Nereden
Nereye
Telefon

Araç Nakliyesi Hizmeti| Chekici

Chekici (Çekici); hizmet akışında iyileştirmelerde bulunarak, teknolojik ve inovatif fikirleri bir araya getiren, bu süreçte iç ve dış çevre analizini yaparak çekici işleyiş süreçlerine kolaylık sunan yapısı ile araç sahipleri tarafından yeni neslin oto çekici, araç taşıma firması olarak faaliyetini sürdüren ve bu sektörün en güvenilir platformudur. Daha önceden başka firmalar üzerinden çekici hizmeti alan kullanıcılarımızın alışkanlıklarını büyük oranda değişime uğratan sistemimiz sayesinde yaşadığınız zorlukları geride bırakmaya, çekici hizmet numaralarına anında ulaşmaya, oto kurtarma, oto çekici, araç taşıma işlemlerinize çekici çözüm seçenekleri bulmaya hazır mısınız? Türkiye'nin yol şebekesi üzerinde her hafta düzenli bir şekilde hizmet veren araç nakliyesi firmalarının listesine dijital teknolojinin meyveleri olan chekici.com web sitemiz ve ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Son zamanların en iddialı uygulamasını akıllı telefon veya tabletinize yükleyerek tüm çekici ihtiyaçlarınızı gece gündüz demeden karşılayabilirsiniz. Hem pratik hem de zamandan ve bütçeden tasarruf elde etmenizi sağlayan sistemimizin çekici sistem otomasyonu sayesinde; araç taşıma, çekme işlemleriniz tıkır tıkır işleyen platformumuz ile şipşak gerçekleşecek! İddialı mı iddialı dev çekici kadromuz ile karşınızdayız!


araç nakliyesi

Şahsi veya şirketinizin birden fazla aracı mı mevcut? Ve bunları toplu bir şekilde başka bir yere göndermek mi istiyorsunuz? Tüm bunları isterken de belirli standartların olmasını da mı istiyorsunuz? İş ilkeleri ve kalite hizmet politikası belli olan Chekici sayesinde, almak istediğiniz hizmeti binlerce çekici firması arasından seçebilirsiniz. Aklınızda acaba oluşmadan Çekici ‘Chekici’ sayesinde il ve ilçe fark etmeksizin; otomobil, motosiklet, kamyonet, karavan, deniz aracı, tarım makineleri ve diğer motorlu-motorsuz araç/araçlarınız için talep oluşturabilir ve araç nakliyat sürecinizi taşıma işleminiz sona erene kadar takip edebilirsiniz. Anlık olarak işlemlerinizi hızlıca yapmanıza olanak sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey talebinizi oluşturmak! Akabinde bütçe ve isteklerinize göre en uygun teklifi seçmek! 24 saat çekici desteği sunan firmamızdan hizmet almak için web sitemizi inceleyerek bilgi edinmeniz mümkün. Aklınızda herhangi bir sorun varsa eğer, 7/24 çağrı danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Araç Nakliyesi Hizmeti

Günden güne gelişmeye devam eden teknoloji, araçlar için birtakım kolaylıklar getirse de; söz konusu arıza, kaza olduğunda ya da bir noktadan bir noktaya taşıma işlemi yapmak istediğinizde araç sahipleri için çekilmez bir durum haline geliyor. Sorunun çözümü için Chekici'ye başvuran kullanıcılarımız; oto çekici, oto kurtarma, yol yardım, acil çekici, hizmetlerimize kolaylıkla erişerek araç nakliyesi konusunda uzman ekibimiz sayesinde şehirden şehre araç taşıma, şehir içi araç taşıma işlemlerini sinerjisi yüksek bir platform üzerinden gerçekleştiriyor. 30.000'den fazla araç transfer işlemini Türkiye'nin her noktasında bulunan çekici filomuz ile gerçekleştirerek, kullanıcılarımızın araç taşıma-çekici sorunlarının çözümü olduk! Aracınızı/araçlarınızı nakletmek istediğinizde hemen chekici.com ya da ChekiciApp üzerinden talep oluşturabilir, çağrı danışmanlarımıza iletişim kanallarımız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Dijital platform üzerinde ses getiren ve her geçen gün büyümeye devam eden sistemimizin her an kullanıcısı olabilirsiniz. Aracınızın/araçlarınızın taşıma, çekme işini il, ilçe, mahalle fark etmeksizin gerçekleştiriyoruz. Çekici hizmet ağımızı istediğiniz her an kullanımınıza açtık! Tek seferde, herhangi bir durumda, binlerce çekiciye ulaşabilir, çekici çözüm planınız için tasarlanmış ve sistematik şekildeki işleyişiyle kullanıcıya kusursuz çekici deneyimi yaşatan sistemimizde üyelik şartı olmaksızın talep oluşturabilirsiniz.


