Nereden
Nereye
Telefon

Araç Taşıma Firmaları | Chekici

Türkiye'nin her ilinde aktif olarak hizmet veren, çekici firmalarını bir araya getiren Chekici (Çekici); araç taşıma firmalarına ulaşmak istediğiniz noktada çekici merkezi olarak görev almaktadır. Oto çekici, oto kurtarma, araç taşıma firmalarındaki artış, çekici ihtiyacı duyduğunuz anlarda endişe yaşamanıza sebebiyet verdiğinden; güvenilir çekiciler ile iş birliği yapmanızı kolaylaştırarak çözüm ortağınızı hızla bulmanızı, yaşadığınız stresi ise ekarte etmeyi başararak çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz. Araç taşıma firmaları ile müşterilerimizi kısa sürede buluşturmayı görevimiz bilerek çıktığımız bu yolda, kısa sürede 30.000'den fazla aracın transfer işleminde rolümüzü yüksek çekici gücümüz ile sergilediğimizi ve her geçen gün artan sayımız ile ilerlediğimizi bilmenizi isteriz. Yolda mı kaldınız? Aracınızı kent dışı bir noktaya transfer mi etmek istiyorsunuz? Sıfır araç satın aldınız ve teslimat konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Çekici arama nedeniniz ile beraber kapımızı çaldıysanız, civarınızdaki firmalara erişim sağlayabilir hatta ve hatta tedarikçilerimizin çekici seferlerine kadar görüntüleyebilirsiniz. Teknolojik altyapımız, hızlı ve güvenilir bir şekilde çekici hizmeti alabilmeniz üzere tasarlanmıştır. Çekici sistem otomasyonumuz ile sektörel anlamda yaşanılan aksiliklerin önüne geçerek, çekici işlemleriniz için kusursuz bir ekosistem yarattık. Dijital dönüşümümüzü; iç ve dış çevre analizlerimiz sonucu firmamızın DNA'ları arasına alarak var olan düzeni kökten değiştirdiğimiz günden beri, piyasanın en güvenilir çekicileri iş ortağıyız! Teknolojik ve inovatif yaklaşımların meyvesi olan web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) benzersiz bir çekici deneyimi yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve akabinde çekici sefer talebinde bulunabilmek için 0544 535 50 04 numaralı Chekici destek hattımızı arayabilirsiniz.


araç taşıma firmaları

Araç Taşıma Firmaları Chekici'de!

Temel olarak araç taşıma firmaları ile potansiyel müşterileri bir araya getiren ve çekici ihtiyaçlarınıza çözüm planları sunan online platformumuz hem şehir içi hem de şehir dışı araç taşıma işlemlerinizi tek bir çatıda birleştirerek sektöre, rekabete öncü firma olarak damgasını vurmayı başarmıştır. Türkiye'nin İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, İzmir, Antalya, Muğla, Trabzon, Tekirdağ, Tunceli, Hatay, Sinop ve diğer illeri de dahil olmak üzere, bölgelerin tamamında hizmet veren çekici firmaları ile iş ortağı olduğumuzdan, çekici ekiplerine ulaşmak kullanıcılarımız için oldukça kolaydır. Yoksa siz hala bulunduğunuz bölgenin tedarikçilerine ulaşmakta güçlük mü çekiyordunuz? O günleri geride bırakıyor, civarınızdaki en yakın çekiciden, firmamız bünyesinde hizmet veren binlerce çekiciye kadar ulaşımı dakikalar içinde mümkün kıldığımızı belirtmek istiyoruz. Çekici pazarının büyük çoğunluğunun Chekici güvencesi adı altında hizmet verdiğini biliyor muydunuz? Evet, yanlış okumuyorsunuz. Toplamda 2012 araç taşıma firması ile kesintisiz ve kaliteli çekici hizmeti veriyoruz. Güvenilir ve hızlı tedarikçilerin adresiyiz. İnternet üzerinden çekici aramak mı? O da ne? Chekici arkanızda iken, bu ve benzeri sorunlar ile ulaşmadan zamanınızı ve aracınızı koruma altına alabilirsiniz. Araç taşıtmak ya da çektirmek istediğinizde, tek tek firmalara ulaşmaya çalışmak yerine tıkır tıkır işleyen platformumuza giriş yaparak, talebinizi oluşturabilirsiniz. Talebinize firmalar tarafından yağacak teklif sayısına inanamayacaksınız. Tüm araç sahiplerini Chekici etkisi altına almakta kararlıyız! Çünkü yolda kalmanızı, fahiş fiyatlandırmalar ile hizmet almanızı istemiyoruz. Chekici, tüm ara ve ana yol şebekesi üzerinde yanınızda!


