir-İstanbul/İstanbul İzmir arası araç taşıma işleminiz ile şehir içi ve şehirler arası araç taşımacılığı hizmeti veren firmalara kolaylıkla erişim imkânı sadece ve sadece Chekici ile mümkün olduğunu belirtmek isteriz.İstanbul İzmir Araç Taşıma Sefer Talebinize, Chekici Ekiplerinden Hamle!

Araçların; hasarlı, hurda, pert olması, yürür durumda olmaması, trafikteyken arızalanması gibi problemlerin yanında pek çok nedenden kaynaklı oto çekici, araç taşıma talebi almaktayız. Şöyle ki, şehirler arası ya da şehir içi yolculuklarda aracınızı/araçlarınızı çekici ile göndermenin, harcanacak yakıt ücretinden daha az maliyetli olması, yolda oluşabilecek herhangi bir riski tolere etmesi gibi pek çok avantajı bulunduğundan, şehir içi-şehirler arası araç nakliye talebine rağbeti artırmıştır. Kapınızın önünde duran aracınızı, Chekici ile farklı bir noktaya göndermek artık çok basit! Örnek vermek gerekirse; İstanbul’dan satın alınmış sıfır bir aracın talep doğrultusunda farklı bir lokasyon olan İzmir ilçesine çekici ile taşınması, galeri sahibi için zaman ve maddi açıdan büyük yarar sağlamasına yol açar. Hem günlük işleyiş aksamadan hem zamandan tasarruf ederek hem de harcanacak yol yakıt ücretini yarı yarıya indirerek, sistemimiz aracılığıyla araç nakliye işlemini başarı ile sonuçlandıran galeri sahibimiz, Chekici sayesinde iş yükünü hafifletiyor. Üstelik İstanbul İzmir arası araç taşıma ekibimizin tekli taşıma aracıyla, direkt olarak istediğiniz lokasyona aktarmasız, hızlı ve güvenli şekilde aracınızı ulaştırmanızı sağlayabiliriz. Sistemimize giriş yaptığınız ilk andan itibaren, çekici sistem otomasyonumuzun işleyişine hayran kalacağınıza eminiz. Chekici ekiplerinden gelen doğru hamleler ile parmaklarınızın ucunda gerçekleşen çekici işleminiz sonucu, sektörün "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" ekibi ile uzlaşabilirsiniz.


Kurulduğumuz ilk günden beri vaat edip gerçekleştirdiğimiz en hızlı oto çekici hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunmak bizim işimiz! Gelişen teknoloji ile birlikte artan araç trafiğine gün geçtikçe yenilerinin eklenmesi neticesinde oluşan mecburi çekici hizmet pazarına inovatif mobil uygulamamız ve web sitemiz ile çağdaş, yenilikçi bir düzen getirdik. Binek araçlar, lüks otomobiller, iş makineleri, tarım makineleri, deniz araçları ve benzeri gibi birçok farklı araç çeşidi bulunmaktadır ve her birinin araç nakliyesi durumu farklıdır.  Bu noktada ise devreye, tekli oto çekiciler ve çoklu oto çekiciler giriyor, çekici rekabetini başlatıyoruz. Araç ebat, durum ve sayılarına göre hizmet veren oto çekicilerimiz, aracınızın bir noktadan istediğiniz bir noktaya %100 güvenli ve en uygun fiyatlarla transferini gerçekleştirmek üzere hizmet veren profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.


Aracınızın İzmir İstanbul arası araç taşıma işlemlerinin yürütüldüğü bu çekici ağı, başka lokasyondan satın aldığınız bir otomobili, birden fazla aracın taşıma işlemini, uzun mesafe yolculuk yapamayan sürücülerin transfer işlemlerine kadar ki sorunlarda ihtiyacınız olan tedarikçi zincirini tarafınıza sistemi üzerinden sunmaktadır. İzmir-İstanbul arası ya da İstanbul-İzmir arası oto çekici ihtiyacınıza kadar uzanan bu hikâyede, bölgede hizmet veren çekici ekiplerine ulaşan Chekici kullanıcısı olmak ister misiniz? Özellikle şehirden şehre araç taşıma işlemlerinde aracınızın güvenilir yollarla taşınması, sizi sonrasında oluşabilecek birçok problemden muaf tutmak için tüm süreci itina ile yürütüyoruz. Zira uzun yolculuklar özen ve dikkatle gerçekleştirilmesi gereken riskli durumlardır. Nakil işlemi esnasında kullanılan oto çekicilerin sigorta evrakları eksikse taşıma sırasında olabilecek herhangi bir hata veya kaza durumunda çok daha büyük zararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden bünyemizde barındırdığımız oto çekicilerin yasal belgelere sahip olması bizim en büyük önceliğimizdir. Güven esaslı araç nakliye işlemlerimizle sizi ve aracınızı güvence altına alarak sonrasında yaşanacak tüm tatsızlıkların önüne geçiyoruz. Chekici, Türkiye'nin 81 ilinde de aktif tedarikçilere sahiptir ve 7/24 çekici hizmeti vermektedir. Tek bir talep ile hamleye geçer ve kullanıcısını asla yarı yolda bırakmaz!


