Samsun - Kavak Oto Çekici

Kavak Oto Çekici için Chekici ile Bağlantı Kurun!

Kavak; Samsun'un bir ilçesi olup, Samsun-Ankara Karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir ilçedir. Samsun merkeze 50 km uzaklıkta yer alan bu ilçede yaşayıp araç kullanan ya da herhangi bir sebepten ötürü bu ilçeyi ziyarete gelen bir sürücü/şoför, bölgede boy gösteren çekici firmalarına ulaşmak istediğinde firmamızı tercih etmektedir. Ulaşımın karayolu ve demiryolu ile sağlanıyor olması, Samsun limanına yakınlığı, bağlı olduğu ilin havalimanına oldukça kısa mesafede bulunması, Karadeniz'i Anadolu'ya bağlayan kapısı statüsündeki konumu ile trafik sirkülasyonunun yoğun olduğu yerler arasında yer alan Kavak'ta çekici bulmak oldukça kolay! Kavak Oto Çekici hizmeti almak istediğinizde, araç taşıma firmaları tek bir çatı altında bulabileceğinizden, internet üzerinden tek tek tedarikçi firmalarının hizmet numaralarına ulaşmak ile vakit kaybetmeyeceksiniz. Samsun-Ankara Karayolu üzerinden keyifli yolculuğunuza, Çakallı Menemen'in tadına bakmak için ara vermeyi düşünürken planınız aracının arızalanması ile yarıda mı kaldı? Şu an aracınızın başında çekici firması aramak durumunda kaldığınız anı 0544 535 50 04 numaralı hattımızın ucunda bekleyen çağrı danışmanlarımızdan destek alarak yönetebilirsiniz. Çekici çözümleri için Kavak ilçesinde de çekici faaliyetlerimizi sürdürdüğümüzü bilmenizi isteriz. 

 

Kavak Oto Çekici

Chekici (Çekici); 2500+ araç taşıma firmasının sistemine kayıtlı olduğu online bir platformdur. Çekici-müşteri buluşmasını çekici sistem otomasyonu ile kontrol altına alıyor, kriterlerinize uygun çekici tekliflerini birbiri ardına sıralıyoruz. Güvenilir bir ortamda yasal evrakları ile çekici hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamaya hedef alan tedarikçiler aynı zamanda iş hacmini de Türkiye'nin her noktasına hizmet verecek şekilde genişletmiş bulunmaktadır. Araç taşıma firmalarının çekici sefer programlarına erişimi ilk kez ulaşımı kolaylaştıran yenilikçi algoritmamız, teknolojik ve inovatif yaklaşımı ile ailemize katıldığınız ilk dakikadan itibaren çekici çözüm ortağınız olacak. 10.000'den fazla taşıma aracı ile "Online Çekici" görevimizi kar, yağmur, çamur demeksizin Kavak'ta da yerine getiriyor, çekici-müşteri buluşmasının başkahramanı oluyoruz. D-795/E-95 yol aksı üzerinde ya da bulunduğunuz ilçenin herhangi ara aksı üzerinden oto çekici, oto kurtarıcı, araç çekici, oto kurtarma taleplerinizde web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'e giriş yaparak, yüksek standarttaki çekici gücümüz ile hiç aksama yaşamadan çekici talep etmenize hazırız. Aynı zamanda bir ve birden fazla tekli araç taşıma, çoklu araç taşıma seferlerinizi de üstleniyor, talep-teklif sistemi ile koordineli bir şekilde aracınızın/araçlarınızın transfer işlemini gerçekleştiriyoruz. Bilgi ve deneyim birikimi olan her Kavak Oto Çekici ekibi tek bir talep ile Türkiye'nin gibi illerine gitmeye hazır. Kavak'ta aracınız arızalandığında, trafik kazası sonucu çekici aradığınızda, malum sebeplerden dolayı aracınızı çektirmek istediğinizde gelin tedarikçi ile Chekici'de buluşun!

