Samsun - Havza Oto Çekici

Havza Oto Çekici, Oto Kurtarma Hizmeti

Havza; Orta Karadeniz ve Doğu Karadeniz sahil illerini İç Anadolu, Ege, Akdeniz ile Marmara bölgelerine bağlayan stratejik bir konuma sahiptir. Modernleştirilen yol şebekesi ağı ile 84 km uzaklıktaki Samsun ilinden ve çevre illerden ulaşımın gayet rahat bir şekilde gerçekleştiğini söyleyebiliriz. İlçeye bağlı 4 farklı ana akslar üzerinden giriş-çıkış yapan sürücüler; aracında meydana gelen arıza da ya da talihsiz bir kazada platformumuz üzerinden çekici hizmet ihtiyaçlarını gidermektedir. Oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarma, araç nakliyesi hizmet ihtiyaçlarınızın için aksamayan bir sürece tabi tutulacağınızı en başından garanti ederek, dijital dünyaya entegre olan çekici işlem süreçlerinizde güvenilir ve hızlı Havza Oto Çekici ekipleri ile aranızdaki iletişimi 7/24 sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Havza'ya doğru hususi aracınızı kullanarak herhangi bir amaç doğrultusunda yolculuğa çıkmış sürücüler/şoförler; D-030, D-795, D-100, E-80, E-95 yol aksı üzerinde çekici aradığında ne mi yapıyor? Hemen 0544 535 50 04 numaralı Çekici canlı destek hattımızı telefonu aracılığı ile tuşlayarak, kurtarıcına ulaşıyor ve çekici hizmeti alıyor. Aracınızın en yakın oto kurtarıcısı olarak, Türkiye'nin hangi noktasında olursanız olun alternatif çekici çözüm seçeneklerimiz ile yanınızdayız. 


Havza Oto Çekici

Chekici (Çekici); 81 ilin çekicidir. Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden giriş yaparak, sistemimize kayıtlı binlerce oto çekici firması arasından kolaylıkla çekici firmalarına erişebileceğiniz platformumuz, yenilikçi algoritması ile çekici hizmeti vermeye hazır. Kar, yağmur, çamur demeden, hizmet vermek için mesai saatlerine bağlı kalmaksızın çekici-müşteri buluşmasını sağlayan çekici sistem otomasyonumuz işeyişi ile rakip tanımıyor. Tarihi, doğası, kaplıcaları, semaver çayı, tirit yemeği sizi bu diyara çekmiş olabilir ve tatil için keyifli bir yolculuğa çıkmış olabilirsiniz. Sabah evinizden işe gitmek için, sevdiklerinize kavuşmak için, bir yerlere yetişmek ya da yuvanıza dönmek için de yola çıkmış olabilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında başınıza dert olan herhangi bir çekici sorununda, telaşa kapılmak yerine platformumuza giriş yaparsanız eğer, en yakın Havza Oto Çekici ekibimizi olay yerine çağırarak derdinizi çektirebilirsiniz. Samsun'da, Havza'da bambaşka bir çekici hizmet deneyimi yaşayacağınızı şimdiden söylüyoruz. Haydi gelin firmamızın size sunduğu Çekici hizmet avantajlarına yakından bakalım.


Chekici Platformu Avantajları Nedir?

Araç taşıma firmalarının; açık ve entegre bir dijital çekici platformu üzerinden hizmet vermesi ile çekici alanında yaşanan gelişmeler tarafımızca yakinen takip edilmektedir. Çekici işlem süreçlerinizin sekteye uğramadan yerine getirilmesi, çekici çözüm odaklı hizmet veren tedarikçiler ile kolektif bir yapıda hizmet vererek amacımıza ulaşmamızı sağlamıştır. Marka güvencemiz adı altında, piyasada alelade iş yapan, uçuk fiyatlarla hizmet vererek bütçenizi sarsan tedarikçilerden korunacaksınız. Anlık ve ve hızlı çekici etkileşimleri ile tedarikçiler ile birebir etkileşeme geçebilecek güçlü bir ekosistemin parçası olan mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden çekici hizmet ihtiyaçlarınızın sağlayıcısı olacağız. 

İnovatif ve teknolojik yaklaşımlarımız ile öne çıkarak, dijital dünyada adımızdan oldukça sıkça söz ettiren bir firma olarak, Samsun'un Havza ilçesi de dahil olmak üzere hiçbir çekici talebinizi havada bırakmıyoruz. Talep-teklif usulü sistemimiz; çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirmek için parmaklarınızın ucunda tıkır tıkır işlerken; şehirden şehire araç taşıma, ilden ile araç taşıma, şehir içi araç taşıma, oto çekici, oto kurtarma çekici sefer taleplerinizi kompakt rezervasyon sistemimiz üzerinden oluşturabileceksiniz. Bitmedi! Hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda da en yakın oto çekici hizmeti alabilecek, zaman kaybetmeyeceksiniz. Chekici platformunun Havza oto çekici işlemleriniz için sağladığı avantajlara aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.


