Nereden
Nereye
Telefon

Şehirden Şehire Araç Taşıma | Chekici


Chekici, kaliteli hizmet anlayışı ile lojistik sektöre hareket getirmeyi başarmış bir firmadır. Sadece aracınızın arızalanması, kaza gibi durumlarda değil aynı zamanda şehir içi veya şehirler arası araç taşıma hizmeti almak istediğinizde de, geniş çekici hizmet skalamız sayesinde tüm çekici ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kullanıcılarımızın araçlarını iki nokta arası taşıtma ihtiyaçlarını karşılamak içinde gece-gündüz faaliyette olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu ihtiyacın öznesinde; bazen alınan ya da satılan bir araç, bazen kiralanarak başka bir şehre götürülmüş bir araç, bazen de uzaktaki tatil beldelerine kadar sürülmek istenmeyen araçlar bulunabilir. Şehirden şehire araç taşıma hizmeti genelde güvenilir bir taşıma firması bulamamak ya da firmaların fahiş fiyat politikaları sebebiyle bir zulme dönüşebilmektedir. Araç taşıma firmalarını internet sayfaları üzerinden tek tek bulup bir de üstüne hepsiyle fiyat pazarlığı yapıp, güvenilir çekici olduğuna kanaat getirmek hem yıpratıcı hem de riskli bir süreçtir. Ancak Çekici (Chekici) ile artık bu süreç bir sıkıntı kaynağı olmaktan çıkıyor! Sektörün içinde bulunan uzmanlar ile birlikte geliştirilen ve araç taşıma alanındaki eksikleri ve ihtiyaçları derinlemesine bir şekilde analiz ederek çözümler sunmuş olan Çekici (Chekici)  sayesinde artık doğru çekiciyi bulmak çocuk oyuncağı! İç ve dış çevre analizlerinizi işin başında planlayarak, çekici arama sırasında sizi geren durumlardan, fahiş fiyatlandırmaya kadar pek çok noktada iyileştirmelerde bulunarak, dijital ortama çekici hizmetini taşımış bulunuyoruz. A noktasından B noktasına araç taşıtmak istediğinizde; tek bir tık ile çekici dünyası parmaklarınızın ucuna Chekici ile geliyor. Artık çekici çözüm planınızı anında öğrenebilecek, rekabet ortamında fiyat teklifleri arasından seçim yapabilecek, internet üzerinden tek tek çekici aramadan hizmet alabileceksiniz. Chekici tam bir çekici avantaj merkezidir. İstanbul'da iseniz İstanbul Oto Çekici, İzmir'deyseniz İzmir Oto Çekici, Ankara'da iseniz Ankara Oto Çekici, Muğla'da iseniz Muğla Oto Çekici, X bir şehirde iseniz  X Oto Çekici ekiplerine ulaşmanız konusunda en güvenilir kanaldır. Altyapısı tamamıyla çekici hizmetleri ile donatılmış ve kullanıcısına kullanım kolaylığı sunan platformumuz üzerinden çekici ekiplerine ulaşmak dakikalarınızı almayacak. Yola çıktığımız ilk günden beri bize eşlik eden, bu yapılanmanın DNA'larından olan mobil uyumlu web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ile çekici taleplerinizi dijital ortam üzerinden kabul etmekteyiz. Araç mı taşıtmak istiyorsunuz? Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabileceği ve en iyi fiyat arasından seçim yapabileceği araç taşıma hizmet pazarına anında ulaşabilirsiniz.


şehirden şehire araç taşıma


Şehirden Şehire Araç Taşıma Hizmeti

Çekici (Chekici)  ile şehir içi/şehirler arası hizmet veren çekici bulmak gerçekten çok kolay! Yenilikçi algoritması ile karayolları üzerinde motorlu-motorsuz araç taşıma hizmeti veren tedarikçilere erişimi mümkün kılan ve pazarın büyük kısmını ele geçiren firmamız sayesinde, sektörel noktada iş potansiyelini verimli hale getirmekteyiz. Araç taşıtmak-çektirmek profesyonellik isteyen bir iştir ve tüm uzman çekicileri bir araya getirerek Chekici güvencesi altında hizmet verdiğimizi, araçlarınızı güvenilir çekicilere emanet etmenizi sağladığımızdan ötürü, aklınızda en ufak bir şüphe kalmayacağını belirtmek isteriz. Kurumsal firma sahibi ya da bireysel bir kullanıcı olarak sistemimize giriş yaptınız ve otomobil, motosiklet, tarım makinesi, sürat motoru, jet ski, ATV, UTV, minibüs, midibüs gibi ticari, hafif ticari, hususi olan motorlu-motorsuz aracınızı/araçlarınızı ilden ile araç taşıma hizmeti adı altında başka bir noktaya taşıtmak için çıkış yolu mu arıyorsunuz?


 Şehirden Şehire Araç Taşıma Teklifi Nasıl Alınır ?

