İstanbul - Kartal Oto Çekici

Kartal Oto Çekici Hizmeti, Chekici Güvencesiyle!

Kartal, İstanbul ilinin Anadolu yakasında yer alır ve yakanın en büyük ilçesidir. Şehrin sahil kıyısında olan bölgede, nüfusun oldukça kalabalık olması, ulaşım ağlarının birbiriyle entegrasyonunu sağlamıştır. Ulaşım aksları kuvvetli olan ilçeden; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne giden otobana ek, bir de E-5 karayolu geçmektedir. Civarındaki Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik, Maltepe illerine bağlantı yolları bulunan; Ataşehir, Üsküdar, Kadıköy gibi ilçelere de yakın olan ve bu noktalar arası oluşan trafik sirkülasyonunda aktif rol üstelenen sürücüler, Kartal ilçesinde karayolu ulaşımında aksilikler yaşadığında ne mi yapıyor? Tabii ki hemen Çekici'yi arayarak, yol yardım talebinde bulunuyor.


Kartal Oto Çekici

Yola çıkış konumuz neresi olursa olsun, Kartal ilçesi civarında, karayolu ulaşım ağını tercih ederek bölgeye aracı ile giriş yapmış ve aracı arızalanan ya da kazaya karışan bir sürücü iseniz, hemen bizi 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızdan arayarak " Alo, Çekici! Yolda kalan aracımı kurtaracak olan ekibinizi hemen bulunduğum konuma gönderin." demeniz yeter! Çünkü biz, en yakınınızdaki çekiciyiz! Hem sanayi hem de turizm bölgesi olan, kozmopolit yapıdaki ilçede; araç taşıma, oto çekici ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Sadece yolda kaldığınız anlarda değil, aracınızı farklı bir güzergâha göndermek istediğinizde de oto çekici hizmeti veriyoruz! Ulaşımın Kadıköy-Kartal arası bağlantı yolu ile desteklendiği bir hat üzerinde yolda kaldıysanız, mobil uyumlu web sitemiz chekici.com ve de mobil uygulamamız ÇekiciApp üzerinden anında talep oluşturarak, kısa sürede çekici hizmeti alabilirsiniz. Kartal Oto Çekici, Anadolu yakasındaki kurtarıcı hizmetiniz!


Kartal Acil Oto Çekici Ekibi Olay Yerinde!

Kartal Oto Çekici ekibi, acil durumlarda yanınızda olmak için büyük bir özveri ile çalışıyor! Aracınız gaz mı yemiyor? Teknik ya da mekanik arıza sonucu yarı yolda mı kaldınız? Endişelenmeyin! Çekici ekiplerimizi parmaklarınızın ucuna harika bir platform üzerinden getirdik! Servis/onarım noktasına aracınızı çekecek uzman çekiciler butonumuzda! Butonumuz; aracınızı çekmek isteyen çekiciler ile dolu! Chekici'nin önceliği; kullanıcılarımızın ihtiyacına yönelik çözüm planı sağlayarak, doğru ekipmanlarla ve hızlı bir şekilde çekici hizmeti sağlamaktır. Dijital ortama uyarladığımız ve rantabl bir sistem üzerinden faaliyet göstermekte olduğumuz çekici hizmet portföyümüzü geniş tutarak, Türkiye'nin parmakla gösterilen çekici firması haline getirmenin gururunu yaşıyoruz! Çekici; araç çekme, oto çekici hizmetleri için tasarlanmış ve günün her saati çekici bulabileceğiniz bir platformdur. Sahada hizmet vermeyi bekleyen çekici ekiplerimize ulaşmak, hiçte zor değil! Butonumuz "İstanbul Acil Çekici" adeta bir sinyal görevi görerek; yakınınızdaki çekicileri bulur ve iletişime geçmeniz için profil bilgilerini kullanıcılara açar. Sistemimizin gerçekleştirdiği bu hızlı veri analizi sayesinde, hiçbir sürücü internet üzerinde çekici aramak zorunda kalmadan zaman tasarrufu eder. Acil durumlarınız için en yakın 3 çekici ile iletişim kurmak için ÇekiciApp'i indirmeye ve Kartal Acil Oto Çekici, Kartal Yol Yardım uzmanları ile irtibata geçmeye ne dersiniz? "İl (İstanbul)-İlçe (Kartal)" konumlu "Kartal Acil Çekici" talebiniz hazır! Tedarikçiler ile uzlaşma süreciniz başlasın!