Çekici Araç Taşıma Aracı ile İzmir'den İstanbul'a Yola Çıkıyoruz!

Zamanın araçlarından lüks araba segmentinde yer alan klasik bir otomobiliniz var ve İzmir-İstanbul arası transferini mi gerçekleştirmek üzere firma arayışı içerisinde misiniz? Kriterlerinizi karşılayan çekici ile henüz karşılaşmamış olacaksınız ki Chekici'desiniz. Aracım tek taşınsın, doğrudan istediğim lokasyona ulaştırılsın mı diyorsunuz? Öyleyse İzmir tekli araç taşıma hizmetimiz tam size göre! Aracınızı istediğiniz yerden teslim alıp yine sizin istediğiniz lokasyona nakliyesini gerçekleştirmenin yolu butonlarımız sayesinde mümkün! Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp üzerinde yer alan "Çekici Talep Et" butonumuz sayesinde, İzmir İstanbul arası araç taşıma hizmeti veren programı müsait tedarikçilere erişebilirsiniz. Öyleyse ilk durağınız olan Chekici, yüzlerce tedarikçi imkânı ile sizlerle! Sadece İzmir-İstanbul değil Adana-Amasya, Muğla-Ankara, Bursa-İstanbul, Antalya-Diyarbakır fark etmeksizin istediğiniz her noktaya uzman ekiplerimizin desteği ile her an hizmet vermeye hazırız. Aracınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Bu nedenle tüm araç nakliyesi işlemlerinin titizlikle yürütülmesini sağlayarak bu noktada farkımızı ortaya koyuyoruz. İstanbul'dan İzmir'e aracınızı taşıtmanın ve İstanbul İzmir arası araç taşıma hizmeti veren ekiplere ulaşımın çok zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Chekici ile tanıştıktan sonra bu düşünceniz tümüyle sona ereceğinden eminiz. Şehirden şehre araç nakliye, şehir içi araç taşıma işlemlerinizde Chekici ile aklınızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulacaksınız. Artık aracınızın şehir içi/şehir dışı bir noktaya taşıma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi değil, hangi seferleri tercih edeceğinizi düşüneceksiniz. Çünkü firmamız, bünyesinde barındırdığı güvenilir ve profesyonel ekibiyle bu güveni size çoktan sağladı bile. Yapmanız gereken tek şey mobil uygulamamız Chekici üzerinden bir üyelik oluşturmak ve gelen yüzlerce teklif arasından size en uygun olanını seçmek. Çekici seferi oluşturarak, İzmir'den İstanbul'a araç gönderen kullanıcımız siz olabilirsiniz. Dilediğiniz her noktada uzman çağrı ekibimizin destek ve kontrolleriyle işlemlerinizi sürdürebilir, oto çekici hizmetlerimiz için 7/24 canlı destek alabilirsiniz.


A noktasından B noktasına Express Araç Taşıma Hizmeti! 

Chekici sistemi üzerinden giriş yapıp da, ihtiyacını karşılayamayan bir kullanıcımız bile olmamıştır. Geniş kapsamlı çekici hizmet ağımız sayesinde bulunduğunuz bölgenin tedarikçilerine erişim imkânı sunan, fiyat teklifleri arasından seçim yapmanızı sağlayan yapılanmamız, dijital ortama uyarladığımız çekici hizmeti ile çekici gücünü tüm Türkiye'ye kanıtlamıştır. Sektör jargonuyla "araçlar boş dönmesin" amacını taşıyan Chekici, A noktasından B noktasına araç taşımak için hizmet veren tedarikçilerini çatısı altına alarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını sadece araçlarında meydana gelen kaza, arıza gibi durumlarda değil araç transfer sürecinde de karşılamayı ve en iyi fiyatını bulabilecekleri bir araç taşıma hizmet pazarı oluşturmayı hedeflemiştir. Benzersiz bir çekici deneyimi yaşamaya hazır mısınız? İster webden ister cepten, planladığınız tarihlerde çekici seferi oluşturmanız adına, kompakt bir rezervasyon sistemi ile karşınızdayız! Standart kalem kâğıt uygulamalarında oluşabilecek hataları ve unutkanlık temelli problemleri en aza indirerek, çekici talep formunuzu mobil uygulamamız üzerinden dolduracağınızın haberini vermek isteriz. Mobil uygulamamız olan ÇekiciApp (ChekiciApp); uygulama mağazanız olan "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirilmeyi bekliyor. Çekici, aksamayan işleyişi ile yolculuklarınıza, tatilinize, iş gezinize, araç taşıma süreçlerinize ve aracınızın taşınması-çekilmesi gibi nice anda yanınızda! Örneğin; yaz aylarının gelmesi ile İstanbul'daki işlerinizi yoluna koyup, İzmir ilinin Çeşme, Foça, Karaburun gibi herhangi bir ilçesinde bulunan yazlık evinize doğru bir rota çizdiniz. Aracınıza atlatıp, destinasyon noktanız olan İzmir ilçesine doğru yola çıktığınız sırada Chekici'de yanınızdaysa, o yolculuk güven içerisinde gerçekleşir. Yolculuğunuz sonlandığında ve günler sonra dönüş vakti geldiğinde ise; uçakla İstanbul'a dönmeyi ve aracınıza güvenilir bir çekiciye emanet etmek isteyebilirsiniz. Tam da bu an için Chekici gücümüzden faydalanmak istediğiniz de ise; İzmir İstanbul arası araç taşıma hizmetini aktarmasız olarak gerçekleştiren, tedarikçilerimize web sitemiz chekici.com, mobil uygulamamız ya da 0544 535 50 04 numaralı Çekici destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Aracınızı, istediğiniz gün ve saate kadar otoparkta bekletilmek üzere çekici ekibimize öncesinden teslim edebilirsiniz. Akabinde İzmir İstanbul Express Araç Taşıma ekibimiz, belirttiğiniz tarihte aracınızı kapınıza kadar teslim eder. Büyükçekmece Oto Çekici ya da Kartal Oto Çekici ekiplerimize ulaşarak İstanbul İzmir arası araç taşıma hizmeti ekiplerimizin çekici fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Çekici Talebi Nasıl Oluşturulur?

