Samsun - Alaçam Oto Çekici

Alaçam Oto Çekici Hizmeti ile Chekici Çözümü!

Alaçam; Samsun iline bağlı ve il merkezine 78 km uzaklıkta bir ilçedir. Bu kıyı kasabasından aracınıza atlayıp yola çıktığınızda ya da destinasyon noktanız arasına Alaçam'ı aldığınızda yolculuklarınızı garanti altına almanızın bir yolu olduğunu söylesek? Hatta bununla da sınırlı kalmayıp, araç taşıma işlemlerinizi de üstlenerek, Türkiye'nin her noktasına araç nakliyesi hizmeti verdiğimizi bu yazımız ile de bir kez daha duyursak. Bence bu bilgi araç taşıma, oto kurtarma, oto çekici hizmeti almak istediğinizde sizin için çok yararlı olacak diye düşünüyoruz. Samsun'un şirin mi şirin ilçesine doğru uzanan yollarda, kent içi ulaşımda kim bilir belki de aracınızı A noktasından B noktasına taşıtmak için firma arayışlarınızda yanınızda olan Chekici ile sizde tanışın isteriz. Karayolu bağlantılarının ara ve ana akslar ile desteklendiği ve günümüzde hemen hemen her noktaya yol bağlantısının olduğu bir hat üzerinde aracınız mı arızalandı? Yoksa ilçeyi gezme amacıyla geldiğiniz ve keyifli dakikalar geçirmeyi düşündüğünüz sabaha karşı erken vakitte, çekici firması mı arıyorsunuz? Çekici ihtiyacınızı çözüme ulaştırmaya hazırız! Hemen 0544 535 50 04 numaralı Çekici canlı destek hattımızı arayarak, Alaçam Oto Çekici çözüm planınızı öğrenebilir, parmaklarınızın ucunda gerçekleşen çekici hizmet süreci ile aksamayan bir işleyiş yakalayabilirsiniz.


Alaçam Oto Çekici

Chekici (Çekici); Yakakent, Vezirköprü, Bafra ilçeleri çevrili Alaçam'da iş ortağı olduğu araç taşıma firmaları ile değerli müşterilerini buluşturan basit ve yenilikçi bir platformdur. Araç taşıma firmalarının tekel oluşturmalarına engel olan firmamız, çekici piyasasında düzenlemeye giderek, etkin çekici çözüm seçenekleriyle çekici işlemlerinize yenilik getirmiş bulunmaktadır. Karayolları üzerindeki trafik sirkülasyonu anbean devam ederken; yol kenarında arızalanan bir otomobilin, hararet yapan bir kamyonun, iki aracın çarpışmasıyla trafiğin akışına engel olan kazanın ya da herhangi motorlu-motorsuz aracın taşınması gerektiği anlarda, hızlı ve ekonomik çekici hizmeti veren firmalara nasıl ulaşacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Araç taşıma firmalarına ihtiyaç duyan kişi sayısının oldukça fazla olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, programı müsait tedarikçilere ile ulaşımda sıkıntı yaşadığınızda bir gerçek değil mi? Belki de ilk kez Alaçam Oto Çekici hizmeti alarak çekici hizmet deneyimi sürecine girecek bir müşteri de olabilirsiniz. Tüm süreç geçmişte yaşanılan çekici bulma problemlerini beraberinde getirecek sanıyorsanız, bir dakika durun deriz! Çekici işlem süreçlerinizi iyileştirdik, yeniledik, bambaşka bir boyut kazandırdık! Çekici-müşteri buluşmasının dakikalar içinde gerçekleştiği tek adrestesiniz! En uygun çekici fiyatlarını çekici rekabet ortamında alacağınız, tedarikçi yasal belgelerine kolaylıkla erişebileceğiniz, acil çekici hizmeti ile anında çekici firmaları ile iletişime geçebileceğiniz, planlı seferleriniz için çekici randevusu oluşturabileceğiniz sistemimiz, parmaklarınızın ucunda tıkır tıkır işleyecek! Dijital dönüşümün meyveleri olan web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ile gelin çekici ihtiyaçlarınıza anında çekici çözüm seçenekleri sunalım. Alaçam'da da Chekici kurtarıcınız olacak!


