En Yakın Acil Oto Çekici

Hemen iliniz ve ilçenizi seçiniz
Size en yakın çekicileri listeleyelim!
Şehir seçiniz
İlçe seçiniz

Acil Oto Çekici Hizmeti, Tüm Türkiye’de Chekici!

Ülkemizdeki ulaşım türleri arasından yaygın olarak tercih edileni, karayolu ulaşımıdır. Geçmişimizden bugüne kadar önemini koruyarak Türkiye’nin hemen hemen her yerine karayolu ulaşımı sağlanmaktadır. Karayollarının bir gün bile araçsız kalmadığı ve ulaşımın sürekli aktığı bu yollarda aracınızın arızalanması ya da kaza yapmanız durumunda tüm Türkiye’de imdadınıza yetişmek için Chekici (Çekici) firmamızı kurduk. 81 ilin neresinde olursanız olun acil durumlarınızın kurtarıcısı olan en yakın çekici hizmetimizden sizi asla mahrum bırakmayız!

Aracınız ile seyahat ederken;  İstanbul - İzmir  yolu olan Otoyol-5,  Gaziantep  çevreyolu olan Otoban-54 ya da Avrupa Otoyolu olan Otoban-3 yol aksı üzerinde çekici hizmeti almak durumunda mı kaldınız? Türkiye’nin batı-doğu uzantılı yollarından olan D-100 ya da  Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, SinopSamsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Ardahan, Kars  illerinden geçen devlet yolu D-010 üzerinde yolda mı kaldınız? Hemen arayın: 0544 535 50 04.  Türkiye’nin çekicisi sizi bulur! Hangi ilin, ilçesinde, mahallesinde, yolunda ya da otobanında olursanız olun acil oto çekici hizmeti veriyoruz!

 

En yakın çekici

Konumuza En Yakın Çekici Ekibi Nerede Mi?

Hiçbir kaza geliyorum demez ama firmamız bünyesine kayıtlı çekicilerimizden birini acil durumlarınızda, en yakın çekici talebi sayesinde çağırdığınız zaman olay yerine hemen gelir. Dememiz o ki; aracınız ile yaşadığınız talihsiz olaylarda çekici hizmetimize ihtiyacınız var ise, web sitemizin anasayfasında bulunan “Acil Çekici” butonuna tıklamalısınız. Butonumuz üzerinden bulunduğunuz il ve ilçeyi girerek, en yakın 3 çekici için iletişim bilgileri listesine ulaşarak, en yakın oto çekicinizi bulabilirsiniz. Konumunuza en yakın çekicilerden biri yardıma gelerek, hızlı bir şekilde aracınızı en yakın servis, onarım ya da istediğiniz bir konuma çeker. Talepleriniz doğrultusunda dinamik ve hızlı ekibimizin size her yerde ulaştığı gibi, sizde ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz. Kolay kullanım özelliğine sahip olan, şu an içinde bulunduğunuz bir web sitesi ve mobil uygulama hizmeti ile taleplerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.  

 

7/24 Yol Yardım Acil Çekici Talebi Oluşturun!

Türkiye’nin her ilinden, ilçesinden, mahallesinden 7/24 yol yardım hizmeti alabileceğiniz çekici firmamızı aklınıza, 0(544) 535 5004 numaralı destek hattımızı da telefonunuza kaydedin! Araç taşımakonusunda profesyonel ekibimizden dilediğiniz an destek alın! Çekici müşteri buluşmasının 5 dakika içinde gerçekleştiği platformumuz üzerinden saat fark etmeden taleplerinizi oluşturabilirsiniz. chekici.com ya da ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden acil durumlarınızda çekici numaralarına erişmek istiyorsanız, Acil Çekici hizmet butonuna basarak talepte bulunabilirsiniz. Planlı çekici sefer taleplerinizdeyse; web sitemiz ya da mobil aplikasyonumuz fark etmeksizin talebinizi oluşturup, çekici tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Tedarikçiler arasından en uygun fiyat teklifi veren ekibi seçebilir, araç taşıma işleminizi başlatabilirsiniz. Müşteri temsilcimizin sizi aramasını istiyorsanız anasayfamızda bulunan “binlerce çekiciden teklif al” kısmından işlem yapabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızı indirerek sistemimizin ayrıcaklıklarını yakalayabilir, profil oluşturarak ailemize katılabilirsiniz. Gece-güngüz konumuza en yakın çekici ekip arkadaşlarımızın iletişim numaralarını sizinle paylaşarak daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.  

 

Çekici Hizmeti için En Yakın Arkadaşınızız!

