Samsun - Bafra Oto Çekici

Bafra Oto Çekici-Oto Kurtarma Hizmeti

Bafra; Samsun iline bağlı ve ilin en büyük ilçeleri arasında yer alır. İl merkezine 51 km uzaklıkta olan; Sinop, Amasya, Ordu, Tokat, Çorum illerine yakın konumdaki ilçede, trafik sirkülasyonu anbean devam etmektedir. A noktasından B noktasına yolcu ve yük taşımak için en çok tercih edilen karayolu ulaşımı üzerinde aracınızın arıza yapması, trafik kazası sonucu aracınızın yürür durumda olmaması gibi sebepler oto çekici, oto kurtarma, araç taşıma hizmeti veren firmalara erişim sağlamak durumunda kalabilirsiniz. Köyler, şehirler, mahalleler arası yapılan yolculuklarda aniden ihtiyaç duyduğunuz çekici hizmet ihtiyacınızı binlerce oto çekici firmasının kayıtlı olduğu online platformumuz üzerinden gerçekleştirmeye hazırız. Otomobilinizin motor arıza yanmış olabilir. Kamyonetiniz ana yol üzerinde hararet yapmışta olabilir. Karayolları üzerinde motorlu-motorsuz araçların taşımacılık işlemlerini yerine getiren uzman tedarikçiler tek bir platformda bir aradayken, çekici çözüm ortağınızı bularak aracınızı kolaylıkla servis& onarım noktasına çektirebilirsiniz. Hemen 0544 535 50 04 numaralı Çekici canlı destek hattımızı arayarak, çağrı danışmanlarımızın desteği ile konumunuza en yakın Bafra Oto Çekici ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. 


Bafra Oto Çekici

Chekici (Çekici); yenilikçi algoritması ile çekici-müşteri buluşmasını sağlayan online bir platformdur. Kullanıcılarımıza basit ve kullanışlı bir uygulama üzerinden çekici tedarikçi zincirimizi sunuyor, güvenli ve ekonomik araç taşımacılığı hizmetinin toplumda ihtiyacı olan tüm kesimlere arzını sağlıyoruz. Sektörel noktada iş potansiyelini verimli hale getirdiğimizi ve çekici piyasasında kullanıcıyı memnun etmeyen işleyişi Chekici avantajları ile pozitife çevirerek müşteri memnuniyetini önceliklerimiz arasına aldığımızı bilmenizi isteriz. Ar-ge çalışmalarının tamamlanarak 2019 yılında faaliyete geçmiş olan firmamız, dijital dünyanın kapılarını sermaye noktasında büyük potansiyellere ulaşan gözde ve uzman tedarikçilere açmıştır. Entegre sürecine hâkim olan her tedarikçi, müşterilerimize sunduğumuz dev tedarikçi havuzuna dahil olarak, çekici sistem otomasyonunun tıkır tıkır işleyen sürecine sahil olmuştur. Dijital dönüşümün meyveleri olan web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp); çekici ihtiyaçlarınızı gidermeniz adına tasarlanmıştır. Türkiye'nin Adana, Afyon, Amasya, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Zonguldak gibi illeri ve bu illere bağlı ilçeleri dahil olmak üzere en yakın noktadan çekici bulmanızı, planlı çekici sefer talebinde bulunmanızı sağlayarak, programı müsait tedarikçilerden teklif almanızı sağlıyoruz. İşleyiş oldukça basit! Bafra'da mısınız? Araç taşıma firmalarına ulaşmaya mı çalışıyorsunuz? Siz değerli potansiyel müşterimizi anında onlarca tedarikçi ile buluşturmamız için acil çekici ya da çekici talebinizi tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Platformumuz üzerinde yer alan iki hizmet butonu Bafra Oto Çekici, Bafra Oto Kurtarma ekiplerine ulaşmanız için size yardımcı olacaktır. Şehirden şehire araç taşıma, uzun mesafe araç taşıma, şehirler arası çekici, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma hizmeti almak istediğinizde, çekici tekliflerimizi değerlendirerek çekici çözüm ortağınızı bulabilirsiniz.


Deneyimli Oto Kurtarma Ekipleri, Chekici'de!

