Samsun - 19 Mayıs Oto Çekici

19 Mayıs Oto Çekici Ekibini Chekici'de Arayın!

19 Mayıs; Samsun iline bağlı ve il merkezine 33 km uzaklıktadır. İlçeden geçen Samsun-Sinop karayolu (D-010) sayesinde ulaşım problemi bulunmayan ve trafik sirkülasyonunun yoğun olduğu güzergâhta çekici firması arayışına düşen sürücülerin/şoförlerin kurtarıcısıyız. Aracınızda meydana gelen herhangi bir aksilikte kesintisiz çekici hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Chekici ile seyahat boyunca yaşanılacak aksiliklerin önüne geçebileceğiniz net! Yol boyunca yolculuğunuzu güvence altına alarak Samsun'un sınırları da dahil yol yardım çekici hizmeti vermeye hazır oluşumuz, oto çekici hizmeti işlemlerinizi hızlandıracak. Yol rotanızı 19 Mayıs ilçesine çevirdiniz ve Bafra'dan doğuya doğru akan eşsiz o yolculukta radyoda çalan şarkıyı mı mırıldanıyorsunuz? Yeşilin her türlü rengine sahip manzaralar eşliğinde keyifli giden yolculuğunuz, aracınızda meydana gelen bir arızada yarıda kaldıysa, endişeye kapılmayın! Neden mi? Çekici ihtiyaç anlarınızda müşterilerimizi, "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" mottosuyla hizmet veren ekipler ile buluşturuyoruz. Etkin hamleler ve doğru çekici operasyon süreci ile çekici ihtiyacınızı anında karşılamanın yolu olduğumuzdan, civarınızda bulunan 19 Mayıs Oto Çekici firmalarıyla iletişime geçebilmenize hiçte zor değil! 0544 535 50 04 numaralı hattın ucunda bekleyen çağrı danışmanlarımız, çözüm ortağınızı en yakın konumdan bulma konusunda size yardım olacağından, yol kenarında bekleme yapmadan hizmet almanızı sağlayacak. Geniş tedarikçi havuzuna sahip olan Chekici,19 Mayıs ilçesinde de aradığınız o çekici!19Mayıs Oto Çekici

Chekici (Çekici); araçların arızalanması, hasar alması ya da herhangi bir sebepten ötürü çekilmesi-taşınması gerektiğinde, şehir içi ve şehirler arası araç taşımacılığı hizmeti veren firmaları müşterilerimiz ile buluşturan online bir platformdur. Siz değerli kullanıcılarımızı çekici seçeneklerini karşılaştırmaya, en iyi fiyatı sunan tedarikçi firma ile iletişime geçirmeye davet ediyoruz. En zor anlarda bile çekici işlemlerinizi hazır hale getiriyor, araç taşıma hizmet pazarına ulaşılabilirliği mümkün kılıyoruz. Böyle anlattığımıza bakmayın! Çekici sistem otomasyonumuzun tıkır tıkır işleyişi ile webde de cepte de 19 Mayıs Oto Çekici talebinde bulunmak oldukça kolay. Yenilikçi algoritmamız ile tüm dikkatleri üzerimize çektiğimizin farkındayız! Çekici gücümüzü 19 Mayıs ilçesinde de kullanarak, sektörel noktada iş potansiyelini verimli hale getirmekte olup gözde firmalardan güvenli ve ekonomik araç taşımacılığı hizmeti alabilir, müşterilerimizin gözünde itibar kazanmış firmalar ile aracınızı çektirebilirsiniz. Web sitemiz chekici.com, mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) Türkiye'nin Adana, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Hatay, Kastamonu, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Yozgat, Zonguldak gibi her noktasında çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirerek, liderliğini korumaktadır. 19 Mayıs'ta Çekici aradığınızda, Chekici hayatınıza çekici etkisinde giriş yapıyor! Chekiciniz Samsun'da yanınızda!19 Mayıs Acil Oto Çekici Kurtarıcınızı Cepte Bilin!