Türkiye sınırları içerinde; şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma talepleriniz için oluşturduğumuz hizmet noktalarımız ile asla araç nakliyesi işlemlerinizin yarı yolda kalmasına izin vermeyiz! İlden ile araç taşıma, şehirler arası araç taşıma, şehirler arası oto çekici, oto kurtarıcı, en yakın çekici işinde bir numarayız! Ticari veya hususi aracınızı ya da birden fazla araçlarınızı başka bir konuma göndermek ya da getirtmek istediğinizde, ilk iş olarak o bölgeye hizmet veren çekicileri araştırmak için kolları sıvıyorsunuz. Artık kolları sıvamayacaksınız! Çekici firmamızın daimî hizmeti ile tanışın! Galeri sahibi de olsanız şahsi araç sahibi de olsanız, araştırma yapmanıza gerek kalmadan, fiyat tekliflerinin belli olduğu bir hizmetten faydalanmak içinizi rahatlatacak! Platformumuz üzerinden talep oluşturarak, tüm çekicilere teklif gönderebilirsiniz! Taleplerinizin geri dönüşleri ise sadece 5 dakika içerisinde gerçekleşir! Talep formu oluşturma zahmetine girmeden  acil çekici  işlemleriniz için çekicilerimiz ile birebir görüşmeyi web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden günde bir kez olmak üzere sağlayabilirsiniz. Çekici hizmeti almak istediğinizde en yakın çekici arkadaşınız olduğumuzu bilmenizi isteriz. Gece-gündüz istediğiniz saatte yol yardım çekici talebinde bulunabileceğiniz tek platform Chekici!

 

Konum Bazlı Acil Çekici Analizi

Çekici taleplerinize, en yakın oto çekici ekipleri yetişiyoruz. Firmamız bünyesine kayıtlı 2500+ araç taşıma firması ve 10.000 fazla araç taşıma aracı ile hem planlı çekici hem de acil çekici taleplerinizi karşılıyoruz. Güvenilir, süratli, uzman, sorumluluklarını yerine getiren tedarikçiler arasından en uygun fiyat teklifini veren tedarikçiyi her çekici hizmeti almak istediğinizde siz belirleyeceksiniz. Aracınız mı arızalandı? Motosikletinizin anahtarını mı bulamıyorsunuz? Tarım makinenizin hızla servis noktasına götürülmesi mi gerekiyor? Aynı gün içinde gerçekleştirmek istediğiniz ve en yakın noktadan hizmet alarak bu sürece sağlam bir şekilde yönetmek istediğiniz Acil Çekici ekibine, sistemimiz üzerinden günde bir kez yapacağınız konum bazlı çekici analizi ile ulaşabilirsiniz.

 

En Yakın Acil Oto Çekici Sıkça Sorulan Sorular

Acil oto çekici, en yakın çekici,acil çekici, oto kurtarıcı, araç çekici gibi hizmet ihtiyaçlarınız için gerçekleştirdiğiniz araç nakliyesi işlemlerinizde kafanıza takılan sorular mı var? Aklınıza takılan soruları cevapsız bırakmıyoruz.

 

  • Acil Çekici Aracı Nerede?

Değerli müşterimiz “Acil çekici çağırdım. Ekip arkadaşlarınız hızlı bir şekilde gelerek, geniş parkurlu tekli oto taşıma aracına, aracımı yüklediler. İstediğim konuma aracımı götürmek için yola çıktılar ama acaba aracım nerede?” mi diyorsunuz? Bizi aramadan takibini yapabilirsiniz! Nasıl mı? Yenilikçi bakış açısına sahip firma sahibimizin, kurucu ortaklarıyla beraber geliştirdiği “Araç Takip Sistemi” sayesinde! Firmamız, bünyesi altında kayıtlı olan her çekicinin aracına takip cihazımızı takıyoruz! Her şey siz değerli müşterilerimiz için!

 

  • En Yakın Acil Çekici Ekipleri Güvenilir Mi?

Çekicilerimizin garantilerini; vergi levhası, taşıma sigortası, taşıma kaskosu ile denetleme şansınız olduğu gibi çekicilerimizin iletişim numarasına sistemimiz üzerinden kolaylıkla ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Güvenilir firmalar ile iş ortağıyız! Tüm oluşturduğumuz hizmet noktaları ile Türkiye’nin 81 ilinde, ilçesinde iddiamızı ortaya koyduk! Tüm sektörleri geri de bırakarak yol yardımın öncü firmasıyız! Aracınız ile ilgili acil durumlarınızda çalacak bir kapınız var! Tüm Türkiye de hizmet veren en kaliteli, garantili, ekonomik fiyatlı dev bir çekici firması olan Chekici ailesine katılarak, en yakın acil çekici hizmeti alabilirsiniz.  

 

  • Acil Oto Çekici Fiyatları Nedir?

Şehir içi araç taşıma işlemlerinizde 200 TL ile 600 TL bandında çekici fiyat teklifleri alabilirsiniz. En yakın noktadan en çekici ekipler ile hizmetinizdeyiz. Bulunduğunuz konumu belirtmeniz yeter. Acil Oto Çekici hizmeti almadan önce çekici fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!