  • İnternet üzerinden çekici hizmet numarası aramadan, en yakın tedarikçilere erişim sağlarsanız.
  • Kriterleriniz en uygun çekici talebini, çekici butonlarımız aracılığıyla oluşturarak, en fazla 3 gün sonrası için çekici rezervasyonu yapabilirsiniz.
  • Aracınızın teslim alınacağı ve teslim edileceği konumu siz değerli müşterimiz olarak belirleyerek, araç nakliyesi işleminizi şartlarınıza uygun tarihte belirleyebilirsiniz.
  • Otomobil, arazi, suv& pickup, minivan-panelvan, kamyon-kamyonet, minibüs-midibüs, klasik araçlar, motosiklet, ATV, UTV, taşıma& istifleme, karavan, deniz araçları, tarım makineleri kategorisinde yer alan motorlu-motorsuz araçlarınıza çekici çözüm ortağı seçebilirsiniz.
  • Rekabetçi ve hesaplı çekici fiyatları ile bütçenizi koruyarak çekici hizmeti alabilirsiniz.
  • 7/24 Destek Hattı ile müşteri dostu hizmet anlayışına sahip olan çağrı danışmanlarımıza ulaşabilir, aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.
  • Komisyon, kapora, hizmet bedeli, üyelik ücreti gibi ek ücret ödemesi yapmadan hizmet alabilirsiniz.


Havza Oto Çekici Butonları ile Çekici Çözümü!

Chekici; temel olarak araç taşıma firmaları ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi ile bir araya getiren online platformdur. Şehir içi ve şehir dışı araç taşıma taleplerinizi tek bir noktada birleştirirken, güvenilir ve garantili hizmet veren araç taşıma firmaları ile buluşmanızı 2019 yılından beridir mümkün kılıyoruz. Havza Oto Çekici taleplerinizi "Çekici Talep Et" ve "Samsun Acil Çekici" butonu ile karşılayabilirsiniz. Üyelik şartı olmaksızın web sistemiz üzerinden ön talebinizi, mobil uygulamamız üzerinden ise çekici taleplerinizi oluşturabilir; firmaların yasal evraklarına ve iletişim numaralarına ulaşarak işleminize devam edebilirsiniz. Havza'nın herhangi ara ya da ana yol aksı üzerinde aracınız arızalandığında güvenilir bir oto kurtarıcı firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Keza trafik kazası sebebiyle yürür durumda olmayan aracınızı çektirmek istediğinizde de  yine son teknolojiye sahip taşıma aracına sahip bir firmadan yol yardım talebinde bulunmanız gerekebilir. Bu ve buna benzer bir durum nedeniyle çekici aradığınızda dakikalarda ne mi yapmanız gerekiyor? Ya çağrı danışmanlarımızı aramalı ya da platformumuzun talep butonlarından çekici-yol yardım talebinde bulunmalısınız. Aracınızın tipi-modeli fark etmeksizin hizmet alacağınız ve en yakın hizmet noktasından harekete geçecek tedarikçilere de yine bu platformdan erişim sağlayabileceğiniz gibi tedarikçi firma seçiminde bulunarak taşıma işleminizi başlatabilirsiniz. Şehir içi-şehir dışı araç taşıma işlemlerinizi talep-teklif usulü senaryomuzun usulüne uygun şekilde oluşturarak, çekici tekliflerini almaya başlamaya ne dersiniz? En acilinden çekici talebinde bulunmak ya da planlı çekici sefer talebinde bulunmak istediğinizde nasıl bir yol izlemelisiniz? sorusuna, butonlarımızı açıklayarak cevap veriyoruz. 


Havza Acil Oto Çekici Hizmet Butonu: Talep-teklif senaryosu yerine daha hızlı altyapımızı kullanarak jet hızı ile yakınınızdaki araç taşıma firmaları ile buluşmanızı sağlayan hizmet butonumuz, en yakın 3 oto çekici ekibinin iletişim numaralarına erişmenizi sağlamaktadır. Müşterilerimiz uygulamamıza ya da web sitemize giriş yaptığında, hızla çekici talebi oluşturabilecekleri ya da acil çekici hizmetine yönlenebilecekleri sayfayı görüntülerler. Havza Acil Oto Çekici ekiplerine ulaşmanız için "İl (Samsun-İlçe (Havza)" konum bazlı çekici sistemimiz devreye girer. "Havza Acil Çekici" butonu talebinize yerine getirerek, en yakın oto kurtarıcılar ile buluşmanızı sağlar. Örneğin; bölgenin termal sularında şifa bulmak için kısa bir tatil planladınız ve soluğu da Havza'da aldığınızı farz edelim. Vezirköprü Caddesi üzerinden kalacağınız otele doğru seyahat ederken, tali yoldan çıkan bir sürücü aracınızı kullanmanıza engel olduysa, anında bizi arayarak, en yakın oto çekicimizi ile aracınızı en yakın onarım noktasına çektirtebilirsiniz. Sistemimiz üzerinden iliniz ve ilçenizi belirleyerek günde 1 kez olmak koşulu ile en yakın çekici Havza Oto Çekici ekiplerine ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.


