Samsun - Canik Oto Çekici

Canik Oto Çekici Hizmeti ve Chekici Farkı!

Canik; Samsun iline bağlıdır. Türkiye'nin diğer bölgelerinden pek çok kişinin yolunun düştüğü ve nüfus olarak da ilin en kalabalık 5. ilçesi statüsündeki Canik'te, oto çekici firması mı arıyordunuz? Çekici ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Samsun-Asarcık Yolu, D-010 otoyolu, Samsun-Çorum Yolu gibi ana ve ara akslar üzerinden seyahatinizi gerçekleştirirken, aracınızda meydana gelen herhangi bir aksilikte çekiciniz yanınızda. Kent içi ulaşımın yoğun olduğu bir aks üzerinde otomobiliniz mi bozuldu? Yük taşımacılığı için tercih ettiğiniz karayolu ulaşım aksı üzerinde kamyonetiniz motor arıza mı verdi? Kent içi ulaşımı kolaylaştırmak adına kullandığınız minibüsünüzün hararet yapması sonucu yolda mı kaldınız? Kötü hava muhalefeti sebebiyle kullanmakta güçlük çektiğiniz motosikletinizin çekici tarafından taşınması mı gerekiyor? Canik'te oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma, araç nakliyesi işlemlerinizi tek bir platform üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir, kaliteli bir adreste; cep yakmayan oto çekici fiyatları çekici çözüm ortağınızı buluyor, müşterilerimizi tek bir Canik oto çekici firmasına bağlı kalmaktan kurtarıyoruz. Üstelik ekstra bir ücret ödemeden! En yakın konumdan çekici hizmeti almanın tam sırası diyorsanız, 0544 545 50 04 numaralı Çekici canlı destek hattımızı telefonunuza tuşlamalı, çağrı danışmanlarımızdan Canik yol yardım talebinde bulunmalısınız. 


Canik Oto Çekici

Chekici (Çekici); yolculuklarınızın güvencesi, aracınızın taşıyıcısı, çekici ihtiyaçlarınızın kurtarıcısı! 2019 yılından itibaren dijital dünyada çekici rüzgârları estirerek, 30.000'den fazla araç transfer işlemini gerçekleştirmiş bir firmayız. Çekici rekabetinin sürdüğü bu platformda, müşteri memnuniyeti maksimum seviyededir. Çekici sefer talebinde bulunarak, çekici ihtiyacınızın karşılanması için güvenilir tedarikçi zincirini oluşturduğumuzu bilmenizi isteriz. Çekici serbest piyasasında tekelci birlik oluşturarak hizmet veren firmalardan sizi uzak tutuyor, iş etiğine uygun hizmet veren kaliteli, güvenilir, hızlı ve çekici ekiplerle buluşmanız için ortam sunuyoruz. Çekici-müşteri buluşmasına dakikalar içinde şahit olacak, binlerce oto çekici ekibi arasından programı müsait olan Canik Oto Çekici ekiplerinden teklif alacaksınız. Online ortamda, Çekici teklifi almadan çekici hizmeti almak yok diyor, sizi web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ChekiciApp (ChekiciApp) üzerinden çekici talebi oluşturmaya davet ediyoruz. Şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, şehirden şehire araç taşıma, uzun mesafe araç taşıma, ilden ile araç taşıma gibi pek çok alternatif çekici çözüm seçeneklerimizle çekiciniz parmaklarınızın ucuna geldi! Canik'te çekici mi aradınız? Buradayız!


Canik Oto Kurtarıcı Firmaları Hangi Araçları Taşıyor?