 

Çekici-Tedarikçi Değerler Zinciri

Aramızdaki çekici değerler zincirini ilmek ilmek dokuyarak, 81 ilde ziyaretçisi ve müşterisi bol bir firma olduk. Kurumsal kimliğimiz adı altında anbean 100'lerce araç nakliyesi işlemi Çekici ile gerçekleşirken, güven suiistimaline yol açan firmaları sistemimizden ekarte ederek, çekici adım sürecinin kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Müşterilerimizin çekici ihtiyaçlarını giderebilmek adına dijital ortama entegre edilen çekici işlem süreçleri şirketimizin hedefleri doğrultusunda aramızdaki değerler zincirini sıkı tutmayı gerektirdiğinden; iç ve dış çevre analizlerimizi, ortaya çıkan negatif durumları yok saymadan hedefimize alarak, yola koyulmamızı sağlamıştır. Bütçenizi yakmayan düşük maliyet adı altında sunulan çekici teklifleri, hizmet kalitesinde şüphe uyandırmanıza yol açmanıza artık sebebiyet vermeyecek. Ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile Chekici sistemine optimize olan her Kavak Oto Çekici, aracınızın durumuna göre operasyon sürecinizi yöneteceğinden şüpheniz olmasın. İnternet kullanımının yaygınlaştığı, teknolojik gelişmelerin yaygınlaştığı tam da bu çağda, "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" Chekici'de bulunuyor diyor, aracınızı çekmeye geliyoruz.


Kavak Acil Oto Çekici Hizmeti 

Acil çekici aradığınız durumlarda, talep-teklif senaryosu değil de, konum bazlı çekici analizinde bulunmaya ne dersiniz? Büyüyen sanayisi ile göç alan ve göç veren ilçe konumundaki Kavak; tır kamyon gibi ağır tonajlı araçların kayması sonucu kapanan trafiğin ortasında mağdur kalan ve çekici arayan müşterisine "Samsun Acil Çekici" butonu üzerinden acil çekici hizmeti vermektedir. "İl (Samsun)-İlçe (Kavak)" konum bazlı çekici talebi ile en yakın oto çekicilere erişimi mümkün kıldığımız 2019 yılından beridir, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda, en yakın 3 çekici ekip arkadaşımızın numarasını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Dijital ortama entegre edilen çekici işlem süreçleriniz; oldukça basit ve yenilikçi bir sistem üzerinden randıman alacak! Ne araç taşıma firmalarına erişmekte zorlanacak ne de saatlerce yol kenarında araç taşıma firması bekleyeceksiniz. Kavak ilçesinin ara ya da ana aks yolunda aracınız arızalandıysa, talihsiz bir kazanın ortasında aracınız maddi bir hasar aldıysa; en hızlı, en çekici Çekici, Chekici'de! 

Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden Kavak Acil Oto Çekici hizmeti almak istediğinizde, çekici sistem otomasyonumuz üzerinden "Kavak Acil Çekici" talebinizi oluşturmalı ve akabinde en yakın oto kurtarıcılarının ekranınızda listeleyeceğini bilmenizi isteriz. Şeffaflık, ulaşılabilirlik, sürdürülebilirlik iş ilkelerine bağlı bir şekilde hizmet veren ve iş sorumluluklarını yerine getiren firmalar, çekici çözüm ortağınız olmak için en yakınınızda olacak. Otomobiliniz ilçeye bağlı herhangi bir güzergâhta yolda mı kaldı? Sağanak yağış motosikletinize binmenize engel mi oldu? Sıcak hava mağduru olan kamyonetinizin hararet yapması ile güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Merak etmeyin! En yakın arkadaşınız Kavak Oto Çekici imdadınıza yetişiyor. Aracınızı en yakın noktadan harekete çıkacak güvenilir bir oto çekici firması ile dakikalar içinde çektirebilirsiniz. Oto çekici hizmeti almak istediğiniz anlarda, çekici planınızı anında hazır olduğunu unutmayın! Kavak'ta, Samsun'da aksamayan çekici hizmet süreçleri ile yanınızda Türkiye'nin bir numaralı oto çekici firması bulunmaktadır.


