Samsun - Vezirköprü Oto Çekici

Vezirköprü Oto Çekici Hizmeti, Chekici Huzurunda!

Vezirköprü; Samsun iline bağlı, il merkezine 110 km uzaklıktadır. Nüfusu ile Samsun'un en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Vezirköprü; oto çekici, oto kurtarma, araç taşıma taleplerinin en çok karşılandığı ve çekici çözüm ortağının Chekici ile anında sonuca ulaştığı ilçeler arasında yer almaktadır. Hanları, hamamları, medreseleri, tarihi evleri, sokakları, görülmeye değer yerleri ile yerli-yabancı turistlerin akınına uğrayan ve trafik sirkülasyonunun gece-gündüz aktif bir şekilde devam ettiği ilçede, ara ya da ana yol aksı üzerinde aracınız mı arızalandı? D-010 karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında aracınızda maddi hasar var ve tüm prosedürleri atlattıktan sonra sıra aracınızı güvenilir bir araç taşıma firması ile çektirmeye mi geldi? En yakınınızdaki araç taşıma firmasını bulmaya hazırız. Hurda, kazalı, arızalı, sıfır ya da pert aracınızı en doğru çekici operasyonu ile çektirmek için Vezirköprü Oto Çekici ekiplerine 0544 535 50 04 numaralı Çekici canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Çekici çağrı danışmanımız ile yapacağınız görüşme sonucu, vakit kaybetmeden aracınızı bulunduğu konumdan çektirtebilirsiniz.


Vezirköprü Oto Çekici

Chekici (Çekici); Samsun ili ve ilçeleri de dahil olmak üzere, Türkiye'nin tamamında çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştiren online bir platformdur. Müşteri memnuniyetine önem veren işleyişi ve yenilikçi algoritmasıyla çekici çözüm ortağınızı bulma konusunda usta olan bu platform, oto çekici hizmeti almak istediğinizde kurtarıcınız olacak. Çekici piyasasında hizmet veren tedarikçileri tek bir çatı altına alarak; profil oluşturmalarını sağlıyor, çekici ihtiyacı olan müşterilerimize geniş tedarikçi zincirimiz aracılığıyla hizmet veriyoruz. Bugün baktığımızda; çekici piyasasının %80'ninden fazlasını ele geçirmiş bulunduğumuzu söylemek isteriz. 2500+ araç taşıma firması ile adından "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" olarak anılan bir firmamız; sürdürülebilir, süratli, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehirler arası araç taşıma gibi taleplerinizi yerine getirmektedir. Vezirköprü ilçesinde kamyonetiniz mi arızalandı? Adresinizden aracınızı teslim ederek farklı bir şehre araç mı taşıtmak istiyorsunuz? Sıfır araçlarınızı taşıtmak için çoklu araç taşıma randevusu mu almanız gerekiyor! Gelin! Çekici'ye gelin! Web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) parmaklarınızın ucunda, binlerce oto çekici ekibini huzurunuza takdim ediyor. Vezirköprü Oto Çekici ekiplerine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!


Vezirköprü Acil Oto Çekici Hizmeti

Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden yürütmüş olduğumuz Vezirköprü Oto Çekici işlemlerinizi, en yakın noktadaki hizmet noktamızdan karşıladığımızı biliyor muydunuz? Ticari, hafif ticari ya da hususi aracınızın hangi hat üzerinde arızalanacağını kestirmenizin mümkün olmadığı anlarda, en yakın arkadaşınız Chekici, tek bir talep ile yanınızda! Talihsiz bir kaza sonucu hasar alan aracınızı daha fazla zarar vermeden çekecek ekiplerden oluşan dinamik çekici kadromuz, işini layığı ile yerine getirmektedir. Üstün çekici hizmet kalitemizden 24 saatlik zaman diliminin istediğiniz saatinde çekici talebinde bulunabilir, konum bazı çekici analizi ile vaktinde çekici çağırabilirsiniz. Ağır tonajlı bir aracın şoförü müsünüz? Yük taşımak için çıktığınız yolculuğunuz, çekici çağırma yükünü sırtınıza bindirdiyse tam da o noktada "Samsun Acil Çekici" butonumuza basıp, en yakın oto kurtarıcı talebinde bulunabilirsiniz. Butonumunuz konumunuza en yakın 3 çekici ekibini listeler ve tedarikçi profillerine ulaşmanızı sağlar. Hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda, "İl (Samsun)-İlçe (Vezirköprü)" konumlu "Vezirköprü Acil Çekici" talebiniz ile çekici planınızı öğrenebilirsiniz. 

