Samsun - İlkadım Oto Çekici

İlkadım Oto Çekici için İlk Adım Chekici!

İlkadım; Samsun iline bağlı, Karadeniz'in en kalabalık nüfusuna sahip ilçesidir. Samsun'un en gelişmiş ve en büyük ilçesi, tarihten bugüne kadar önemini korumakta ve trafik sirkülasyonunun yoğun olduğu noktalar arasında yer almaktadır. Atatürk'ün bağımsız bir ülke için ilk adımını attığı yerde, çekici firması olarak bizde daha önce görülmemiş bir işleyiş ile ilk adımı attık! İlkadım Oto Çekici ekiplerini bölgede; oto kurtarma, oto çekici, araç taşıma, oto kurtarıcı arayan potansiyel müşterilerimiz ile buluşturuyor, online platform olarak 7/24 çekici hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda İlkadım'dan Türkiye'nin herhangi bir noktasına taşıtmak istediğiniz bir veya birden fazla aracınız için çekici rezervasyon talebinde bulunacağınız bir ortam ve çekici çözümleri sunmaktayız. Aracınız D-010/E-95 yolu üzerinde arıza mı yaptı? Yağmurlu bir havada direksiyon hakimiyetinizi kaybettiniz ve maddi hasarlı bir kaza sonucu çekici mi arıyorsunuz? Trafiğin sıkışık olduğu bir aks üzerinde hararet yapan kamyonetinizi nasıl çektiririm mi diye düşünüyorsunuz? Hop, hemen eliniz Chekici'de, çekici bulmaya gitmeli! "Çekicini çağır, hemen aracını çeksin!" ister misin? 0544 535 50 04 numaralı destek hattımızın ucunda aramanızı bekleyen çağrı danışmanlarımızdan çekici hizmet desteği alabileceğinizi bilmenizi isteriz. 

 

İlkadım Oto Çekici

Chekici (Çekici); Türkiye'nin 81 ilinde ve bu illere bağlı ilçelerde aktif hizmet veren araç taşıma firmalarını bir araya getiren online platformdur. Çekici hizmet piyasasındaki iç ve dış çevre analizlerimizin, bunca süre zarfında işleyen süreçten ayrılarak müşterilerimize kolaylık sağlayan bu dev platform üzerinden İlkadım Oto Çekici ekiplerine de kolaylıkla ulaşabilir, çekici sefer talebinde bulunabilirsiniz. Tekelci birlik oluşturmaya müsait olan çekici pazarında; dengeli fiyat politikamız ile de öne çıkıyoruz. Cep yakmayan çekici fiyat teklifleri ile en yakın çekici ekipleri operasyon sürecinize dahil olmak isteyecek! Aracınızın başında saatlerce bekleme devrini iş ortağı olduğumuz tedarikçiler ile son veriyoruz! Firmamız bünyesine kayıtlı 2500+ araç taşıma firması ve bu firmaların sahip oldukları 10.000'den fazla son teknoloji çekici araçlarıyla dur durak bilmeksizin çekici taleplerinizi karşılamaktadır. Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) üzerinden çekici sistem otomasyonumuzun tıkır tıkır işleyişine dahil olabilirsiniz. Talep-teklif usulü sistemi ile çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştiriyor, çekici işlemleriniz için ilk adımın atılacağı ilk adres oluyoruz. Karadeniz'in başkenti olarak adlandırılan Samsun'da, İlkadım'da çekici, Chekici!

 

İlkadım Acil Oto Çekici Hizmeti

Chekici firmamızdan yol yardım talebinde bulunduğunuzda etkin çekici çözüm seçenekleri sunuyor, Türkiye'nin her kesiminde bulunan acil çekici ihtiyacı olan müşterilerimizin taleplerini gideriyoruz. Bilmenizi isteriz ki Chekici, bir araç taşıma firmasından bekleyeceğiniz tüm standartları sağlamaktadır. İlkadım Oto Çekici; hızı ve profesyonelliği ile oto çekici işlemlerinizi platformumuz üzerinden yürütmekte olup, bütçenizi ve zamanınızı da eş zamanlı olarak koruma altına almaktadır. Çekici sistem otomasyonumuzun işleyişi ve yenilikçi çekici algoritmamız ile çekici işlem sürecinizin aksamayan bir işleyiş içerisinde gerçekleşmesi için gerekli adımları attığımızı bilin isteriz. Çekici piyasasındaki alelade firmaları eleyen, uçuk fiyatlar hizmet veren firmalara şans tanımayan sistemimize siz de acil çekici aradığınız dakikalarda dahil olduysanız, platformumuz üzerinden yapacağınız işlem adımlarında ekstra ücret ödemeyeceğinizi garanti ederiz. 

