Nereden
Nereye
Telefon

Çoklu Araç Taşıma | Chekici


Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı, araç taşıma sektörünü harekete geçirerek geniş bir pazar alanı yaratmıştır. Bu pazardan bizde payımızı alarak, Chekici'yi inşa ettik. Türkiye'nin en önde gelen lider firması Chekici, çekici hizmet pazarındaki zorlayıcı etkileri ekarte ederek, çekici işlemleriniz için yeniliğe gitti. Bünyemize kayıtlı çekici partnerleri ile kendi sahamız üzerinden hizmet vererek, Türkiye'nin İzmir, Adana, Antalya, İstanbul, Muğla, Çanakkale, Konya ve diğer tüm noktalarına kadar ulaşıyoruz! Müşteri ile çekici arasındaki bağlantıyı kuran firmamız, hem tedarikçi hem kullanıcı için avantaj sağlayan, müthiş bir çekici platformu üzerinden hizmet vermektedir. Kısa sürede 30.000'den fazla aracın taşımacılığını gerçekleştirerek; şeffaflık, sürdürülebilirlik, ulaşılabilirlik iş ilkelerimiz ile faaliyetteyiz! Hizmet portföyümüz ile çekici kapsamımızın gücü sayesinde, tüm çekici işlemlerinizde yanınızda olarak, Chekici rüzgârları estiriyoruz! Şehir içi/şehir dışı bir noktaya araç taşıma seferi oluşturmak artık zor değil! Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği yerde, çoklu araç taşıma, çoklu çekici hizmetimiz ile de öne çıkıyor, Türkiye'nin her noktasına geniş araç taşıma filolarımız ile hizmet veriyoruz.

 

Türkiye, Chekici kapsamı alanında! Çekici firmamızı bu sefer tercih etmenizin sebebi, çoklu araç taşıma seferi oluşturmak mı? O halde gücümüzden faydalanmanın tam sırası! Büyük ya da küçük bir işletme olarak, filo konseptiyle araç mı satın aldınız? Araç taşıma hizmeti veren firmalara ulaşmak için en doğru ve güvenilir adrestesiniz. Çözüm ortağınızı bulmak konusunda uzman olan ekipler ile çalışıyor, aynı zamanda dijital ortama entegre ettiğimiz chekici.com ve ÇekiciApp mobil uygulamamız ile çekici talepleri oluşturmanızı sağlıyoruz. Artık, araçlarınızı bulunduğunuz konuma getirmek için iş gücünüzü ve maliyetinizi hesaplamak zorunda değilsiniz! Uygulamamız ve web sitemiz üzerinden çekici rekabetine dahil olabilir, pazarda hizmet veren çekici ekiplerine anında ulaşabilirsiniz. Chekici hizmet numaramız: 0544 535 50 04.

 

çoklu araç taşıma

Çoklu Araç Taşıtmanın En Kolay Yoluyuz!

Çoklu araç taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmeden önceki basamakta, hakkımızda detaylı bilgi edinerek, teknolojik ve inovatif fikirlerin meyvesi olan Chekici'yi daha da yakından tanıyabilirsiniz. Galeri sahiplerinin, filo yönetimi şirketlerinin, araç alım-satım işi yapan kişilerin de tercihindeyiz!  Araç nakliyat konusunda insan gücüne ihtiyaç duyan ve maksimum maliyetlendirme ile karşı karşıya kalan kurumsal firmalar ya da bireysel kişiler, sistemimizde yer alan çekici hizmetlerimiz sayesinde hem zaman hemen bütçe tasarrufu sağlıyor! Talep usulü-teklif sistemimiz sayesinde, kısa sürede çekici talebi oluşturabilir, kriterinize uygun 2'li oto çekici, 3'lü oto çekici, 4'lü oto çekici, 5'li oto çekici, 6'lı oto çekici, 7'li oto çekici, 8'li oto çekici hatta ve hatta 9'lu oto çekici ekiplerine kadar çekici teklifi alabilirsiniz. Birden fazla aracınız için tek seferde araç nakliyatı sağlıyoruz. Araçlarınızı taşıtmak ve talep oluşturmak istediğinizde; Chekici (Çekici) bu iş için dizayn edilmiş kompakt bir sistem üzerinden devreye girerek, operasyon yükünüzü hafifletir. Üstelik tüm süreç, parmaklarınızın ucunda gerçekleşir. Sistemimizi yakından tanımak ve çekici talebi oluşturarak tedarikçilerimize ulaşmak istiyorsanız, yazımızın devamında bu konuya ışık tutacağımızı bilmenizi isteriz.

