En Yakın Çekiciyi Bul

Samsun Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Samsun Oto Çekici Ekiplerine Ulaşım Rehberiniz: Chekici!

Samsun; Karadeniz Bölgesi'nde yer alan ve oto çekici, araç taşıma hizmetine en çok ihtiyaç duyulan illerden biridir. Büyükşehir statüsündeki bu ilde trafik sirkülasyonu, ara ve ana yol bağlantıları ile sağlanmakta olup, bu civarda aracında meydana gelen herhangi bir arızada Samsun oto çekici hizmeti almak isteyen kullanıcılarımız Chekici güvencesi adı altında kolaylıkla çekici hizmeti almaktadır. Hızla gelişmekte olan Samsun ili, asfalt karayollarına sahiptir. Karasu'dan başlayıp Sarp Sınır Kapısı'na uzanan D-010 üzerinde ya da farklı bir noktada yolda kaldığınız dakika da web sitemiz ya da mobil uygulamamızdan en yakın çekiciye ulaşabilirsiniz. Otomotiv sektöründeki firma sahiplerine ve bireysel müşterilerimize, çekici dünyamızın kapısını sonuna kadar açıyor, çekici-müşteri buluşmasının Türkiye'deki tek ortak platformu olarak çekici ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. İster bulunduğunuz Samsun ili ve civarındaki bir noktadan başka bir noktaya araç transfer etmek isteyin ister en yakınınızdaki çekiciden destek almak isteyin! Çekici hizmeti almak istediğiniz her koşulda rehberiniz olmaya hazırız.


Çekici (Chekici); A noktasından B noktasına araç taşıma talebi oluşturmak istediğinizde, günler öncesinden aracınızı teslim edip transfer işleminize dilediğiniz tarihte start vermemizi talep ettiğinizde, yolda kaldığınız süre zarfında en yakın tedarikçiler ile aranızdaki bağlantıyı kurmak adına talepte bulunup devreye girmemizi istediğiniz durumda parmaklarınızın ucunda! Çekici ihtiyaçlarınıza çözüm yolu olan bir taşıma firmasıyız. Samsun ilinde görev alan profesyonel tedarikçileri tek tek aramak yerine, sistemimize giriş yaparak çekici talebinizi oluşturduktan hemen sonra çekicilerimiz arasından seçim yapmaya ne dersiniz? Dijital dünyadaki en çekici, Çekici sistem otomasyonuna sahibiz ve güven suiistimaline izin vermeden güvenilir tedarikçiler ile iş birliği içerisindeyiz! Talep-teklif usulü sistemimiz sayesinde, hızla çekici hizmeti alabilmeniz artık mümkün! Acil durumlarınızda ya da araç taşıma taleplerinizde, sistemimiz üzerinden ne şekilde hareket etmeniz gerektiğini bilirseniz, zaman ve bütçe tasarrufu yapmamanız imkânsız! Değerli müşterimiz; basit ve yenilikçi bir platformda olduğunuzu bildirmek isteriz. Çekici dünyamıza ister web sitemiz chekici.com üzerinden ister mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) üzerinden giriş yaptığınız anda butonlarımız, çekici ihtiyacınızı nihayete kavuşturmak adına işlevini sürdürür. Butonlarımızı yakından tanımanın ve hizmet almanın tam sırası diyorsanız, yazımızın devamı dikkatinizi çekecektir. Samsun Oto Çekici, Chekici güvencesiyle sizlerle!


Samsun Acil Çekici, En Yakın Çekici Hizmetiyle Dakikalar İçinde Yanınızda!