  • "chekici.com" web sayfamız üzerinden talep oluşturma ekranı kullanılarak: Menü> "Çekici Talep Et" butonumuza bastığınız takdirde, kriterlerinize uygun çekici talebinizi oluşturabilmek için çekici form sayfasına yönlendirilirsiniz. Çekici talep formunda yer alan işlem basamaklarını doğru bilgiler ile doldurmanız, aktif olarak hizmet veren tedarikçilerimiz ve çağrı danışmanımız adına büyük önem taşımaktadır. Web sitemiz üzerinden binlerce çekiciye ulaşmanızı sağlamak için ön taleplerinizi kabul ediyor ve bu süreci, çağrı danışmanlarımız ile yürüteceğinizi bilmenizi isteriz. Talep ekranında karşınıza çıkacak olan çekici formunu eksiksiz doldurduktan sonra, sistemimize Şehirden şehire araç taşıma işleminizin ön talebini kayıt etmiş olursunuz. Talep havuzumuza kaydını sağlamak ve çekici işlem sürecinizi tamamlayabilmek adına çağrı danışmanlarımız kısa sürede tarafınıza geri dönüş yaparak, ön talebinizi onaylar ve talebinizi sistemimizin talep havuzuna taşır. Oluşturulan talep, anında seçtiğiniz şehirler arasında araç taşıyan firmalara bildirim olarak gider. Firmalar talebiniz doğrultusuna sizin için özel fiyat teklifleri hazırlayarak dakikalar içerisinde teklifleri size ulaştırırlar. Tekliflerinizi takip edebilmek için mobil uygulamamıza cihazınızda yer vermeniz gerekmektedir. İlginizi çeken teklifleri uygulamamız üzerinden kabul ederek teklif yapan firmalar ile iletişime geçebilir, araç taşıma işleminizi başlatabilirsiniz. Mobil uygulamamızı tercih etmeyen kullanıcılarımız için ise, tüm çekici işlem süreçleri çağrı danışmanlarımız tarafından yürütülür.

 

  • "ChekiciApp (ÇekiciApp)" mobil uygulamamız üzerinden talep oluşturularak: Tüm uygulama marketlerinde (Google Play Store, App Store, AppGallery) bulunan ÇekiciApp (ChekiciApp) uygulamasını telefonunuza indirerek, uygulama ana sayfasında bulunan "Çekici Talep Et" butonu üzerinden şehirden şehire araç taşıma talebinizi oluşturabilir ve seçtiğiniz şehirler arasında çalışan firmalardan fiyat tekliflerini 5 dakika içinde alabilirsiniz. Çekici sisteminde, firmalar arasında büyük bir fiyat rekabeti bulunmaktadır. Dolayısıyla aracınızı taşıyabilmek için fiyat konusunda birbirleriyle yarışırlar. Bu fiyat rekabetinden kârlı çıkan ise siz olursunuz. Uygun bulduğunuz firmaların teklifini kabul edip iletişime geçerek taşıma işleminizi kesinleştirebilirsiniz. Üstelik il ayırmak, ilçe ayırmak yok! Hangi mahallede iseniz, ekiplerimiz aracınızı/araçlarınızı adresten alarak, uzun ya da kısa mesafe araç nakliyesi işleminize startı verir. 

 

İki seçenekten birini kullanarak bir firmayla anlaştıktan sonra, talebiniz bir taşıma işlemi olarak sisteme kaydolur. Çekici (Chekici) mobil uygulaması içerisindeki Menü> "Taşıma İşlemleri" ekranından aracınızın durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Aracınızı taşıyan firma taşıma işlemi sırasındaki her adımı anlık olarak uygulama üzerinden fotoğraflar ekleyerek güncelleyebilir. Bu güncellemeler telefonunuza hem mobil bildirim hem de SMS olarak gelir. Böylece aracınızın ne zaman çekiciye yüklendiğini, ne zaman yola çıktığını, ne zaman size teslim edilmek üzere olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Bu süreç bildirimleri sayesinde içiniz her daim rahat olur. Müşteri temsilcimize bağlanmak için arayınız: 0544 535 50 04.


Şehirden Şehire Araç Taşıma, Çekici Fiyatları Nedir?

Sistem bünyesindeki çekici araçlarının hiçbiri Çekici (Chekici) tarafından işletilmemektedir. Çekici, sadece Türkiye genelindeki araç taşıma firmalarını, müşteriler ile bir araya getiren yenilikçi bir platformdur. Sisteme gelen bütün Şehirden şehire araç taşıma talepleri ortak bir talep havuzunda toplanır ve belirtilen güzergah içerisinde çalışan firmalarla paylaşılır. Firmalar bu taleplerden istediklerine piyasa şartlarına ve masraflara uygun şekilde fiyat tekliflerinde bulunurlar. Bu noktada firmamız  yapılan hiç bir teklife müdahale etmemektedir. Teklif süreçleri tamamen serbest piyasa şartlarına uygun şekilde işlemektedir. Sistemde bulunan fiyat rekabeti ise; firmaların iş alabilmek için diğer firmalardan daha uygun fiyatlar vermesine sebep olarak oto çekici fiyatları  tamamen müşterilerin lehine değiştirmektedir. Bu fiyat rekabeti,  Çekici'yi müşterilerinin gözünde değerli hale getiren en önemli noktalardan biridir. "Türkiye'nin Uygun Fiyatlı Araç Kurtarma Firması" yazımızı okumak için tıklayınız.