Kavak Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

Araç taşıma firmaları ile uzlaşma süreçlerinizi yönetebileceğiniz, tedarikçilerden teklif alarak değerlendirme yapacağınız ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız, kompakt rezervasyon sistemi ile tüm araç taşıma firmalarını çatısı altına almıştır. Tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma rezervasyon taleplerinize etkin çekici çözüm planları sunarak, aracınızın/araçlarınızın belirttiğiniz tarihte adresinden almanızı sağlıyor. Aracınızın belirttiğiniz adrese teslim edileceği rotayı belirleme olanağı sunan uygulamamız, daha pek çok çekici avantajları bulunmaktadır. Şehirden şehire araç taşıma, ilden ile araç taşıma, şehir içi araç transfer talepleriniz için çekici fiyatlarını öncesinde görüntüleyebilecek, çekici fiyat karşılaştırması yapabilecek, yasal belgeleri ile hizmet veren firmalar arasından seçim yapabileceksiniz.

A noktasından B noktasına aracınız mı taşınacak? Chekici, eliniz ayağınız olacak! Samsun (Kavak)-Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Hatay, Kastamonu, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Zonguldak ya da sizin seçeceğiniz bir istikamet doğrultusunda Türkiye'nin 81 il ve ilçesine rota oluşturmaya hazırız. Bir yerden başka bir yere gitmek için tercih ettiğiniz aracınızı güvenilir araç taşıma firması ile taşıtmak için hemen çekici talebinizi oluşturabilir, dakikalar içinde çekici fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Otomobil, kamyon-kamyonet, minibüs-midibüs, tarım makineleri, ATV, UTV gibi motorlu-motorsuz aracınızı, Kavak şehir içi araç taşıma/Kavak Şehir dışı araç taşıma hizmeti ile taşıtmak için ne mi yapmalısınız? Haydi, gelin beraber bakalım.


Nasıl Kavak Çekici Randevusu Alabilirim?

Platformumuzu tercih etmeniz için bir değil, iki değil, bir sürü sebep sayabiliriz. Kavak ilçesinde aktif olarak görev alan araç taşıma firmaları ile iş ortağı olduğumuz günden beri; 30.000'den fazla araç transfer işlemini gerçekleştirmiş, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmış bulunmaktayız. Tekli araç taşıma ya da Kavak çoklu araç taşıma randevusu oluşturmak istediğinizde web sitemiz üzerinden kısa sürede binlerce oto çekici arasından çekici teklifi alabileceğiniz gibi, mobil uygulamamız üzerinden de adım adım talebinizi oluşturabilirsiniz. Yenilikçi algoritmamız ile müşterilerimize çekici bir işlem süreci yaratacağımızdan, araç taşıma firmalarını tek tek internet üzerinden aramanıza son veriyor, Kavak Oto Çekici ekiplerini parmaklarınızın ucuna getiriyoruz. Programı müsait tedarikçi bulmakta oldukça usta olan sistemimizin akışına kendinizi bırakmanızı, çekici çözüm ortağınızın araç nakliyesi işleminizi kısa sürede gerçekleştirmek için harekete geçeceğini bilmenizi isteriz. Mobil uygulamamız üzerinden oluşturacağınız talebinizin çekici işlem adımları aşağıdaki listede yer almaktadır.


 • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
 • "Hemen Üye Ol" kısmından Chekici ailemize katılarak işleminize devam edebilir, üyelik işlemlerini es geçerek işlem sürecinize devam edebilirsiniz.
 • "Çekici Talep Et" butonuna tıklayınız. Kavak Çekici randevusu oluşturmak için atılan bu adım sizi çekici form sayfasına yönlendirir.
 • Çekici formunda yer alan her işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra, 5 dakika içinde çekici fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
 • Menü>Talepler ekranı üzerinden talep tercihinde bulunabilirsiniz.  (SMS, e-posta yoluyla ve mobil bildirimler aracılığıyla çekici tekliflerinden haberdar olmanızı sağlayacağımızı bilmenizi isteriz.)
 • Talepler ekranı üzerinden tedarikçi profil bilgisine ulaşarak, çekici firma ile iletişime geçiniz. Yasal belge talebinde bulunabilirsiniz. Uzlaşma sağladığınız firma ile karşılıklı olarak "Anlaşma Sağlandı" butonuna basınız.
 • Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden araç nakliyesi işleminizi takip ediniz. 


