Samsun - Atakum Oto Çekici

Atakum Oto Çekici Hizmeti için Chekici Güvencesi!

Atakum; Orta Karadeniz'in en kalabalık şehri olan Samsun iline bağlıdır. En uzun sahil şeridi ile öne çıkan ilçe, yerli ve yabancı turistlerin de destinasyon noktası arasında yer almaktadır. Ulaşım bakımından hiçbir sorunu bulunmayan ilçeye doğru rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Karayolu, havayolu, demiryolu ya da denizyolu ulaşım ağıyla entegre bir biçimde alternatif ulaşım seçenekleriyle ziyaretçilerine avantaj sağlayan Atakum'da terciniz karayolu ulaşımı ise, yolculuklarınızı güvence altına almanız oldukça kolay. Hususi aracınız ile çıktığınız yolculuğunuz, ya aracınızda meydana gelen sürpriz bir arızada yolda kalır da çekici aramak durumunda kalırsanız diye çekici çözüm planınızı hazırda tuttuğumuzu, en yakın oto çekici ekiplerini size özel tahsis edeceğimizi bilmenizi isteriz. İlçeye bağlanan Sinop-Samsun/Çorum Samsun/ Ordu-Samsun ara arteri ve diğer ara arterler üzerinde ulaşımın kesintisiz akmasına verdiğimiz önem, bekleme yapmadan araç taşıma firmalarına ulaşımı da kolaylaştırmaktadır. Trafikte meydana gelen herhangi bir arıza ya da kazada aracını çektirmek, taşıtmak isteyen araç sahiplerinin çekici işlem süreçlerini çekici sistem otomasyonumuz üzerinden kısa sürede çözüme ulaştırıyor ve aynı zamanda 7/24 çekici destek hattımızın diğer ucunda bekleyen çağrı danışmanlarımız ile potansiyel müşterilerimize alternatif çekici hizmet çözümleri sunuyoruz. Anında 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızı arayarak, Atakum Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz. 


Atakum Oto Çekici

Chekici (Çekici); farklı sektörlerden gelen, kapsamlı ticaret tecrübesine sahip kurucu ortakların inovatif ve teknolojik yaklaşımlarının harmanlandığı, amacı çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirmek olan online bir çekici platformudur. Çekici hizmet dünyasına giriş yapmadan önce ar-ge çalışmalarının yapıldığı, iyi ve kaliteli hizmetin tarafınızı sunulduğu adreste, çekici ihtiyacınızı çekici sistem otomasyonumuz ile karşılayabilirsiniz. 2019 yılından itibaren çekici hizmet dünyasında dengeleri değiştirerek, tekelci birlik oluşturan çekicilerden sizi koruyor, bütçenizi sarsmadan çekici teklifleri almanızı ve zaman kaybetmeden en yakınınızdaki çekici firmalarına tek bir platform üzerinden ulaşmanızı mümkün kılıyoruz. Araç taşıma firmaları ile siz çekici ihtiyaç sahiplerini bir araya getirmeyi başardığımız bir gerçek! "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hizmet anlayışı ile hizmet veren binlerce oto çekici firmalarının yasal evrakları ile kayıtlı olduğundan, çekici işlem süreçleriniz parmaklarınızın ucunda gerçekleşecek! İnternet üzerinden tek tek çekici firması aramak durumunda kalmadığınız web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden talebinizi oluşturmak istediğinizde, 7/24 çevrimiçiyiz! Bulunduğunuz konum Samsun'un Atakum ilçesi ve Türkiye'nin Adana, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Van, Zonguldak gibi herhangi bir noktasına şehirden şehire araç taşıma, uzun mesafe araç taşıma, şehirler arası araç taşıma, şehirler arası çekici, şehirler arası oto çekici hizmeti almak istediğinizde dakikalar içinde çekici teklifleri alacak, adresten adrese araç nakliyesi işleminizi gerçekleştireceksiniz. Chekici güvencesi altındaki Atakum Oto Çekici ekipleri, güvenilir ve hızlı hizmet vermekte iddialı! Chekici, Atakum'da!


Atakum Acil Oto Çekici Ekibi ile Görüşün!