Otomobil, motosiklet, karavan, minibüs-midibüs, deniz araçları, tarım makineleri, taşıma& istifleme, kamyon-kamyonet ve sayamadığımız diğer motorlu-motorsuz araçları ayırt etmeksizin taşıyor, adresine ulaştırıyoruz. Chekici firmamızı yeni bir sürecin başlangıcı olarak görmenizi sağladığımızdan, aklınızda soru işaretine yer vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Aracınızı tipi ve modeli ne olursa olsun, çekici çözüm seçeneklerimiz arasından en uygun operasyonu tek bir tık ile öğrenmeniz artık mümkün! Canik Oto Kurtarma, Canik Oto Çekici firmalarını çekici süzgecimizden geçirerek sistemimiz kayıt ediyor, değerli müşterilerimizin çekici aradığı dakikalarda programı müsait tedarikçiler ile buluşmalarını sağlıyoruz. İnovatif ve teknolojik yaklaşımlar sonucu, çekici hizmet süreçlerinizi ihtiyacınıza cevap veren bir platform ile karşılamakta olduğumuzdan, çekici arama derdi son erdi! Webde, cepte sürdürdüğümüz çekici faaliyetleri ile her zaman rekabetçi ve hesaplı çekici fiyat teklifleri alabilecek, ne zamandan ne de bütçeden kaybedeceksiniz. Canik oto kurtarıcı firmaları ile buluşmak sandığınızdan da kolay! İstenmeyen bir kaza sonucu aracınızı çektirmek durumunda kalabilir, aracınızda meydana gelen bir arızada araç taşıma firmalarından teklif almadan işlem yapmak istemeyebilirsiniz. Her aşamayı planladık! İlk önce güvenilir bir ortamda yasal evrakları ile hizmet veren oto çekici ekipleri ile buluşacak, sonrasında teklif alacaksınız. Çekici sistem otomasyonumuz tam da bunun için var! Hemen aracınız için en uygun çekici planını en güvenilir tedarikçiler ile yapmamızı ister misiniz? 


Canik Çekici Fiyatları Nedir? 

Şehrin gelişmesine sebep olan en önemli etkenler arasında yer alan karayolu ulaşımı, yolcu ve yük taşımacılığında en çok tercih edilen ulaşım türleri arasında yer almaktadır. Canik ilçesinin nüfusunu göz önünde bulundurduğumuzda, her gün 100'lerce aracın Chekici ile taşındığını ve Canik bölgesinden çekici talebinde bulunan kullanıcılarımıza çekici hizmet desteği sağladığımızı belirtmek isteriz. Çekici hizmeti almadan önce, güvenilir çekici hizmet veren firmalara erişim sağlamak ve çekici fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde amacınıza ulaşacaksınız. Canik Oto Çekici talebinizi aşağıda belirtmiş olduğumuz hizmet butonlarından biri ile oluşturdunuz da, güvenilir ve garantili oto çekici firmalarından teklif alırsınız. Çekici fiyat tekliflerini mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla görüntüleyerek, tedarikçi firma ile iletişime geçebilir, çekici fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Canik çekici fiyatları, "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ile hizmet veren tedarikçiler tarafından verilmekte olup, dengede tutulan fiyat politikamıza göre hesaplanmaktadır. Tedarikçilerimiz tek bir havuzda yer almakta olup, talebinize rekabet ortamında teklif göndermektedir. Çekici-müşteri arasındaki pazarlığı rekabetçi fiyatlar ile dengelediğimizden, fiyat konusunda sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz. Değerli müşterimiz, kent içi Canik Çekici Fiyatları 100 TL ile 500 TL arasında değişen fiyat teklifleri ile sizleri bekliyor!


Canik Acil Oto Çekici Hizmet Butonu

Canik Oto Çekici, Canik Acil Oto Çekici ekipleri; hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda, konum bazlı çekici analizi ile yanınızda! Web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden "Samsun Acil Çekici" butonumuz basmanız ile en yakın 3 çekici ekibinin iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. Tedarikçilerimiz ile görüşerek; aracınızın mevcut durumuna yönelik çekici hizmeti almanızı oldukça basit ve yenilikçi bir platform ile mümkün kıldık. Üstelik komisyon, kaparo, üyelik ücreti gibi ekstra hiçbir ek ücret ödemeden! "İl (Samsun)-İlçe (Canik)" konumlu çekici analiz sorgusu ile "Canik Acil Çekici" talebinizin hazır olduğunu Canik ara/ana ulaşım aksları üzerinde bilmeniz, çekici ihtiyacı aradığınız anın kolaylıkla üstesinden gelmenizi sağlayacak. Aracınızın arızalanması, kötü hava muhalefeti sebebiyle sürüşünün mümkün olmadığı, talihsiz bir trafik kazası sonucu hareketsiz kaldığı bu ve buna benzer durumu en doğru çekici planı ile yönetmeniz için uzman çekiciler butonumuzun ucunda sizi bekliyor. En yakın oto kurtarıcınızı bulmak, yenilikçi algoritması ile Chekici firmamızın görevi! 