 

Çoklu Araç Taşıma İçin Kullanıcı Deneyimi Odaklıyız!

Türkiye'nin neresinde iseniz; A noktasından B noktasına çoklu çekici seferleri düzenlediğimizi ve gözde çekici firmalarını çatımız altında topladığımızı belirtmek isteriz. Araçlarınızı taşıtmak istediğinizde, güven suiistimallerine karşı tedbiri sizin için alıyor, güvenilir çekiciler ile sizleri buluşuyoruz. Tedarikçi tekliflerimize ulaşmanın en kolay yolu chekici.com! Uygun fiyatlı oto çekici hizmetine ulaşmak ve çekici hizmeti ile araçlarınıza taşıma talebi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Talebinizi mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden oluşturup, 5 dakika içerisinde gelen çekici teklifleri sayesinde, tedarikçi profilleri arasından seçiminizi yapabilir, araçlarınız için tek seferde taşıma seferi oluşturabilirsiniz. Sistem yaklaşımımız ve işlem akış ekranlarımız sayesinde kullanıcılarımıza kolaylık sağlıyoruz. Güvenilirliğini kanıtlamış ve kurumsal kimliğini tüm Türkiye'ye duyurmuş Chekici firmamız üzerinden Çoklu çekici talebi oluşturmanız için butonumuzu tercih edin!


Şehir İçi/Şehir Dışı Çoklu Araç Taşıma Avantajları

Şehir içi çoklu araç taşıma ya da şehir dışı çoklu araç taşıma aracına, aracınızı/araçlarınızı emanet etmeden önce, araştırma yapmak ve firma hakkında bilgi edinmek hemen hemen herkesin yaptığı bir şeydir. Artık, Çekici ile güven dolu bir dönem başlıyor! Gizlilik ve güvenlik ilkelerimiz ile bireysel/kurumsal kimliğinizi koruyor, platformumuz üzerinden sıfır araç taşıma, tekli araç taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma, oto çekici, araç kurtarma ve nice çekici hizmetini geniş bir yelpazede sunuyoruz. Platformumuz üzerinden kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarında 7/24 yanında oluyor, çekici avantajlarımızdan faydalanmanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Chekici ve Çoklu araç taşıma, çoklu çekici hizmetimizin kullanıcılara sağladığı avantajları sizler için listeledik:


 • Sektörel anlamda çekici iş potansiyelini verimli hale getirerek, güvenilir ve çoklu çekicilere ulaşma imkânı sunuyoruz.
 • Sermaye noktasında kâr marjı gütmüyor, çekici işlemlerinizde uygun oto çekici fiyatları üzerinden teklif almanızı sağlıyor, tüm kesimlere hitap ediyoruz.
 • Satın aldığınız sıfır, ticari, yarı ticari ya da binek araçların taşıma işlemlerini gerçekleştirerek, insan gücüne ihtiyacı ve maddi anlamdaki kaybınızı ekarte ediyoruz.
 • İnternet üzerinden çoklu çekici hizmeti veren ekiplerini tek tek aramaktan sizi kurtarıyoruz!
 • Platformumuz üzerinden talep formu oluşturmanızı sağlayarak, istediğiniz detayları belirtmenizi sağlıyor ve yanlış anlaşılma, hata gibi negatif olasılıkları devreden çıkarıyoruz!
 • Çoklu çekici işlemi de seçseniz tekli araç taşıma işlemi de seçseniz, her zaman rekabetçi ve hesaplı fiyatlar ile karşı karşıya kalmanızı sağlıyoruz.
 • Aracınızı/Araçlarınızı taşıma sürecinde de izlemeniz için, tüm çekici araçlarımıza "Araç Takip Sistemi" takarak, sadece mobil uygulama üzerinden canlı takibini sağlıyoruz.

 

ÇekiciApp ile Çoklu Araç Taşıma Seferlerine Ulaşın!