Türkiye'nin 81 ilinde de çekici-müşteri buluşmasını sistematik bir şekilde çekici sistem otomasyonu ile gerçekleştiren Chekici, çekici hizmeti almak istediğinizde zamanınıza da bütçenize de meydan okuyor. Çekici hizmet sektöründe yeniliklere, iyileştirmelere giden ve süreci siz değerli kullanıcıları için akışkan bir hale getiren sistemimiz; en yakın oto kurtarıcı, en yakın oto çekici hizmeti ile "Online Çekici" statüsünde yer almaktadır. "İsmet İnönü Bulvarı üzerinde motosikletim devrildi! Otomobilimin gösterge panelinde motor arıza ışığı yandı. Nebiyan Ormanları'na giderken karavanım çamura saplandı. Klasik aracımın anahtarını bulamıyor, yol kenarında da bırakmak istemiyorum." gibi uzayıp giden tüm bu hikâyelerin ana kahramanı yani kurtarıcısı olmaya geldik. Aracınızın mevcut durumuna esas olarak yürütülen çekici işlem sürecinize en yakın noktadan çekici, sadece ve sadece Chekici'de! 19 Mayıs Acil Oto Çekici hizmeti veren en yakın 3 çekici firmasını cepte bilin!Acil Çekici Hizmet Butonu ile Tanışın!

Otomobil, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, traktör, motosiklet, jet ski, ATV, UTV, karavan gibi herhangi motorlu-motorsuz aracınızı çektirmek-taşıtmak için en hızlısından bir çekici firması bulma derdinde misiniz? Haklısınız! Uzun yol şoförü olarak yol kenarında beklemek istemezsiniz. Sürücü olarak iki nokta arası gitmeye çalıştığınız yolun yarıda kalmasıyla telefona sarılmak ve saatlerce çekici firması arayışına girmeyi de istemezsiniz. Motosiklet tutkunu olarak yağmurlu havanın sürüşünüzü etkilemesi ile kurtarıcınızı uçuk çekici fiyat teklifi veren firmadan hizmet almakta istemezsiniz. İstemezsiniz diyoruz ama haklıyız da! Çekici bulma telaşında olmanız sonucu çekici çözümüne ulaşmayı anında isteyeceğinizi biliyoruz. Kim bilir belki bir kaza belki bir arıza belki de aracınızın çekilmesini gerektiren nice sebepten ötürü 19 Mayıs Oto Çekici ekibi iletişime geçmeye çalışmak "Benim için çekilmez bir süreç!" derken karşınıza çıktık ve birazdan kurtarıcınız olacağız! Daha öncesinde Chekici ile tanışmamış, çekici hizmet deneyimi yaşamamış olabilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki, Türkiye'nin en güvenilir ve kaliteli hizmet veren çekici platformundasınız. Araç taşıma firmaları ile iş ortağı olarak yürüttüğümüz bu süreci, acil durumlarınızda çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anları da dahil ederek, siz değerli müşterilerimize saha kısıtlaması getirmeksizin hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini en hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda da temel alarak; "Samsun Acil Çekici" butonumuz ile zirveye çıkardığımızı belirtmek isteriz. Samsun'un 19 Mayıs ilçesinden platformumuza giriş yaparak, "İl (Samsun)-İlçe (19 Mayıs)" konum bazlı çekici analiziniz sonucu, aracınızı istediğiniz yere çektirebilirsiniz. Filtreleme opsiyonumuz, "İl-İlçe" bazlı yapılan her aramayla hızla araç taşıma firmalarına daha kolay ulaşmanı ve her konumdan çekici bulmanızı sağlamaktadır. Trafikte acil bir durum yaşadınız ve Chekici uygulaması telefonunuzda yok mu? Hiç sorun değil! Hemen web sitemize gir ve "19 Mayıs Acil Çekici" talebini oluştur. 19 Mayıs ilçesinde de en yakın çekici çözüm arkadaşınız, Chekici!19 Mayıs Araç Taşıma Hizmeti için Gözler ChekiciApp'te!