İlkadım Acil Oto Çekici hizmeti hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse; Samsun'un en kalabalık nüfuslu ilçesinde oto çekici hizmeti almak istediğinizde, web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden "Samsun Acil Çekici" talebinde bulunarak, yakınınızdaki en yakın 3 çekici ekibinin çekici hizmet numaralarına ulaşabilirsiniz. Diyelim ki; Fuar Caddesi, Atatürk Bulvarı gibi herhangi bir aks üzerinde aracınızı kullanıyor ve belirlediğiniz hedefe doğru ilerliyorsunuz. Aracınızda meydana gelen herhangi bir arıza sonucu soluğu yol kenarında aldıysanız, çekici platformu parmaklarınızın ucunda! Endişeye geçit vermeden platformumuz üzerinden İlkadım Oto Çekici ekiplerine ulaşabileceğiniz gibi, Chekici canlı destek hattımız üzerinden de oto kurtarma, oto kurtarıcı, en yakın çekici hizmeti alabilirsiniz. Zamanınız bizim için kıymetli. Kimse yarı yolda kalmak istemez. Kimse saatler boyu çekici hizmeti veren firmayı yol kenarında beklemekte istemez. Programı müsait güvenilir çekiciler arasından konumunuza en yakın tedarikçiden yol yardım talebinde bulunarak, "İlkadım Oto Çekici" talebiniz ile aracınızı en yakın servis& onarım noktasına çektirebilirsiniz. Tedarikçilerimiz ile yağacağınız görülme sonucu; hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda bile çekicinize siz karar vereceksiniz. "Durmak yok, yola devam!" demeniz için varız!


İlkadım Araç Taşıma Hizmeti

Araç taşıma hizmeti veren bir firmadan daha fazlasıyız! Aramızdaki değerler zincirini ilmek ilmek çekici hizmetleri ile örerek çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her daim bizim için ilk sırada oldu. 2019 yılından beridir İlkadım ilçesi de dahil olmak üzere 81 ilde yürütmüş olduğumuz çekici işlem süreçlerinizin başkahramanı olarak, ardımızda mutlu müşteriler bıraktık ve 30.000'den fazla aracın transfer işlemini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Şehirden şehire araç taşıma, ilden ile araç taşıma, şehir içi oto çekici, şehirler arası oto çekici hizmet taleplerinizde mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla talebinizi oluşturabilir, çekici rezervasyonunuzu dilediğiniz tarihte gerçekleştirebilirsiniz. Binler oto çekici firmasının kayıtlı olduğu adreste, İlkadım Oto Çekici ekipleri talebinizi bekliyor!

Hayatınızda aracınız ile hiç uzun yolculuğa çıkmamış bir sürücü olabilirsiniz. Tatil dönüşü havayolu seyahatini tercih ederek, aracını da çekici firması ile çektirmek isteyen bir müşteri de olabilirsiniz. Kim bilir belki de otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal bir firma sahibi olarak çoklu araç taşıma hizmeti almak isteyen bir müşteri de olabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun! Aracınızı A noktasından B noktasına transfer etmek istediğinizde ChekiciApp (ÇekiciApp) üzerinden giriş yapıp, aracınızın İlkadım şehir içi araç taşıma/İlkadım şehir dışı araç taşıma sürecini başlatabilirsiniz. İlk adımı mobil uygulamamıza giriş yaparak atmanız, çekici çözüm ortağınızı bulmanızı hızla kolaylaştıracak! Samsun (İlkadım)-Adana, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Hatay, Kastamonu, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa gibi şehirler arası araç taşıma işleminizi ya da Samsun (İlkadım)-19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent arası şehir içi oto çekici hizmet talebinizi, dolduracağınız tek bir çekici formu ile gerçekleştirebilirsiniz. Ne mi yapmanız gerekiyor? İlk önce mobil uygulamamıza cihazınızda yer vermeli veyahut Cekici canlı destek hattımızdan bize ulaşmalısınız.


İlk Adımı ChekiciApp (ÇekiciApp) İle At!