Araç Taşıma Firmaları İşinin Başında!

Gece-gündüz çekici hizmeti veren tedarikçilerimiz, mağdur olan kullanıcılarımızın konumlarına en yakın hizmet noktasından harekete geçmek için var gücü ile çalışmaktadır. Sistemimiz, acil durumlarınızı ayrı bir işleyiş altında yürütmektedir. Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'te yer alan "Acil Çekici" butonumuz sayesinde, kullanıcılarımız tek bir dokunuş ile en yakın 3 çekici ile iletişim haline geçebilir. Araç taşıma firmaları; konumunuza en yakın hizmet vermek adına yoğun bir çalışma yürütmektedir. Günün her saati telefonuna cevap veren, acil durumlarınız için çekici çözüm planı yürüten, yol kenarında bekleme sürenizi minimuma çeken başka bir Chekici firması olduğunu sanmıyoruz. Çekici-müşteri buluşmasını acil durumlarda da jet hızıyla gerçekleştiriyor, tedarikçi profillerini kullanımınıza açıyoruz. "Çekici! Yolda kaldım ve yakınımdaki çekiciler ile görüşmek istiyorum." diyorsanız acil çekici hizmetimizin 7/24 müşterilerimize göz kırpıyor olduğunu bilmenizi isteriz. Acil çekici hizmet butonumuza; cepten ya da webden ulaşabilirsiniz. "İl-İlçe" konum bilgilerinize göre tedarikçilerimizi listeleyerek, hızlı hizmet almanızı sağlayan butonumuz, her ilde, ilçede, mahallede kurtarıcınız olacak! Çekici faaliyet sahamıza kısıtlama getirmeden her noktadan çekici ihtiyaçlarınıza yetişmek için varız!


Araç Taşıma Firmaları Arasından Ekonomik Seçim

Çekici piyasasındaki iş potansiyelini verimli hale getiren firmamız; tedarikçilerimizin taşıma araçlarının hızlı ve ekonomik şekilde dolmasını sağlamaktadır. Sermaye noktasında büyük potansiyellere ulaşan gözde firmaları bir araya getirerek; güvenli ve ekonomik araç taşımacılığı hizmetimizin toplumumuzda ihtiyacı olan tüm kesimlere arzını sağlamaktayız. Firmaların işlemlerini ve rezervasyonlarını teklif havuzumuzda toplayarak, programı uygun olan çekicilerimize erişim kolaylığı sağlıyoruz. Sistemimiz üzerinden araç taşıma firmalarına ulaşarak, çekici sefer talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Kompakt bir rezervasyon sistemine sahip oluşumuz, kullanıcılarımızın dilediği zaman diliminde çekici teklif almasını sağlamaktadır. Çekici hizmetleri ile dolu dolu olan bir platformda, çekici formu doldurmak ise oldukça basit! Standart kalem kâğıt uygulamalarında oluşabilecek hataları ve unutkanlık temelli problemleri unutacaksınız! Müşterilerimiz tek bir talebe, birçok firmadan çekici teklifi alacak, çekicilerimizin rekabetindeki başrol olacak!

Kurumsal firma sahibi ya da bireysel müşterimiz olarak mobil uygulamamız üzerinden sistemimize giriş yaptığınızda, çekici sefer talebinizi şehir içi ya da şehir dışı bir güzergâha planladığınız tarihte oluşturabilir ve talebinize 5 dakika içinde gelecek olan tüm çekici teklifleri görüntüleyebilirsiniz. Tek bir firmanın teklifine bağlı kalmak istemiyor ve birçok çekiciden de teklif alıp, değerlendirme yapmak istiyorsanız ön talebinizi web sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Talebinizi ise direkt olarak oluşturabilmek için mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazanızdan yüklemeniz gerekmektedir. Cihazınızda yeni neslin çekici uygulaması ÇekiciApp'e yer vererek, anında talebinizi oluşturabilirsiniz.


Araç Taşıma Firmalarından Nasıl Teklif Alınır ?

