Samsun - Tekkeköy Oto Çekici

Tekkeköy Oto Çekici Ekiplerine Chekici ile Ulaşın!

Tekkeköy; Samsun iline bağlı bir ilçedir. Tarihi, doğası, havasına hayran bırakan ilçeden, D-010 karayolu geçmektedir. Yola çıktığınız lokasyondaki yol bağlantıları ile ilçeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aracınız ile çıktığınız her yolculukta yolculuklarınızı garanti altına alacağınız bir firma olarak hep yanınızda olacağımızı, yol yardım taleplerinize etkin, süratli, yenilikçi, sürdürülebilir çekici çözümleri sunacağımızı bilmenizi isteriz. Samsun-Ordu karayolu üzerinde yer alan Samsun Organize Sanayi Bölgesi ve 2.el oto galerisi gibi trafik sirkülasyonun faal olduğu güzergâhlara sahip olan ilçede oto çekici hizmeti veren firmalara ulaşmak istediğinizde, platformumuz kurtarıcınız olacak. Tekkeköy'de hizmet veren ekiplerden hizmet alabilmeniz için tasarlanan sistemimiz, parmaklarınızın ucunda işleyişi ile çekici sorunlarınızı bertaraf edecek. Ağır tonajlı aracınız ile kaza yapmanız sonucu aracınıza çekici arıyor, bir yandan da trafiğe engel olduğunuz için kaygı mı duyuyorsunuz? Otomobiliniz ile ev-iş arası çıktığınız kısa yolculuğunuz, kent içi bir yol aksında yarıda kalmasıyla, aracınızı olduğu yerden nasıl çektireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bu ve buna benzer çekici ihtiyaç durumlarında endişeye geçit vermiyor, oto çekici işlemlerinizin her sürecinde yanınızda olarak çekici çözüm ortağınızı bulmaya hazırız. Motorlu-motorsuz aracınızı bulunduğu konumdan çekecek Tekkeköy Oto Çekici ekiplerine 0544 535 50 04 numaralı Chekici canlı destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. 

 

Tekkeköy Oto Çekici

Chekici (Çekici); karayolları üzerinden arızalanan araçlardan, A noktasından B noktasına taşıtmak istediğiniz araçlara ya da herhangi bir sebepten ötürü çekici hizmet ihtiyacınızın olduğu anlarda imdadınıza yetişiyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen platformu olarak adını ilk sıralarda duyuran lider bir çekici firması olarak, güvenilir araç taşıma firmalarını siz değerli müşterilerimiz ile bir araya getiriyoruz. Türkiye'nin 81 noktasında çekici ağlarını ören Chekici; çekici-müşteri buluşma noktası olmakla beraber, aynı zaman çekici teklifleri arasından seçim yapabileceğiniz bir duraktır. Oto çekici hizmeti almak istediğinizde; en yakın konumdan çekici bulabilir ya da planlı oto çekici sefer taleplerinizi kompakt rezervasyon sistemimiz üzerinden oluşturarak, çekici teklifleri alabilirsiniz. Kurumsal firma sahiplerinin ve bireysel müşterilerimize sunduğumuz çekici ayrıcalıkları ile aracınızın mevcut durumuna göre çekici planınızı oluşturmanız için web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'e davetlisiniz. Tekkeköy Oto Çekici ekipleri bir tık uzağınızda! Hangi ara ve ara ulaşım aksları üzerinde oto çekici, oto kurtarma, araç nakliyesi talebiniz varsa en yakın oto kurtarıcımız aracınızı çeker!

 