Kartal Şehir içi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı, yol yardım hizmetine ihtiyacı da arttırmaktadır. Türkiye'nin ara ve ana hat yol bağlantıları üzerinde aktif rol üstlenen araçlar, ulaşımı pratikleştirdiği gibi zorlaştırabiliyor da. Kartal ilçesinde galeri sahibi olup, çoklu araç taşıma aracı ile tek seferde araç getirtmek istediğiniz de maruz kaldığınız çekici arama serüveninize artık dur diyoruz! İnsan gücüne ihtiyacı ekarte ederek iş yükünüzü hafifletiyor, kusursuz bir çekici deneyimi yaşatıyoruz. Haydi, o zaman! Kartal ilçesinin kurtarıcı butonu ile tanışın! "Çekici Talep Et", araç nakliyat sürecinize start vereceğiniz ve sistemimizdeki 100'lerce çekiciye ulaşarak fiyat teklifi alabileceğiniz bir butondur ve Chekici platformu üzerinde, 7/24 aktiftir. Filo şirketlerinin, galeri sahiplerinin, sigorta şirketlerinin kısacası araç nakliyat işlemi gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımızın ihtiyaç anında Kartal Oto Çekici ekibi olarak yanındayız! Şehir içi ve şehirler arası araç taşıma işlemlerinizi dakikalar içinde, kompakt sistemimiz sayesinde halledebilirsiniz. Çekicilerimiz, ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile uzmanlaşmış ekiplerdir. Sistemimiz üzerinden Kartal ilçesinde ne kadar çekici var ise tek seferde görüntüleyebilir, talep oluşturarak 5 dakika içinde iletişim sağlayabilirsiniz. İş yükünüzü minimuma, araç nakliyesi işlemlerinizin hızını maksimuma çekiyoruz!


Chekici platformunda, rekabete hazır olun! Çekici profillerini ve fiyat tekliflerini bir araya getiren başka bir sistem gördünüz mü? Sanmıyoruz! İstanbul (Kartal)- Muğla (Fethiye), İstanbul (Kartal)-Ankara (Mamak), İstanbul-İzmir (Konak) ya da X bir bölge için başlangıç-bitiş konumlu sefer talebiniz ile Türkiye'nin dilediğiniz noktasına Kartal Şehir İçi Araç Taşım/Şehir Dışı araç taşıma işlemi yapabilirsiniz. Sektördeki iş potansiyelini, tedarikçilerimiz ile verimli hale getirerek, kâr marjı gütmeden yolumuza devam ediyoruz. Aracınızı/araçlarınızı tekli ya da çoklu araç taşıma araçlarımıza yükleyerek istediğiniz noktaya ulaştırmamızı talep edebilirsiniz. Üstelik istediğiniz tarihte! Sizden istediğimiz şey; ÇekiciApp üzerinden talep formu doldurmanız ve 5 dakika içinde gelen çekici tekliflerimizi beklemenizdir! 30.000'den fazla aracın taşımacılığını yapmış bir firmaya aracınızı teslim etmek hiçte zor olmayacak! İster şehir dışı ister Kartal Şehir içi Araç Taşıma talebi oluşturarak Beylikdüzü, Büyükçekmece, Fatih, X bir ilçeye sefer oluşturabilirsiniz. Hem sefer oluşturup hem Çekici seçmek mümkünken, tercihiniz neden Chekici olmasın ki? Çekici-müşteri buluşmasının tek bir platformu var o da Chekici


ChekiciApp (ÇekiciApp) ile Sefer Seçin, Talep oluşturun!