Alaçam Acil Oto Çekici Hizmeti 

Alaçam Oto Çekici ekiplerimizle beraber kolektif bir şekilde sürdürdüğümüz çekici faaliyetleri ile ihtiyaç duyduğunuz çekici için tek bir tık yetiyor. "Online Çekici" hizmetimiz sayesinde webde, cepte çekici keyfi yaşatmaya devam ediyoruz. Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden çekici talebinizi oluşturarak, binlerce oto çekici ekibine ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Lojistik sektöre hareketlendiren ve Türkiye'nin 81 il ve ilçesinde şehir içi/şehir dışı araç taşıma hizmeti veren firmaları çatımız altında bir araya getiren Chekici; aracınızı en yakın noktadaki Alaçam Acil Oto Çekici ile çekiyor ve adresine ulaştırıyor. Senaryo tam kafanızda oturmadı mı? Şöyle anlatmak isteriz ki; Alaçam merkeze 2 km uzaklıktaki Geyikkoşan Caddesi, D-010 (Samsun-Sinop Yolu) karayolu ya da herhangi bir yol şebekesi üzerinde arızalan bir aracınız var ve ara/ana arter olan bu hatta daha fazla trafiğe engel olmadan aracınızı servis& onarım noktasına çektirmek mi istiyorsunuz? Durumunuzun ivediliğini de hesaba katarsak, araç taşıma firmalarına ulaşmanız için "Samsun Acil Çekici" butonumuzdan destek almalısınız deriz. Konum bazlı çekici analizi ile bir değil, iki değil tam üç çekici emrinizde! Bulunduğunuz konuma özel oluşturulan tek bir taleple, en yakın 3 çekici ekibinin listesini ekranınızda görüntüleyebilir, tedarikçimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken şey oldukça basit! Hemen web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak, "Alaçam Acil Çekici" talebinizi oluşturmak ve çekici hizmeti almak.


Alaçam Araç Taşıma Hizmeti

Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların, hususi araç sahibi müşterilerimizin aracını/araçlarını güvenilir bir çekici firması ile taşıtmanın önünü tamamıyla açıyor, alanında uzman Alaçam Oto Çekici ekiplerinden teklif almalarını sağlıyoruz. Bir veya birden fazla araç taşıtmak için ilk adımı atmak istediğinizde firmanın güvenilirliğinden emin olmak istediğiniz tam da o dakika, her daim güvenilir çekiciler ile buluşacağınızın sözünü başında veren firmamızın güvencesi altında hizmet almanızı teklif ediyoruz. Bölgede şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, oto çekici, oto kurtarma, oto kurtarıcı, çekici, kurtarıcı, ilden ile araç taşıma hizmeti veren ve araç nakliyesi işlemlerinize takip kolaylığı sunan çekici sistem otomasyonumuz, işleyişini talep-teklif usulü sistemi ile sağlamaktadır. Samsun (Alaçam)- Adana, Ağrı, Ankara, Antalya, Artvin, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sinop, Şanlıurfa, Trabzon, Ordu, Van, Zonguldak gibi Türkiye'nin herhangi bir il ya da ilçesine aracınızı/araçlarınızı transfer etmek istediğinizde, kompakt çekici rezervasyon sistemimize mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aracınızı taşıtmak için alelade bir firmaya güvenmek zorunda değilsiniz! Yasal belge talebinde bulunabilir, çekici fiyat karşılaştırmasına şahit olabilir bir de üstüne çekici hizmeti alacağınız firmayı Alaçam'da da siz seçebilirsiniz. 

2019 yılından itibaren sağlam referanslara sahip olan firmamız; güvenilir araç taşıma, garantili araç taşıma, yol yardım çekici hizmeti sunan ve liderliğini çekici hizmet sektöründe koruyarak Türkiye'nin tamamında çekici hizmet ağlarını örmüş bulunmaktadır. Alaçam şehir içi araç taşıma, Alaçam şehir dışı araç taşıma talebinizi oluşturarak; tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma seferinizi gerçekleştirecek araç taşıma firmaları ile iletişime geçebilir, benzersiz teklifler alabilirsiniz. Kazalı, hurda, pert dahi olsa aracınız, daha fazla hasar almadan taşınmasını sağlıyoruz. Sıfır aracınızı güvenebileceğiniz bir firmaya teslim ederek taşıtma düşünceniz var ve cesaretiniz güvenilir firma bulma konusuna gelince kırılmayacak! Alternatif çekici çözüm seçeneklerine sahip olarak, aracınızın tonaj ağırlığı, boyu, tipi ve mevcut durumuna göre çekici planı sunacağımızı bilmenizi isteriz. Otomobil, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, tarım makineleri, deniz araçları, ATV, UTV, karavan gibi motorlu-motorsuz araç ayırt etmeksizin araç taşıma hizmeti Chekici'de! WhatsApp çekici canlı destek hattımızdan hemen bize ulaşın, görüşelim. 