Samsun ili sınırları içerisinde, aracınızın triger kayışı koptu ve aracınız çalışmıyor mu? Belki de arızanın sebebinin bile ne olduğunu bilmeden yolda kaldınız. Bir sebepten ötürü kenara çektiğiniz aracınızın; ihmal ettiğiniz bakımının yapılması için servis noktasına götürülmesi gerekiyor ise, Samsun Acil Oto Çekici ekiplerimize ulaşmalısınız. Bu işte ehli bir ustanın servis noktasına, aracınızı ulaştıracak ve taşıyacak bir çekici firmasına mı ihtiyacınız var ve Samsun Oto Çekici ekiplerine de nasıl ulaşacağınızı mı bilmiyorsunuz? Değerli müşterimiz, sıkıntı yapmanıza izin vermiyoruz! Çekici firması olarak konumunuza yakın bir noktadaki çekici ekibimizin; size yardım etmek için beklediğini söylesem, bir nebzede olsa rahatlar mısınız? Rahatlayın! Çünkü platformumuz üzerinden talepte bulunmanız dahilinde konumunuza dakikalar içinde geliyoruz!  Samsun Acil Çekici talepleriniz için "Samsun Acil Çekici" üzerinden yapacağınız işlemlerde, konumunuza en yakın 3 çekici ile iletişim kurma yetkisine sahipsiniz. Dikkatler Türkiye'nin en yenilikçi, en iddialı, en kaliteli firması olan Chekici'de! " Hızlı Teklif, Doğru Çekici" sloganı ile çıktığımız bu yolda "Acil Çekici" hizmetimizle de sektördeki tüm dikkatleri üzerimize çektiğimizin farkındayız! Sizde acil durumlarınızda acil çekici talebi oluşturabileceğinizi ve talep formu ile uğraşmadan çekici çağırabileceğinizi unutmayın! Yol yardımın en düşünceli adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Acil yol yardım desteği için Samsun'da da yanınızdayız! 7 gün 24 saat boyunca acil durumlarınızın kurtarıcı hattı sayesinde, müşteri temsilcilerimizden destek alarak memnuniyetinizi sağlamaya özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Hemen bizi arayınız: 0544 535 50 04. Türkiye'nin en çok aranılan ve tercih edilen oto çekici firması, acil durum anlarınızda dahil olmak üzere her zaman yol yardım arkadaşınızdır!


5 dakikada Samsun Araç Taşıma Ekibinden Teklif Almak İster Misiniz?

Samsun Oto Çekici ekiplerimiz; Ordu, Tokat, Amasya, Çorum, Sinop illeri ile çevrili Samsun'da gecesini gündüzüne katarak, araç nakliyesi taleplerinize koşmaktadır. Gelişmiş bir şehirde, çekici hizmetine erişimi oldukça basit hale indirgedik! Dijital ortama uyarlanan çekici hizmetlerimiz sayesinde; otomobil, motosiklet, kamyonet, kamyon, minibüs, midibüs ya da herhangi bir araç kullanan ya da birden fazla aracı taşıtmak isteyen kullanıcılarımız; "Çekici Talep Et" butonumuza basarak, talep formu doldurmalıdır. Kriterlerinizi karşılayan tek bir talep ile tedarikçilerimiz sistemimiz üzerinden 5 dakika içinde teklif göndermektedir. Kıyasıya rekabetin iz sürdüğü anlarda gelen tekliflerle çekicilerimizin profil incelemelerinde bulunabilir, çekici fiyatları arasından bütçenize uygun teklif ile işleminize start verebilirsiniz. Örneğin; Samsun-İzmir, Ankara, İstanbul, Konya, Antalya ya da X bir noktaya Samsun Şehir Dışı Araç Taşıma talebi oluşturmak ve akabinde aracınızı/araçlarınızı taşıtmak istediğinizde, butonumuz planlanan tarihte çekici rezervasyonu oluşturmanız için sizi çekici form sayfamıza yönlendirir. Bu aşamada; başlangıç-bitiş konumlu talebinizi aracınızın tipi ve diğer bilgileri ile beraber form sayfamızda belirterek, belirlediğiniz tarihte hizmet verebilecek tüm Samsun Oto Çekici ekibinden teklif alırsınız. Hatta ve hatta Samsun ilinin herhangi bir ilçesine, Samsun Şehir İçi Araç Taşıma talebi oluşturabilir, kent içinde de iş yükünüzü hafifletmemizi talep edebilirsiniz. Çoklu çekici/tekli araç taşıma hizmeti veren tedarikçilerimiz ile aracınızın durumuna göre çekici planı yaptığımızı bilmenizi isteriz. Araç nakliyesi fiyatları hakkında bilgi edinmek ister misiniz?


ÇekiciApp Üzerinden Samsun Çekici Ekiplerine Ulaşma Zamanı!