 • Karayolları üzerinden değil de farklı bir ulaşım aracıyla mı seyahatinizi tamamlamak istiyorsunuz ? Tek sorun otomobilinizin veya herhangi motorlu/motorsuz aracınızın taşınması ise platformumuz üzerinden hemen araç taşıma firmalarına ulaşabilirsiniz.
 • Deniz araçları taşımacılığı hakkında kusursuz hizmetin adresi Chekici!
 • Aracınızın mevcut durumunu en uygun çekici operasyon sürecini yönetecek olan tedarikçileri tek bir butonla parmaklarınızın ucuna getiriyoruz. Kazalı, hurda, pert veya sıfır araçlarınızın çekici operasyon süreci güvenilir araç taşıma firmaları tarafından Chekici bünyesinde gerçekleşir.
 • Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal bir firma ya da bireysel bir kullanıcı mısınız? Filo taşıma işleminiz için çoklu araç taşıma talebi oluşturarak, nakliyat işlerinizi uzman ellere bırakmanın zamanın geldiği andasınız! Araç taşıma sürecinizi yönetebileceğiniz tek adrestesiniz.
 • Sıfır aracınızın araç taşıma sürecini gerçekleştirmek için nakliyat firması aradığınız anda, sıfır araç taşıma hizmetimiz devreye giriyor.
 • Henüz aracı ile uzun yola gitmeye hazır olmayan sürücüler içinde araç nakliyesi hizmetimiz uygundur.
 • Tarım aracınız ve ekipmanlarınıza özel nakliyat hizmeti veren firmalardan araç nakliyesi fiyatları bütçe dostu teklif alarak, başka bir şehre ya da aynı şehrin farklı bir ilçesinden satın almış olduğunuz aracın taşıma işlemi için çekici talebinde bulunabilirsiniz.