Samsun-Bafra'da hizmet veren Bafra Oto Çekici, Bafra Oto Kurtarma ekipleri dahil olmak üzere, Türkiye'nin hangi konumunda olursanız olun oto çekici hizmeti almak istediğinizde güven veren firmalar ile çekici işlem sürecinizi yönetmek ve araç taşıma işleminizi sorunsuz gerçekleştirmek isterseniz. Ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile çekici ihtiyaçlarınıza etkin çekici çözümleri sunan oto çekici ekiplerimiz ise, bulunduğunuz her konumdan çekici hizmeti vermeye hazırdır. Güvenilir ve kaliteli hizmet veren çekicileri bir araya getirmek ve mesai saatlerine sınırlama getirmeden hizmet vermek her firmanın harcı değildir. Chekici,  "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" mottosunu 81 ilde adını duyurarak, "Online Çekici" statüsünü kazanmış bir firma olarak, çekici işlem süreçlerinizi layığı ile yerine getirmektedir.

Bulunduğunu Bafra ilçesinde de uzman tedarikçileri bir araya getirdiğimizi, son teknoloji araçlarla siz değerli müşterilerimize alternatif çekici çözüm seçenekleri sunduklarını bilmenizi isteriz. Aracınızın mevcut durumunu baz alarak yürütülen çekici operasyon sürecinize, en uygun aracı tahsis etmek için çekici firmaları ile aranızdaki iletişimi sağlayacağımızı bilmenizi isteriz. Güvenilir araç taşımacılık konusuna gelince ise; platformumuza kayıt olan her tedarikçi firma yasal evraklarını sistemimize yüklemekte olup, müşterilerimizin yasal evrak görüntüleme taleplerini iletmelerinizi rica ederiz. Aracınızı araç taşıma firmasına emanet etmeden önce teklif veren firmanın; kasko, sigorta ve vergi levhalarını görüntüleyebilirsiniz. 


Bafra Araç Nakliyesi İşleminizi Güvende Tutun!

Bafra Oto Çekici, Bafra Araç Nakliyesi talebinizi oluşturmadan önce, "Çekici Sorumluluk Sigortası" ile aracınızı güvence altına almanızı isteriz. İster konum bazlı yapacağınız acil çekici taleplerinizde ister planlı çekici sefer taleplerinizde uzlaşma sürecine girin! Transfer öncesi, tedarikçi firmadan talep edeceğiniz "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" ile aracınızın taşınması esnasında bir rizikonun gerçekleşmesi sonucu doğan yasal sorumlulukların, poliçede belirtilmiş şartlar ve limitler dahilinde tedarikçi firmanın üstlenmesini sağlamaktadır. Hasar ve kayıp durumunda gerçekleşecek olan hukuki süre, anlaşma sağladığınız firma ile gerçekleşeceğinizde, nakliyat sigortası yararınıza olacaktır. Araç nakliyesi konusunda daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.


Bafra Oto Çekici Hizmet Butonları

Otomobil, kamyon-kamyonet, minibüs-midibüs, ATV, UTV, arazi, Suv& Pickup, Minivan-panelvan, klasik araçlar, motosiklet, taşıma-istifleme, karavan, deniz araçları, tarım makineleri gibi motorlu-motorsuz araca sahip olan müşterilerimiz bu haber size! Kimi zaman aracını/araçlarını en yakın noktadaki çekici ile taşıtmak durumunda kalabiliyor kimi zaman ise, A noktasından B noktasına taşıtmak durumunda kalabiliyorsunuz. Bu noktada, müşterilerimizin taleplerini iki çekici hizmet butonu ile gideriyor, güvenilir çekici buluşma noktasında en güvenilir adres olmaktayız. Hakkımızda çok konuşulan ve en çok tercih edilen çekici firması olarak, çekici hizmet butonlarımızı yakından tanımanızı isteriz.


 • Bafra Acil Çekici Butonu

Her Chekici kullanıcısı acil durumlara karşı günde bir defa tek dokunuşla konumuna en yakın 3 çekici ekibinin hizmet numaralarına hızla ulaşabiliyorken, yoksa siz hala yol kenarında çekici firması mı araştırıyorsunuz? İçiniz rahat olsun! Konum bazlı çekici analizi ile aracınızı kolaylıkla çektirebilmeniz için yanınızdayız. Kent içi bir noktada aracınızın aniden arızalanması, anahtarınızı kaybetmeniz sonucu yolculuğa devem edilememesi, telefon kullanımız sonucu kaza yapmanız gibi durumlar neticesinde aracınıza çekici aramanız ile başlayan süreci yönetmeye geldik! Bu aşamada, aracınızı bulunduğunuz konumdan çektirebilmek adına gerekli adımı atmak için, Chekici platformumuza giriş yapmanız en doğru adım olacaktır. Pişman olmayacaksınız! Acil çekici butonumuz, konumunuza yakın tedarikçileri çekici aradığınız dakikada listelemeye hazır!

