Nereden
Nereye
Telefon

Çekici Fiyatları | Chekici


Chekici (Çekici); dengeli fiyat politikası sayesinde, çekici piyasasında ekonomik hizmet veren tedarikçilerle iş ortağı olan online bir platformdur. Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz; her geçen gün çoğalarak, büyüyen ailesi ile yoluna devam ederken müşterilerimize ekonomik çekici fiyat teklifleri sunmaktadır. Aracınızı bulunduğunuz şehirden başka bir lokasyona nakletmeniz gerektiğinde ya da acil çekici ile pratik bir şekilde çekici hizmeti almak istediğiniz anlarda, derin bir araştırma içerisine girmek ve bütçenize uygun bir oto çekici bulmanın güçlüğünü yaşadığınız dakikaları silmeye geldik! İşin sonunda, yüksek fiyatlar ve güven vermeyen firmalar ile uğraşmaktan yorulur bir hale geldiyseniz bir durun deriz. Teknolojinin bu denli gelişim gösterdiği bir çağda, dijital dünyaya modernize olan bir firma ile çalışarak aracınızın transfer işlemini güven içinde yürütebilir ve bütçenize en uygun fiyat teklifi sunan araç taşma firmasını çözüm ortağınız olarak seçebilirsiniz. Yenilikçi algoritmamızın gücü sayesinde tüm bunlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Çekici piyasasındaki dengesizliklere son veren sistemimiz ile Türkiye’nin en güvenilir çekicilerini bünyemiz çatısı altında birleştirerek parmaklarınızın ucuna getirerek, bütçe ve zaman tasarrufu elde etmenizi sağlayacağız. Duyduk duymadık demeyin! Çekici fiyatları ile ses getiren bir platformdan sesleniyoruz! Kalite esaslı çalışma sistemimiz ve uzman kadromuzla oto çekici piyasasındaki fahiş fiyatlar mevzusunu çözüyor, çekici hizmetini en uygun araç nakliyesi fiyatları/araç nakliye fiyatları sizlere sunmayı hedeflediğimiz bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. 


çekici fiyatları


Oto Çekici Fiyatı Hesaplama

Bağımsız ama bir o kadar da ekonomik fiyatlandırma ile etkin ücretlendirme sisteminin sağlanması için oluşturulan Çekici, çekici fiyatlarının rekaber ortamında gerçekleşmesini sağlayarak, müşterilerine benzersiz fiyat teklifleri sunmaktan geri kalmıyor. 1000'lerce çekici ekibi ile kurtarıcı firmamız, oto çekici fiyat hesaplamalarını, çekici sistem otomasyonuyla gerçekleştirmektedir. Araç taşıma firmalarının sunduğu ekonomik fiyat tekliflerini öne çıkarıyoruz. Tekli/çoklu taşıma aracına sahip çekici ekibimizi olay yerine sevk etmemizi talep ettiğinizde, en çok sorulan sorulardan biri de çekici fiyatları oluyor. “Çekici fiyatları nasıl hesaplanır?” diye merak ediyor ve çekici hizmeti öncesi merakınızı gidermek istiyorsanız, yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Oto Çekici Fiyatları belirlenirken adil bir ortamda teklif almanızı sağlayarak, fahiş fiyatlandırma yapan tedarikçilere geçit vermeden hizmet vermenin önemini sistemimizle öne çıkarıyoruz. Fiyatlandırma konusunda sürdürülebilir hizmet anlayışımızı, şeffaflık ilkelerimizi ön planda tutuğumuzdan, müşteri yanlısı bir politika izleyerek, “Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet” hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Bütçenizi koruma altına alarak, aklınızda hiçbir soru işaretine yer vermeden çekici fiyat tarifesi tutarlı çekiciler arasından seçim yapmanızı sağladığımızdan müşterilerimiz çekici hizmet ihtiyaçlarında bütçe tasarrufu sağlamaktadır.

