En Yakın Acil Oto Çekici

Hemen iliniz ve ilçenizi seçiniz
Size en yakın çekicileri listeleyelim!
Şehir seçiniz
İlçe seçiniz

Acil Oto Çekici Hizmetimiz ile Tüm Türkiye’nin Çekicisiyiz!  

Ülkemizdeki ulaşım türleri arasından yaygın olarak tercih edileni, karayolu ulaşımıdır. Geçmişimizden bugüne kadar önemini koruyarak Türkiye’nin hemen hemen her yerine karayolu ulaşımı sağlanmaktadır. Karayollarının bir gün bile araçsız kalmadığı ve ulaşımın sürekli aktığı bu yollarda aracınızın arızalanması ya da kaza yapmanız durumunda tüm Türkiye’de imdadınıza yetişmek için Chekici(Çekici) firmamızı kurduk. 81 ilin neresinde olursanız olun acil durumlarınızın kurtarıcısı olan “ oto   çekici”  hizmetimizden sizi asla mahrum bırakmayız! Aracınız ile seyahat ederken  İstanbul - İzmir  yolu olan Otoyol-5,  Gaziantep  çevreyolu olan Otoban-54, Avrupa Otoyolu olan Otoban-3, Türkiye’nin batı-doğu uzantılı yollarından olan D-100 ya da  Sakarya Düzce Zonguldak Bartın ,  Kastamonu Sinop Samsun Ordu Giresun , Trabzon ,  Rize Artvin Ardahan Kars  illerinden geçen devlet yolu D-010 üzerinde yolda mı kaldınız? Hemen arayın: 0(544) 535 5004.  Türkiye’nin çekicisi sizi bulur! Hangi ilin, ilçesinde, mahallesinde, yolunda ya da otobanında olursanız olun acil oto çekici hizmeti  veriyoruz!  

Acil Araç Çekici Talepleriniz için Konumuza En Yakın Çekiciyi Arayın! 

Hiçbir kaza geliyorum demez ama firmamız bünyesine kayıtlı çekicilerimizden birini acil durumlarınızda, “Acil Araç Çekici” talebi sayesinde çağırdığınız zaman olay yerine hemen gelir. Dememiz o ki aracınız ile yaşadığınız talihsiz olaylarda çekici hizmetimize ihtiyacınız var ise web sitemiz anasayfasında bulunan  “Acil Çekici Talep Et”  kısmından bulunduğunuz il ve ilçeyi girerek  en yakın 3 çekici  için iletişim bilgileri listesine ulaşabilirsiniz. Konumunuza en yakın çekicilerden biri yardıma gelerek, hızlı bir şekilde aracınızı en yakın servis, onarım ya da istediğiniz bir konuma çeker. Talepleriniz doğrultusunda dinamik ve hızlı ekibimizin size her yerde ulaştığı gibi, sizde ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz. Kolay kullanım özelliğine sahip olan, şu an içinde bulunduğunuz bir web sitesi ve mobil uygulama hizmeti ile taleplerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.  

7/24 Yol Yardım, Acil Çekici Talebi Oluşturabileceğinizi Biliyor Muydunuz? 

Türkiye’nin her ilinden, ilçesinden, mahallesinden  7/24   yol yardım  hizmeti   alabileceğiniz çekici firmamızı aklınıza, 0(544) 535 5004 numaralı destek hattımızı da telefonunuza kaydedin! Araç taşıma  konusunda profesyonel ekibimizden dilediğiniz an destek alın! Çekici müşteri buluşmasının 5 dakikada gerçekleştiği platformumuz üzerinden saat fark etmeden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden acil durumlarınızda çekici numaralarına erişmek istiyorsanız  “acil çekici talep et”  kısmından, ön talep oluşturup müşteri temsilcimizin sizi aramasını istiyorsanız anasayfamızda bulunan  “binlerce çekiciden teklif al”  kısmından işlem yapabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızı indirerek  “Acil Çekici”  hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Konumuza yakın ekip arkadaşlarımızın iletişim numaralarını sizinle paylaşarak daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.  

Türkiye’de Şehir İçi/Şehir Dışı Çoklu/Tekli, Sıfır Araç Taşıma 

Türkiye  sınırları içerinde  şehir içi  veya  şehir dışı çoklu araç taşıma tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma  talepleriniz için oluşturduğumuz hizmet noktalarımız ile asla  araç nakliyat  işlemlerinizin yarı yolda kalmasına izin vermeyiz! İlden ile, ilçeden ilçeye  taşıma çekme  işinde bir numarayız! Ticari veya hususi aracınızı ya da birden fazla araçlarınızı başka bir konuma göndermek ya da getirtmek istediğinizde, ilk iş olarak o bölgeye hizmet veren çekicileri araştırmak için kolları sıvıyorsunuz! Artık kolları sıvamayacaksınız! Çekici firmamızın daimî hizmeti ile tanışın! Galeri sahibi de olsanız şahsi araç sahibi de olsanız, araştırma yapmanıza gerek kalmadan, fiyat tekliflerinin belli olduğu bir hizmetten faydalanmak içinizi rahatlatacak! Platformumuz üzerinden talep oluşturarak, tüm çekicilere teklif gönderebilirsiniz! Taleplerinizin geri dönüşleri ise sadece 5 dakika içerisinde gerçekleşir! Talep formu oluşturma zahmetine girmeden  acil çekici  işlemleriniz için çekicilerimiz ile birebir görüşmeyi web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden günde bir kez olmak üzere sağlayabilirsiniz. 

Türkiye’de Dev Hizmet! Araç Takip Sistemi ile Aracınızı Takip Edin! 

Acil oto çekici, araç taşıma, acil çekici ile gerçekleştirdiğiniz taşıma işlemlerinizde kafanıza takılan sorular mı var? Değerli müşterimiz “Acil olarak çekici çağırdım. Ekip arkadaşlarınız hızlı bir şekilde gelerek, geniş parkurlu tekli oto taşıma aracına, aracımı yüklediler. İstediğim konuma aracımı götürmek için yola çıktılar ama acaba aracım nerede?” mi diyorsunuz? Bizi aramadan takibini yapabilirsiniz! Nasıl mı? Yenilikçi bakış açısına sahip firma sahibimizin, kurucu ortaklarıyla beraber geliştirdiği “Araç Takip Sistemi” sayesinde! Firmamız, bünyesi altında kayıtlı olan her çekicinin aracına takip cihazımızı takıyoruz! Her şey siz değerli müşterilerimiz için! Çekicilerimizin garantilerini vergi levhası, taşıma sigortası, taşıma kaskosu ile denetleme şansınız olduğu gibi bir de siz değerli müşterilerimiz tarafından çekicimizi yanı aracınızın konumunu izleyebilme fırsatına sahipsiniz. Tüm oluşturduğumuz hizmet noktaları ile Türkiye’nin 81 ilinde, ilçesinde iddiamızı ortaya koyduk! Tüm sektörleri geri de bırakarak yol yardımın öncü firmasıyız! Aracınız ile ilgili acil durumlarınızda çalacak bir kapınız var! Tüm Türkiye de hizmet veren en kaliteli, garantili, ekonomik fiyatlı dev bir çekici firması olan Chekici ailesine hoş geldiniz 

 


HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!