Atakum Oto Çekici ekibi hızı ile ön planda! Samsun ve çevresinde sürdürmüş olduğumuz çekici hizmet faaliyetlerimiz ile her gün 100'lerce araç taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Çekici firmaları ile iş ortağı olduğumuzu söylemiştik. Sistemimize kayıtlı güvenilir ve kaliteli hizmet veren araç taşıma firmaları sayesinde bulunduğunuz konum bilgisine göre çekici çözüm planınızı anında tarafınıza sunuyor, aracınızın başında saatlerce çekici beklemenize müsaade etmiyoruz. Çekici aradığınız dakikaların iyi yönetilmesi ve etkin çekici operasyon sürecine tabi tutulması gerekir. Çekici araçlarının da çeşitleri olduğunu bilmenizi isteriz. Aracınızın mevcut durumuna yönelik çekici operasyon sürecinizi yönetmeye aday olan çekiciler, tek bir tık ile kolaylıkla parmaklarınızın ucuna "Samsun Acil Çekici" hizmet butonumuz ile gelirken, konumunuza en yakın 3 çekici ekibinin profil bilgilerini ekranda görüntülüyor olacaksınız. Yanlış okumuyorsunuz! Atakum Acil Oto Çekici; trafiğin ortasında kamyoneti hararet yapan bir şoförün, yağmurlu havada yolculuğuna devam edemeyen motosiklet sürücüsünün, güneşin kavurucu sıcağında tarım makinesi arızalanan çiftçinin kısacası motorlu-motorsuz aracınız çekici arayan her kurumsal firma sahibi ya da bireysel müşterimizin kurtarıcısı! Aracınızı acilen taşıtmak istediğinizde çalacağınız kapı, Chekici! Aksamayan işleyişimiz sayesinde çekici firmalarına kolay erişim imkânı ile çekicinizi seçin. Diyelim ki; Atatürk Bulvarı üzerinde aracınız arızalandı. Sizi de aldı mı bir panik! Hemen telefonunuzu elinize alıp en yakın arkadaşınıza WhatsApp üzerinden konum bilgisi atabilir ve bunun sonucunda da konumunuza en yakın oto çekici ekibi ile görüşebilirsiniz. Mobil sürümlü web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden "Atakum Acil Çekici" talebinizi "İl (Samsun)-İlçe (Atakum)" bilgileriniz ile oluşturduk! Hemen en yakın oto kurtarıcınızı Atakum'da da bulabilirsiniz.


Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Araçları Atakum'dan Çıkıyor!

Atakum ilçesinde bulunan aracınızı/araçlarınızı güvenilir bir Atakum araç taşıma firmasının tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma aracına yükleyip, Türkiye'de seçmiş olduğunuz herhangi bir konuma göndermek için Chekici'de misiniz? Bizi onurlandırdınız! Türkiye'nin en fazla rotasına sahip ekspres çekici hizmeti veren firmamız, planlı sefer taleplerinizi gününde gerçekleştiriyor. Atakum-X il/ilçe arası aracınızın aktarmasız transferini dilediğiniz gün ve saatte gerçekleştirmemizi isterseniz, talebinizi mobil uygulamamız üzerinden oluşturabilirsiniz. Ön taleplerinizi ise web sitemiz üzerinden oluşturabilir, müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme sonucu araç detaylarınız ile ilgili her soruya cevap vererek talebinize dakikalar içinde çekici bulabilirsiniz. Hurda, kazalı, pert araç ayırt etmeksizin lüks araçlar, klasik araçlar, deniz araçları, tarım makineleri, otomobil, kamyon-kamyonet, minibüs-midibüs gibi motorlu-motorsuz araçların taşımacılığını yerine getiren Atakum Oto Çekici ekibimiz, planlı sefer talepleriniz Atakum'dan yola çıkıyor. A noktasından B noktasına araç taşımanın kolaylığını yakalayacak, araç taşıma firmaları ile iletişime geçeceksiniz. Çekici fiyatlarını öncesinde görüntüleyerek, hizmet alacağınız en güvenilir firmayı Atakum'da siz seçeceksiniz! Atakum Şehir içi araç taşıma/Atakum şehir dışı araç taşıma seferi düzenleyen binlerce araç taşıma firması var varken, yoksa siz hala çekici bulmakta mı zorlanıyorsunuz? Talebinizi oluşturmak için hemen mobil uygulamamızı cihazınızı indirmeli, çekici talep et butonumuza tıklamalısınız.