Bafra hemen hemen herkes tarafından bilinen ve trafik sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerden biridir. Bölgede bulunan Bafra Acil Oto Çekici ekibimiz, kent içi oto çekici taleplerinizi vakit kaybetmeden çözüme ulaştırmak için hızlı reaksiyon göstermektedir. Nasıl mı? Örneğin; D-010 karayolu üzerinde aracınız ile kaza yaptınız ve aracınızın sağ taraftan çekilmesi gerekiyor. Bu can sıkıcı durumdan sizi doğru operasyon süreci ile kurtaracak çekici firması en yakınınızda olduğunu bildiğinizden, web sitemiz ya da mobil uygulamamızda yer alan "Samsun Acil Çekici" hizmet butomuza tıklamalı ve konumunuzu girmelisiniz. Filtreleme opsiyonumuzdan "İl (Samsun)-İlçe (Bafra)" seçiminizi yaparak, en yakın oto kurtarıcıların iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. "Bafra Acil Çekici" ekipleri ile yapacağınız görüşmeler sonucu, Çatallı Çekici aracına sahip tedarikçi yola çıkar. Zaman kaybetmeden Bafra Oto Çekici hizmeti almanın en kolay yoluyuz! Tek bir araç taşıma firmasına bağlı kalmak durumunda olmadığınızı göreceksiniz.


 • Bafra Çekici Talep Et Butonu

Bafra'nın tek bir ana yolu bulunmakta olup; özel, ticari, hafif ticari araçları ile trafikte etkin rol üstelenen sürücü/şoför sayısı oldukça fazladır. Aracında meydana gelen olumsuz bir durum neticesinde çekici arayan kullanıcılarımıza acil çekici hizmet desteği sunduğumuz kadar, araçlarını Bafra şehir içi araç taşıma/Bafra şehir dışı araç taşıma hizmeti adı altında taşıtmak isteyen kullanıcılarımıza da araç taşıma hizmeti sunmaktayız. Başlangıç konumu Samsun (Bafra), bitiş konumu ise Türkiye'nin 81 il ve ilçesinden biri olan taşıma seferinizi, mobil uygulamamıza giriş yaparak oluşturmaya ne dersiniz? 5 dakika içinde gelen çekici teklifleri arasında en güvenilir tedarikçiyi seçebilir, çekici fiyatı en uygun teklif ile cep yakmadan çekici hizmeti alabilirsiniz. Kompakt rezervasyon sistemimiz ve işlem akış ekranlarımız sayesinde aşağıda yer alan çekici hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


 • 7/24 Bafra Oto Çekici Hizmeti 
 • Kesintisiz Bafra Oto Kurtarma Hizmeti
 • Güvenilir Bafra Sıfır Araç Taşıma Hizmeti
 • Ekonomik Bafra Çoklu Araç Taşıma Hizmeti
 • Garantili Bafra Karavan Taşıma Hizmeti
 • Ekonomik Bafra Tekne Taşıma Hizmeti
 • Bütçe Dostu Bafra Ağır Vasıta Taşıma Hizmeti
 • Güvenilir Bafra Ağır Vasıta Kurtarma Hizmeti
 • Garantili Bafra Tarım Makineleri Taşımacılığı
 • En Güvenilir Bafra Motosiklet Taşıma Hizmeti


ChekiciApp (ÇekiciApp) İndirin, Aracınız Taşınsın!

Çekici işlem süreçlerinizi şahane bir mobil uygulama ile yönetme vakti! Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin buluşma adresi olan ChekiciApp (ÇekiciApp); akıllı telefon veya tabletinizde yerini aldığında; yolculuklarınızda, araç taşıma taleplerinizde, acil çekici aradığınız dakikalarda kurtarıcınız olur. Web sitemi chekici.com üzerinden ön talep oluşturarak, çağrı danışmanlarımızı çekici işlem sürecinize dahil edebilirsiniz. Mobil uygulamamız üzerinden ise; talep ekranına giriş yapabilir, dolduracağınız çekici formu ile Bafra Oto Çekici talebinde bulunabilirsiniz. Araç taşıma firmaları ile aranızdaki etkileşimi kolaylaştırdık! Siz değerli müşterimiz olarak; cihazınızın uygulama mağazası olan "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden ÇekiciApp'i indirerek yola çıktıysanız, talebinizi aşağıdaki çekici işlem adımlarını takip ederek uygulayabilirsiniz. Aracınızı taşıtmak için şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, şehir içi oto çekici, en yakın çekici çözümleri için tek adres var! O da: Chekici!


 • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
 • "Çekici Talep Et" butonuna basınız. (Belirlediğiniz tarihte, planlı araç taşıma sefer taleplerinizi oluşturabilirsiniz.)
 • Talep ekranımız ekranınızda yerini aldığına göre, çekici işlem formunda yer alan her işlem detayını eksik olarak doldurunuz.
 • SMS doğrulaması sonucu çekici talebinizi sistemimize kayıt ediniz.
 • 5 dakika içinde mobil bildirimler, SMS ve e-posta yoluyla tekliflerden haberdar olacaksınız. Lütfen bekleyiniz.
 • Dilediğiniz teklifi kabul etmek, firma değerlendirmesi yapmak, çekici fiyatlarını görüntüleyebilmek ve firmaların iletişim numaraları üzerinden iletişime geçebilmek için Menü> Talepler ekranına giriş yapınız. (Dilerseniz bu sürece çağrı danışmanlarımızın desteği ile de devam edebilirsiniz.)
 • Firma seçiminizi yaptıktan sonra; talep ekranı üzerinden "Anlaşma Sağlandı" butonuna basarak, işleminizi Menü> "Taşıma İşlemleri" ekranı üzerinden takip ediniz. Bafra Araç Nakliyesi işleminiz, taşıma tarihinde yola çıkmaya hazır!


Bafra Çoklu Araç Taşıma Talep Çözümleri

Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimizin Bafra çoklu araç taşıma talepleri de Chekici'de gerçekleşiyor. Birden fazla aracını taşıtmak için çekici çözüm ortakları arasından seçim yapmak isteyen müşterilerimiz; 2'li araç taşıma, 3'lü araç taşıma, 4'lü araç taşıma, 5'li araç taşıma, 6'lı araç taşıma, 7'li araç taşıma, 8'li araç taşıma, 9'lu araç taşıma araçlarında yer buluyor ve çekici randevusunu oluşturuyor. Bafra Oto Çekici ekiplerinin yürütmüş olduğu çekici faaliyetleri için platformumuzda buluşan kullanıcılarımıza büyük çekici kolaylıkları sağlıyoruz. Örneğin; Bafra'da bir galeri sahibisiniz ve 4'lü araç taşıma aracı ile dört adet aracınızın taşımacılık işlemini Bafra-İstanbul/Ankara/Muğla ya da X bir konum arası gerçekleştirmek için çoklu çekici talebinde bulunabilirsiniz. Çekici fiyatları bu hususta nasıl mı belirleniyor? 


Bafra Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Bafra Oto Çekici hizmet alanımıza sınırlama getirmediğimizi; talebinizi oluşturduğunuz bölgenin toplamda 139 mahallesine çekici hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Siz talepte bulunun, biz aracınızı teslim almak için kapınıza kadar gelelim Adresten adrese araç teslimat sözü veriyoruz. 30.000'den fazla aracın transfer işlemini gerçekleştiren firmamıza güvenilir, güvenilir tedarikçiler arasından en uygun fiyat teklifi veren çekici firmasını seçebilirsiniz. Canik Oto Çekici/Çarşamba Oto Çekici/Havza Oto Çekici hizmeti de verdiğimizi biliyor muydunuz? Samsun, çekici etkisinde! Otomobil, kamyon-kamyonet, minibüs-midibüs, traktör, deniz aracı, taşıma& istifleme ve diğer motorlu-motorsuz araçlarınıza Çekici'ye emanet!


Chekici İletişim Kanallarımız

Ulaşılabilir çekici olma hedefi ile çıktığımız bu yolda; Chekici olarak aracınızın kurtarıcısı, çekicisi oluyoruz. İletişim kanallarımız üzerinden her soru, görüş ve önerinize açık olduğumuzu bilmenizi, proaktif yaklaşımlar ile çözüm yolları ürettiğimizi de ayrıca belirtiyor olmak isteriz. Sosyal medya hesaplarımızı takibe almaya ve aramızdaki çekici bağını kuvvetlendirmeye ne dersiniz? Gündemimiz oldukça sıcak! Takipçimiz olmanız için sabırsızlanıyoruz. Bafra Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

2500+ araç taşıma firmasının kayıtlı olduğu Chekici sistemi, her gün 100'lerce müşteriden gelen çekici taleplerini koordineli işleyişi ile gerçekleştirmeye devam ediyor. Çekici bulma derdine son veren sistemimiz, araç taşıma firmalarına kolay erişim imkânı sunarken aynı zamanda, çekici fiyat karşılaştırması ile de bütçenizi korumanızı sağlıyor. Bafra Oto Çekici hizmeti için sistemimiz parmaklarınızın ucunda tıkırında işlerken, aracınızı güvenilir tedarikçilere emanet edeceğinizin garantisini en başından veriyoruz. Aramızdaki değerler zinciri en maksimum seviyede! Hangi konumdasınız? Konumunuza en yakın tedarikçi iş başında! 
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!