Araç taşıma hizmeti almak istediğinizde, ön talebinizi web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hayır, çekici talebimi ellerim ile kendim gerçekleştirmek istiyorum." dediğiniz noktada ise, mobil uygulamamıza giriş yapmalısınız. Ara ve ana ulaşım aksları ile trafik yükünün en yoğun olduğu yerlerden olan ilçelerde, araç taşıma hizmeti oldukça fazla tercih edilmektedir. Güvenilir ve itibarlı firma ile çalışarak, çekici işlerini yoluna koymanın en iyi yolu ise Chekici'dir. Hemen hemen İzmir-İstanbul arası 479 km'dir. Aracınızı İstanbul'dan İzmir'e ya da İzmir'den İstanbul'a göndermeye kalktığınızda, güvenilir oto çekicilerden talep usulü-teklif sistemimiz sayesinde teklif alabilirsiniz. Örnek bir talep oluşturma adımını sizler için listeledik:


  • ÇekiciApp mobil uygulamamıza giriş yapınız. 
  • Sistemimize üye olan kullanıcılarımız; hızla çekici talebi oluşturacakları sayfayı görüntüleyebilirken, üye olmadan da giriş yapan kullanıcı olarak da sistemimize giriş yapabilirsiniz.
  • "Çekici Talep Et" butonumuza basınız. 
  • Açılan sayfa, taşıma işlemlerinizi oluşturacağınız çekici talep form sayfasıdır. Başlangıç konumunuzu İzmir, bitiş konumunuzu ise İstanbul olarak belirleyerek ve diğer işlem detaylarını doldurarak, dilediğiniz tarihte İzmir İstanbul Arası araç taşıma talebinizi oluşturabilirsiniz. 
  • Çoklu çekici, sıfır araç taşıma, klasik araç taşıma, deniz aracı taşımacılığı, ağır vasıta taşımacılığı gibi hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlayan sistemimiz, teklif sistemi ile 5 dakika içinde çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirir.
  • Anlık mobil ve SMS bildirimleri sayesinde talebinize firmalardan gelen teklifleri Menü> Taleplerim ekranından görüntüleyebilirsiniz.
  • Firma profillerini ve belgelerini inceledikten sonra, uygun bulduğunuz teklifi kabul ederek, tedarikçi ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Anlaşması sağlanmış olan talebiniz, Menü> Taşıma İşlemleri yani (aktif taşıma işlemleri) listesine geçer. Aracınızın araç nakliyesi işlemini takip edebilirsiniz.


Araç transfer sürecine başladıktan sonra mobil uygulamamız üzerinden tedarikçilerimizin yüklemiş olduğu araç teslim fotoğrafları ile aracınızın durumunu takip edebilirsiniz.  Tedarikçilerimizin araçlarınızı teslim almasıyla oluşturmaya başladığı fotoğraf galerisi, aracı teslim etmesine dek devam eder. Siz de aracınızın durumundan her an haberdar olarak gönül rahatlığıyla aracınızı bekleyebilirsiniz. Chekici ailesi sizler için burada. İstanbul İzmir arası araç taşıma ve diğer tüm araç taşıma işlemleriniz artık bizimle emniyette. Sizler için oluşturulan tüm fırsatlar için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Çalıştığımız yüzlerce firma ile birlikte artık aracınızın model ve ebadının ne olduğu fark etmeksizin gönül rahatlığıyla araç taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Chekici ailesi olarak mobil uygulamamız, web sitemiz ve çağrı ekibimizle her an her yerde sizlerleyiz. Detaylı bilgi için 0544 535 50 04 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!