ChekiciApp (ÇekiciApp) İndirin!

ÇekiciApp (ChekiciApp), Türkiye'nin en çok ses getiren mobil uygulamasıdır. İşlem akış ekranları ile müşterilerimize kolaylık sunan, dilediği zaman diliminde çekici talebinde bulunmalarını kolaylaştıran ve daha pek çok çekici hizmet avantajları ile yolculuklarınızda, tatilinizde, işinizde ne olur olmaz "Çekici" lazım olursa diye bulunduracağınızdan eminiz. Tatilini Türkiye'nin herhangi yazlık bölgesinde geçirip, eve dönüş yolculuğunu havayolu seyahati ile tercih eden ve aracını ise Chekici'ye emanet eden kullanıcılarımızın sayısı yaz aylarında daha da artarken, çoklu araç taşıma işlemlerini gerçekleştiren kurumsal firma sahibi müşterilerimizin ise daimi olarak araç taşıma işlemlerini yerine getirmekteyiz. Kurumsal firma sahibi ya da bireysel müşteri olarak, çekici çözüm seçenekleri arasından en uygun çekici çözüm planınızı seçmenize aracılık edelim ister misiniz? Cevabınız evet ise, işleminiz sonunda bir de sizi bir sürprizimiz olacak. Bir kez mobil uygulamamızı deneyimlediyseniz, yol yardım paketi hediyemizi de kaptınız demektir! Ne mi yapacaksınız? Cihazınızın uygulama marketi olan "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden giriş yaparak mobil uygulamamız indirecek ve talebinizi oluşturarak 5 dakika içinde çekici fiyat teklifleri alacaksınız. Adım adım Atakum oto çekici talep oluşturma sürecinizi ise, "Çekici Talep Et" başlığı adı altında anlatıyor olacağımızı bilmenizi isteriz. Yazımızın devamını okumanın tam sırası.


 • Atakum Çekici Talep Et!

  Mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak; Samsun Atakum çekici taleplerinizi aşağıdaki listeden adım adım oluşturarak; şehirden şehire araç taşıma, ilden ile araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, uzun mesafe araç taşıma, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, tarım makineleri taşımacılığı gibi çekici ihtiyaçlarınız için en uygun çekici fiyat teklifini seçebilirsiniz. 

   

  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • "Hemen Üye Ol" butonu üzerinden anında müşteri olunuz.
  • Planladığınız bir tarihte hizmet verebilecek çekici firmalarına ulaşabilmek için lütfen "Çekici Talep Et" butonuna tıklayınız. (Aklınıza takılan herhangi bir soruda müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.)
  • Ekranda bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Talebinizi sistemimize kayıt ediniz. (Talebiniz konumunuza yakın tüm tedarikçilere iletilir.)
  • En yakın tedarikçilerden teklif alacağınızın garantisini verdiğimizi bilmenizi ve 5 dakika beklemenizi rica ederiz.
  • Teklifler mobil uygulama bildirimleri, SMS ve e-posta yolu ile size anlık olarak iletilir. 
  • "Menü>Talepler" ekranı üzerinden giriş yaparak, tedarikçi profillerini ve çekici fiyat tekliflerini inceleyiniz. Dilediğiniz teklifi mobil uygulamamız ya da Chekici canlı destek hattımızı arayarak onaylayınız.
  • "Menü>Taşıma İşlemleri" ekranı üzerinden tüm araç nakliyesi sürecini takip ediniz.
  • İşleminiz sona erdiğinde yorum ve değerlendirme yaparak, hizmet kalitemiz hakkında görüşünüzü bildirebilirsiniz.


  Atakum Çekici Fiyatları Nedir?