Yenilikçi, girişimci ruhumuz, teknolojik ve inovatif yaklaşımlarımız ile Chekici'yi inşa etmemizi sağladı. Karayolları üzerinden aracı arızalanan, aracını bulunduğu noktadan farklı noktaya taşıtmak isteyen, oto kurtarıcısını arayan, acil çekici hizmeti ile zamana meydan okumak isteyen müşterilerimize çekici sistem otomasyonumuz üzerinden ulaşıyor, programı müsait tedarikçilere erişimi kolaylaştırıyoruz. Hizmet sahaları aynı olup, tek bir platform üzerinde buluşmaya hevesli olan ekipler ile iş ortağı olduğumuz günden beridir, çekici bulma derdinize son verdik! Dijital platformumuz üzerinden cepte ve webde çekici hizmet dünyasında görev alan tedarikçilerin iş hacmini genişletiyor, müşterilerimizin ise çekici hizmet ihtiyaçlarına çözüm yolları üretiyoruz. İlk adımı ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı "Google Play Store, App Store, AppGallery" üzerinden indirerek atan ve kompakt çekici rezervasyon sistemimiz üzerinden aşağıdaki işlem adımlarını takip ederek talebini oluşturan her müşterimize bir de bir sürprizimiz var ki inanamayacaksınız! Biliyoruz çekiciyiz, çekici alternatifleri ile dolu doluyuz! Mobil uygulamamız üzerinden talebini oluşturan kullanıcılarımıza 6 ay süre boyunca yol yardım paketi hediyemizi talep etmeyi sakın unutmayın. 


 • Mobil uygulamamızı cihazınıza indirip, giriş yapınız.
 • "Hemen Üye Ol" butonu üzerinden ailemizde yerinizi alabilir ya da üyelik işlemlerini atlayarak, talebinizi oluşturmak için "Çekici Talep Et" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Çekici form sayfasında yer alan her işlem detayını eksiksiz olarak doldurunuz. Çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, klasik araç taşıma, motosiklet taşıma gibi hizmet taleplerinizi yerine getirecek altyapıya ve çekici ekiplerine sahip olan sistemimiz, programı müsait tedarikçilerin listesini rekabet ortamında siz değerli müşterimiz ile buluşturmak için harekete geçer. 
 • Çekici-müşteri buluşmasını 5 dakika içinde yerine getirerek, Menü>Talepler ekranı ya da müşteri temsilcilerimizin yardımı ile taleplerinizi değerlendiriniz. Bu aşamada tedarikçilerimizin profillerini ve çekici fiyatlarını görüntüleyecek, şeffaflık iş ilkelerimize sadık bir şekilde hizmet almaya devam edeceksiniz.
 • Talebini onaylayıp, Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden araç nakliyesi işleminizin durumunu kontrol ediniz.


İlkadım Oto Kurtarıcı Dünyamızın Avantajlarına Göz Atın!

En yakın çekici, Chekici iken, saymakla bitmeyen çekici hizmet avantajlarımız hakkında bilgi edinmeye ne dersiniz? İlkadım Oto Kurtarıcı, İlkadım Oto Çekici ekibi olarak, bölgeden talep ettiğiniz çekici hizmet taleplerinize çekici teklifleri yağdırmaya hazırız. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" parmaklarınızın ucunda! Araç taşıma firmaları ile aramızdaki sinerji oldukça kuvvetli! Her ne kadar garantör olmaksak da, piyasada hizmet veren tedarikçileri yasal evrak şartı ile sistemimizde bir araya getiriyor, siz değerli müşterilerimizi güvenilir tedarikçiler ile buluşturuyoruz. Kalite hedeflerimiz arasına arasında; tüm kesimlere çekici hizmeti sunmak, çekici hizmet sektöründe tedarikçilerin iş hacmini arttırmak, "Araçlar boş dönmesin!" diyerek programı müsait tedarikçilere ulaşımı kolaylaştırmak gibi pek çok mühim hususlar yer almaktadır. Çekici ile müşteri arasındaki hakları eşit bir şekilde gözeterek, doğru araç ve ekipman ile çekici operasyon sürecinizi yönetmeye geldik! Avantalarımız hakkında aşağıdaki listeden bilgi alabilirsiniz. 