Yolcu ve yük taşımacılığında en çok tercih edilen karayolu ulaşımı, Türkiye'nin her yol şebekesi üzerinden vızır vızır geçen araçlar ile doluyken, sürücülerin/şoförlerin herhangi bir ters durumda Adana, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Zonguldak gibi herhangi konumdan gelen çekici taleplerini bulunduğunuz bölgenin hızlı ve güvenilir oto çekici ekipleri ile karşılamaktayız. Aracınızın tipi ve modeline, mevcut durumuna uygun çekme-taşıma planınızı oluşturacak en yakın oto çekicilerden oluşan deva kadromuz, bulunduğunuz her bölge oldukça çekicidir. Modern oto çekici araçlarımız ile hareket eden araçlardan, hareketsiz kalan araçlara, devrilen, yol dışına çıkan, kaza sonucu yarı yolda kalan, arızalanan her bir araç için farklı operasyon süreci oluşturmaktayız. Vezirköprü ilçesinde lastikleri kilitlenmiş aracınız mı var? Motosikletiniz şarampole yuvarlandı ve çekiciye mi ihtiyacınız var? Tarım makineniz tarlanızın ortasında arızalandı ve servis noktasına mı taşınması gerek? Hemen butonumuza tıklayarak ya da çekici canlı destek hattımızı arayarak Vezirköprü Acil Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz. Çözüme gidecek yolda, en acil hizmeti Chekici veriyor!


En Yakın Çekici Ekipleri Güvenilir Mi?

Çekici sistemi; iç ve dış çevre analizlerimiz sonucu, çekici ile müşteri arasında köprü olabilmek adına kurulmuş ve müşterilerimizi bulundukları her konumdan hizmet vermeyi amaç edinmiş bir firmadır. Sıfır araç taşıma, klasik araç taşıma, motosiklet taşıma, karavan taşıma, tekne taşıma gibi motorlu-motorsuz aracınızı taşımakta görev alan her tedarikçi operasyon sürecinizi titizlik ile yerine getirmektedir. Yıllarca didinip aldığınız aracınızı alelade bir oto çekici firmasına emanet etmek istemezsiniz. Siz vakit kaybetmeyin diye; taşıma kaskosu, taşıma sigortası, vergi levhası ile tastamam araç taşıma firmalarına sistemimiz üzerinden yer veriyoruz. Tedarikçiler sistemimize kayıt olurken, Chekici süzgecinden geçmekte olup, kullanıcılarımızın talep edebilecekleri yasal evrakları sistemimize yüklemektedir. Müşterilerimiz ise; Vezirköprü Oto Çekici talepleri dahil Türkiye'nin herhangi bir noktasından oluşturacakları çekici talebi için tedarikçi ile iletişime geçerek, yasal evrak talebinde bulunabilir. Unutmayınız ki Chekici; güvenilir çekiciler ile buluşma noktası olup, taşıma firmaları ile aranızdaki etkileşimi arttıran bir firmadır. Hakkımızda bilgi edindikten sonra Vezirköprü En Yakın Çekici ekiplerine ulaşmak ister misiniz? Hemen "Çekici Teklifi" al ve ön talebini oluştur.