Kavak Tarım Makineleri Taşımacılığı Hizmeti

 Karadeniz’i İç Anadolu’ya, güney ve batı Anadolu’ya bağlayan önemli bir yol kavşağında bulunan Kavak ilçesinin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Besicinin kümes hayvancılığı faaliyetleri, çiftçinin ise yeni mahsul yetiştirme telaşı arasında tarım makineleri taşımacılığı yapan bir firmaya ihtiyaç duyduğu anda ise Chekici olarak devreye giriyoruz. Kavak Tarım Makineleri Taşımacılığı hizmeti vermekten geri kalmıyor; traktör, toprak işleme, bitki bakım, gübreleme, ekim& dikim, sulama, taşıma, hasat&harman ve hayvancılık kategorisinde bulunan araç tipinize en uygun taşıma aracı ile yola çıkıyoruz. Taşıma araçları son teknoloji donanımlara sahiptir, Aracınızı, taşıma aracımızın römorkuna spanzet ile sağlam bir şekilde bağlayarak çekici işlem sürecinizin devamını getirecek en güvenilir ve en uzman tedarikçiden randevu almak için, birden fazla çekiciden teklif almaya ne dersiniz? Kavak'tan şehir içi/şehir dışı bir noktaya aracınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz.


Kavak Oto Kurtarma Firmaları Güvenilir Mi?

Kavak Oto Kurtarma, Kavak Oto Çekici hizmeti almak istediğinizde, firma güvenilirliği ön plana çıkmaktadır değil mi? Chekici; 81 il ve ilçede garantili ve güvenilir çekici hizmeti almanız için güvenilir çekici firmalarına ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Talep-teklif sistemi ile çekici-müşteri buluşmasını en kısa sürede gerçekleştirirken, piyasada hizmet veren alelade çekiciler ile muhatap olmayacaksınız. Çekici işleyişimize sadık kalarak, iş prensiplerini yerine getiren araç taşıma firmaları; K1, SRC, yetki, psikoteknik belgelerine sahip olmakla birlikte, yasal evraklarıyla da dört dörtlük hizmet sunmaktadır. Eşi benzeri görülmemiş bir işleyişte iş hacmini doldurmak ve siz değerli müşterilerimizin çekici hizmet ihtiyaçlarını karşılamak adına görev alan Kavak Çekici ekiplerine 7/24 Chekici platformundan ulaşabilirsiniz. Unutmayın! Cepte ve webde çekici, Chekici! İçiniz rahat olsun. Güvenilir oto kurtarıcılar ile buluşma noktasında lider firmayız.


Kavak Araç Nakliyesi ve Sıkça Sorulan Sorular

Kavak Oto Çekici hizmeti için merak edilen pek çok soru sizin gündeminizdeyken, biz nasıl olurda merak ettiğiniz soruları es geçeriz. Aşağıdaki başlıklar altında tarafımıza en çok gelen sorulara cevap verdiğimizi, farklı bir soru da ise müşteri temsilcimize WhatsApp destek hattımız üzerinden de ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Hangi sektör olursa olsun, ihtiyacınızı internet üzerinden gerçekleştirmek istediğinizde tarafınıza sunulan dijital dünyanın meyvelerinin gizlilik ve güvenlik iş politikaları ile güvence altına alınmasını istersiniz. Biz de platformumuzdan yüksek verim almanızı sağlamak için iş politikalarımıza sadık kalıyor, kişisel veri güvenliğinizi koruyoruz. Gönül rahatlığı ile Kavak Araç Nakliyesi işlemlerinizi yürütebilir, aracınıza en uygun çekici operasyonunu oluşturmamızı talep edebilirsiniz. Çekici araçlarının ad kendi içinde türleri olduğunu, aracınızın mevcut durumunun önem arz ettiğini bilmenizi isteriz. Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimizin en yakın yol yardım yardım, en yakın çekici arkadaşı olarak; her daim yanınızdayız. Hakkımızda ya da araç nakliyesi konusunda kısa bir bilgi edinmek ister misiniz?


