BİNLERCE ÇEKİCİDEN TEKLİF AL!

Çekici Fiyatları | Chekici

12.07.2021


Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz Chekici; her geçen gün çoğalarak, büyüyen ailesi ile yoluna devam ediyor. Karayolları üzerinde ana ve ara hatlar vasıtasıyla kurduğumuz çekici hâkimiyetini; araç nakliye, oto kurtarma yol yardım, oto çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma gibi geniş hizmet portföyümüz sayesinde anında gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde barındırdığımız yüzlerce firma ile sizden gelen talepleri anında karşılıyor, hizmet pazarımızın her zaman güncel kalmasını sağlıyor, inovatif mobil uygulamamız ve web sitemiz sayesinde pratik çözümler ile kaliteli hizmet imkânını sizlere sunuyoruz. Üstelik tekli veya çoklu araç taşıma hizmeti fark etmeksizin, her standarda uygun fiyat teklifleriyle Chekici, zamanınızı olduğu kadar cebinizi de düşünüyor. Aracınızı bulunduğunuz şehirden başka bir lokasyona nakletmek istediğinizde ya da acil çekici ile pratik bir şekilde çekici hizmeti almak istediğiniz anlarda, derin bir araştırma içerisine girmek ve bütçenize uygun bir oto çekici bulmak oldukça güçtür. İşin sonunda, yüksek fiyatlar ve güven vermeyen firmalar ile uğraşmaktan yorulur bir hale gelirsiniz. Oysaki teknolojinin bu denli gelişim gösterdiği bir çağda, dijital dünyana modernize olan bir firma ile çalışmak mümkün! Tasarladığımız Chekici (Çekici) platformu ile tüm bunlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Çekici piyasasındaki dengesizliklere son veren sistemimiz ile Türkiye’nin en güvenilir çekicilerini  bünyemiz çatısı altında birleştirdik. Bununla da yetinmeyerek çekici fiyatları ile ses getiren bir platformdan hizmet veriyoruz! 81 ilde yürüttüğümüz oto nakliye faaliyetlerimiz ile kısa süre içerisinde sektörün gözdesi olmayı başardık ve iş hacmimizi katlayarak artırmaya da devam ediyoruz. Kalite esaslı çalışma sistemimiz ve uzman kadromuzla oto çekici piyasasındaki fahiş fiyatlar mevzusunu çözüyor, çekici hizmetini en uygun  araç nakliyesi fiyatları/araç nakliye fiyatları  sizlere sunmayı hedeflediğimiz bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Kaskolu, taşıma kaskolu, sigortalı oto çekiciler ve güvene dayalı hizmet ağımız ile yurdumuzun her noktasında yakaladığımız müthiş sinerji eşliğinde tüm araç nakliye işlemlerinizi titizlikle yürütmekle beraber, kullanıcılarımızın güvenine layık olmak çabasında; yenilikçi bir platform olduğumuzu belirtmek isteriz. 


çekici fiyatları


Çekici Butonları ile Çekici Fiyatları Listesi, Cepte!