 • Platformumuz üzerinden güvenilir ve garantili hizmet veren tedarikçilere kolaylıkla erişebilirsiniz.
 • Kriterlerinize uygun oluşturacağınız tek bir talep ile çekici firmalarına dakikalar içinde ulaşırsınız.
 • Azami fiyatlandırmaya maruz kalmadan, talep-teklif usulü sistemi ile dengelenen fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.
 • 7/24 Chekici canlı destek hattımıza bağlanabilir, aklınıza takılan her soruya cevap bulabilirsiniz.
 • Ek ücret ödemeden çekici hizmet ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Planlı sefer talebiniz mi var? 5 dakika içinde etkin çekici çözüm planınızı öğrenebilirsiniz.
 • Türkiye'nin istediğiniz lokasyonunda en yakın oto kurtarıcı ekibine ulaşabilirsiniz.
 • "Çekici Sorumluluk Poliçesi" ile aracınızı güvence altına alabilirsiniz.
 • Ekspres Oto Çekici ile istenilen günde çekicimiz kapınızda olacağından, talep ettiğiniz vakitte araç nakliyesi hizmeti alabilirsiniz.
 • Aktarmalı oto çekici hizmet avantajlarımız ile daha uygun fiyatlarla aracınızı taşıtabilirsiniz.
 • Mobil uygulamamızın Menü>Seferler ekranı üzerinden, tedarikçilerimizin oluşturduğu ve sizin kriterinize uygun seferleri görüntüleyebilirsiniz.
 • Araç taşıma gününüzden önce "Otopark Hizmeti" talebinde bulunarak, aracınızı günler öncesinden teslim almamızı talep edebilirsiniz.
 • Teklif gelen her firmanın yasal evraklarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Aracınız taşıma durumundayken mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak, aracınızın canlı konum bilgisine ulaşabilirsiniz.


İlkadım Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Çekici fiyatları ile bütçe dostu olan İlkadım Oto Çekici, İlkadım Çekici ekiplerimize; 19 Mayıs, Adalet, Ahulu, Akgöl, Anadolu, Aşağıavdan, Ataköy, Avdan, Bahçelievler, Baruthane, Bilmece, Cedit, Çanakçı, Çandır, Çatalarmut, Çay, Çelikalan, Çiftlik, Çivril, Derebahçe, Derecik, Fatih, Fevzi Çakmak, Gürgendağ, Güzeldere, Hançerli, Hastane, Hürriyet, İlyasköy, İstasyon, Kadamut, Kadıköy, Kadifekale, Kale, Kalkancı, Kapaklı, Karadeniz, Karasamsun, Kavacık, Kazım Karabekir, Kılıçdede, Kıran, Kışla, Kökçüoğlu, Kusçulu, Liman, Pazar, Rasathane, Reşadiye, Saitbey, Selahiye, Tepecik, Toybelen, Ulugazi, Unkapanı, Uzgur, Yaşardoğu, Yenidoğan, Yeşiltepe, Zafer, Zeytinlik mahallelerinden ulaşabilirsiniz. Samsun'un her ilçesinde olduğumuzu unutmayın. Aracınıza çekici arıyorsanız, bulunduğunuz bölgeye en yakın oto kurtarıcınızı cepte bilin. Canik Oto Çekici/Çarşamba Oto Çekici/Havza Oto Çekici ekipleri, adını taşıdıkları ilçede hizmetinizde! Hakkımızda detaylı bilgi edinmek ise oldukça kolay! Tanınan, çok konuşulan ve diyar diyar her memlekete hizmet veren bir çekici firmasıyız. 


İlkadım Çekici Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İlkadım Çekici hizmet hakkında sıkça sorulan soruları sizler için tek bir başlık altında topladık ve cevaplarını tarafınıza sunduk. Aklınızda tek bir soru işaretini yer vermemekte ısrarlıyız. Çekici mi arıyorsunuz? Hop, yanınızdayız.


 • Aracım Kaç Günde Adresine Ulaştırılır?

Chekici firması üzerinden aldığınız İlkadım oto çekici hizmeti için rotanız oluşturup, aracınızı adresinizden teslim aldıktan sonra yola çıkıyoruz. 1-4 gün arasında belirttiğiniz adrese aracınızı teslimatını sağlıyoruz. Bu süreyi geniş tutmamızın amacı; gidilecek mesafenin uzunluğu, hava muhalefeti gibi etkenlere bağlıdır.


 • Aracımı Nasıl Güvence Altına Alabilirim?