 • ChekiciApp (ÇekiciApp) Nasıl İndirilir?

ÇekiciApp (ChekiciApp)'i; akıllı telefon ve tabletlerinize uygulama mağazanızdan indirebilirsiniz. Cihazının "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazasından "Chekici" adımız ile bizi bulabilirsiniz. En çekici uygulamalar arasında yerimizi aldık. Aracınızın kurtarıcısı Kavak'ta!


 • Kavak Oto Çekici Aracımı Kaç Günde Adresine Ulaştırır?

Kavak Oto Çekici ekipleri, aracınızı adresinizden gelip teslim aldıktan sonra belirttiğiniz tarihte aracınızı/araçlarınızı adresine ulaştırmak için canla başla çalışır. İki mesafe arasındaki uzaklık, kötü hava koşulları gibi taşıma durumunu etkileyen etmenlerden dolayı bir gecikme yaşanırsa, taşıyıcı firmanın siz değerli müşterimiz ile iletişime geçeceğini belirtmek isteriz. Tabii ki her süreci anbean takip eden firmamız dahilinde. 


 • Kavak Oto Çekici Hizmeti Öncesi Aracımı Güvence Altına Alabilir Miyim?

"Aracım gözümün nuru. Çekici firmasına emanet edeceğim ama tedarikçileriniz her ne kadar taşıma kaskosu, sigortası, vergi levhası ile hizmet veriyor dahi olsa aracımı güvence altına almanın başka yolu yok mu?" diye mi soruyorsunuz. Tabii ki var! Taşıma işleminiz önce tedarikçi firmadan "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" talebinde bulunarak, herhangi bir rizikoyu güvence altına alabilirsiniz.


 • Kavak Oto Kurtarma Ekibine Aracımı Erken Teslim Edebilir Miyim?

Edebilirsiniz. "Otopark Hizmeti" ne güne duruyor. Türkiye'nin 81 ilinden bulunan Chekici anlaşmalı otoparklar bekletilen aracınız, dilediğiniz tarihte adresine ulaştırılır. Biz her çekici adımı için harekete geçtik. Peki, yaz siz? Siz, çekici hizmeti alma konusunda hareketinizi kısıtlayan firma arayışınızdan vazgeçtiniz mi? Unutmayın! Kavak Oto Kurtarma parmaklarınız ucunda!


 • Kavak Araç Nakliyesi Ekibi ile Aracım Güvende Mi?

Aracınızın güvende taşınması konusunda şüpheniz olmasın. Ekstrem koşullar sayesinde sahip oldukları iş deneyimi ile profesyonel hizmet sunan tedarikçiler ile muhatap olacaksınız. Üstelik aklınızın aracınızda, gözünüzün de yolda kalmasına engel olacak hizmetimizle! Türkiye'de ilk kez hizmette olan ve pilot çekici araçlarına takılan "Araç Takip Sistemi" ile çekici aracı gözetiminizde olacak! Tedarikçi firma nerede mola vermiş, hangi varış noktasında, aracının adresine varış süresine kadar takipte kalacaksınız. Ne mi yapmanız gerekiyor? Mobil uygulamamıza bir şans vermeli ve çekici fırsatlarını yakalamanız gerekiyor. 


 • Kavak Çekici Aracına Özel Eşya Koyabilir Miyim?

Kavak Çekici aracına özel eşyalarınızı koymak istediğinizde sorumluluğun Chekici firmasına ait olmadığını belirtmek isteriz.


 • Kavak Çekici Fiyatları Nedir? Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir Miyim?