Çekici piyasası, tutarlılık konusunda sınırları zorlayan bir piyasadır. Çekici hizmet pazarındaki çalkantılı süreçler, müşteriye net bir ücret politikası adı altında hizmet sunamamakta ve hal böyle olunca güvenilir tedarikçilere erişim sorunu da ortaya çıkmaktadır. Özellikle bu durumu lehine kullanmak isteyen tedarikçiler, tekelci birlikler oluşturmaktan geri kalmayarak, müşteri bütçesinin çok üstünde fiyat teklifleri sunmaktadır. 2019 yılında çekici hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak adına devreye girerek, bu kartelleri tek tek yıktığımızdan, müşterimize çekici rekabet ortamında fiyat teklifleri sunarak ekonomik bir çekici firması olduğumuzu da kanıtlamış bulunmaktayız. Talep-teklif usulü sistemiyle, dengeli fiyat politikası uyguluyor, Türkiye’nin 81 il ve 750’den fazla ilçesinde ortalama çekici fiyat tekliflerini siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Aracı; çamura saplanmış, yol dışına çıkmış, arıza vermiş, kaza sonucu tahribat olmuş ya da herhangi bir sebepten ötürü çekici hizmetine ihtiyaç duyan müşterimiz, mevcut durumuna en uygun çekici planını öğrenmek için platformumuza giriş yaptığında, ortalama çekici fiyatları arasından seçimini yaparak hizmet almaktadır.

 

Çekici Fiyatları Değişkenlik Kriterleri

Ne kadar ücret ödeyeceğinizi mi hesaplıyorsunuz? Fiyat belirleme konusunda hangi durumları ele aldığımızı aşağıdaki listede madde madde açıkladık.

 

  • Konum: Bulunduğunuz "konum", çekici ekiplerimiz için önem arz etmektedir. Çekici fiyatları kilometre başına belirlenmektedir. En yakın çekici ekibimizi olay yerine sevk ederek, uzak bir noktadan gelen çekici ile maddi anlamda zarar etmenizin önüne geçiyoruz.

 

  • Mesafe: Başlangıç-bitiş konumlu şehir içi/şehir dışı taşıma talebi oluşturduğunuzda, fiyatlandırmada "mesafe" etkin rol üstlenmektedir. Çekici ekibimiz, aktarmasız gerçekleşecek olan planlı taşıma seferiniz için uygun bir rotasyon oluşturarak, varış mesafesinin uzamasına izin vermez. Böylece daha ekonomik fiyatlandırmaya tâbi tutulursunuz. Örneğin; İstanbul-Ankara arası oluşturduğunuz taşıma seferinizi gerçekleştirmeye hevesli olan çekici ekiplerimiz, teklif aşamasında aracınızı adresine ulaştırmak için güzergâh tespitinde bulunur. Kuzey Marmara Otoyolu (O-7) ve Anadolu Otoyolu (O-4) üzerinden 443 km, D-200 devlet karayolu üzerinden 536 km yol kat ederek gidiş yolu tespitinde bulunan ekiplerimiz, en kısa mesafe üzerinden aracınızın nakliyat sürecini gerçekleştireceğini, uygun fiyatlı oto çekici teklifi sayesinde tarafınıza iletir.

 

  • Aracınızın Durumu: Çekici talebinde bulunurken, "aracınızın durumu" ile ilgili bilgilendirme yapmalısınız. Aracınızın çekilmesi/taşınması gereken anlarda birtakım aparatlara ya da hizmet yelpazemizde yer alan donanımlı çekici araçlarına ihtiyacımız olabilir. Bu durumda da bazı fiyat farklılıkları söz konusudur. Merak etmeyin; çekici hizmeti vermeyi görev edinmiş bir firma üzerinden, uçuk fiyatlandırmanın önüne en başında geçtik! Örneğin; yol dışına çıkan aracınızı kurtarmak için çekici talebinde bulunduğunuzda, elektrikli ırgat sistemine sahip çekici aracımızı olay yerine gönderiyoruz. Anahtarınızı kaybedip aracınızı çektirmek istediğiniz durumda ise; ahtapot çekicimizi olay yerine göndererek, aracınızın kapısını bile açmadan vincin dörtlü çatalına aracınızın tekerleklerini bağlayarak çekme işleminizi tamamlıyoruz. Kısacası; aracınızın/araçlarınızın çekici ihtiyaç durumuna göre oto fiyatlarında değişiklikler olabilir. Bilmenizi isteriz ki; her çekme operasyonu hizmet talebinize göre değişiklik gösterebilir. 

 

  • Araç Sayısı: Çekme işlemlerinizde "araç sayısı" talebinize göre çoklu araç taşıma ekibimizi yönlendiriyoruz. Çekici fiyatlandırması araçlarınızın adedine göre değişiklik göstermektedir.