Tekkeköy Acil Oto Çekici Hizmeti 

Trafikte etkin rol üstelenen sürücüler, oto çekici hizmeti almak istediklerinde firmamızdan destek alarak, çekici bulma sorununu bertaraf etmektedir. Sabaha karşı erken bir saatte yola çıkmış ama yarı yolda kalmış bir aracınız mı var? Motosikletiniz mi arızalandı? Kamyonetiniz, motor arızası sebebiyle öğle sıcağında oto çekici firmalarına ulaşmanız gerektiğinin sinyalini mi veriyor? Ya da kaza sonucu refüj dışına çıkan aracınıza en uygun çekici aracı ile müdahale edecek ekiplere nasıl ulaşacağınızı mı düşünüyorsunuz? Durun deriz! Cevabı, Tekkeköy Acil Oto Çekici hizmetinde saklı. Şimdi şöyle oluyor ki; aracınız Tekkeköy'ün hangi yol şebekesi üzerinde arızalandı ya da herhangi bir durum neticesinde yarı yolda kaldı ise "Samsun Acil Çekici" hizmet butonumuz üzerinden en yakın oto çekici ekiplerine ulaşabilirsiniz. Konum bazlı çekici analizi ile civarınızdaki oto çekicileri listelemekle kalmıyor, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda tedarikçilerin yasal evraklarına ve telefon numaralarına ulaşmanızı sağlıyoruz. Acil durumlarda kontrolü ele alıyoruz ve aklınıza hiç gelmeyen çekici hizmet deneyiminizin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi adına kolları sıvıyoruz. Ekosistemi güçlü bir platformda yer almaktasınız. Altyapısı tamamıyla çekici hizmetleri ile dolu dolu olan sistemimizde en doğru çekici tercihi "Tekkeköy Acil Çekici" butonu üzerinden yaparak, "İl (Samsun)-İlçe (Tekkeköy)" konumlu Tekkeköy Acil Çekici ekiplerine ulaşabilirsiniz. Aracınızın tipi ve modeli fark etmez! Komisyon, kaparo, üyelik ücreti gibi ek ücret ödemeden en yakın 3 çekici ekibinin iletişim numaralarını listeleyebilir, Tekkeköy Oto Çekici ekipleri arasından en yakın oto kurtarıcı seçiminizi yapabilirsiniz. En yakın oto çekiciniz tüm çekici dertlerinizi çekmeye hazır!

 

Tekkeköy Şehirler Arası Taşıma Hizmeti

Tekkeköy ilçesinde; Tekkeköy şehirler arası araç taşımaşehirden şehire araç taşıma hizmeti veren firmalara en doğru şekilde nasıl ulaşacağınızı firma olarak sizin yerinize hesapladık. Tekkeköy şehir içi araç taşıma/Tekkeköy şehir dışı araç taşıma hizmeti veren firmaları 2019 yılından itibaren çatımız altına aldık. Çekici hizmet sinerjimizi en üst seviyeye taşıdığımız günden beri, planlı çekici sefer taleplerinizi anında oluşturmanızı sağlıyoruz. Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimizden gelen çekici taleplerine çekici teklifleri sunuyor; aracınızın adetine, mevcut durumuna, gidilecek mesafeye göre çekici planı oluşturuyoruz. Mobil uygulamamız üzerinden kompakt çekici rezervasyon sistemimize giriş yaparak, planlı çekici sefer talebinizi oluşturmak için hemen harekete geçmeye ne dersiniz? Örneğin; Tekkeköy ilçesinde oto galeri sahibi olarak müşterinize araç teslim sözü verdiyseniz, elinizde mobil uygulamamıza gittiyse talebinizi oluşturup, çekici firmalarından gelen teklifler arasından tedarikçi seçiminde bulunabilirsiniz. 2'lü araç taşıma, 3'lü araç taşıma, 4'lü araç taşıma, 5'li araç taşıma gibi 9'a kadar taşıtabileceğiniz çoklu araç taşıma talepleriniz için ise; çoklu araç taşıma seçenekleri sunmaktayız.

A noktasından B noktasına araç transfer işlemi gerçekleştirmek istediğinizde; Tekkeköy'den rotanızı oluşturuyor, adresinize gelerek aracınızı teslim alıyoruz. Peki ya aracınızı/araçlarınızı taşıtmak için platformumuz üzerinden nasıl talep oluşturacağınızı biliyor musunuz? Bu konuda hemen size yardımcı olmak isteriz. Aşağıda belirtmiş olduğumuz işlem adımları ile Samsun (Tekkeköy)-Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Balıkesir, Bingöl, Bitlis, Burdur, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Konya, Kütahya, Malatya, Muğla, Ordu, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Tunceli gibi herhangi bir il ya da ilçeye doğru rota oluşturarak, aracınızı adresten adrese teslim etmemizi talep edebilirsiniz. Çekici sefer rezervasyon talebinde bulunup, talebinize teklif almak için programı müsait tedarikçiler Chekici'de sizi bekliyor. 

 

  • Mobil uygulamamızı "Google Play StoreAppStoreAppGallery" üzerinden indiriniz.
  • Uygulamamıza giriş yapınız.
  • "Çekici Talep Et" butonuna tıklayın ve işlem detaylarını doldurarak Tekkeköy Oto Çekici talebinizi oluşturun. 
  • 5 dakika içinde gelen çekici teklif takibini SMS, mobil bildirim ve e-posta mobil bildirimleriyle takip ederek, Menü>Talepler ekranı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Tedarikçi profil ve fiyatlarını inceledikten sonra anlaşma sağlayarak, Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden taşıma sürecini takip ediniz.
  • Taşıma işleminiz sona erdiğinde yorum ve değerlendirmelerinizi sistemimiz üzerinden girebilirsiniz.