  • Uygulamamıza giriş yaptığınızda; üyelik işlemlerini geçerek, hızla çekici talebi oluşturacakları ana sayfayı görüntülersiniz. 
  • Mevcut olan seferlere Menü> "Seferler" kısmından ulaşabilirsiniz. Arama kriterinizi karşılayan uygun bir sefer yoksa, planladığınız tarihte sefer oluşturmak için "Çekici Talep Et" butonumuza basınız.
  • Taşıma işlem ayrıntıları ile talep formunu doldurunuz. (Kullanıcılarımız bu adımda; araçlarının durumu hakkında kapsamlı bir şekilde çekiciye bilgi verir ve araçlarının görsellerini yükleyebilir.)
  • "Kaydet" butonuna bastığınız an, çekici sefer talebiniz, talep havuzumuza kayıt olur.
  • Tedarikçilerimiz talebinize teklif göndermek için kıyasıya bir rekabet içerisine girer ve bu rekabete anlık mobil ve SMS bildirimleri ile şahit olursunuz.
  • Menü> Taleplerim kısmından talebinizi görüntüleyerek; firmalardan gelen teklifleri görebilir, firmaların profillerine ve yasal belgelerini inceleyerek teklif seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Araç taşıma firmaları ile bu adımda iletişime geçebilirsiniz.
  • Anlaşma sağladığınız takdirde talebiniz, aktif taşıma işlemi listesine geçer. (Menü> Taşıma İşlemleri)
  • Araç taşıma talebinizi anlık olarak takip edebilir, canlı konumunu izleyebilirsiniz. (Firma; fotoğraflar ekleyerek işlem adımlarını ilerletebilir.)
  • Araç taşıma işleminiz sonlandığında, yorum ve puanlama yaparak almış olduğunuz çekici hizmetini değerlendirebilirsiniz.


Tedarikçilerimizi Süzgecimizden Geçiriyoruz!

Chekici (Çekici); tedarikçi firmalarının görünürlüğünü ve erişimini genişleten bir firmadır. Aynı zamanda müşterilerine geniş hizmet skalasında tedarikçi seçim hakkı sunabilmek ve çekici ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayabilmek adına çekici-müşteri ortak platformudur. Çekici piyasasında hizmet almak istediğinizde, araştırma yapmadan yola çıkmak istemezsiniz. Hal böyle olunca da kimi zaman aracınızın başında saatlerce firma arayışları ile zaman kaybedebilir kimi zaman ise araç taşıtma işleminiz işin içinden çıkılmaz bir boyuta kadar ulaşabilir. "Söz konusu aracım/araçlarım ise; akan sular durur!" diyorsanız, en güvenilir çekicilere firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Neden mi Chekici? Çünkü sistemimize kayıt olan her çekici süzgecimizden geçmektedir. Karayolları üzerinde motorlu-motorsuz araç taşıma işleminizi tedarikçimiz ile gerçekleştirmeden önce "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" göstermesi talebinde bulunabilir, taşıma işleminiz sırasında oluşabilecek herhangi bir rizikoyu garanti altına alabilirsiniz. Sistemimize kayıt olan tüm araç taşıma firmaları, "çekici sorumluluk sigortasına" sahiptir. Aynı zamanda; K1, yetki, SRC (Mesleki Yeterlilik Belgesi), psikotekniği olan ve yasal belgelerine sahip olan tedarikçilerimizden çekici hizmeti aldığınızda güven suiistimaline maruz kalmadan, kusursuz bir çekici hizmet deneyimi yaşayacağınıza emin olmamanız için hiçbir sebep bulunmamaktadır. Hakkımızda daha geniş kapsamlı bilgi almak ister misiniz?


Araç Taşıma Firmaları Hakkında Bize Ulaşın!

Araç taşıma firmaları; her ne kadar bağımsız olarak hareket etse de Chekici sistemi içerisindeki rekabete dahil olduğundan, ekonomik fiyatlandırma ile hizmet vermektedir. Etkin ücretlendirme sistemi ile de gündemde yerini koruyan Çekici, zamandan tasarruf sağladığı kadar bütçenizi de koruma altına alıyor. Çekici hizmet talebinde bulunmadan önce güvenilir firma arayışına girmeniz ve hemen sonrasında belki de sorduğunuz ilk sorulardan biri haline gelen çekici fiyatları konusunda, müşteri yanlısı bir politika izlediğimizi bilmenizi isteriz. Alanında uzman her tedarikçimiz; "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" hizmet politikası adı altında hizmet vermekteyiz. Sektör jargonuyla "araçlar boş dönmesin" amacını taşıyan ekiplerimiz, aktarmalı ve express seferler düzenlemektedir. Bu seferleri mobil uygulamamız üzerinden görüntüleyerek, çoklu araç taşıma aracındaki boş kalan yerde aracınızı taşıtabilir, daha da asgari fiyatlandırma ile oto çekici, araç taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Çekici çözümlerimizde tabii ki fiyatlandırmaya da yer verdiğimizi, bütçe yönetimini her daim kullanıcılarımıza bıraktığımızı bilmenizi isteriz. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" olmanın gururunu siz değerli kullanıcılarımız ile yaşıyoruz. Chekici tercihinizde olduğu için teşekkürü borç biliriz.
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!