Araç taşıma firmaları ile potansiyel müşterileri online platform Chekici'de bir araya getirdiğimiz bir gerçek! Bir gerçek daha var ki; hem 19 Mayıs Şehir İçi Araç Taşıma hem de 19 Mayıs Şehir Dışı Araç Taşıma işlemlerinizi tek noktada birleştirerek sektöre bomba gibi düştüğümüz! Yanlış okumuyorsunuz. Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firma ve bireysel müşterilerimize sağladığımız çekici çözüm seçenekleri ile uzun mesafe araç taşıma, ilden ile araç taşıma şehirler arası çekici, şehirden şehire araç taşıma, şehirler arası oto çekici hizmeti sunuyoruz. A noktasından B noktasına araç taşımak için fellik fellik güvenilir araç nakliyesi referansları soruşturduğunuz eşiniz dostunuz, bunca süredir size destek olmuş olabilir. Güvenilir bir firmadan güven sorgusuna düşmeden hizmet almaya çalışmanın yolu da ya tarayıcınız üzerinden gezintiye çıkmak ya da çevrenizden yardım istemek değil miydi? Peki ya ezberleri bozduğumuzu söylesek?

Chekici (Çekici); aynı sahada hizmet veren ve iş hacmini genişletmek isteyen tedarikçiler ile profesyonel bir çatıda buluşarak, müşterisine hızlı geri dönüşler ile çekici teklifleri yağdırmaktadır. Bünyesine kayıtlı 2500+ araç taşıma firması ve bu firmalara ait 10.000'den fazla araç taşıma aracı ile gelin çekici ihtiyacınızı en doğru operasyon süreci ile çözüme ulaştıralım. Aracınızı kilometrelerce uzaktaki bir mesafeye "19 Mayıs Araç Nakliyesi" adı altında taşıtırken, aklınızda bir tek soru işareti bile kalmadan hizmet almanızı sağlayalım. Karadeniz ile Canik Dağları'nın alçak tepesi arasında yer alan ilçeden yani 19 Mayıs'tan; 769 km uzaklıktaki İstanbul'a, 436 km uzaklıktaki Ankara'ya ya da X bir il/ilçeye aracınızı taşımak için çekici teklifi alabilir, mobil uygulamamızın hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. 19 Mayıs Oto Çekici talebinizi oluşturmak için kompakt rezervasyon sistemimizi ziyaret etmelisiniz.ChekiciApp ile Çekici Teklifleri Bir Başka!

19 Mayıs Oto Çekici tekliflerini 5 dakikada cebinize kadar getiriyoruz. Mobil uygulamamıza giriş yaparak, aşağıdaki işlem adımlarını adım adım uygulayan müşterilerimiz, anlık olarak bölgede hizmet veren tüm çekicilere erişmektedir. Bu aşamada kişisel bilgilerinizin tedarikçi firma ile paylaşılmadığını, gelen teklifler sonucu siz onaylarsanız çekici-müşteri bilgilerinin taraflarca paylaşılacağını belirtmek isteriz. Talebiniz sonucu; teklif sistemimiz harekete geçerek, alternatif birkaç çekici tarafından gelen çekici tekliflerini sunar. Fiyat teklifi tarafınıza yapılırken; SMS, e-posta ve mail yoluyla bilgilendirilecek, uygulamamız içerisinde size en uygun teklife "Talepler" sekmesinden tek tıkla onay verebileceksiniz. Yoksa siz hala ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı cihazınıza indirmediniz mi? "Google Play Store, App Store, AppGallery" uygulama mağazanızda size göz kırpan bir çekici uygulaması var! Haydi sizde Chekici'ye bir şans verin, aksamayan işleyişi ile kusursuz çekici hizmet deneyimi yaşayın. Chekici teklifleri her zaman bir başka! Şehir içi/şehir dışı araç taşıma talebinizi aşağıdaki işlem adımlarını takip ederek mobil uygulamamız üzerinden oluşturmaya, çekici hizmet deneyiminiz sonucu yol yardım hediyesi kazanmaya hazır mısınız? Haydi, çekici talebinizi nasıl oluşturacağınızı anlatmaya başlayalım.  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız. (Üye olma şansını mobil uygulamamız ile yakalayabilir, SMS doğrulaması sonucu sistemimize giriş yapabilirsiniz.)
  • Planlı çekici sefer talepleriniz için "Çekici Talep Et" butona tıklayın.
  • Açılan ekran çekici talep form sayfasıdır. Lütfen her işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurup, sistemimize kayıt ediniz. (Tekli araç taşıma, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, klasik araç taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma gibi taleplerinizi rahatlıkla oluşturabilir, alternatif çekici çözümleri ile en doğru çekici hizmeti alabilirsiniz.)
  • Talebinize teklifler geldiğinde sizi uygulama bildirimleri ile bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.
  • Menü> Taleplerim ekranı üzerinden en uygun şartlardaki teklifi kabul ederek, aracınızı güvenle taşıtabilirsiniz. Tabii ki öncesinde firma profillerini, yasal evrak belgelerini kontrol edebilir, çekici fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.
  • İşleminiz sona erdiğinde memnuniyet anketine katılmayı unutmayınız.Oto Kurtarıcı-Çekici Fiyatları Hakkında Bilgilendirelim İster Misiniz?