Vezirköprü Şehirler Arası Araç Taşıma Hizmeti

Potansiyel olarak araç taşıma hizmeti veren firmalar ile yolumuza son sürat devam ediyor, Vezirköprü ilçesinden gelen Vezirköprü şehir içi araç taşıma/Vezirköprü şehir dışı araç taşıma taleplerinizi talep-teklif usulü sistemimiz ile karşılıyoruz. Araç taşıma firmaları siz değerli müşterimizin çekici talebi ile rekabet haline girecek! Hazır mıyız? Kıyasıya rekabeti aracınızı/Araçlarınızı taşıtmak istediğinizde başlatıyor, çekici teklifleri almanızı sağlıyor ve akabinde çekici seçim şansını size bırakıyoruz. Çekici kartlarını yeniden dağıtarak, oyunu tedarikçinin kurallarına göre değil, müşterilerimizin memnun kalacağı yönde kurallaştırıyor, müşteri yanlısı bir politika izliyoruz. Sistemimiz, talep-teklif usulü sistemi ile çalışıyor dedik. Daha detayı anlatmak gerekirse; çekici sistem otomasyonumuza web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden giriş yaptığınızda, acil çekici ya da çekici talep et butonu ile karşılaşırsınız. Acil durumlarda talep-teklif usulü sistemi yerine konum bazlı çekici analizini devreye soktuğumuzu, planlı çekici taleplerinizde ise talebinizi oluşturup, teklifler arasından değerlendirme yapmanız için bir sistem geliştirdiğimizi belirtmek isteriz. Örneğin; 110 km uzaklıktaki Vezirköprü-Samsun, 20 km uzaklıktaki Havza-Vezirköprü, 40 km uzaklıktaki Merzifon-Vezirköprü, 670 km uzaklıktaki Vezirköprü- İstanbul, 978 km uzaklıktaki Vezirköprü-Muğla ya da herhangi Vezirköprü-X konumlu araç taşıma seferiniz için platformumuz üzerinden araç taşıma rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma rezervasyonunuzu belirlediğiniz tarihte gerçekleştirecek en doğru tedarikçi seçiminin size ait olacağı adreste, çekici çözüm ortağınızı 5 dakika içinde gelen çekici teklifleri ile bulabilirsiniz.


ChekiciApp (ÇekiciApp) ile Çekici Teklif Yağmuru Başlar!

Şehirden şehire araç taşıma işleminizi mobil uygulamamız üzerinden hemen oluşturmanız ile araç taşıma firmaları talebinizi teklif yağmuruna tutar. Peki, Vezirköprü Oto Çekici talebinizi mobil uygulamamız üzerinden nasıl  oluşturacağınızı biliyor musunuz? Hemen aşağıdaki işlem adımlarını takip ederek, talep oluşturabilir, çekici teklifi alabilirsiniz. 


  • Cihazınızın uygulama mağazası olan "Google Play StoreApp StoreAppGallery" üzerinden ChekiciApp (ÇekiciApp)'i indirin.
  • "Hemen Üye Ol" butonu üzerinden profil oluşturun.
  • SMS doğrulaması ile sistemimize giriş yapın.
  • Planlı oto çekici, araç taşıma sefer talebi oluşturarak, rezervasyon oluşturmak için "Çekici Talep Et" butonuna tıklayın.
  • Çekici form sayfasını doldurup, "Kaydet" butonuna basın.
  • Çekici teklif yağmuru 5 dakika içinde başlar. Lütfen SMS, e-posta ve mobil bildirimlerimizi takip edin.
  • Menü>Talepler ekranı üzerinden tedarikçi seçiminde bulunun.
  • Vezirköprü Çekici aracı, belirttiğiniz tarihte kapınızda olsun! 


Vezirköprü Çekici Fiyatları Nedir?

