Samsun - Yakakent Oto Çekici

Yakakent Oto Çekici ile Yola Devam!

Yakakent; Sinop il sınırı ile Samsun il sınırı arasında geçit noktası konumuyla, karayolu bağlantılarının önem kazandığı noktada yer almaktadır. Samsun'a 84 km uzaklıkta ve deniz sıfır tek ilçesi olan Yakakent, Samsun-Sinop karayolu üzerinde yer almaktadır. Şehre ulaşmak alternatif ulaşım seçenekleri olan havayolu, özel araç, şehirler arası otobüs, denizyolu ve tren ile oldukça kolaydır. Karayolu ulaşımını tercih ederek; yolcu ve yük taşımacılığı amacıyla yola çıkmış kamyon-kamyonet, minibüs-midibüs gibi bir aracın şoförü ya da hususi aracı ile yola çıkmış bir sürücü müsünüz? Yolculuk sırasında aracınızda yaşanabilecek herhangi aksilikte; oto çekici hizmeti alabileceğiniz tek adrestesiniz. Konumunuz Yakakent'i gösteriyor ve Yakakent Oto Çekici ekiplerine ulaşmanız gerekiyorsa, çekici çözüm ortağınızı 0544 535 50 04 numaralı Çekici canlı destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aracınızın çekme-taşıma işlemi için en güvenilir adrese hoş geldiniz. 


Yakakent Oto Çekici

Chekici (Çekici); çekici işlemleriniz için köklü bir değişikliğe giderek, Türkiye'nin en çok tercih edilen online platformu olmuştur. Çekici-müşteri buluşmasının dakikalar içinde gerçekleştiği adreste; en yakın noktadaki tedarikçilere ulaşabileceğiniz, şehir içi/şehir dışı araç taşıma işlemlerinizi tıkır tıkır çözüme ulaştırabilirsiniz. Çekici piyasasında bunca süredir hizmet veren ve tekelci birlik oluşturarak müşterilerimizin haklarını hiçe sayan firmaların ipini çektik! Yanlış okumuyorsunuz. Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp); güvenilir tedarikçi zinciri ile Türkiye'nin 81 il ve ilçesinde çekici hizmeti almanızı sağlamakta olup, bütçenizi ve zamanınızı koruma altına alıyor. D-010 karayolu üzerinde aracınız mı bozuldu? Yakakent'in trafiği en yoğun sokağında trafik kazası sonucu, çekici mi arıyorsunuz? Motosikletinizin adresinizden teslim alınıp, belirttiğiniz adrese mi taşınması gerekiyor? Bilin bakalım, bu ve buna benzer çekici hizmet ihtiyaçlarınızda yanınızda kim olacak? En yakın arkadaşınız? İnternet üzerinden bulduğunuz alelade bir çekici? Uçuk bir taşıma ücreti ile soru işaretleri ile başlattığınız bir firma? Yok, yok! Buna müsaade edemeyiz. Hizmet vermeye başladığımız 2019 yılından itibaren, müşteri memnuniyetini esas ilkelerimiz arasına alarak, 30.000'den fazla mutlu müşteriyle yolumuza devam ediyor, siz değerli müşterimizi de aramıza alarak; Yakakent Oto Çekici hizmet ihtiyacınızı karşılamak isteriz. Garantili çekiciler, uygun çekici fiyat teklifleri ve daha pek çok çekici avantajı ile en yakın arkadaşınızdan bile daha yakınız! Yolda kaldım demek yok! "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" imdadınıza yetişerek, araç nakliyesi işleminizi yerine getirir. Unutmayın! Yakakent'te de çekici, Chekici!