Çekici hizmet bedeliniz, "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ile fiyatlandırılmaktadır. Dengede tutulan çekici fiyatları, Kavak'ta da cep yakmayacak! Ödemenizi sistemimiz üzerinden online olarak gerçekleştirmek için müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Kredi kartı/havale ve EFT ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kavak çekici fiyatları; şehir içi araç taşıma işlemlerinizde 200 TL ile 600 TL arasında değişen teklifler ile Chekici'de sizi bekliyor. Çekici fiyatları hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Benzersiz çekici fiyat teklifleri sizi bekliyor.


Kavak Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Kavak Oto Çekici ekiplerine, ilçeye bağlı 91 mahalleden oluşturacağınız çekici talebi ile ulaşabilirsiniz. Çarşamba Oto Çekici/İlkadım Oto Çekici/Havza Oto Çekici ekipleri ile iletişime geçmenizi sağlayabiliriz. Nerede iseniz, orada varız! 2500+ araç taşıma firması ve 10.000'den fazla araç taşıma aracı ile çekici işlemlerinizi yürütmek için koordineli bir şekilde çalışıyor, tek bir çatı altında çekici-müşteri buluşmasına aracılık ediyoruz. Çekici ihtiyacınızı Kavak ilçesinde de karşılamayı kendimize borç biliriz.


Hangi Mahalledeyiz?

19 Mayıs
Ağcakise
Ahurlu
Akbelen
Alaçam
Alagömlek
Aşağıçirişli
Atayurt
Azaklı 
Bahçelievler
Başalan
Bayındır
Bayraklı
Bekdemir
Belalan
Beybesli
Beyköy
Boğaziçi
Bükceğiz
Büyükçukur
Celallı
Çakallı
Çalbaşı
Çarıklıbaşı
Çataltepe
Çayırlı
Çiçekyazı
Çiğdem
Çivril
Çukurbük
Değirmencili
Demirci
Dereköy
Divanbaşı
Doruk
Duman
Dura
Emirli
Germiyan
Göçebe
Güneyce
Hacılı
Ilıcaköy
İdrisli
İkizdere
Kapuhayat
Karaaslan
Karacalar
Karadağ
Karantu
Karapınar
Karayusuflu
Karlı
Kartepe
Kayabaşı
Kayaköy
Kazancı
Kethüda
Kozansıkı
Köseli
Kurşunlu
Kuzalan
Küçükçukur
Mahmutbeyli
Mahmutlu
Mehmetpaşa
Mert
Muhsinli
Muratbeyli
Ortaköy
Saralan
Seyitali
Sıralı
Soğuksu
Susuz
Şeyhli
Şeyhresul
Tabaklı
Talışman
Tatarmuslu
Tekkeköy
Tepecik
Toptepe
Üçhanlar
Yaşar Doğu
Yenicami
Yenigün
Yeralan
Yosunlu
Yukarı Dereköy
Yukarıçirişli


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, tüm sosyal medya platformları ve iletişim kanalları üzerinde sizlerle! Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip ederek güncel içeriklerimizden ilk siz haberdar olabilir, beğeni ve yorumlarınızla yol göstericimiz olabilirsiniz. Kavak Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Araç nakliyesi, oto çekici, oto kurtarma, oto kurtarıcı hizmet ihtiyaçlarınızda 7/24 çekici desteğine hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Çekici hizmeti almak istediğinizde, referansı kuvvetli firmamızdan hizmet alabilmenin rahatlığını yakalayan Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinde kullanıcılarımıza her geçen gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Aracınızın arızalanması ya da A noktasından B noktasına taşınması gerektiğinde, artık bileceksiniz ki Chekici çözüm ortağınız! Samsun'un çevre ilçelerinden gelen çekici talepleri için tedarikçilerimiz seferber olmuş durumda. Çekici talebinizi oluşturup, çekici hizmeti alma zamanı diyorsanız, konumunuza en yakın tedarikçiden destek alabilirsiniz. 
 

 


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!