Firmamızın çekici fiyatlarını belirleme konusunda herhangi bir kâr marjı gütmediğini en başından bilmenizi isteriz. Çekici hizmet altyapısı ile dolu dolu olan platformumuz üzerinden çekici hizmeti alırken komisyon, kaparo, üyelik ücreti gibi ekstra ödemelere tabi tutulmayacak, çekici pazarında süren rekabet ortamımızda fiyat teklifleri alacaksınız. Piyasanın çok üstünde, maksimum fiyatlandırma ile hizmet veren araç taşıma firmalarından müşterimizi koruyor, araç taşıma firmalarından teklif almanızı sağlıyoruz. Vezirköprü Oto Çekici ekiplerimizin sunduğu fiyat teklifleri cebinizi yakmayacak! Şehir içi araç taşıma talebiniz; 200 TL ile 600 TL bandında fiyatlandırılmaktadır. İddia ediyoruz! Vezirköprü Çekici Fiyatları bütçe dostu! Çekici fiyatları hakkında kapsamlı bilgi almak ister misiniz?


Vezirköprü Araç Nakliyesi İşlem Takibi

Vezirköprü ilçesinden başlayan ve Türkiye'nin herhangi bir konumuna doğru yola çıkan Vezirköprü Araç Nakliyesi aracının canlı konum bilgisine, hızına, nerede mola verdiğine, herhangi aksi bir durum olup olmadığına, ortalama kaç km ile gittiğine ulaşmak istediğinizde, mobil uygulamamıza giriş yapmalısınız. Yanlış okumuyorsunuz! Vezirköprü Oto Çekici araçları göz hapsinizde olacak! Aklınıza takılan her çekici problemine çözüm yolları sunuyor, gözünüzü yollarda bırakmıyoruz. Piyasada kendini ispat etmiş araç taşıma firmaları ile güvenilir hizmet sunmaya her daim devam ediyoruz. 


Vezirköprü Oto Kurtarıcı Ekibinden Otopark Hizmeti!

İşiniz mi var? Araç taşıma işleminizi planladığınız tarihte çekicimize emanet edemeyeceğinizi mi düşünüyoruz? Hemen bizimle iletişime geçin ve çağırın gelelim! Günler öncesinden aracınızı araç taşıma firmamıza emanet edip, planlı oto çekici sefer talebinizi gününde gerçekleştirmemizi talep ettiğiniz takdirde "Otopark Hizmeti" devreye girmektedir. Vezirköprü Oto KurtarıcıVezirköprü Oto Çekici ekibi beklentilerin çok üstünde hizmeti ile anlaşma sağladığı otoparkta bekletilen aracınızı günü gelince yola çıkararak, bu işinde üstesinden başarı ile gelmektedir. Yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen anlaşma sağladığınız tedarikçi firma ile iletişime geçerek, sorun olarak gördüğünü bu probleme son verebilirsiniz.


Vezirköprü Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

30.000'den fazla araç transfer işlemine imzası atmış Çekici firmamız, Vezirköprü ilçesinde de başarıyı yakalayarak, en çok tercih edilen çekici firması olmayı başarmıştır. 2019 yılından beridir, tercihini Chekici'den yana kullanan kullanıcılarımız, oto çekici ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaktadır. Aracınızın ile çıktığınız yolu bunca zaman tamamlamış olabilirsiniz. Ama bir gün gelir ki; yarı yolda kaldığınızda Chekici hayatınıza hızla giriş yaparak, hiçbir yolculuğu yarıda bırakmaz! Vezirköprü Oto Çekici ekipleri iş başında! Samsun'un en büyük ilçeleri arasında yer alan Vezirköprü'de, 161 mahalleye çekici hizmeti vermekteyiz. Çekici talebini mi var? Hop, kapınızdayız! Aracınız mı arızalandı? Hop, çekmeye geliyoruz. Ayrıca Samsun'un; Salıpazarı, Tekkeköy, Terme ilçelerinde iseniz hemen o bölgenin Salıpazarı Oto ÇekiciTekkeköy Oto Çekici ya da Terme Oto Çekici ekiplerine ulaşabilirsiniz. Gittiğiniz her yolda, Chekici yanınızda! Platformumuzun Gizlilik ve Güvenlik iş politikasını incelemeye ne dersiniz?