Çekici Talep Etmek için ChekiciApp İndirin!

Çekici talep etmenin en kolay yolu ne dersiniz? Tabii ki mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'e cihazınızda yer vermek deriz. "Google Play Store, App Store, AppGallery" uygulama mağazanızdan indirebileceğiniz en çekici uygulamayız. "Çekici Talep Et" butonuna hemen tıklayarak, 5 dakika içinde Alaçam Oto Çekici teklifleri alabilir, seçiminizi yapabilir ve araç nakliyesi, şehirler arası oto çekici, uzun mesafe araç taşıma, şehirler arası çekici işleminizi başlatabilirsiniz. İşlem akış ekranlarımız ile kolaylıkla çekici rezervasyonu oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz. 


Alaçam Araç Nakliyesi Seferlerini Listeleyin!

Alaçam oto çekici firmalarıyla müşterilerimizi bir araya getiren Chekici, araç nakliyesi işleminiz ile ilgili her ayrıntıyı düşündü. Mobil uygulamamız üzerinden çekicilerimizin programlarına erişerek, tedarikçilerimizin mevcut seferlerine ulaşmalarını mümkün kıldığımız doğrudur. Amacımız; firmaların görünürlüklerini ve erişimini genişleterek, sektör jargonuyla "Araçlar boş dönmesin!" amacını tedarikçimiz için uygularken, siz değerli kullanıcımıza da uygun çekici fiyatları ile bütçe tasarrufu sağlamaktır. Mobil uygulamamıza üye oldunuz ve SMS doğrulaması sonucu sistemimize giriş yaptığınızda, çekici dünyamız sizi karşılıyor olacak. Menü>Seferler ekranı üzerinden talebinize uygun şartlarda sefer taraması yapabilmeniz adına, sağ üstte bulunan filtreleme opsiyonumuzu tıklamalısınız. "Başlangıç-bitiş-tarih aralığı" bilgilerinizi girerek, kriterlerinize uygun çekici seferlerini görüntüleyebilirsiniz. Eğer şartlarınıza uygun bir sefer bulamadıysanız, hemen kendi talebinizi mobil uygulamamız üzerinden oluşturup, tedarikçilerden gelecek olan teklifleri inceleyebilirsiniz.

Alaçam Araç Nakliyesi seferlerini kontrol etmek sizin elinizde! Çoklu çekici seferi düzenleyen ve A noktasından B noktasına gidene kadar aktarma noktalarında duracak tedarikçimizin boş parkurunda yer bularak tasarruf edebilir, bir diğer çekici firmanın dönüş yolundaki boş olan tekli araç taşıma aracında yer bulabilirsiniz. Örneğin; Alaçam'a araç teslim etmeye gelen tedarikçimiz, İstanbul'a dönüş yolunda boş dönmek yerine, sizin aracınızı daha uygun fiyat teklifi ile taşıyabilir. Veyahut aktarmalı sefer düzenleyen çoklu araç taşıma aracına aracınızı teslim ederek yine aynı şekilde bütçenizi sarsmadan çekici hizmeti alabilirsiniz.


Alaçam Oto  Kurtarma Avantajlarına Göz Atın!