Araç Nakliyesi Hizmet Süreçleri

Sistemimiz üzerinden araç nakliyesi hizmet süreçlerinizi yürütebilmek oldukça kolaydır. Teknolojik ile yenilikçi altyapımız sayesinde çekici sistem otomasyonumuzu çekici-müşteri buluşması için dizayn ettik. Çekici işlem süreçlerinizi ise belli bir nizam içerisinde yürütmenizi sağladık. Kompakt yapımız ile müşterilerimizi ve tedarikçi ağımızı her geçen daha da genişletiyor ve çekici dünyamızda çekici planlarınızı anında sunuyoruz. Aksamayan işleyişimiz ile dijital ortamın en çekici uygulaması ÇekiciApp üzerinden araç nakliyat işleminizi gerçekleştirmek için sistemimize üye olma zorluluğunuz bulunmamaktadır. Ekstra ücret ödemeden, kaparo, komisyon, hizmet bedeli gibi ek ücretlere tabi tutulmadan hizmet alabilirsiniz. Kâr marjı gütmeyen ve sürdürülebilir hizmet verme konusunda iddialı olan firmamız, kullanıcılarımız sayesinde marka haline gelmiştir. Rekabet ortamında tek bir payda da buluşan tedarikçilerimizin arasındaki çekişmede siz değerli kullanıcımız olarak başrolü üsteleneceksiniz! Araç nakliyat talebinizi oluşturup, çekici tekliflerimizi SMS, mobil bildirim ya da e-posta üzerinden almaya başladıktan sonra, tedariki profillerini inceleyip, dilediğiniz teklifi kabul edebilirsiniz. Akabinde tedarikçiler ile görüşüp seçiminizi yapabilirsiniz. Şehir içi araç taşıma ya da şehir dışı araç taşıma seferinize 5 dakika içinde çekici teklifleri yağdırıyoruz. İzmir-İstanbul, Ankara-Bursa, Adana-Diyarbakır, Ankara-Muğla, Ankara-İstanbul, Ankara-İzmir ya da farklı başlangıç-bitiş konumlu seferinizi mobil uygulamamız üzerinden oluşturup, planlı seferinizin nakliyat sürecini yine mobil uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz. İnternetinizin çekmediği bir yerde olabilme ihtimalinize karşı 0544 535 50 04 numaralı çekici hizmet numaramızı telefonunuza kayıt edebilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki; ister cepten ister telden oluşturacağınız çekici talebinizde, çağrı danışmanlarımız her saniyesinde kullanıcılarımız ile iletişim halinde olur. Planlı seferinizi "Çekici Talep Et" butonumuz üzerinden oluşturmak ister misiniz? Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Çekici çağırmak için geç kalmayın diye varız! Acil durumlarınızda ise; "Acil Çekici" hizmet butonumuz üzerinden en yakın oto çekici ekibimize ulaşabilirsiniz.


Araç Nakliyesi Chekici Avantajları!

"Aracınızın nakliyesi için firma bulamıyordum, bulsam bile tedarikçiye güvenemiyordum!" dediğiniz günler geride kaldı! Platformumuz sayesinde aracınızı/araçlarınızı firmamıza emanet etme noktasında güven suiistimaline geçit vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz. 


 • Tedarikçilere Kolay Erişim

Chekici bünyesinde Türkiye'nin her şehrinde hizmet veren binlerce oto çekici-kurtarıcı firması bulunduğundan, sistemimiz üzerinden oluşturduğunuz hiçbir talep yanıtsız kalmadığı gibi tedarikçilerimize erişim sorunu da yaşamayacağınızı temin ederiz. 


 • Zamandan Tasarruf Ettiren Bir İşleyiş

İddia ediyoruz, bizden hızlısı yok! "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" sloganı ile çıktığımız bu yolda, hizmet kalitemizin, sistemsel olarak işleyişimizin ve tedarikçilerimizin hızına inanamayacaksınız. İşlem akış ekranlarına sahip ve kullanıcı deneyimi yüksek olan sistemimiz üzerinden talepte bulunduğunuz ilk andan itibaren kısa zamanda çekici işlemlerinizi oluşturduğunuza şahit olacaksınız. Daha fazla zaman kaybetmek yok! Aracınızın taşınması, çekilmesi ve belirttiğiniz adrese teslimatı konusunda dijital ortamdaki çekici gücümüz ile imdadınıza yetişiyor, daha fazla zaman kaybetmenize izin vermiyoruz.


 • Garantili Araç Taşıma

Çekici firmalarımız sisteme taşıma kaskosu, sigorta ve vergi levhalarını yüklemektedir. Firma profillerine incelediğiniz esnada talebinize teklif veren firmaların bu belgelerinin olup olmadığını görüntüleyebilir, tercihinizi daha güvenilir bir izlenim yaratan firmadan yana kullanabilirsiniz. Garantili Araç taşıma konusunda net çizgilerimiz bulunmaktadır. Bu sistem belgelerini uygulamaya yükleyen firmaları diğer firmaların gözünde daha güvenilir bir noktaya getirdiğinden tüm kullanıcılarımız için güvenli bir tedarikçi ağı oluşturmaktadır. 


 • Aracınızın Durumuna Özel Hizmet

Aracınızın tipi, adet sayısı, yürür ve hasar durumu dikkate alındığından, tedarikçilerimize bilgi beyanını doğru belirtmeniz gerekmektedir. Çatallı, 4X4, ağır ticari, ahtapot , ağır ticari çekici araçlarının kayır ya da sabit kasalı araçlarımız ile 7/24 nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.