Bireysel kişi ya da kurumsal firma olarak, planlı olarak gerçekleştireceğiniz tüm çoklu araç taşıma işlemlerinizde de yanınızdayız. Araç taşıma hizmeti almak için; galeri sahibi, filo yönetim firması, araç kiralama şirketi olma zorunluluğunuz yok! Türkiye'nin herhangi bir noktasında olup, araçlarınızı güvenilir bir firmaya emanet etmek ve araç nakliyat sürecinizi başlatmak istediğinizde, siz de diğer kullanıcılar gibi ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, hemen kriterlerinize uygun bir talep oluşturabilir ya da mobil uygulamamızın Menü> Seferler kısmındaki filtreleme opsiyonundan başlangıç-bitiş konumunuzu belirleyerek, hazır seferlerimize göz atabilirsiniz.

 

Sadece mobil uygulamamız üzerinden görüntüleyebileceğiniz “Seferler” listemizde; tekli ve çoklu taşıma seferi oluşturan çekicilerimizin oluşturduğu, taşıma seferleri yer almaktadır. Bilmenizi isteriz ki; çoklu çekici-çoklu araç taşıma araçlarımız ile bir tane aracınızı da gönderebilirsiniz. Örneğin; başlangıç konumu İstanbul olan aracınızı İzmir'e çektirmek istediğinizde, çekici tırlarının boş olan parkurunda aracınızda yer bulabilir, daha düşük fiyatlandırma ile araç nakliyat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Çoklu Araç Taşıma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye geneli birden fazla aracını transfer etmek için çekici hizmet ihtiyaçlarını karşıladığımız her müşterimizin, çekici işlem süreçlerini yakından takip etmelerini sağlıyoruz. Mobil uygulamamız üzerinden rezervasyon talebinizi oluşturup, mobil uygulama bildirimleri ile araçlarınızın anlık durum bilgilendirilmesi ile aklınızın taşıma işleminizde kalmayacağını temin ederiz. Sıfır kilometre aracınızdan, arızalı, kazalı, hurda, pert araçlarınız için kısa ya da uzun mesafe araç taşımacılık hizmeti almadan önce çoklu araç taşıma hizmeti hakkında merak ettiğiniz her sorunun cevabını aşağıdaki başlıklar altında bulabilirsiniz. Dijital ortama uyarlanan çekici hizmetleri ile eşsiz bir çekici hizmet deneyimi sunuyoruz. Güvenilir, kaliteli, alanında uzman tedarikçilere ulaşmak için şehir içi çoklu araç taşıma ya da şehir dışı çoklu araç taşıma talebinizi oluşturmanız yeterli. Herhangi bir soruda 7/24 online Çekici temsilcileri hattın diğer ucunda sizi beklediğini unutmayın. Çekicinizi seçin, teklifleri karşılaştırın, güvenilir araç taşıma firması ile çekici işleminizi başlatın.


 • Aracım Güvende Taşınır Mı?

Kurumsal kimliğimizin güvencesi altına yasal evrakları ile kayıtlı olan tedarikçiler; K1, SRC, yetki, psikoteknik belgesine sahiptir. Ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile güvenilir ve garantili hizmet vermeyi ilke edinmiş her araç taşıma firması, "Araçlarımı Nasıl Güvende Taşırım?" sorusuna dört dörtlük bir sistem üzerinden cevap vermektedir. Aracınızın güvende taşınması adına her adımı attığımızı bilmenizi; şuan için pilot çekici araçlarında uygulanmak üzere "Araç Takip Sistemi" takılı pek çok çekici aracı ile gözler önünde devam eden çekici işlem sürecine tabi tutulacağınızı belirtmek isteriz. Kurumsal bir firma sahibi ya da bireysel bir müşteri olarak bir veya birden fazla aracınızı Çoklu Araç Taşıma aracına yüklenmesi işleminden tutun, tedarikçi firmanın mola verdiği her noktaya aracınızın canlı konumunu takip edebilirsiniz. Bitmedi! Çekici firmaları; taşıma kaskosu, sigortası ve vergi levhası ile hizmet verirken, tedarikçi firmanın belgelerinin olup olmadığını yine sistemimiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz; "Çok garanticiyim! Aracıma ya taşınma ya da indirilme sırasında bir şey olursa? Aracımı garanti almamanın başka bir yolu var mı?" gibi aklınızı meşgul eden sorularınızı da "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi ile kontrol altına alabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen Çekici çağrı danışmanlarımız ile görüşmeye ne dersiniz?