Her kaza her arıza ya da her araç çekme; farklı çekici işlem süreci ile yönetilir. Çekici araçları son teknoloji ile donatılmış olsa dahi; operasyon sürecinizi üstlenecek aracın ahtapot çekici, araç transfer çekicisi, vinçli kayar sistem, tepeden çekici aracı mı olacağı önem taşımaktadır. Tabii ki bu bilgilendirme bizi ilgilendiriyor olsa da, "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" ile hizmet almanız için bizi tercih etmeniz gerektiğindeki haklı sebebi de bir nevi ortaya çıkarıyor. Sizce de öyle değil mi? Acil çekici talebinize en acilinden çekici için hizmet butonumuza tıklayın, yolda kalmayın.


Araç Nakliyesi Firmaları Güvenilir Mi?

"Acil durumlarda araç taşıma firmaları ile iletişime geçmemizi kolaylaştırdınız, peki iyi de tedarikçiler güvenilir mi?" diye aklınızda bir soru oluştuysa, Canik ve çevresindeki firmaların sistemimize kayıt esnasında belirli prosedürlere tabi tutulduğunu belirtmek isteriz. Tedarikçi "Hemen Üye Ol" butonumuz üzerinden sistemimize kayıt olurken; kullanıcı, gizlilik ve kullanım koşullarımızı kabul etmiş olup, yasal evraklarını sistemimize yüklemek durumundadır. Yine de altını çizmek isteriz ki Chekici; çekici-müşteri ortak platformu olup, garantörlük işini yüklenici firmaya devretmektedir. Müşterilerimiz; araç taşıma işlemi öncesi yasal evrak talebinde bulunabilir, Canik Araç Nakliyesi işlemi öncesi talep edeceği "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" ile aracını güvence altına alabilir. K1, yetki, SRC, psikoteknik belgesi olan çekiciler hizmet vermek için sizi bekliyor. Chekici platformuna kayıtlı olan her araç taşıma firması Türkiye'nin her noktasında güvenilir hizmet vermektedir. Araç nakliyesi hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için blog sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.


Canik Araç Taşıma Hizmet Butonu

Canik Araç Taşıma işlemlerinizi yürütebilmeniz, A noktasından B noktasına aracınızı gönderebilmeniz için kompakt çekici rezervasyon sistemimizi tercih etmeniz gerekmektedir. Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında yer alan Samsun'da, Samsun'un da en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Canik'te sürdürmüş olduğumuz çekici faaliyetlerine zaman ve saha sınırlaması getirmediğimizden, 7/24 oto çekici yol yardım hizmet talebinde bulunabileceğiniz gibi araç taşıma sefer talebinizi de oluşturabilirsiniz. Ön taleplerinizi web sitemiz chekici.com üzerinden oluştururken, çağrı danışmanlarımızın desteğini alacaksınız. Mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ile de çekici işlem sürecinizi yönetebileceksiniz. 

Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal bir firma sahibi ya da bireysel bir müşteri olarak; Canik Şehir içi araç taşıma/Canik şehir dışı araç taşıma talebinde bulunmak istediğinizde, çekici talep sayfamıza giriş yapınız ve planlı çekici sefer talebinizi oluşturunuz. Binlerce oto çekici firmasının kayıtlı olduğu platofrmumuz da, Canik Oto Çekici teklifi yağacağından emin olabilirsiniz. Samsun (Canik)-Adana, Ankara, Amasya, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Zonguldak ya da herhangi il/ilçe arası çoklu araç taşıma/tekli araç taşıma rezervasyon talebinize, programı müsait çekici bulmak oldukça kolay. Tedarikçilerden çekici teklifleri alacak, teklif karşılaştırması yapabilecek en güven firma seçiminde bulunabileceksiniz. Şehirden şehire araç taşıma hizmeti veren firma ile taşıtacaksınız? Şehir içi araç taşıma, şehirler arası araç taşıma işleminizin en geç 3 gün sonrası için mi gerçekleşmesi gerekiyor? Aracınızı çekiciye, kendinizi de bir uçağa atıp dönüş yolunuzu Chekici hizmet avantajlarından faydalanarak mı geçirmek istiyorsunuz? O halde en doğru adrestesiniz.


ChekiciApp (ÇekiciApp) ile Canik Oto Çekici Talep Et!