 

Yakakent Acil Oto Çekici Hizmeti

"Yoldayız, geliyoruz! Chekici, aracınızı hızla kurtaracak!" dememizi ister misiniz? Yakakent'in ara ya da ana yol aksı üzerinde aracınız mı arızalandı? Hemen Yakakent Acil Oto Çekici hizmeti ile ilçenin en yakın tedarikçisine ulaşabilir, yol kenarında bekleme sürenizi minimuma çekebilirsiniz. Nasıl mı? Web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinde yer alan "Samsun Acil Çekici" hizmet butonu sayesinde. Üyelik ücreti yok, kaparo ödemek yok, ekstra ücret ödemek yok! Ta uzak yollardan gelen tedarikçiyi beklemek hiç yok! Hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda süreci nasıl değiştiririz dedik ve yola çıktık! Konum bazlı acil çekici analizi sadece ve sadece Chekici'de!

Her çıkılan yol bir amacı teşkil ediyor ve hedefe başarı ile varmayı umuyorsunuz. Peki ya aracınızın yolda kalma ihtimalini hiç hesaba katıyor musunuz? Ya da talihsiz bir kaza sonucu maddi hasarlı aracınızın taşıma işlem sürecini? Tabii ki hayır! En son isteyeceğimiz şey yarı yolda kalmanız ve bu yüzden çekici hizmeti almak istediğinizde, en yakın oto kurtarıcınızız. Sistemimiz üzerinden giriş yaparak; "İl (Samsun)-İlçe (Yakakent)" konumlu "Yakakent Acil Çekici" sefer talebinde bulunmanız ile en yakın 3 çekici ekranlarda olur. "Numarayı Göster" diyerek, civarınızdaki Yakakent Oto Çekici ekibine ulaşabilirsiniz.  Örneğin; 4 km uzaklıktaki Çam Gölü'ne doğru yola mı çıktınız ve gösterge panelinizde motor arıza ışığı mı yandı? Bakımını ihmal ettiğiniz aracınız öylece yarı yolda kaldıysa, çekici çözümünü en yakın oto çekicide arayın!

 

En Yakın Çekici Hizmet Avantajları Nedir?


  • Planlı çekici taleplerinizi, acil çekici taleplerinizden ayırarak hızlı çekici hizmeti firmalara en yakın çekici hizmeti ile sağladık. Hangi mevsim olursa olsun, yol kenarında çekici beklemek zorunda kalmayacaksınız. 
  • En yakın 3 çekici ekibine ulaşıp, kısa sürede çekici fiyat teklifi alabilir, çekici seçiminde bulunabilirsiniz.
  • Hesapta olmayan en yakın çekici talebinizi, Türkiye'nin gibi tüm il ve bu ilçelerinde erişim kolaylığı yakalarsınız.
  • Zamandan tasarruf sağlar, çekici işlem sürecinizi pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Yolculuklarınızı güvence altına alır, çekicinizin her zaman bir tık uzağınızda olduğuna emin olursunuz.
  • Profesyonel tedarikçiler ile muhatap olursunuz.
  • Yakakent en yakın çekici hizmetini en uygun çekici fiyatları ile alırsınız. Bütçe tasarrufu yapacağınızdan, bir de cebinizi düşünmek zorunda kalmazsınız.

 

Yakakent Araç Taşıma Hizmeti

Planlı Yakakent Araç Taşıma hizmetleriniz için kompakt rezervasyon sistemimiz ile tanışın! Şehir içi/şehirler arası araç taşıma/şehirden şehire araç taşıma hizmeti konusunda her kesime çekici hizmeti sağlayan firmamız, Yakakent'te güvenilir, kaliteli, garantili hizmet veren araç taşıma firmaları ile müşterilerimizi buluşturmaya hazır. Beklenilenin üstünde hizmeti ile diğer firmaları geride bırakarak kusursuz bir işleyiş yakalayan çekici otomasyonu, hangi saat olursa olsun çekici rezervasyon talebinde bulunmanızı sağlamaktadır. Hurda, kazalı, pert ya da sıfır araçlar için araç taşıma planınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kurumsal firma sahiplerinin ve bireysel müşterilerimizin çekici iş yükünü omuzlarından alıyor; programı müsait onlarca tedarikçiden eş zamanlı olarak Yakakent şehir içi araç taşıma/Yakakent şehir dışı araç taşıma hizmet teklifi almalarını sağlıyoruz. Yapmanız gereken oldukça basit! Yakakent-İstanbul, Yakakent-Ankara, Yakakent-Muğla, Yakakent-Antalya, Yakakent-Vezirköprü, Yakakent-X bir il ya da ilçe arası araç taşıma talebiniz var ise hemen mobil uygulamamıza giriş yapmalı ve çekici formunu doldurmalısınız. 