Chekici; çekici-müşteri buluşmasını, çekici butonlarının işlevi olan talep-teklif usulü sistemi ile sağlıyor. Kullanıcılarımız; dijital ortam üzerinden çekici formu doldurarak talep havuzumuza dahil olur. Çekicilerimiz ise; teklif sistemimiz sayesinde, her talebe çekici teklifi yağdırır! Rekabet ortamında 5 dakika içinde çekiciler ile buluşan kullanıcılarımız, uygun çekici fiyatları arasından seçimini yaparak hizmet alır. Hangi il ya da ilçede olursanız olun; her daim o yörenin Chekici ekiplerine sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. "Çekici Talep Et" butonumuz üzerinden  planlı bir sefer, "Acil Çekici" butonumuz üzerinden de acil müdahale gerektiren anlarda en yakın oto kurtarıcı yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Platformumuz üzerinden adil bir rekabet ortamında çekicinizi bulmak için chekici.com ya da ÇekiciApp tam size göre!  Her şey bu kadar kusursuz tasarlanmışken, oto çekici-araç taşıma fiyatlarımızın fahiş bir fiyatlandırma ile gerçekleşeceğini düşünüyorsanız, tongaya bastınız demektir! Aksine, kâr marjı gütmeyen bir firmada, iyi planlanmış çekici hizmetlerimizin çekici ücret skalası, tamamıyla  müşteri yanlısıdır! İç ve dış dengeyi koruyan sistemimiz, ücretlendirme konusunda da adil, şeffaf, ölçülebilir, sürdürülebilir, yönetim prensiplerimiz ile uyumlu hizmet politikası benimsemiştir. Performans puanına göre ve ücret skalasındaki tutarlılık sınırları içerisinde hizmet veren çekicilerimiz ile tanışmak için siz de talebinizi hemen oluşturabilir, Chekici ailemizde yerinizi alabilirsiniz. Araç nakliyesi fiyatları ile de cezbedici olduğumuza şahit olmaya ne dersiniz?


Çekici Fiyatları Belirleme Aşamaları

Bağımsız ama bir o kadar da ekonomik fiyatlandırma ile etkin ücretlendirme sisteminin sağlanması için oluşturulan Çekici, 100'lerce çekici ekibi ile kurtarıcı! Tekli/çoklu taşıma aracına sahip çekici ekibimizi olay yerine sevk etmemizi talep ettiğinizde, en çok sorulan sorulardan biri de çekici fiyatları oluyor. Araç nakliye fiyatları belirlenirken adil bir ortamda teklif almanızı sağlayarak, fahiş fiyatlandırma yapan tedarikçilere geçit vermiyoruz. Fiyatlandırma konusunda sürdürülebilir hizmet anlayışımızı, şeffaflık ilkelerimizi ön planda tutuğumuzdan, müşteri yanlısı bir politika izlemekteyiz. Bütçenizi koruma altına alıyor, aklınızda hiçbir soru işaretine yer vermeden araç nakliyesi fiyatları tutarlı çekiciler arasından seçim yapmanızı sağlıyoruz. Çekici fiyatlarımızı belirlerken şu noktaları noktaları ele alıyoruz:


  • Bulunduğunuz "konum", çekici ekiplerimiz için önem arz etmektedir. En yakın çekici ekibimizi olay yerine sevk ederek, uzak bir noktadan gelen çekici ile maddi anlamda zarar etmenizin önüne geçiyoruz.
  • Başlangıç-bitiş konumlu şehir içi/şehir dışı taşıma talebi oluşturduğunuzda, fiyatlandırmada "mesafe" etkin rol üstlenmektedir. Çekici ekibimiz, aktarmasız gerçekleşecek olan planlı taşıma seferiniz için uygun bir rotasyon oluşturarak, varış mesafesinin uzamasına izin vermez. Böylece daha ekonomik fiyatlandırmaya tâbi tutulursunuz. Örneğin; İstanbul-Ankara arası oluşturduğunuz taşıma seferinizi gerçekleştirmeye hevesli olan çekici ekiplerimiz, teklif aşamasında aracınızı adresine ulaştırmak için güzergâh tespitinde bulunur. Kuzey Marmara Otoyolu (O-7) ve Anadolu Otoyolu (O-4) üzerinden 443 km, D-200 devlet karayolu üzerinden 536 km yol kat ederek gidiş yolu tespitinde bulunan ekiplerimiz, en kısa mesafe üzerinden aracınızın nakliyat sürecini gerçekleştireceğini, uygun fiyatlı oto çekici teklifi sayesinde tarafınıza iletir.
  • Çekici talebinde bulunurken, "aracınızın durumu" ile ilgili bilgilendirme yapmalısınız. Aracınızın çekilmesi/taşınması gereken anlarda birtakım aparatlara ya da hizmet skalamızda yer alan donanımlı çekici araçlarına ihtiyacımız olabilir. Bu durumda da bazı fiyat farklılıkları söz konusudur. Merak etmeyin; çekici hizmeti vermeyi görev edinmiş bir firma üzerinde, uçuk fiyatlandırmanın önüne en başında geçtik! Örneğin; yol dışına çıkan aracınızı kurtarmak için çekici talebinde bulunduğunuzda, elektrikli ırgat sistemine sahip çekici aracımızı olay yerine gönderiyoruz. Anahtarınızı kaybedip aracınızı çektirmek istediğiniz durumda ise; ahtapot çekicimizi olay yerine göndererek, aracınızın kapısını bile açmadan vincin dörtlü çatalına aracınızın tekerleklerini bağlayarak çekme işleminizi tamamlıyoruz. Kısacası; aracınızın/araçlarınızın çekici ihtiyaç durumuna göre oto çekici fiyatlarında değişiklikler olabilir. Bilmenizi isteriz ki; her çekme operasyonu hizmet talebinize göre değişiklik gösterebilir. 
  • Çekme işlemlerinizde "araç sayısı" talebinize göre çoklu araç taşıma ekibimizi yönlendiriyoruz. Çekici fiyatlandırması araçlarınızın adedine göre değişiklik göstermektedir.