Havza Çekici Talep Et Hizmet Butonu: Aracını/araçlarını A noktasından B noktasına transfer etmek isteyen kurumsal firma sahibi ve bireysel müşterilerimiz, "Havza Çekici Talep Et" butonu üzerinden, çekici sefer taleplerini oluşturmaktadır. (Taleplerinizi ÇekiciApp ile kolaylıkla oluşturabilirsiniz.) Çekici form sayfamızda yer alan her işlem detayının doldurulması ve sistemimize kayıt edilmesi ile talep sistemimiz devreye girmektedir. Talebinizi tedarikçilerimize iletmemiz için ise teklif sistemimizi işleyişini sürdürmekte ve binlerce oto çekici firmasının kayıtlı olduğu havuza talebinizi göndererek firmalar arası çekici rekabetini başlatmaktadır. Araç taşıma firmaları talebinize teklif göndermek için kıyasıya rekabet halindeyken, gelen tekliflerden mobil bildirim, SMS ve e-posta yoluyla haberdar olacaksınız. Programı müsait tedarikçi firmalara ulaşmanız için görevini yerine getiren çekici sistem otomasyonumuza hayran kalacağınıza eminiz. Çekici talebini oluştur, teklif al, tedarikçi seçimini yap ve Havza'dan rotanızı oluşturalım!


Havza Araç Nakliyesi Talepleri ve Çekici Hizmetleri

Havza'nın pek çok noktasından gelen çekici taleplerinizi anbean gerçekleştirirken, aracınızın güvenliğini de düşünüyoruz. Araç taşıma işlemleriniz önce Havza Oto Çekici ekiplerinden talep edeceğiniz "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" aracılığıyla aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Profesyonel oto çekici ekiplerini sizler için bir araya getirsek de; aracınızın yükleme-indirme, taşınma, kötü hava muhalefeti sebebi ile oluşabilecek herhangi rizikodan da korumak isteriz. Havza Araç Nakliyesi ekibi, en uygun operasyon sürecini kısa sürede planlamaya hazır! Araç nakliyesi işlemleriniz için detaylı bilgi almaya ne dersiniz?


Havza Çoklu Araç Taşıma

Havza ilçesinden; 2'li araç taşıma, 3'lü araç taşıma, 4'lü araç taşıma, 5'li araç taşıma, 6'lı araç taşıma, 7'li araç taşıma, 8'li araç taşıma, 9'lu araç taşıma seçeneklerinden biriyle çoklu araç taşıma sefer talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kompakt rezervasyon sistemimiz üzerinden dolduracağınız tek bir çekici talep formu çoklu çekici aracına sahip tedarikçilerden teklif almanızı sağlayacak. Havza Çoklu Araç taşıma seferleriniz için artık düşünmeyeceksiniz! Bütçenizi, zamanınızı koruyor, iş yükünüzü hafifletiyoruz. Galeri sahibi misiniz? Toplu araç mı satın aldınız? Hemen mobil uygulamamıza giriş yaparak talebinizi oluşturunuz. 


Havza Tarım Makineleri Taşımacılığı

Ülkemizin verimli toprakları; çiftçimizin geçim kaynağıdır. Havza bölgesinde şeker pancarı, buğday, arpa, silajlık mısır, ayçiçeği gibi mahsul yetiştiren çiftçiler, tarım makinelerini taşımak için çekici hizmeti almak durumunda kaldığında, yine Chekici iş başına geçer. Traktör, toprak işleme, bitki bakım, gübreleme, ekim& dikim, sulama, hayvancılık, taşıma, hasat& harman kategorisinden araç seçiminizi yapabilmeniz ve Havza Tarım Makineleri Taşımacılığı hizmeti veren ekiplerimize ulaşmanız için "Çekici Talep Et" butonuna tıklamalısınız. 