Kurumsal firma sahibi ya da bireysel müşteri olarak, aracınızı/araçlarınızı taşıma işlemi öncesi tedarikçi firmadan talep edeceğiniz "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" ile güvence altına alabilirsiniz. Taşıma sırasında, yüklenme-indirme esnasında oluşabilecek herhangi riziko artık garanti altında!


 • Çekici Firmaları Güvenilir Mi?

Piyasada kendini ispat etmiş tedarikçiler, Çekici platformunda yer almaktadır. Ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile acemi firmalardan ayrılarak öne çıkan her firma; platformumuz üzerinden müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Merak ettiğiniz soruya cevap vermek gerekirse, platformumuza yasal evrakları ile kayıtlı olan her araç taşıma firması güvenilirdir. Ahtapot çekici, araç transfer çekici, tepeden çekici, çatallı çekici araç seçimini yapacak olan tedarikçinizdir. Aracınızın mevcut durumuna yönelik çekici planını, güvenilir tedarikçiler ile oluşturabilirsiniz.


 • Aracımda Özel Eşyalarım Varken Taşıtabilir Miyim?

Aracınızda özel eşyanız mevcut ise; sorumluluğun tedarikçi firmaya ait olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma işleminizi gerçekleştirecek olan tedarikçi ile iletişime geçerek bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.


 • Kredi Kartı ile Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Platformumuzun ileriki güncellemeleri ile ödeme sistemine yer vereceğimizi bilmenizi isteriz. Lütfen tedarikçi firma ile ödeme şeklinizi öncesinde konuşup, taşıma işlemi öncesi ya da sonrası ödemenizi yapabilirsiniz.


 • Aracımı Taşıma Tarihinden Önce Tedarikçiye Teslim Edebilir Miyim?

Tabii ki edebilirisiniz. Otopark hizmetimiz ne güne duruyor. Aracınızı taşıma tarihinden önce adresinizden gelip alıp, anlaşma sağladığımız otoparkta bekletiyoruz. Günü gelince araç nakliyesi hizmetinizi gerçekleştirmek için yola çıkıyoruz. Araç taşıma hizmeti almak için en güvenilir adres İlkadım'da da Chekici!


 • Çekici Hizmeti Almak için Saatin Bir Önemi Var Mı?

Çekici hizmeti almak istediğinizde, 7/24 platformumuz üzerinden talep oluşturabilirsiniz. WhatsApp canlı destek hattımız ya da iletişim numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Gece, gündüz, saat fark etmez! Çağırın gelelim!


 • Ön talep Oluşturabilir Miyim?

"Binlerce oto çekici teklifi al!" ve çağrı danışmanımız kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapsın. Ön talebinizi; web sitemiz chekici.com üzerinden oluşturabilir, "Nereden-Nereye-Telefon Numarası" bilgileriniz ile kısa sürede çekici ön talebinizi oluşturabilirsiniz.


 • Mobil Uygulama Ayrıcalıkları Nedir?

Mobil uygulamamız üzerinden çekici platformuna kayıt olabilirsiniz. Acil çekici, planlı oto çekici sefer taleplerinizi oluşturabilir, yolculuklarınızı garanti altına alabilirsiniz. Tedarikçilerden gelen çekici taleplerini görüntüleyebilir, taşıma işleminiz boyunca aracınızın canlı konum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Taşıma durumundaki aracınızın anlık durum bilgisine, mobil uygulama bildirimleri üzerinden ulaşabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Chekici; telefon rehberinizde, uygulama marketlerinizde, web tarayıcınızda olduğu gibi tüm sosyal medya platformlarında da sizlerleyiz! “Facebook, Twitter, Instagram, Youtube” hesaplarımız üzerinden “Chekici” adımızla bizi takip ederek, 7/24 aktif olan sosyal medya danışmanlarımızla da iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca güncel içeriklerimize yaptığınız beğeni ve yorumlarla da bizlere destek olabilirsiniz. İlkadım Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Hizmet almak için aradığınız çekici firmalarını tek bir çatıda bulmak işleri oldukça kolaylaştırdı değil mi? Farkındayız! Bilmenizi isteriz ki; sadece İlkadım ilçesindeki değil, Samsun'un diğer ilçelerinde hizmet veren güvenilir ve uzman araç taşıma firmaları ile de iş ortağıyız! Bulunduğunuz konuma hızla gelecek çekiciyi bulmakta geç kalmayın! Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!