Chekici, kullanıcılarını ve tedarikçilerini tek bir çatı altında topladı ve bununla da sınırlı kalmayarak, çekici hizmetini taşınabilir teknolojiye uyarladı. Karşınızda ÇekiciApp (ChekiciApp)! Bir mobil uygulamadan çok daha fazlası! Tüm uygulamaların yıldızı! En hızlı çekici bulan, en garantili oto çekiciler ile kullanıcısını buluşturan aplikasyonumuzda yok yok! Talep-teklif usulü ve acil yol yardım sistemi ile aracınızın kurtarıcı hizmeti olmaya geldik! Otomobil, motosiklet, kamyonet, midibüs, tarım makinesi, iş makinesi, ATV, UTV, klasik araç gibi motorlu-motorsuz vasıtanıza çekici mi lazım? Hop, biz cebinizdeyiz! Yoksa siz hala Çekici uygulamamızı indirmedeniz mi? Google Play Store, App Store ya da AppGallery uygulama mağazanızdayız!


ÇekiciApp, web sitemiz chekici.com'dan ziyade, daha işlevsel bir yapıya sahiptir. Uygulamamızla; Kartal Oto Çekici sefer talebinde bulunabilir, çekici tekliflerini inceleyerek tedarikçi profil analizi yapabilir, acil çekici talebi ile en yakınınızdaki çekicilere ulaşabilir, hazır olan seferlerden seçim yapabilir, taşınma işlemi süren aracınızın anlık durumunu canlı haritan izleyebilir ve tamamlanan araç nakliyat işleminiz için değerlendirmede bulunabilirsiniz. Örneğin; hususi araç sahibisiniz ve çoklu araç taşıma seferlerimize Menü> Seferler kısmından erişerek, bütçe tasarrufu yapabilirsiniz. Bilmelisiniz ki; çoklu taşıma araçlarında kalan yerler için, tedarikçilerimiz; araçlarında boş kalan yerleri doldurmak için seferlerini bu sekme altında oluşturuyor. Böylece, oto çekici işlemlerinizi daha da ucuza mal edebilirsiniz. Tabii ki sadece çoklu araç taşıma seferleri değil, herhangi bir güzergâh içinde sefer oluşturan çekicilerimize yine buradan ulaşarak, eksik işlem detaylarını doldurmanız nihayetinde talebinizi dakikalar içinde oluşturabilirsiniz. Çekiciniz ile karşılıklı olarak Anlaşma Sağladıktan sonraki adımda; Menü> Taşıma işlemleri kısmından, Kartal Oto Çekici aracına yüklü olan aracınızın canlı konumuna, çekici araçlarımıza taktığımız "araç takip sistemi" sayesinde erişim sağlayabilirsiniz. Geniş bir yelpazede sunduğumuz çekici hizmetlerini, sizler için listeledik:


  • 7/24 Kartal Oto Çekici Hizmeti 
  • Kesintisiz Kartal Oto Kurtarma Hizmeti
  • Güvenilir Kartal Sıfır Araç Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik Kartal Çoklu Araç Taşıma Hizmeti
  • Uzman Kartal Karavan Taşıma Hizmeti
  • Profesyonel Kartal Tekne Taşıma Hizmeti
  • Bütçe Dostu Kartal Ağır Vasıta Taşıma Hizmeti
  • İş bilir Kartal Ağır Vasıta Kurtarma Hizmeti
  • Garantili Kartal Tarım Makineleri Taşımacılığı
  • En Güvenilir Kartal Motosiklet Taşıma Hizmeti


Kartal Çekici, Araç Kurtarma, Yol Yardım Hizmet Noktalarımız

Kartal Oto Çekici, Kartal Araç Kurtarma, Kartal Yol Yardım hizmet noktalarımız ile ilçeye bağlı 20 mahallede boy gösteriyoruz. Aracınızı bulunduğunuz mahalleden alıyor, teslimat adresine doğru yola çıkıyoruz. Rota oluşturuldu! Çekici talebinizi gerçekleştirmek için yola çıkıyoruz dememiz için talebinizi web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden bizi bildirmelisiniz. Kartal Oto Çekici, Kartal Çekici tüm mahallelerde hizmetinizde! İstanbul Oto Çekici ekibi olarak hız kesmiyor, Kartal ilçesine yakın olan semtlerde de Sancaktepe Oto Çekici, Ataşehir Oto Çekici hizmeti veriyoruz!