Havza Şehirden Şehire Araç Taşıma

Karadeniz'in en büyük organize sanayi bölgesine sahip olan ilçeden, şehirden şehire araç taşıma sefer talebinde bulunmak oldukça kolay! Havza şehirden şehire araç taşıma talebinize, Chekici'den teklif yağmuru! Örneğin; Ankara'dan yola çıkan ve Havza ilçesine gelen bir sürücü dönüş yolunda ilçeye 20 km uzaklıktaki Amasya Merzifon Havalimanı üzerinden kalkan bir uçakta yerini ayırt edelir, aracını da Chekici-Havza Oto Çekici ekibine emanet edebilir. Tüm süreci mobil uygulamamız üzerinden yönetebilir ve çekici işleminizi anbean takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için WhatsApp canlı destek hattımızdan bize ulaşınız. Şehir içi araç taşıma tekliflerinizde 100 TL ile 500 TL bandında değişen çekici fiyat teklifleri sizi bekliyor. Çekici fiyatları hakkında daha geniş kapsamlı fikir sahibi olmak ister misiniz?


Havza Oto Kurtarıcı 

Hiçbir araç çekicisiz kalmayacak, hiçbir sürücü yol kenarında aracının başında beklemek durumunda da kalmayacak! "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hayatınıza hızla giriş yaparak, Havza Oto Kurtarıcı hizmeti vererek, "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ile hizmet vermektedir. Aralıksız yağan yağmur, kaza yapmanıza mı sebebiyet verdi? Motorunuz yol dışına mı çıktı? Kamyonetiniz hararet mi yaptı? Minibüsünüz sizi yarı yolda mı bıraktı? Hemen hem de hemen tek bir talep ile en yakın oto kurtarıcınız bulabilirsiniz.


Havza Çekici Hizmet Noktalarımız

Havza Oto Çekici, Havza Çekici ekipleri; 2500+ araç taşıma firmasının kayıtlı olduğu tedarikçiler arasında yerini almaktadır. 10.000'den fazla araç taşıma aracına sahip tedarikçiler ile koordineli bir şekilde oto çekici hizmet ihtiyaçlarınıza çekici çözümleri sunmaktayız. Havza'nın; 19 Mayıs, 25 Mayıs, Ağcamahmut, Ağdırhasan, Arslançayırı, Aşağı Yavucak, Aşağısusuz, Bahçelievler, Başpelit, Bekdiğin, Belalan, Beyköy, Beyören, Boyalı, Boyalıca, Celil, Cevizlik, Çakıralan, Çamyatağı, Çay, Çayırözü, Çelikalan, Çeltek, Çiftlikköy, Değirmenüstü, Demiryurt, Dereköy, Doğançayır, Dündarlı, Ekinpınarı, Elmacık, Ereli, Erikbelen, Ersandık, Esenbey, Eymir, Gelincik, Gidirli, Göçmenler, Güvercinlik, Hacıbattal, Hacıdede, Hecinli ve bölgenin diğer 55 mahallesinden gelen çekici taleplerinizi karşılıyoruz. En yakın noktadan harekete geçiyor, kurtarıcınız oluyoruz. Samsun'un diğer ilçelerinde de çekici hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Bafra Oto Çekici/Canik Oto Çekici/Çarşamba Oto Çekici ekipleri Chekici'de online!  Güvenilir, hızlı, garantili hizmet almanın en kolay yoluyuz!


Chekici İletişim Kanallarımız

Karayolu ulaşımında başınıza gelen veya gelebilecek tüm talihsizliklerin kurtarıcısı, çoklu araç nakliyelerinin öncüsü Chekici iletişim kanalları üzerinden sizden gelecek herhangi bir soru, görüş ve öneriyi bekliyor. Ailemizin bir parçası olarak, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye ne dersiniz? Chekici Facebook, Chekici Twitter, Chekici Instagram ve Chekici Youtube hesaplarımız üzerinden bizi takip ederek güncel paylaşımlarımızdan ilk siz haberdar olabilir, gönderilerimize yaptığınız yorum ve beğenilerle destekçimiz olabilirsiniz. Havza Oto Çekici hizmetimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ve minnetlerimizi sunar; sağlıklı günler, kazasız belasız yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Konumunuza yakın araç taşıma firmalarını listeleyebileceğiniz, çekici fiyatları hakkında anında bilgi alarak hizmet alabileceğiniz platformda, dilediğiniz konumdaki çekici ile çözüm ortağı olabilirsiniz. Çekici işlem süreçlerinizin kusursuz bir süreç içerisinde gerçekleşmesi için Chekici en doğru adrestir. İddiamız her zaman büyük! Zamanda kısıtlama yok! 7/24 oto çekici hizmeti alabileceğiniz Çekici; tablette, telefonda, webde ya da tek bir telefon ile yanınızda!


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!