 

  • Zaman: Çekici ekibine hangi saat aralığında ulaştığınızda tedarikçi açısından fiyat belirleme aşamasında dikkate alınan konular arasında yer almaktadır. Gece tarifesi/gündüz tarifesi çekici fiyat hesaplamalarına yansıtılabilmektedir.

 

 

Şehirler Arası Araç Taşıma Fiyatları

Konum, mesafe, aracınızın durumu, araç sayısı gibi taşıma işlemini etkileyen durumlar baz alınarak, ücretlendirmede tutarlı bir yol çizen Çekici sistemi ile İstanbul-AntalyaAnkara-İzmirMuğla-DiyarbakırTunceli-ÇanakkaleKocaeli-Erzurumİzmir-İstanbulGaziantep-AydınŞanlıurfa-Konya gibi X noktalar arası şehirden şehre araç transferi hatta ve hatta şehir içi oto çekici işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Taşıma talebiniz ister uzak mesafe olsun ister kısa mesafe! Çekici ile çözüme anında kavuşursunuz! Kurumsal firma sahiplerinin ve bireysel müşterilerimizin oto çekici hizmet ihtiyaçlarını çözüme ulaştırma konusunda tam bir çözüm merkeziyiz.

Kurulduğumuz ilk günden beri, vaat edip gerçekleştirdiğimiz gibi en hızlı oto çekici hizmetini en uygun oto çekici fiyatları/şehirler arası araç taşıma fiyatları ile sizlere sunmak bizim işimiz! Gelişen teknoloji ile birlikte artan araç trafiğine gün geçtikçe yenilerinin eklenmesi neticesinde oluşan çekici hizmet pazarına inovatif mobil uygulamamızla farklı, yenilikçi bir düzen getirerek, 30.000'den fazla araç taşıma işlemini hizmet politikalarımız sayesinde kusursuz bir şekilde gerçekleştirdik!

Binek araçlar, lüks otomobiller, iş makineleri, tarım makineleri, deniz araçları ve benzeri gibi birçok farklı araç çeşidi için alternatif çekici çözüm seçenekleri sunmaktayız. Her birinin araç nakliye durumu farklı olacağından tüm çekici çözümlerini önceden planladığımızı bilmenizi ve ekonomik teklifler ile bütçe dostu hizmet anlayışımızı sürdürdüğümüzü bilmenizi isteriz. Devreye giren tekli ve çoklu oto çekici ekiplerimiz hem uzman kadrolardan oluşmakta hem de adil bir rekabet ortamında buluşmaktadır. A noktasından B noktasına araç transfer etmek istediğinizde, araç taşıma firmaları çekici fiyat tekliflerini göndermek için sıraya girecek! Tek bir firmaya bağlı kalmadan oto çekici hizmeti almanız için varız! Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği platformumuzda, birbirinden çekici teklifler arasından çekicinizi seçin, bütçenizi koruma altına alın! Sonraki süreçte; aracınızın/araçlarınızın bir noktadan istediğiniz bir noktaya %100 güvenli ve en uygun fiyatlarla transferini gerçekleştirelim.

 

Ekonomik Oto Çekici Fiyatları Chekici'de!

Kurumsal bir firma olarak; oto çekici, araç taşıma işlemlerinizi gerçekleştirirken hiçbir kâr marjı gütmüyor, aksine kâr elde etmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı? Akıllı telefonunuz ya da tabletinize "Google Play StoreApp Store ya da AppGallery" uygulama mağazanız üzerinden yükleyeceğiniz aplikasyonumuz ChekiciApp (ÇekiciApp) menüsünde yer alan "Seferler" kısmında yer alan tedarikçi seferleriyle! Filtreleme opsiyonumuz sayesinde taşıma işleminizi gerçekleştireceğiniz noktaları belirledikten sonra, aktarmalı çoklu çekici seferi düzenleyen çekicilerimize ulaşabilirsiniz. Kurumsal firmaların ve bireysel kullanıcılarımızın; iş yüklerini sırtlarından alarak, çekici çözüm noktası oluyoruz. Örneğin; İstanbul'dan Burdur'a aracınızı göndermek istiyorsunuz ve İstanbul-Antalya istikametine giderken Gebze-Yalova-Bursa-Bilecik-Kütahya-Afyonkarahisar-Isparta-Burdur-Aksu noktalarına uğrayacak olan çekici aracında yer bulabilirsiniz. İstanbul-Burdur noktalarını filtreleme opsiyonu üzerinden seçip, tarih aralığını da belirledikten sonra, sistemimizde yer alan ve şartlarınıza uygun çekici seferler listesine ulaşabilirsiniz. Bunun sonucunda; daha düşük fiyatlandırma ile bütçe dostu çoklu çekici fiyat teklifi sunan çekici ekibimizin aracını doldurmak için açtığı, çekici fiyatları beklenenin altında olan sınırlı kontenjandan faydalanabilirsiniz. Chekici fiyatlarımız, Türkiye'nin her yerinde her bütçeye uygundur. Strese değil, Chekici platformuna giriş yapın! "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" sadece bu adreste!