Konum, mesafe, aracınızın durumu, araç sayısı gibi taşıma işlemini etkileyen durumlar baz alınarak, ücretlendirmede tutarlı bir yol çizen Çekici sistemi ile İstanbul-Antalya, Ankara-İzmir, Muğla-Diyarbakır, Tunceli-Çanakkale, Kocaeli-Erzurum, İzmir-İstanbul, Gaziantep-Aydın, Şanlıurfa-Konya gibi X noktalar arası şehirden şehre araç transferi hatta ve hatta şehir içi oto çekici işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Taşıma talebiniz ister uzak mesafe olsun ister kısa mesafe! Çekici ile çözüme anında kavuşursunuz! Kurulduğumuz ilk günden beri, vaat edip gerçekleştirdiğimiz gibi en hızlı oto çekici hizmetini en uygun araç nakliye fiyatları ile sizlere sunmak bizim işimiz! Gelişen teknoloji ile birlikte artan araç trafiğine gün geçtikçe yenilerinin eklenmesi neticesinde oluşan çekici hizmet pazarına inovatif mobil uygulamamızla farklı, yenilikçi bir düzen getirerek, 30.000'den fazla araç taşıma işlemini hizmet politikalarımız sayesinde kusursuz bir şekilde gerçekleştirdik! Binek araçlar, lüks otomobiller, iş makineleri, tarım makineleri, deniz araçları ve benzeri gibi birçok farklı araç çeşidi bulunmaktadır ve her birinin araç nakliye durumu farklı olacağından tüm çekici çözümlerini önceden planladığımızı bilmenizi ve ekonomik çekici fiyatları ile bütçe dostu hizmet anlayışımızı sürdürdüğümüzü bilmenizi isteriz. Devreye giren tekli ve çoklu oto çekici ekiplerimiz hem uzman kadrolardan oluşmakta hem de adil bir rekabet ortamında buluşmaktadır. Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği platformumuzda, birbirinden çekici teklifler arasından çekicinizi seçin, bütçenizi koruma altına alın! Sonraki süreçte; aracınızın/araçlarınızın bir noktadan istediğiniz bir noktaya %100 güvenli ve en uygun fiyatlarla transferini gerçekleştirelim.


Aktarmalı Çoklu Araç Taşıma Seferi İle Kâr Elde Et!