Kartal Oto Kurtarıcı Ekipleri Garantili ve Güvenilir Mi?

2500+ araç taşıma firması ile tedarikçi zincir ağlarını örmüş bir firmayız. Güvenilirlik en hassas olduğumuz konular arasında yer almaktadır. Tabii ki güvenilir bir firmayız. Her tedarikçi için sistemimiz üzerinden profil oluşturuyor, yasal evraklarına erişim imkânı sunuyoruz. Bitmedi! Araç taşıma işleminiz öncesi talep edeceğiniz, "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" ile de herhangi bir rizikoyu tedarikçilerimiz ne kadar kaskolu hizmet veriyor dahi olsa, güvence altına almanıza aracılık ediyoruz. Türkiye'nin neresine gitseniz, orada da bir Çekici var! İl, ilçe, mahalle, bucak ayırt etmeksizin 7/24 oto çekici hizmetimiz ile çarpıcıyız! Kartal garantili oto çekici ekipleri ile çalışıyor ve gizlilik ve güvenlik şartlarımız ile müşteri yanlısı bir politika izliyoruz. Kartal Oto Kurtarıcı, Kartal Oto Çekici ekipleri ile görüşmek artık sandığınızdan da kolay! Hakkımızda kısa bir bilgi edinmek ve sonrasında Kartal ilçesine bağlı hangi mahallerde hizmet verdiğimizi okumak ister misiniz? Bu platformda ihtiyacınıza yönelik çekici hizmeti ile çözüm ortağınızı bulabilirsiniz! Siz yolculuklarınızda yaşadığınız çekici bulma sorunlarına son verin, şehirler arası araç taşıma işlemi gerçekleştirebilin, şehir içi oto kurtarma hizmeti bulabilin, hızlı yol yardım hizmeti alabilin diye biz koca bir ekiple sahadayız!  


Hangi Mahalledeyiz?

Atalar
Cevizli
Cumhuriyet
Çavuşoğlu
Esentepe
Gümüşpınar
Hürriyet
Karlıktepe
Kordonboyu
Orhantepe
Orta
Petrol İş
Soğanlık
Topselvi
Uğur Mumcu
Yakacık Çarşı
Yakacık Yeni
Yalı
Yukarı
Yunus


Kartal Çekici Fiyatları Nedir?

Kartal Çekici fiyatları, şehir içi taleplerinizde 200 TL ile 600 TL bandında fiyat teklifleri ile parmaklarınızın ucunda! Hizmet kalitemizi; piyasada hizmet veren güvenilir tedarikçiler ile iş ortağı olarak en üst seviyeye çıkarmışken, fiyatlandırma konusunu ise "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" hizmet anlayışı çerçevesinde beklentinin ötesine çektik. Rekabetin seyir ettiği bu platform; çekici profillerini karşılaştırmanızı, çekici fiyat teklifi almanızı sağlayacak. Şehirden şehire araç taşıma talebinizi karşılayacak araç taşıma firmaları ile görüşmeye ve buluşmaya hazır olun! Şehir dışı araç taşıma talebiniz için Kartal Çekici fiyatları mı nedir? Çekici fiyatları hakkında hemen bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici platformunda; İletişim kurmak, çekici talebi oluşturmak kadar basit! Ulaşılabilir ve güvenilir bir firmayız! Sosyal medya mecralarımız üzerinde de Çekici bir profil sergilemekteyiz! Takip etmeyi unutmayınız.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!