Hangi Mahalledeyiz?

Abdulgani
Adatepe
Ağcaalan
Ağcayazı
Ahmetbaba
Akören
Alan
Alanbaşı
Alancık
Alanşeyhi
Altınkaya
Arıca
Atatürk
Avdan
Aydınlı
Aydoğdu
Ayvalı
Bahçekonak
Bahçelievler
Bahçesaray
Bakla
Başalan
Başfakı
Bayram
Bektaş
Belalan
Beşpınar
Boğa
Boğazkoru
Boruk
Burhaniye
Büyükkale
Cebeli
Cumhuriyet
Çakırtaş
Çal
Çalman
Çaltu
Çamlıca
Çamlıdere
Çamlıkonak
Çanaklı
Çayırbaşı
Çekalan
Çekmeden
Çeltek
Çorakdere
Darıçay
Darıçayalanı
Değirmenbaşı
Devalan
Doyran
Duruçay
Elaldı
Elbeği
Elmalı
Esen
Esentepe
Esenyurt
Fazıl Ahmet Paşa
Göl
Göl Yeni
Göllüalan
Gömlekhisar
Güder
Güldere
Habibfakı
Hacılı
Halilbaba
Halkahavlı
Hayranlı
Hıdırlık
İmircik
İncesu
İnkaya
Kabalı
Kadıçayırı
Kadıoğlu
Kapaklı
Kapaklıeşme
Kaplancık
Karabük
Karacaören
Karadoruk
Karaköy
Karanar
Karapınar
Karkucak
Karlı
Kavakpınarı
Kılıçgüney
Kıranalan
Kıratbükü
Kırma
Kızılcakoru
Kızılcaören
Kızılkese
Kocakaya
Kovalı
Köprübaşı
Kumral
Kuruçay
Kuşcular
Kuyaş
Kuyumcu
Küçükkale
Kületek
Mahmatlı
Mehmet Paşa
Melikli
Meşeli
Mezraa
Nalbantlı
Narlısaray
Orta
Ortacami
Oruç
Ovacık
Oymaağaç
Öğürlü
Örencik
Özesentepe
Özgüney
Özkuruçay
Özyörük
Paşa
Pazarcı
Samukalan
Samur
Saraycık
Saraylı
Sarıalan
Sarıdibek
Sarıyar
Sırbaşmak
Sofular
Soğucak
Susuz
Şentepe
Tabakhane
Tahtaköprü
Taşkale
Taşlıyük
Tatarkale
Teberük
Tekkekıran
Tepeören
Tikenli
Türkmen
Yağcı
Yağınözü
Yarbaşı
Yeni
Yeniçelik
Yenidüzce
Yeşilada
Yeşiltepe
Yolpınar
Yukarınarlı
Yurtdağı
Yürükçal


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, tüm iletişim kanalları üzerinden olduğu gibi sosyal medya hesaplarınızda da hayatınıza dokunmaya geliyor! “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımız üzerinden bizi takip ederek güncel paylaşımlarımızdan ilk siz haberdar olabilir, beğeni ve yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz. Vezirköprü Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, yolculuklarınızı güvence altına almadan yola çıkmayın deriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Türkiye'nin hangi yol aksı üzerinde olursanız olun, aracınızı çekecek çekiciye dakikasında Chekici üzerinden ulaşabilirsiniz. Samsun'u da çekici hizmetleri ile kuşattık! Hiçbir sürücü yarı yolda kalmayacak, hiçbir kurumsal bir firma sahibi ya da bireysel müşteri çekici hizmet talebi için telaşa düşmeyecek! Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!