 

Tekkeköy Tarım Makineleri Taşımacılığı Hizmeti

Sanayi açısından Samsun'un gelişmiş ilçeleri arasında olan Tekkeköy ilçesinin gelir kaynakları arasında, tarım ve hayvancılıkta yer almaktadır. İlçe topraklarının verimli olması sebebiyle; karalahana, marul, sebze türleri, tütün gibi mahsuller kolaylıkla yetişmektedir. Bu mahsulleri yetiştirip satışını gerçekleştiren çiftçi; modern tarım sayesinde iş yükünü hafifletmekte olup, tarım makinesi taşımak istediğinde ise Chekici firmamızdan hizmet almaktadır. Araç taşıma konusunda yükünüzü sırtlanan Tekkeköy Tarım Makineleri Taşımacılığı Hizmeti veren firmalar, oluşturacağınız tek bir talep ile talebinize çekici teklifi yağdırıyor. Örneğin; herhangi bir tarım makinesi satın aldınız ve taşıma işleminizi nasıl gerçekleştireceğinizi düşünüyorsanız; araç tipi ve modelinize en uygun çekici çözüm seçeneği sunan firmalara mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Blog sayfamız üzerinden Tarım Makineleri Taşımacılığı için En Hızlı Araç Çekici Hizmeti, Chekici'de!" yazımızı okuyarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Tekkeköy Oto Çekici Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çekici hizmeti alacağınız firmayı en hızlı hizmet veren ve güvenilir tedarikçiler arasından seçme zamanı! Bütçenizi ve zamanınızı bünyemize kayıtlı 2500+ araç taşıma firması ile koruyor, en uygun çekici planı ile yola çıkıyoruz. Aracınız herhangi ara ya da ana aks üzerinde arızalandıysa, hemen en yakın noktadan çekici talebinde bulunabilir, herhangi bir kaza sonucu tahribat olan aracınızı hızla çektirtebilirsiniz. Şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, şehirler arası çekici, şehir içi oto çekici, şehirden şehire araç taşıma gibi hizmet talepleriniz için tıkır tıkır işleyen sistemimizin akışına inanamayacaksınız. Değerli müşterimiz en doğru çekici hizmet butonu üzerinden talebini oluşturur, en hızlı ve güvenilir hizmet veren tedarikçiler ile dakikalar içinde buluşur. Tekkeköy Oto Çekici hizmeti öncesi ve sonrası sıkça sorulan soruları merak ediyorsanız, yazımızın devamını okumalısınız.

 

Tekkeköy Oto Çekici Ekipleri Güvenilir Mi?

İlk defa çekici hizmeti alacağınız bir firmanın web sitesi ya da mobil uygulaması üzerindesiniz ve hakkımızda detaylı bilgi edinmeye mi ihtiyacınız var? Güven suiistimaline sebebiyet veren firmalardan sizi uzak tutacağımızı en başından bilmeniz isteriz. K1, SRC, yetki, psikoteknik belgeleri ile hizmet veren tedarikçiler ile buluşmaya hazır olun. Yasal evraklarıyla dört dörtlük hizmet veren Tekkeköy Oto Çekici ekiplerine güvensizlik duymanız ile hemen tedarikçi firmadan evrak talebinde bulunabilirsiniz. 

 

Tekkeköy Oto Kurtarıcı Operasyon Süreci Nasıl İlerler?

Müşterimiz; acil çekici talebi mi yoksa planlı araç taşıma sefer talebinde mi bulunacağına karar verir. Koordineli bir şekilde yürütülen çekici işlem süreçleri bu aşamada müşteri tarafından adım adım gerçekleştirilir ve her süreçte Chekici çağrı danışmanları yanınızda olur. Basit ve yenilikçi bir sistem üzerinden işlem yaparken, işlem akış ekranlarımız ile çekici işlerinizi kolaylıkla yoluna koyacağınızdan emin olabilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki; canlı destek hattımızı arayarak ya da web sitemiz üzerinden çekici talebinizi oluşturabilirsiniz.

 

Tekkeköy Araç Nakliyesi İşlemimi Takip Edebilir Miyim?

Taşıma aracımızın canlı konum bilgilerini, çekicimizin hızını, nerede mola verdiğini, herhangi bir kaza durumunu, tedarikçinin ortalama kaç km ile gittiğini tamamen analize edebilmenizi sağlayan mobil uygulamamıza cihazında yer veren kullanıcılarımız; Tekkeköy Araç Nakliyesi işlemini başından sonuna kadar takip edebilir.

 

Tekkeköy Çekici Fiyatları Nedir?