Aracınızı/araçlarınızı ilden ile araç taşıma ya da şehir içi araç taşıma hizmeti veren bir firma ile taşıtmak istediğinizde, güvenilir ve hızlı tedarikçilerden fiyat teklifi alarak bütçenize uygun teklifi seçebilirsiniz. Aracınızın adeti, hasar ve yürür durumu, iki nokta arasındaki mesafe çekici fiyatlarını belirlemede rol almaktadır. Örneğin; aracınız yürür durumda değilse, kayar kasalı bir çekici aracına ya da son model aracınızın arka freni kilitlenmiş, parkta kalmış, şanzımanı kilitlenmiş durumda ise ahtapot çekiciye ihtiyacınız var demektir. Doğru çekici aracı ile yola çıkmamıza vesile olarak, aracınızı dilediğiniz noktaya, ekonomik çekici fiyatları ile taşıtabilmek mümkün! Chekici cep yakmaz! Aksine her kesime hitap ederek, bütçe ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlar! Sizde aracı başında bekleyen mağdur bir şoför müsünüz? Çözüm ortağınızı bulmanız konusunda hevesli binlerce çekiciye sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


İlden İle Güvenli ve Belgeli Araç Taşıma!

Çekici (Chekici) olarak prosedür gereği kayıt esnasında şehir içi ya da  Şehirden şehire araç taşıma, şehirler arası çekici, ilden ile araç taşıma hizmeti veren bütün üye firmalarımızdan belirli yasal belgeler talep etmekteyiz. Kayıt tarihinden itibaren bir ay süre içerisinde bu belgeleri tamamlamayan firmaların Çekici (Chekici) bünyesinde hizmet vermesini engelliyoruz. Platformumuzun kullanıcıları, teklif sırasında çalışmayı düşündükleri firmaların yasal belgelerinin beyan edilip edilmediğini görebilmektedir. Bu özellik hem firmaların hem de Çekici'nin müşterilerimiz gözündeki güvenilirliği artırmakta ve firma prestijini yükseltmektedir. Kayıt sırasında firmalardan talep edilen belgeler şunlardır:

 

  • Taşıma Kaskosu: "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" aracınızın/araçlarınızın taşınması esnasında bir rizikonun gerçekleşmesi sonucunda doğan hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür. Çekici sistemine kayıt olan tüm araçların çekici sorumluluk sigortaları bulunmaktadır. Bu durum; hem nakliyat firmaları hem de müşteri için artık bir avantajdır. Araç taşıma işlemleri sırasında oluşabilecek zarar, aracı taşıyan çekicinin sorumluluk sigortası tarafından karşılanmaktadır. 
  • Vergi Levhası: Vergi Levhası; formatı Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen, vergi tarhına temel olan kazanç tutarlarını ve bunlara karşılık gelen vergi miktarlarını gösteren belgeye denir. Çekici (Chekici) olarak birlikte çalıştığımız bütün çekici firmalarının vergi levhalarını tarafımıza beyan etmesini zorunlu tutmaktayız.
  • Trafik Sigortası: Trafik sigortası, araç ile gerçekleştirilecek bir kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verilebilecek bedeni ve maddi zararlara yönelik araç sahibini koruyan bir sigorta türüdür. 


Şehirler Arası Oto Çekici Tercihinizi Yapın!

Tüm hizmetleri ile dört dörtlük olan firmamız ile şehir içi ya da ilden ile araç taşıma yapmak mümkün! Şehirler arası oto çekicişehirler arası araç taşıma tercihini yapan müşterilerimiz çekici çözüm ortağı ile anında iletişime geçebilmektedir. İstanbul-İzmirİzmir-TrabzonAnkara-İstanbulBursa-İzmirTrabzon-İstanbulİzmir-Ankara ve daha birçok noktaya kullanıcılarımızın belirlediği sefer noktalarına araç teslim etmek için yola çıkıyoruz. Çekici firmamız hakkında detaylı bilgiyi hakkımızda kısmından alarak, etik hizmet anlayışına sahip çekici ekiplerinden gönül rahatlığı ile yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kullanıcılarımızın tercih ettiği çekici hizmetinin başrolünde tabii ki Çekici var! Peki ya sizin tercihiniz? Bu saatten sonra elbette ki Çekici olacak! 30.000'den fazla aracın teslimatını müşterilerimizin yinelenen talepleri ve olumlu geri dönüşleri sayesinde gerçekleştirdik! Tabii ki verdiğimiz güvenilir ve hızlı hizmetin bunda büyük bir etkisi var! Erişim gücü kolay olan bir uygulama ile Çekici Türkiye'nin 81 ilinde! Fırsatlarımızı anbean takip etmek için sosyal mecralar üzerinden takibe ne dersiniz? Çekici; Instagram, Twitter, Facebook, Youtube hesaplarıyla ve güncel paylaşımları ile hayatınızın bir parçası olmaya aday! 7/24 Canlı Destek Hattımız: 0544 535 50 04.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!