BİNLERCE ÇEKİCİDEN TEKLİF AL!

Çoklu Araç Taşıma | Chekici

25.06.2021


Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı, araç taşıma sektörünü harekete geçirerek geniş bir pazar alanı yaratmıştır. Bu pazardan bizde payımızı alarak, Chekici'yi inşa ettik. Türkiye'nin en önde gelen lider firması Chekici, çekici hizmet pazarındaki zorlayıcı etkileri ekarte ederek, çekici işlemleriniz için yeniliğe gitti. Bünyemize kayıtlı çekici partnerleri ile kendi sahamız üzerinden hizmet vererek, Türkiye'nin İzmir, Adana, Antalya, İstanbul, Muğla, Çanakkale, Konya ve diğer tüm noktalarına kadar ulaşıyoruz! Müşteri ile çekici arasındaki bağlantıyı kuran firmamız, hem tedarikçi hem kullanıcı için avantaj sağlayan, müthiş bir çekici platformu üzerinden hizmet vermektedir. Kısa sürede 30.000'den fazla aracın taşımacılığını gerçekleştirerek; şeffaflık, sürdürülebilirlik, ulaşılabilirlik iş ilkelerimiz ile faaliyetteyiz! Hizmet portföyümüz ile çekici kapsamımızın gücü sayesinde, tüm çekici işlemlerinizde yanınızda olarak, Chekici rüzgârları estiriyoruz! Şehir içi/şehir dışı bir noktaya araç taşıma seferi oluşturmak artık zor değil! Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği yerde, çoklu araç taşıma, çoklu çekici hizmetimiz ile de öne çıkıyor, Türkiye'nin her noktasına geniş araç taşıma filolarımız ile hizmet veriyoruz.

 

Türkiye, Chekici kapsamı alanında! Çekici firmamızı bu sefer tercih etmenizin sebebi, çoklu araç taşıma seferi oluşturmak mı? O halde gücümüzden faydalanmanın tam sırası! Büyük ya da küçük bir işletme olarak, filo konseptiyle araç mı satın aldınız? Çoklu araç taşıma hizmeti veren firmalara ulaşmak için en doğru ve güvenilir adrestesiniz. Çözüm ortağınızı bulmak konusunda uzman olan ekipler ile çalışıyor, aynı zamanda dijital ortama entegre ettiğimiz chekici.com ve ÇekiciApp mobil uygulamamız ile çekici talepleri oluşturmanızı sağlıyoruz. Artık, araçlarınızı bulunduğunuz konuma getirmek için iş gücünüzü ve maliyetinizi hesaplamak zorunda değilsiniz! Uygulamamız ve web sitemiz üzerinden çekici rekabetine dahil olabilir, pazarda hizmet veren çekici ekiplerine anında ulaşabilirsiniz. Chekici- Çoklu çekici hizmet numaramız: 0544 535 50 04.

 

çoklu araç taşıma

Birden Fazla Araç Taşıtmanın En Kolay Yoluyuz!

Çoklu araç taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmeden önceki basamakta, hakkımızda detaylı bilgi edinerek, teknolojik ve inovatif fikirlerin meyvesi olan Chekici'yi daha da yakından tanıyabilirsiniz. Galeri sahiplerinin, filo yönetimi şirketlerinin, araç alım-satım işi yapan kişilerin de tercihindeyiz!  Araç nakliyat konusunda insan gücüne ihtiyaç duyan ve maksimum maliyetlendirme ile karşı karşıya kalan kurumsal firmalar ya da bireysel kişiler, sistemimizde yer alan çekici hizmetlerimiz sayesinde hem zaman hemen bütçe tasarrufu sağlıyor! Talep usulü-teklif sistemimiz sayesinde, kısa sürede çekici talebi oluşturabilir, kriterinize uygun 2'li oto çekici, 3'lü oto çekici, 4'lü oto çekici, 5'li oto çekici, 6'lı oto çekici, 7'li oto çekici, 8'li oto çekici hatta ve hatta 9'lu oto çekici ekiplerine kadar çekici teklifi alabilirsiniz. Birden fazla aracınız için tek seferde araç nakliyatı sağlıyoruz. Araçlarınızı taşıtmak ve talep oluşturmak istediğinizde; Chekici (Çekici) bu iş için dizayn edilmiş kompakt bir sistem üzerinden devreye girerek, operasyon yükünüzü hafifletir. Üstelik tüm süreç, parmaklarınızın ucunda gerçekleşir. Sistemimizi yakından tanımak ve çekici talebi oluşturarak tedarikçilerimize ulaşmak istiyorsanız, yazımızın devamında bu konuya ışık tutacağımızı bilmenizi isteriz.