 • Yılların Tecrübesi

Araç taşıma işlemlerinizi özen içerisinde gerçekleştirmemizin en büyük payını da iş ortaklarımız olan yılların tecrübesine sahip çekici ekiplerimize borçluyuz. Kurumsal çalışmalarımızın ve tecrübemizin doğrultusunda hevesli ve uzman ekipler ile yolumuza devam ediyoruz. Her şehirde hizmet veren binlerce çekici firmasına tek seferde erişebilirsiniz.


 • Araç Güvenliği

Aracınızın güvenliğini üst seviyede tutuyor, aracınızın nakliyesi sırasında meydana gelebilecek olasılıkları ekarte ediyor, tedbirlerimizi en başından alıyoruz. Taşıma aracına yüklenen aracınız/araçlarınız ekiplerimizce gerekli kontrollerinin sağlanması sonucu yola çıkmaktadır.


 • 30.000'den Fazla Referans

Hizmet vermeye başladığımız şu kısa süre zarfı içinde; ticari, hafif ticari, hususi araçlarınızın için çekici çözümleri sunarak, sayıca her gün artmaya devam eden çekici taleplerinizi gece-gündüz demeden Türkiye'nin yol şebekesi üzerinde gerçekleştiriyoruz. G üçlü referanslara sahip oluşumuzu; kusursuz hizmet anlayışımıza ve çekici iş ilkelerimize borçluyuz. 


 • Anında Destek Ekibi

Çekici talebinizin başından taşıma işleminizin sonuna kadar anında destek veren çağrı danışmanlarımız sayesinde bir telefon uzağınızdayız! Aklınıza takılan bir her soruda WhatsApp canlı destek hattımızdan bize erişebilirsiniz.


 • Araç Takip Sistemi

Aracınızın/araçlarınızın nakliyat süreci devam ederken, istediğiniz anda taşıma aracımızın canlı konumunu görüntülemek ister misiniz? İstersiniz diye düşündük! Tedarikçi araçlarına taktığımız özel araç takip sistemi sayesinde aracınızı taşıyacak çekiciyi gerçek zamanlı olarak harita üzerinden takip ederek, aracınızın konumu hakkında bilgi sahibi olacağınız tek uygulama var o da: ÇekiciApp (ChekiciApp). Kullanıcımız olarak sizde mobil uygulamamızı "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazanızdan akıllı tablet ya da telefonunuza yükleyerek, aklınızı aracınızdan bırakmaya son verebilirsiniz.


Araç Nakliyesi Fiyatları Hakkında Bilgi Edinin

Chekici hakkında, hakkımızda sayfasından bilgi edindikten hemen sonrasında tüm araç transder işlemleri bu kadar kusursuz bir şekilde yürütülürken, oto çekici fiyatları da yüksek olabilir diye düşünüyorsanız yanıldığınızı belirtmek isteriz. Ekonomik fiyatlandırmayla etkin ücretlendirme sisteminin sağlanması için çekici rekabetine öncülük eden firmamız, "Maksimum Hizmet, Minimum Fiyatlandırma" ile siz değerli kullanıcılarımıza çekici hizmeti veriyor. Araç taşıma talebi oluşturduğunuzda artık fahiş araç nakliyesi fiyatları ile uğraşmadan, bütçe yönetiminin size ait olduğu sistemde ekonomik çekici fiyatları ile işlem yapabilirsiniz. Araçlarınız standart araç taşıma uygulamalarından çok daha özel yöntem ve fiyatlandırma ile isteğiniz adrese güvenle teslim edilirken, Chekici (Çekici) kullanıcı olduğunuz için her daim kendinizi şanslı hissedeceğinize eminiz.  Araç nakliye konusunda eşsiz, güven dolu hizmetimize çok büyük dikkatle önümüzdeki yıllarda da devam ediyor olacağız.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!