Yola çıktığımız 2019 senesinden bu yana, çekici taleplerinizi mobil uygulamamız üzerinden oluşturmanızı sağlıyoruz. Samsun Oto Çekici ekiplerimiz, sistemimiz üzerinden talebinize teklif yağdırarak hizmet almanızın kolaylığını sistemimiz üzerinden yaşatıyor. Ki bu işlemlerinizi platformumuz üzerinden gerçekleştirirken, hiçbir kâr marjı gütmeden çekici hizmeti verdiğimizi de belirtmeden geçmek istemedik. Ek ücrete tabii tutulmadan, dengeli fiyatlar ile çekici hizmeti almaya ne dersiniz? Çekici talebi mi oluşturacaksınız? Süreci ve taşıma sırasında aracınızın canlı konumunu takip edebileceğiniz tek uygulama: ÇekiciApp (ChekiciApp)! Oklar mobil uygulamamızı gösterdiğine göre akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirmeyi ihmal etmeyiniz. Yolculuklarınızda, tatilinizde, iş gezinizde ya da herhangi bir noktada aracınıza çekici çözümleri sunmak için varız! chekici.com web sitemiz üzerinden Samsun Çekici ekiplerimizden ön talepte bulunmak isterseniz Chekici çağrı danışmanlarımız her süreçte adım adım işleminizi tamamlamanız yardım ediyor olacak.Samsun Çekici Hizmet Noktalarımız

Samsun Oto Çekici, Samsun Çekici hizmet noktalarımız 17 ilçede de hizmetinizdedir!


 • 19 Mayıs Oto Çekici Samsun-Sinop karayolu üzerinde "acil oto çekici" taleplerinizde yanınızda!
 • Alaçam Oto Çekici 78 km uzaklıktaki il merkezine sıfır araç taşıma işleminizi gerçekleştirir.
 • Asarcık Oto Çekici dakikalar içerisinde aracınızı kurtarıyor!
 • Atakum Oto Çekici Amisos Tepesi'nde aracınızın çalışmaması halinde kurtarıcı hizmetiyle bir talep yakınınızda!
 • Ayvacık Oto Çekici Samsun iline midibüsünüzle yolcu taşırken yolda kaldığınızda en yakın çekicilerimize ulaşabileceğiniz "acil çekici hattı" ile 3 çekicinin iletişim numarasına ulaşabilirsiniz! Araç ayırmadan çekici hizmeti veriyoruz!
 • Bafra Oto Çekici fırsatlarımızla ayrıcalıklı oto çekici hizmeti aldığınızı hissedeceksiniz!
 • Canik Oto Çekici ile araç taşıma işlemleriniz sorun haline gelmeyecek!
 • Çarşamba Oto Çekici Karadeniz sahil yolu üzerinde aracınız ile seyir halindeyken yaşayacağınız aksiliklerde başvuracağınız hizmet noktasıdır!
 • Havza Oto Çekici Samsun-Ankara devlet yolu üzerinde aracınız ile bir kazaya karıştığınızda ve bunun neticesinde aracınızın kullanılamayacak durumunda, aracınızı çekmek için imdadınıza yetişir! Oto kurtarıcı hattımızı arayın0544 535 50 04.
 • İlkadım Oto Çekici Karadeniz bölgesinin en kalabalık ilçesinde, en çok tercih edilen çekicidir.
 • Kavak Oto Çekici ekibimiz Samsun-Ankara karayolu üzerindeki ilçemizde otomobil kurtarmak için dört dönüyor!
 • Ladik Oto Çekici talepleriniz için kullanıcı dostu mobil uygulamamızı indirerek talebinizi adım adım gerçekleştirebilir ve takibini yapabilirsiniz!
 • Salıpazarı Oto Çekici 100. Yıl Bulvarı'nda araç çekme hizmeti veriyor!
 • Tekkeköy Oto Çekici acil çekici hattı ile bünyesindeki çekici numaralarını sizinle paylaşıyor! 
 • Terme Oto Çekici ile 20 km uzaklıktaki Çarşamba ilçesine araç nakliyatı yapabilirsiniz!
 • Vezirköprü Oto Çekici ile aracınızı taşıtıyorsanız, aracınızı mobil uygulamamız üzerinden izlemeye hazır olun!
 • Yakakent Oto Çekici hizmetimize mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!