Kurumsal bir firma olarak; oto çekici, araç taşıma işlemlerinizi gerçekleştirirken hiçbir kâr marjı gütmüyor aksine kâr elde etmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı? Akıllı telefonunuz ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanız üzerinden yükleyeceğiniz aplikasyonumuz ChekiciApp (ÇekiciApp) menüsünde yer alan "Seferler" kısmında yer alan tedarikçi seferleri ile! Filtreleme opsiyonumuz sayesinde taşıma işleminizi gerçekleştireceğiniz noktaları belirledikten sonra, aktarmalı çoklu çekici seferi düzenleyen çekicilerimize ulaşabilirsiniz. Kurumsal firmaların ve bireysel kullanıcılarımızın; iş yüklerini sırtlarından alarak, çekici çözüm noktası oluyoruz. Örneğin; İstanbul'dan Burdur'a aracınızı göndermek istiyorsunuz ve İstanbul-Antalya istikametine giderken Gebze-Yalova-Bursa-Bilecik-Kütahya-Afyonkarahisar-Isparta-Burdur-Aksu noktalarına uğrayacak olan çekici aracında yer bulabilirsiniz. İstanbul-Burdur noktalarını filtreleme opsiyonu üzerinden seçip, tarih aralığını da belirledikten sonra, sistemimizde yer alan ve şartlarınıza uygun çekici seferler listesine ulaşabilirsiniz. Bunun sonucunda; daha düşük fiyatlandırma ile çoklu çekici seferi düzenleyen çekici ekibimizin aracını doldurmak için açtığı, çekici fiyatları ya da araç nakliye fiyatları beklenenin altında olan sınırlı kontenjandan faydalanabilirsiniz. Chekici fiyatlarımız, Türkiye'nin her yerinde her bütçeye uygundur. Strese değil, Chekici platformuna giriş yapın! "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" sadece bu adreste!


Ekonomik Çekici Fiyatları ile Ucuz ve Güvenilir Hizmet!

İstediğiniz her noktaya ister tekli oto çekici ister çoklu oto çekici seferi düzenlemek ister misiniz? Tedarikçi fırsatları ile her an hizmete hazırız. Aracınıza/araçlarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Ucuz ve güvenilir hizmetin adresiyiz! Bu nedenle tüm araç nakliye işlemlerinin titizlikle yürütülmesini sağlayarak bu noktada farkımızı ortaya koyuyoruz. Araç taşıtacak çekiciyi bulsanız bile, çekici fiyatında anlaşamadığınız için çekici bulmanın çok zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Chekici ile tanıştıktan sonra bu düşünceniz tümüyle sona erecek. Şehirden şehre araç nakliye, şehir içi araç taşıma işlemlerinizde Chekici ile aklınızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulacaksınız. Artık aracınızın şehirler arası ya da şehir içi transferini nasıl gerçekleştireceğinizi değil, hangi seferleri tercih edeceğinizi düşünecek, çekici fiyatları, araç nakliyesi fiyatları arasından en uygun olanını seçerek işlem yapacaksınız. Çünkü Chekici, bünyesinde barındırdığı güvenilir ve profesyonel ekibiyle bu güveni size harikulade bir sistem üzerinden sağlıyor! Yapmanız gereken tek şey mobil uygulamamız ChekiciApp ya da içinde bulunduğunuz web sitemiz chekici.com üzerinden talep oluşturmak ve gelen yüzlerce teklif arasından size en uygun olanını seçmek! Dilediğiniz her noktada uzman çağrı ekibimizin destek ve kontrolleriyle işlemlerinizi sürdürebilir, oto çekici hizmetlerimiz için 7/24 canlı destek alabilirsiniz.

oto çekici fiyatları

Bilmenizi isteriz ki; araç transfer süreciniz başladıktan sonra, mobil uygulamamız üzerinden tedarikçilerimizin yüklemiş olduğu araç görselleri ile aracınızın durumunu takip edebilir, yine sadece mobil uygulamamıza has olan "Taşıma İşlemleri" kısmından akıcı çalışan harita ekranlarımız sayesinde aracınızın konum bilgisine erişebilirsiniz. Chekici, kullanıcılarına 7/24 kolaylıklar sunuyor!  Oto nakliye işlemleriniz artık bizimle emniyette.  Chekici ailesi olarak; mobil uygulamamız, web sitemiz ve çağrı ekibimizle her an her yerde sizlerleyiz. Detaylı bilgi için  0544 535 50 04 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.