 • Araç Taşıma Süresi Nedir?

Çoklu araç taşıma hizmeti veren araç taşıma firmalarına erişimi kolaylaştırdığımızı ve çoklu çekici sefer taleplerinizi tek bir çekici firmasına bağlı kalmadan yönetebileceğinizi artık biliyorsunuz. Talebinizi oluşturup, çekici fiyatları arasından teklifleri değerlendirip, en uygun çekici firması ile anlaşma sağladıktan sonra aracınızın ne kadar sürede adresine teslim edileceği konusunu açığa kavuşturmak isteriz. Başlangıç ve bitiş konumunuz arasındaki mesafe, taşıma aracının ekspres ya da aktarmalı hizmet veriyor oluşu, hava muhalefeti gibi araç nakliyesi işleminizi etkileyen durumların baz alındığı bir programlama uygulamaktayız. Tabii ki aracınızı istenilen tarihte adresine ulaştırmak için gerekli çabayı vermekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


 • Araç Taşıma Seferlerini Görüntüleyebilir Miyim?

Mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp); kriterlerinize uygun iki nokta arası hizmet veren firmaların çoklu araç taşıma seferlerini de görüntülemektedir. Hemen mobil uygulamamıza giriş yaparak Menü>Seferler ekranı üzerinden "Başlangıç-Bitiş-Tarih Aralığı" bilgilerinizi girerek, en yakın tarihte çoklu araç taşıma talebinizi gerçekleştirecek olan firma ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda; taşınacak bir araç için çoklu araç taşıma aracında yer bulabilirsiniz. Şartlarınıza uygun sefer bulamamanız dahilinde, çekici talebinde bulunabilirsiniz.


 • Çoklu Araç Taşıma Fiyatları Nedir?

Fiyat ve kalite dengesini koruyan bir platformdasınız. Bütçenizi koruma altına alana ve çekici rekabetini egemen kılan bu platformda, onlarca tedarikçiden dakikalar içinde teklif alabilirsiniz. Aracınızın adeti, yürür durumu, modeli ve tipi, taşınacak olan mesafe gibi konulara göre belirlenen çekici fiyatları, "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ilkemize göre hesaplanmaktadır. Tüm kesimlere çekici hizmeti vererek, Türkiye'nin cep yakmayan çekici teklifleri arasından seçim yapan müşterilerimiz, çekici fiyatlarımızdan oldukça memnun! Üstelik çoklu araç taşıma araçlarında aracınıza yer bularak bütçe tasarrufu sağlamamak mümkün değil. Çoklu Araç Taşıma Fiyatları için Çekici fiyatları sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


 • Çekici Tırı Kaç Araç Taşır?

Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimize; 2'li araç taşıma, 3'lü araç taşıma, 4'lü araç taşıma, 5'li araç taşıma, 6'lı araç taşıma, 7'li araç taşıma, 8'li araç taşıma, 9'lu araç taşıma araçları ile çoklu araç taşıma çözümleri sunmaktayız. Çift katlı araç taşıma aracına sahip olan ve tek seferde 6 ya da 8 araç taşıma kapasitesi ile taşıma işleminizi gerçekleştiren oto çekici firmalarına tek bir çatı altında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tabii ki firmalara ulaşmak ile iş bitmiyor. Ama Chekici'de bitiyor! Çünkü Türkiye'nin her noktasında, güvenilir ve uzman tedarikçiler ile iş ortağıyız. Römorkuna birden fazla araç alan tedarikçiler, araç bağlama spanzeti ile araçlarınızı sabitleyerek, aracınızın taşınma sırasında herhangi bir oynama yapmadan adresine ulaştırılması için hassasiyet göstermektedir. Taşınma sırasında oluşabilecek risk faktörlerini sıfıra çekerek, araçlarınızı istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Kapınızın önünde duran ikiden dokuza kadar saydığınız araç adetinize kadar taşıma işleminizi karşılayabilecek, çekecek güçteyiz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!