  Atakum oto çekici hizmet alırken tüm sürecin kusursuz olması, oto çekici fiyatlarını katlayacak sanıyorsanız, yanılırsınız. Çekici fiyatları hesaplanırken; her ne kadar aracınızın mevcut durumu, gidilecek olan mesafe, araç adet sayınız baz alınsa da çekici firmaları arasında rekabet kaçınılmazdır. Şeffaflık ilkesine uyum gösteren her çekici firmasının sistemimize kayıtlı olmasına özen gösterdiğimizi, çekici fiyatlarının da şeffaflık ilkesine tabi tutulduğunu belirtmek isteriz. Halka hitap eden bir firma olduğumuzu ve cep yakmayacağımız bir gerçek! Oto çekici işleminizi çekici sistem otomasyonumuz üzerinden gerçekleştirirken "Atakum Çekici Fiyatları pahalı düşüncesi" aklınızda yer etmeyecek! Biz 2019 yılından itibaren sözümüzde duruyoruz! Bunca süre zarfında 30.000'den fazla araç transfer işlemi gerçekleştirmiş firma olarak cep yakmıyor, çekici hizmet ihtiyaçlarınızda bütçenizi koruyoruz. Şehir içi araç taşıma fiyatlarında, 100 TL ile 500 TL arası fiyatlar sizi bekliyor. Çekici fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


  Atakum Oto Kurtarma Çekici Hizmet Noktalarımız

  D-010 karayolunun ilçeden geçtiği ve sahil şeridi boyunca keyifli yolculuklara imza attıran lokasyonda Atakum Oto Kurtarma, Atakum Oto Çekici ekipleri olarak; 56 mahallede hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz mahallenin en yakın oto çekici ekibini anında bulmaya ne dersiniz? Çorum, Tokat, Ordu, Sinop ya da Amasya ilçelerinden mi geldiniz? Atakum ilçesini ziyaret etmişken Samsun'un diğer ilçelerini de görmek isteyen bir sürücü müsünüz? Geldiğiniz noktada varız, gideceğiniz noktada! Chekici ile yolculuklarınız güvende! Oto çekici ekiplerimiz görevinin başında!


  Hangi Mahalledeyiz? 

  Akalan
  Aksu
  Alanlı
  Aslandamı
  Atatepe
  Ayvalı
  Balaç
  Beypınar
  Büyükkolpınar
  Büyükoyumca
  Camii
  Cumhuriyet
  Çakırlar
  Çakırlar Yalı
  Çamlıyazı
  Çatmaoluk
  Çobanlı
  Çobanözü
  Denizevleri
  Elmaçukuru
  Erikli
  Esenevler
  Güneyköy
  Güzelyalı
  Güzelyurt
  İncesu
  İncesu Yalı
  İstiklal
  Kabadüz
  Kamalı
  Karakavuk
  Karaoyumca
  Kasnakcımermer
  Kayagüney
  Kesili
  Körfez
  Köseli
  Kulacadağ
  Kurugökçe
  Küçükkolpınar
  Mevlana
  Meyvalı
  Mimarsinan
  Özören
  Sarayköy
  Sarıışık
  Sarıtaş
  Sarıyusuf
  Şenyurt
  Taflan Merkez
  Yalı
  Yenimahalle
  Yeşildere
  Yeşiltepe
  Yeşilyurt
  Yukarıaksu  Chekici İletişim Kanallarımız

  Chekici, ulaşılabilir bir firmadır. Tüm çekici işlem süreçlerinizde bizi ulaşamayacağınız bir an söz konusu olamaz. İletişim kanallarımız üzerinden soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız ise, en az blog sayfamız gibi sıcak sıcak Chekici gündemi ile hareketli! Hemen takibe alabilirsiniz. Atakum Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, herhangi bir çekici ihtiyacınızda yine ekiplerimize Türkiye'nin en güvenilir platformundan ulaşabilirsiniz.


  Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

  Chekici; çekici sektöründe dijital dönüşümü ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Türkiye'nin her coğrafi bölgesinde, "Yörenin Chekicisi" olarak anılan ve güvenilir hizmeti ile kullanıcılarını tatmin eden firmamız; bünyesine kayıtlı 2500+ araç taşıma firması ile çekici taleplerinizi karşılamaktadır. Atakum'da dahil, Samsun'un her ilçesinde çekici rüzgârları estiriyor, araç taşıma firmaları ile aranızdaki iletişimi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. 
  Sol menüyü kapat
  Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
  7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
  Uyarı penceresini kapat
  İşleminiz Başarılı!