 

oto çekici fiyatları


Çekici Fiyat Listesini ChekiciApp (ÇekiciApp) ile Görüntüleyin!

Chekici; çekici-müşteri buluşmasını, çekici butonlarının işlevi olan talep-teklif usulü sistemi ile sağlıyor. Kullanıcılarımız; dijital ortam üzerinden çekici formu doldurarak talep havuzumuza dahil olur. Çekicilerimiz ise; teklif sistemimiz sayesinde, her talebe çekici teklifi yağdırır! Rekabet ortamında 5 dakika içinde çekiciler ile buluşan kullanıcılarımız, uygun teklifler arasından seçimini yaparak hizmet alır. Hangi il ya da ilçede olursanız olun; her daim o yörenin Chekici ekiplerine sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. "Çekici Talep Et" butonumuz üzerinden planlı bir sefer, "Acil Çekici" butonumuz üzerinden de acil müdahale gerektiren anlarda en yakın oto kurtarıcı yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Platformumuz üzerinden adil bir rekabet ortamında çekicinizi bulmak için chekici.com ya da ÇekiciApp tam size göre!  Her şey bu kadar kusursuz tasarlanmışken, oto çekici-araç taşıma fiyatlarımızın fahiş bir fiyatlandırma ile gerçekleşeceğini düşünüyorsanız, tongaya bastınız demektir! Aksine, kâr marjı gütmeyen bir firmada, iyi planlanmış çekici hizmetlerimizin fiyatları, tamamıyla müşteri yanlısıdır! İç ve dış dengeyi koruyan sistemimiz, ücretlendirme konusunda da adil, şeffaf, ölçülebilir, sürdürülebilir, yönetim prensiplerimiz ile uyumlu hizmet politikası benimsemiştir. Performans puanına göre ve çekici fiyat tarifesindeki tutarlılık sınırları içerisinde hizmet veren çekicilerimiz ile tanışmak için siz de talebinizi hemen oluşturabilir, ailemizde yerinizi alabilirsiniz. Oto Çekici fiyatları ile de cezbedici olduğumuza şahit olmaya ne dersiniz?

 

Çekici Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yenilikçi algoritmamızın harikulade işleyişine dahil olup çekici hizmeti almak istediğinizde, çekici fiyatları ile ilgili merak edilen birçok soruda ardı ardına aklınızda yer mi etti? Hiçbir soruyu cevapsız bırakmıyor, aksine proaktif bir yaklaşım ile çözüm sürecine giriyoruz. Filo araçlarınızı da A noktasından B noktasına taşıtmak istediğinizde Chekici parmaklarınızın ucunda! En çok sorulan sorulara sizler için cevap verdik. 

 

  • Çekici Teklifleri Nasıl Görüntülenir?

Müşterilerimiz; mobil uygulamamız üzerinden çekici talebini oluşturup, 5 dakika içinde çekici teklif yağmuruna tutuluyor diyoruz her seferinde! Dememiz o ki; araç taşıma firmalarından talep ettiğiniz çekici talebinizin ne kadar ücret ile gerçekleştireceği konusunda bilgiye, bu adımla ulaşabilirsiniz. Taşıma firmalarının yasal evraklara sahip olup olmadığı da gözler önünde tutulan sistemimizde, güven sorunu yaşamayacağınızı, aksine güvenilir bir ortamda güvenilir çekiciler arasından tedarikçi seçimi yapacağınızı belirtmek isteriz. Hizmet alacağınız tedarikçiyi siz belirlerken, güvenilir oto çekiciler arasından seçim yapabilecek hem güvenilir hem de fiyat kalitesi olarak en uygun olan teklifi seçebileceksiniz. Mobil uygulamamız üzerinden talebinizi oluşturduğunuz takdirde, fiyatlandırma hakkında bilgiye "Menü>Talepler" ekranı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

  • Çekici Fiyat Teklifi Alabilir Miyim?