Alaçam Oto Kurtarma, Alaçam Oto Çekici ekiplerimiz ile 7/24 çekici hizmeti veriyor ve müşteri memnuniyetini önceliğimiz tutuyoruz. İş ilkeleri ve kaliteli hizmet politikası ile çekici hizmeti vermeyi sürdürürken, siz değerli kullanıcımıza sunduğumuz tüm çekici avantajlarını da bilin isteriz. Hakkımızda detaylı bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 • İnternetten tek tek çekici hizmet numarası aramak yok!
 • Kriterlerinize uygun çekici sefer talebinde bulunma olanağını hem parmaklarınızın ucunda olacak.
 • Talep usulü sistemimiz sayesinde hesaplı çekici fiyat teklifleri ile bütçenizi koruyor, azami fiyatlandırmadan müşterilerimizi muaf tutuyoruz.
 • 7/24 Chekici canlı destek hattı ile tüm soru, görüş ve önerilerinize proaktif yaklaşım ile cevap veriyoruz.
 • Komisyon, kaparo, hizmet bedeli ve üyelik ücreti gibi ekstra hiçbir ücret ile kâr marjı gütmüyoruz.
 • Planlı sefer taleplerinize 5 dakika içinde teklif garantisi veriyoruz.
 • Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti sağlıyoruz.
 • "Çekici Sorumluluk Sigortası" ile araçlarınızı güvende tutuyoruz. (Araç taşıma işleminiz öncesi oluşturacağınız çekici sorumluluk poliçesi ile taşınma sırasında aracınızda oluşabilecek herhangi rizikoyu, tedarikçinin sorumluluğuna bırakabilirsiniz.)
 • Ekspres hizmeti ile dilediğiniz gün ve saatte aktarmasız ve hızlı araç transferi sağlayabilirsiniz.
 • Aracınızı otoparklarımızda bekletebilir, istediğiniz zaman aracın transferini gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.
 • Teklif veren araç taşıma firmalarının; kasko, sigorta ve vergi levhalarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Aracınız taşınırken görüntülü canlı takip desteği ile çekici aracını takip edebilirsiniz.
 • ChekiciApp mobil uygulamamızı bir kez deneyimlediyseniz, 6 ay boyunca kullanabileceğiniz yol yardım paket hediye fırsatımızdan yaralanabilirsiniz. Böylece ücretsiz yol yardım çekici hizmeti hakkınız olur.


Alaçam Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Alaçam Oto Çekici hizmet noktalarımız ile  65 mahalleden gelen çekici taleplerinizi karşılamaktayız. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" mottomuzu sözde bırakmadık! Çekici taleplerinize hızlı çekici çözümleri ile karşınızdayız. Alaçam civarındaki ilçelerde dahil, Türkiye'nin herhangi coğrafi bölgesinden çekici talebinde bulunabileceğinizi belirtmek isteriz. Çekici çözümlerinin dakikasında gerçekleştiği adreste, civarınızdaki tedarikçilerden çekici fiyat teklifi alabilecek, kaliteli ve güvenilir hizmetin keyfini süreceğiniz kesin!


Hangi Mahalledeyiz? 

Akbulut
Akgüney
Alidedebölmesi
Alparslan
Aşağı Akgüney
Aşağıısırganlı
Aşağıkoçlu
Bahşioymağı
Bekiroğlu
Çeşme
Demircideresi
Doğankent
Doyran
Esentepe
Etyemez
Fatih
Göçkün
Gökçeağaçoymağı
Gökçeboğaz
Gülkaya
Gültepe
Gümüşova
Güvenli
Habilli
Harmancık
İncirli
Kadıköy
Kalıkdemirci
Kapaklı
Karaçukur
Karahüseyinli
Karlı
Karşıyaka
Kışlakonak
Kızlan
Killik
Köseköy
Madenler
Ortaköy
Örenli
Pelitbükü
Pelitbüküsekecek
Sancar
Sarılık
Soğukçam
Şirinköy
Taşkelik
Tefekli
Tepebölmesi
Terskırık
Toplu
Umutlu
Uzunkıraç
Vicikler
Yakacık
Yenicami
Yenice
Yeniköy
Yeşilköy
Yoğunpelit
Yukarıelma
Yukarıısırganlı
Yukarıkoçlu
Yukarısoğukçam
ZeytinChekici İletişim Kanallarımız

Chekici, 2500+ araç taşıma firmasının üye olduğu dev bir platformdur. 10.000'den fazla çekici aracı ile çekici çözümüne ulaştırdığımız müşteri sayımız ise günden güne katlanarak artmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızı takibe alarak, çekici gündemimizden haberdar olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek istediğinizde ise iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Alaçam Oto Çekici ekibi olarak, keyifli yolculuklar sizin olsun diyor, çekici ihtiyaçlarınızda yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Chekici, çekici ihtiyacı duyduğunuz her lokasyonda! Aracınız ile seyahat ederken, Samsun'un herhangi bir ilçesinde yolda mı kaldınız? Çekiciniz hazır! Galeri sahibi olarak, çoklu araç taşıma işleminizi nasıl gerçekleştireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Son teknoloji araçlara sahip ekiplerimiz de hazır! Çözüme beraber ulaşmaya hazırsanız, çekici talebinizi oluşturmalı, birbirinden çekici ekiplerimiz arasından seçiminizi yapmalısınız! 
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!