Tekkeköy Çekici Fiyatları dengede tutulan fiyat politikamız ile rekabet ortamında ekranlara yansıtılmaktadır. Programı müsait araç taşıma firmalarına kolaylıkla ulaşmanızı sağlarken, "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ile hizmet alacağınızı başından bilmenizi isteriz. Her çekme-taşıma işlemi, farklı süreçlerden geçmekte olup farklı çekici araçları ile müdahale gerektirir. Çekici araçlarının birçok çeşidi olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda; aracınızın mevcut durumunun çekici plan aşamasında yer aldığını ve çekici fiyatları konusuna etki ettiğini belirtmek isteriz. İki nokta arası taşınacak mesafe, aracınızın yürür durumda olup olmadığı, araç adet sayınız gibi durumları baz alarak hesaplanan ve şehri dışı bir noktaya göndermek istediğiniz aracınızın/araçlarınızın taşıma işlemi için talep oluşturduktan sonra fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tekkeköy şehir içi araç taşıma talebinize ise 200 TL ile 600 TL arasında değişen çekici fiyat teklifleri sunulmaktadır.

 

Tekkeköy Araç Taşıma İşlemi Sırasında Aracımda Özel Eşya Taşıtabilir Miyim?

Tekkeköy Araç Taşıma işlemi sırasında özel eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde, anlaşma sağladığınız tedarikçi ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Chekici bu konuda garantör değildir.

 

Tekkeköy Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Tekkeköy ilçesinde çekici mi arıyorsunuz? O çekici, Çekici! Tekkeköy'e bağlı herhangi bir mahalleden gelen çekici taleplerine zamanında hizmet garantisi veren firmamız; kar, yağmur, çamur demeden oto çekici hizmet ihtiyacınızı gidermektedir. İş sorumluluğumuz, güvenilir hizmet anlayışımız, aksamayan işleyişimiz ile Türkiye'nin 81 noktasında "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" Chekici! Kavak Oto Çekici, Ladik Oto Çekici, Salıpazarı Oto Çekici ekipleri en yakın oto kurtarıcınız ise, anında iletişime geçebilirsiniz.


Hangi Mahalledeyiz?

19 Mayıs
23 Nisan
Akbaşlar
Altınkaya
Antyeri
Asarağaç
Bakacak
Balcalı
Başköy
Beyoğlu
Büyüklü 
Cumhuriyet
Çay
Çayırçökek
Çayleyik
Çınaralan
Çırakman
Çiftlik
Çimenli
Çinik
Erenköy
Fındıcak
Gökçe
Gökçedere
Gölceğiz
Güzelyurt
Hamzalı
Hürriyet
İstiklal
Kababürük
Kahyalı
Karaoğlan
Karaperçin
Kargılı
Karışlar
Kerimbey
Kerpiçli
Kışla
Kibarlar
Kirazlık
Köprübaşı
Kurtuluş
Kutlukent
Ovabaşı
Pınar
Sanayi
Sarıyurt
Selyeri
Seymenler
Sıtmasuyu
Şabanoğlu
Yağbasan
Yavuzlar
Yaylageriş
Yazılar
Yeni Büyüklü
Yenidoğan
Yeniköy
Yeşilalan
Yeşildere
Yeşilyurt
Yukarıçinik
Zafer

 

Chekici Hizmet Noktalarımız

 Tüm Türkiye'de Chekici faaliyetlerimiz son sürat devam etmektedir. Çekici hizmet öncesi ya da sonrası iletişim kanallarımız üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tedarik zinciri günden güne büyüyen platformumuzda çekici çözüm ortağınızı kolaylıkla bulabilir, en uygun çekici operasyonu ile aracınızı taşıtabilir ya da çektirtebilirsiniz. Bulunduğunuz ilçede hizmet veren Tekkeköy Oto Çekici ekipleri 7/24 oto çekici hizmeti verdiğinden, mesai saatlerimizde bir kısıtlama bulunmadığını da ayrıca bilmenizi isteriz. Gündemimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, ailemize mobil uygulamamız üzerinden katılabilirsiniz. Mutlu yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Kimi zaman ansızın yola çıkıyorsanız, yolculuklarınızı Chekici ile garanti altına alabileceğinizi biliyor muydunuz? Geç bir saatte çekici bulma derdine son veren sistemimiz, 7/24 oto çekici hizmeti vermektedir. Erkek sürücülerden kadın sürücülere, ticari ya da hafif ticari araç kullanan şoförlere kadar en yakın çekiciyiz. Yol kenarında bir başınıza değilsiniz. Üstelik Çekici, bulunduğunuz her noktada hizmet vermekte olup, bütçe ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!