 

Kullanıcı Deneyimi Yüksek Olan Çekici Sistemimizi Yakından Tanıyın!

Firmamız; operasyon, çağrı danışmanları ve altyapı ekibiyle kısa sürede yükselen bir çekici ivmesi yakalayarak; şehir içi ve şehir dışı araç çekme, taşıma işlemlerinize kolaylık sunuyor. Türkiye'nin her noktasında yer alan tedarikçi ağımız ile en yakın oto kurtarıcı-oto çekici firması olarak her daim yanınızdayız. Sektöre giriş yaptığımız ilk günden itibaren dış çevre analizlerimiz sonucu; güvenilir çekici bulma, oto çekici fiyatları ve çoklu çekici işlemlerinizde yaşadığınız sorunları tespit ederek, kusursuz hizmet anlayışı ile yola devam ediyoruz.

 

Türkiye'nin neresinde iseniz; A noktasından B noktasına çoklu araç taşıma seferleri düzenlediğimizi ve gözde çekici firmalarını çatımız altında topladığımızı belirtmek isteriz. Araçlarınızı taşıtmak istediğinizde, güven suiistimallerine karşı tedbiri sizin için alıyor, güvenilir çekiciler ile sizleri buluşuyoruz. Tedarikçi tekliflerimize ulaşmanın en kolay yolu chekici.com! Uygun fiyatlı oto çekici hizmetine ulaşmak ve çoklu araç taşıma hizmeti ile araçlarınıza taşıma talebi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Talebinizi mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden oluşturup, 5 dakika içerisinde gelen çekici teklifleri sayesinde, tedarikçi profilleri arasından seçiminizi yapabilir, araçlarınız için tek seferde taşıma seferi oluşturabilirsiniz. Sistem yaklaşımımız ve işlem akış ekranlarımız sayesinde kullanıcılarımıza kolaylık sağlıyoruz. Güvenilirliğini kanıtlamış ve kurumsal kimliğini tüm Türkiye'ye duyurmuş Chekici firmamız üzerinden Çoklu çekici talebi oluşturmanız için butonumuzu tercih edin!

 

Çekici Ekiplerimiz Tek Bir Butonda!

Uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin; tüm çekici işlemleriniz için talep formu oluşturabileceğiniz butonumuz "Çekici Talep Et", tekli/çoklu araç taşıma seferleri düzenleyen çekicilerimize ulaşmanız için köprü görevindedir. Hizmet butonumuz hem web sitemiz hem de mobil uygulamamız üzerinde de yer almaktadır. Belirtmek isteriz ki; ÇekiciApp mobil uygulamamız, taşıma işlemlerinizi takip etmenize yardımcı olurken, chekici.com web sitemiz ön talep oluşturmanızı sağlamaktadır. Türkiye'nin tüm ara ve ana yol güzergâhları üzerinde, çekici rüzgârları estiriyoruz. Kriterlerinizi karşılan talebi oluşturmak ve dakikalar içinde çoklu araç taşıma ekibimize ulaşarak teklif almaya hazır mısınız? O halde talep formumuzu işlem detayları (taşıma tarihi, başlangıç-bitiş konumu, kullanıcı bilgileriniz, araç bilgileriniz, araç görselleriniz) ile doldurup, kaydet butonumuza basın! Yüzlerce tedarikçinin arasından çekicinizi seçin! “Hızlı Teklif, Doğru Çekici” tabii ki Chekici!