Müşterilerimize yol göstermek, çekici çözüm ortaklarını bulmak vazifemiz. Sizin ile beraber son zamanların en yenilikçi, en çekici uygulamasını cihazınıza "Google Play Store, App Store, AppGallery" üzerinden indirip, Canik Oto Çekici talebimizi oluşturalım mı? Çekici işlemlerinizi aksamayan işleyişimiz ile gerçekleştirirken, yol gösterme sürecinde de tabii ki yanınızdayız. Canik-X bir il/ilçe arası çekici rezervasyon talebi işlem adımlarını, aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.


  • Mobil uygulamamızı cihazınıza indirip, giriş yapınız. (Hemen Üye Ol butonuna tıklayarak platformumuza üye olabilir, üye olmadan da işleminize devam edebilirsiniz.)
  • "Çekici Talep Et" butonuna tıklayın.
  • Talep ekranında yer alan her işlem detayını doğru bilgiler ile doldurunuz.
  • Talebinizi sistemimize kayıt ediniz. Talep-teklif usulü sistemi ile çalışan çekici sistem otomasyonu 5 dakika içinde tarafınıza en yakın tedarikçilerin çekici tekliflerini gönderecek. Lütfen bekleyiniz.
  • Bekleme sürecinde; mobil uygulama bildirimleri, SMS ve e-posta yoluyla bilgilendirileceğinizi bilmenizi isteriz.
  • Menü>Talepler ekranı üzerinden gelen çekici tekliflerini inceleyip, çekici firması ile iletişime geçtikten sonra talep onayında bulununuz.
  • Anlaşma sağladığınız tedarikçi ile araç nakliyesi işleminize start verilir. Menü>Taşıma İşlemleri ekranından süreci takip ediniz.


Canik Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Chekici; Canik Oto Çekici ekipleri ile Adatepe, Alibeyli, Ambarpınar, Atatürk, Avluca, Başalan, Başkonak, Belediye Evleri, Çağlayan, Çamalan, Demirci, Dereler, Devgeriş, Düvecik, Düzardıç, Düzören, Fındıcak, Gaziosmanpaşa, Gecehan, Gödekli, Gökçepınar, Gölalan, Gültepe, Gürgenyatak, Hacı İsmail, Hacınaipli, Hasköy, Hilaltepe, İkiyüz Evler, İmamlar, Kaleboğazı, Karşıyaka, Kaşyayla, Kestanepınar, Kızıloğlak, Kozlu, Kuzey Yıldızı, Muratlı, Sarıbıyık, Soğuksu, Tekkiraz, Teknepınar, Toptepe, Toygar, Tuzaklı, Üçpınar, Uluçayır, Uludağ, Yavuz Selim, Yayla, Yeniköy, Yenimahalle, Yeşilpınar mahallelerinde! Aracınızın taşınma-çekilmesi gereken anlarda anında bize ulaşarak, en yakın oto çekici ekibine ulaşabilirsiniz. Çarşamba Oto Çekici/Havza Oto Çekici/İlkadım Oto Çekici/Alaçam Oto Çekici/Asarcık Oto Çekici ekipleri de bir tık uzağınızda! Hakkımızda sayfamızı ziyaret etmeye, bizi yakından tanımaya ne dersiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici; iletişim kanalları ile Türkiye'nin 81 il ve ilçesinden gelen soru, görüş ve önerilerinizi kabul ediyoruz. Twitter, Facebook, Instagram ve Youtube sosyal medya hesaplarımızı takibe alıp, Çekici gündemimizi takip edebiliriz. Chekici ailesi; ailemize katılan müşteri ve tedarikçiler ile her geçen gün daha da büyüyor iken, siz değerli müşterimizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Canik Oto Çekici, çekici işlemleriniz için her daim yanınızda.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Çekici işlem sürecinizi nasıl kolaylaştırırız dedik ve Chekici ile yola koyulduk. Araç taşıma firmaları ile kolektif bir şekilde yürüttüğümüz çekici hizmetleri ile Türkiye'nin her noktasında geniş tedarikçi havuzumuzu kullanıcılarımız için aktifleştiriyoruz. Oluşturacağınız tek bir çekici talebi ile binlerce tedarikçi arasından seçim yapabilir, seçeceğiniz firma ve fiyat ile hizmet alabilirsiniz. Canik dışında da Chekici, çekiciniz! Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!