Çekici Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yenilikçi algoritmamızın harikulade işleyişine dahil olup çekici hizmeti almak istediğinizde, çekici fiyatları ile ilgili merak edilen birçok soruda ardı ardına aklınızda yer mi etti? Hiçbir soruyu cevapsız bırakmıyor, aksine proaktif bir yaklaşım ile çözüm sürecine giriyoruz. Filo araçlarınızı da A noktasından B noktasına taşıtmak istediğinizde Chekici parmaklarınızın ucunda! Çekici fiyatları hakkında en çok sorulan sorulara sizler için cevap verdik. 


  • Çekici Fiyatları Nasıl Görüntülenir?

Müşterilerimiz; mobil uygulamamız üzerinden çekici talebini oluşturup, 5 dakika içinde çekici teklif yağmuruna tutuluyor diyoruz her seferinde! Dememiz o ki; araç taşıma firmalarından talep ettiğiniz çekici talebinizin ne kadar ücret ile gerçekleştireceği konusunda bilgiye, bu adımla ulaşabilirsiniz. Taşıma firmalarının yasal evraklara sahip olup olmadığı da gözler önünde tutulan sistemimizde, güven sorunu yaşamayacağınızı, aksine güvenilir bir ortamda güvenilir çekiciler arasından tedarikçi seçimi yapacağınızı belirtmek isteriz. Hizmet alacağınız tedarikçiyi siz belirlerken, güvenilir oto çekiciler arasından seçim yapabilecek, hem güvenilir hem de fiyat kalitesi olarak en uygun olan teklifi seçebileceksiniz. Mobil uygulamamız üzerinden talebinizi oluşturduğunuz takdirde, çekici fiyatları hakkında bilgiye "Menü>Talepler" ekranı üzerinden ulaşabilirsiniz.


  • 81 il/ilçede Çekici Fiyatları Nedir?    

İzmir-İstanbul, İstanbul-İzmir, Ankara-Trabzon, Ankara-İstanbul, Ankara-İzmir, İstanbul-Gaziemir, İstanbul-Trabzon, Muğla-İstanbul ya da Türkiye'nin herhangi iki noktası arası oluşturacağınız çekici sefer talebiniz ile çekici fiyatları ekranınızda listelenir. Şehir içi araç taşıma işlemlerinizde 200 TL ile 600 TL bandından çekici fiyat teklifleri alırken, şehir dışı araç taşıma işlemlerinizde konum, mesafe, aracınızın durumu gibi kıstaslar göz önünde bulundurularak fiyatlandırılır. "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" değişmez ilkelerimiz arasındadır. Şüpheniz olmasın! Hiçbir çekici fiyat teklifi cep yakmayacak! Şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, ilden ile araç taşıma çözüm seçenekleri ile webde ve cepte yanınızdayız! 81 ilin ve bu illere bağlı ilçelerin çekicisi, Chekici!


  • Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir Miyim?

Chekici platformu üzerinden online ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi havale ve EFT ile de ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


  • Çekici Fiyatları Nasıl Dengede Tutuluyor? 

Çekici fiyatları talep-teklif sistemi ile dengede tutulmaktadır. Sistemimize kayıtlı araç taşıma firmaları havuza düşen çekici talebinizi karşılayabilecek programa sahip ise teklif gönderir. Talebiniz bu aşamada binlerce oto çekici firmasının yer aldığı havuzda yer alacağından, onlarca çekici teklifinden elen çekici fiyatlarını değerlendirirsiniz. Tekelci birlik oluşturan çekicileri ekarte eden sistemimiz sayesinde çekici fiyatları dengede, bütçeniz koruma altında olur.Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!