 

Şehir İçi/Şehir Dışı Çoklu Araç Taşıma Avantajlarımız

Şehir içi çoklu araç taşıma ya da şehir dışı çoklu araç taşıma aracına, aracınızı/araçlarınızı emanet etmeden önce, araştırma yapmak ve firma hakkında bilgi edinmek hemen hemen herkesin yaptığı bir şeydir. Artık, Çekici ile güven dolu bir dönem başlıyor! Gizlilik ve güvenlik ilkelerimiz ile bireysel/kurumsal kimliğinizi koruyor, platformumuz üzerinden sıfır araç taşıma, tekli araç taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma, oto çekici, araç kurtarma ve nice çekici hizmetini geniş bir yelpazede sunuyoruz. Platformumuz üzerinden kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarında 7/24 yanında oluyor, çekici avantajlarımızdan faydalanmanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Chekici ve Çoklu araç taşıma, çoklu çekici hizmetimizin kullanıcılara sağladığı avantajları sizler için listeledik:


  • Sektörel anlamda çekici iş potansiyelini verimli hale getirerek, güvenilir ve çoklu çekicilere ulaşma imkânı sunuyoruz.
  • Sermaye noktasında kâr marjı gütmüyor, çoklu araç taşıma işlemlerinizde uygun oto çekici fiyatları üzerinden teklif almanızı sağlıyor, tüm kesimlere hitap ediyoruz.
  • Satın aldığınız sıfır, ticari, yarı ticari ya da binek araçların taşıma işlemlerini gerçekleştirerek, insan gücüne ihtiyacı ve maddi anlamdaki kaybınızı ekarte ediyoruz.
  • İnternet üzerinden çoklu çekici hizmeti veren ekiplerini tek tek aramaktan sizi kurtarıyoruz!
  • Platformumuz üzerinden talep formu oluşturmanızı sağlayarak, istediğiniz detayları belirtmenizi sağlıyor ve yanlış anlaşılma, hata gibi negatif olasılıkları devreden çıkarıyoruz!
  • Çoklu araç taşıma işlemi de seçseniz tekli araç taşıma işlemi de seçseniz, her zaman rekabetçi ve hesaplı fiyatlar ile karşı karşıya kalmanızı sağlıyoruz.
  • Aracınızı/Araçlarınızı taşıma sürecinde de izlemeniz için, tüm çekici araçlarımıza "Araç Takip Sistemi" takarak, sadece mobil uygulama üzerinden canlı takibini sağlıyoruz.

 

ÇekiciApp ile Çekici Seferlerine Ulaşın!

Bireysel kişi ya da kurumsal firma olarak, planlı olarak gerçekleştireceğiniz tüm çoklu araç taşıma işlemlerinizde de yanınızdayız. Çoklu araç taşıma hizmeti almak için; galeri sahibi, filo yönetim firması, araç kiralama şirketi olma zorunluluğunuz yok! Türkiye'nin herhangi bir noktasında olup, araçlarınızı güvenilir bir firmaya emanet etmek ve araç nakliyat sürecinizi başlatmak istediğinizde, siz de diğer kullanıcılar gibi ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, hemen kriterlerinize uygun bir talep oluşturabilir ya da mobil uygulamamızın Menü> Seferler kısmındaki filtreleme opsiyonundan başlangıç-bitiş konumunuzu belirleyerek, hazır seferlerimize göz atabilirsiniz.

 

Sadece mobil uygulamamız üzerinden görüntüleyebileceğiniz “Seferler” listemizde; tekli ve çoklu taşıma seferi oluşturan çekicilerimizin oluşturduğu, taşıma seferleri yer almaktadır. Bilmenizi isteriz ki; çoklu çekici-çoklu araç taşıma araçlarımız ile bir tane aracınızı da gönderebilirsiniz. Örneğin; başlangıç konumu İstanbul olan aracınızı İzmir'e çektirmek istediğinizde, çoklu araç taşıma araçlarının boş olan parkurunda aracınızda yer bulabilir, daha düşük fiyatlandırma ile araç nakliyat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İletişim Kanallarımız

Ulaşılabilirliğimiz ile de dillerden düşmüyoruz! İletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşabilir, tüm soru, görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Yol rotasyonunuz ne olursa olsun, Chekici yanınızda!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!