19 Mayıs Oto Kurtarıcı, 19 Mayıs Oto Çekici fiyatları belirlenirken, araç taşıma firmaları rekabet ortamında müşterilerimize teklif göndermektedir. Dengeli bir fiyatlandırma politikası ile online çekici pazarında bütçenizi koruyoruz. Rakiplerimizin dışında hizmet veriyor, kâr marjı gütmüyor, etkin fiyatlandırma stratejileri ile rekabeti öncü kılıyor, tutarlı fiyatlar ile kullanıcı dostu hizmet sunuyoruz. Chekici'de çekici teklifi alırken, fiyatlandırma stratejimizi çekici rekabeti ile yönettiğimizi bilmenizi isteriz. Kapsamlı tecrübeleri ile inovatif ve teknolojik yaklaşımları bir araya getiren ve farklı sektörlerden gelen fikir babalarının sonucu ortaya çıkmış Chekici platformunda, çekici fiyatları cep yakmaz, aksine kullanıcı yanlısıdır. Çekici dünyamızın, çekici fiyatları ise; şehir içi araç taşıma taleplerinizde 100 TL ile 500 TL bandında olmakta olup, şehir içi araç taşıma taleplerinizde aracınızın mevcut durumu, iki mesafe arasındaki uzaklık gibi etkenler ile belirlenmektedir. Web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden hizmet almadan önce karar verme aşamasında 19 Mayıs Oto Çekici Fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz.Tarım Makineleri Taşımacılığı ve Oto Kurtarma Hizmeti

İlçe 22 km'lik sahil şeridi ile sürücülere keyifli dakikalar eşliğinde yolculuk yaşatmaktadır. Ticari, hafif ticari, hususi aracı arızalanan ya da kaza sebebiyle aracı başından çekici arayan kullanıcılarına kolaylık sağlama konusunda adeta bir uzman statüsündeki firmamız ise, hiçbir motorlu-motorsuz aracı birbirinden ayırt etmeksizin 7/24 oto çekici, 19 Mayıs Oto Kurtarma hizmeti vermektedir. Yaz aylarının gelmesi ile tatilcilerinin mekânı olan, Kızılırmak Kuş Cenneti gibi gezilecek yerleri ile ünlü olan, saat kulesi ile adını duyurmuş bu diyarda, 19 Mayıs Tarım Makineleri Taşımacılığı hizmeti de verdiğimizi biliyor muydunuz? Tarım, hayvancılık, balıkçılık ilçede yaşayan çiftçi ve besicinin geçim kaynağı iken; herhangi bir tarım makinesinin taşımacılığı için kollarımızı sıvamayacağımızı sanıyorsanız çok yanılırsınız! Rezervasyonunuzu oluşturmak için "Çekici Talep Et" butonuna tıklamalı ve formda yer alan Araç Tipi>Tarım Makineleri> Traktör, Toprak İşleme, Bitki Bakım, Gübreleme, Ekim& Dikim, Sulama, Hayvancılık, Taşıma, Hasat& Harman kategorisinden birini seçmeniz ile kriterlerinize uygun 19 Mayıs Oto Çekici talebinizi oluşturmalısınız. Blog sayfamızda yer alan "Tarım Makineleri Taşımacılığı için En Hızlı Araç Çekici Hizmeti, Chekici'de!" yazımızı okuyabilirsiniz.Çekici Operasyon Süreci Nasıl Yürütülür?