Türkiye'nin herhangi iki noktası arası oluşturacağınız çekici sefer talebiniz ile fiyatlar mobil uygulamamız aracılığıyla ekranınızda listelenir. Şehir içi araç taşıma işlemlerinizde 200 TL ile 600 TL bandından çekici fiyat teklifleri alırken, şehir dışı araç taşıma işlemlerinizde konum, mesafe, aracınızın durumu gibi kıstaslar göz önünde bulundurularak fiyatlandırılır. "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" değişmez ilkelerimiz arasındadır. Şüpheniz olmasın! Hiçbir çekici fiyat teklifi cep yakmayacak! Şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, ilden ile araç taşıma çözüm seçenekleri ile webde ve cepte yanınızdayız! 81 ilin ve bu illere bağlı ilçelerin çekicisi, Chekici!

 

  • Bütçenize Uygun Teklifler Nasıl Dengede Tutuluyor? 

Çekici fiyatları talep-teklif sistemi ile dengede tutulmaktadır. Sistemimize kayıtlı araç taşıma firmaları havuza düşen çekici talebinizi karşılayabilecek programa sahip ise teklif gönderir. Talebiniz bu aşamada binlerce oto çekici firmasının yer aldığı havuzda yer alacağından, onlarca çekici teklifi arasından seçim yapabilirsiniz. Tekelci birlik oluşturan çekicileri ekarte eden sistemimiz sayesinde çekici teklifleri dengede, bütçeniz koruma altında olur.


Oto Çekici Km Fiyatları 2023

2023 Oto çekici fiyatları en hesaplı platform üzerindesiniz. Somut verilerle bilgi almak isterseniz, olası oto çekici fiyatları aşağıdaki tablodaki gibidir. Aracınızın türü, adeti, iki mesafe arasındaki uzaklık, bulunduğunuz konum, gündüz ve gece tarifeleri gibi durumların çekici fiyatlarını etkilediğini, bu durumların fiyatlandırmada etkin rol üstlendiğini belirtmek isteriz. Kilometre bazlı hesaplanan fiyatlar, iki mesafe arasındaki uzaklık değiştikçe daha düşük fiyatlandırmaya tabi tutulduğu gibi, kimi durumlar neticesinde de daha yüksek fiyatlandırmayla hesaplanmak durumunda kalmaktadır. Çekici sistemi, dengeli fiyat politikasıyla en uygun çekici fiyat teklifini almanızı sağlayacaktır. Net bir fiyatlandırma için lütfen sistemimiz üzerinden oto çekici, araç taşıma talebinizi oluşturunuz.

Kurumsal firma sahipleri ve bireysel müşterilerimiz, çekici hizmet ihtiyaçları için Chekici firmamızı tercih etmekte ve çekici fiyatları karşılaştırması yapmaktadır. Araç taşıma firmalarının profillerinin görünür oldukları gibi, çekici fiyatları da tek bir ekranda listelenerek müşterilerimizin tercihine bırakılmaktadır. Şeffaflık, ulaşılabilirlik iş ilkelerimiz ve hesaplı fiyat tekliflerimizle güvenilir bir adres üzerinden çekici hizmeti alabilirsiniz. Detaylı fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçiniz.


Araç Türü Gündüz Çekici TarifesiGece Çekici Tarifesi
Otomobil Çekici17 TL26 TL
Klasik Araç Çekici18 TL28 TL
Arazi, SUV & Pickup Çekici18 TL28 TL
Motosiklet Çekici
15 TL22 TL
Kamyonet Çekici18 TL28 TL
Kamyon Çekici23 TL38 TL
Tarım Makinesi Çekici24 TL40 TL
Ağır Vasıta Çekici28 TL48 TL
Karavan Çekici28 TL48 TL
İş Makinesi Çekici28 TL48 TL
ATV Çekici17 TL26 TL
UTV Çekici17 TL26 TL
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!