Türkiye'nin her noktasına 19 Mayıs ilçesinden 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti sağlamaktayız. En geniş ve en güvenilir araç taşımacılık ağına sahip  Chekici uygulaması ile nerede olursanız olun anında imdadınıza yetişiyorken, 19 Mayıs Oto Çekici ekiplerimizin Çekici sistemi üzerinden operasyon sürecini nasıl yürüttüğünü merak ediyor olabilirsiniz. ChekiciApp uygulamamız üzerinden talebini oluşturan ya da web sitemiz üzerinden ön talebini oluşturan kullanıcılarımız; süreç boyunca SMS, mobil bildirim ve e-posta yoluyla bilgilendirilmektedir. Ayrıca araç taşıma işlemi boyunca sadece mobil uygulamamızın Menü> Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden çekici inisiyatifine bağlı olarak anlık araç görsellerine ulaşabilir ve de güven içinde taşımacılık işlemi gerçekleştirebilmeniz adına, aracınızın anlık canlı konum bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Taşıma işleminiz sona erdikten sonra ise, tüm müşterilerimize uygulama üzerinden memnuniyet anketi iletilir. Kullanıcılarımızın bu anketlere yazdıkları yorumlar ve verdikleri puanlar çekici profiline anında yansıtılmaktadır. Ayrıca her tamamlanan taşıma işlemi sonrası, çağrı merkezi ekibimizce aranacağınızı, aşağıdaki sorular üzerinden bir memnuniyet anketi yapacağımızı belirtmek isteriz. Şeffaflık, sürdürülebilirlik, ulaşılabilirlik ilkeleri ile donatılmış, sağlam çekici hizmet altyapısına sahip Chekici, eliniz ile uygulamamıza uzandığınız an binlerce oto çekiciye erişim sağlamakta! Yoksa siz hala güvenilir oto kurtarma firması mı arıyorsunuz?19 Mayıs Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

19 Mayıs Oto Çekici hizmet noktalarımız ile 38 mahalleden gelen her çekici talebini karşılıyoruz! 30.000'den fazla aracı adresine ulaştırmış bir araç taşıma firmasından bahsediyorken, çekici taleplerinizi her noktadan karşılıyor olmak sizi şaşırtıyor olmasa gerek. İster günler öncesinden "Otopark Hizmeti" ile aracınızı tedarikçimize emanet edebilir, ister taşıma gününde. WhatsApp canlı destek hattımızdan bize ulaşın, görüşelim. Türkiye'deki çekici çözüm merkeziniz Chekici! Aracınızın yolda kaldığı konuma ya da aracınızı taşıtmak için güvenilir firma aradığınız sürece en yakın oto çekici, Chekici! Konumunuza en yakın noktadan hizmet almanızı her il ve ilçeden mümkün kılıyoruz.


Hangi Mahalledeyiz?

Aydınpınar
Bahçelievler
Ballıca
Beylik
Cerekli
Cumhuriyet
Çamlıca
Çandır
Çepinler
Çetirlipınar
Çiftlikköy
Dağköy
Dereköy
Düzköy
Engiz
Esentepe
Esenyer
Fındıklı
Hibe
İstiklal
Karacaoğlu
Karagöl
Karşıyaka
Kertme
Kösedik
Kumcağız
Kuşkayası
Mimar Sinan
Ormancık
Pazar
Tepeköy
Yeni
Yeşilköy
Yeşilova
Yeşilyurt
Yörükler
Yukarıengiz
YükselişChekici İletişim Kanallarımız

Chekici; iletişim sayfamızı ziyaret ederek, aklınıza takılan en ufacık soruyu bile çözüme kavuşturursunuz. Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, Çekici gündemimizi kaçırmayın deriz. 19 Mayıs Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Tüm çekici, yol yardım, araç nakliyesi, oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızdayız.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

19 Mayıs ilçesinde yürüttüğümüz oto çekici faaliyetleri ile aksamayan bir süreç yakalayarak, 7/24 çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz. Samsun'un hangi ilçesinde iseniz, o bölgedeki ekiplerimize kolaylıkla ulaşabilir, fiyat teklifi alabilir, bütçenize en uygun tedarikçi ile aracınızı Chekici güvencesi adı altında çektirebilirsiniz. Kalitenin asla tesadüf olmadığı adreste, aracınızı çektirmek riske girmeyecek, güvenilir hizmetin tadını çıkaracaksınız.  

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!