Talep-Teklif Sistemi Ve Yakakent Çekici Fiyatları

Siz değerli müşterimiz; sistemimize giriş yaparak, ihtiyacınız olan Yakakent Oto Çekici hizmeti için "Çekici Talep Et" butonuna mı bastınız? Çekici talebinizi oluşturmak için harekete geçtiyseniz, talebinizi oluşturduğunuz dakikadan 5. dakikaya kadar sistemimizde çekici teklifleri için harekete geçecek demektir. Rezervasyon sistemimiz gerekeni yapmaya hazır. Hemen Yakakent Çekici talebinizi oluşturarak, sistemimize kayıt etmeniz ile talep usulü sistemimiz görevini yerine getirir. Programı müsait tedarikçilerimiz ise; talep havuzuna kayıt olan taleplere teklif göndererek çözüm ortağınız olmak için kıyasıya rekabete girer ve teklif usulü sistemi ile bu işleyişi yakalar. Çekici fiyat teklifleri sistemimiz üzerinden hava uçuşurken, en uygun Yakakent çekici fiyatları arasından seçim yapar, araç nakliyesi işleminizi başlatabilirsiniz. Çekici fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Talep-teklif usulü sistemimiz ile her gün dev çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştiriyor, kurtarıcınızı buluyorken yoksa siz hala araç taşıma firmalarından teklif almak için mi uğraşıyorsunuz? Çekici sistem otomasyonu, mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinde işleyişini sürdürmektedir. Yenilikçi algoritmamız ile her zaman bir adım öndeyiz!


Çoklu Araç Taşıma Hizmeti Alabilir Miyim?

Yakakent Oto Çekici ekipleri; müşterilerimizin taleplerini karşılayarak, iş hacmini Chekici ile genişletmektedir. Kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimizin bir ve birden fazla araç taşıtmak için tercih ettiği adrestesiniz. Tekli araç taşıma ve çoklu araç taşıma randevusu oluşturarak, aynı anda dokuz aracı transfer etmemizi talep edebilir, çekici çözüm ortağınızı bulabilirsiniz. 2'li araç taşıma, 3'lü araç taşıma, 4'lü araç taşıma, 5'li araç taşıma, 6'lı araç taşıma, 7'li araç taşıma, 8'li araç taşıma, 9'lu araç taşıma seçeneklerimiz ile Yakakent çoklu araç taşıma hizmeti veriyoruz.

Otopark Hizmeti ile Şehirler Arası Araç Taşıma Hizmeti

Yakakent şehirler arası araç taşıma hizmetiniz için rota oluşturuldu! Yalnız aracınızı taşıma tarihinden önce mi teslim almamızı talep ediyorsunuz? "Otopark Hizmeti" devrede! Anlaşmalı otopark tarifemiz hakkında hemen iletişim numaramızı arayarak, bilgi alabilirsiniz.


Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası ile Aracınız Güvence Altında!

Aracınızın/araçlarınızın taşınması esnasında bir rizikonun gerçekleşmesi oldukça can sıkıcı bir durumdur. Profesyonel tedarikçiler ile iş ortağı olduğumuzdan, bu gibi sorunlar ile karşılaşmaktan sizi uzak tutmaktayız. Ama olurda olur, taşıma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, doğan yasal sorumlulukların poliçede belirlenmiş şartlar ve limitler dahilinde nakliyat sigortamız ile teminat altına alındığını bilmenizi isteriz. Transfer işlemi öncesi, Yakakent Çekici ekibinden "Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası" talep edebilirsiniz. 


Görüntülü Canlı Takip Desteği!

Oto çekici firmalarından görülmemiş hizmet! Sistemimizde yaptığımız yeni güncellemeler ile oto çekici aracını canlı canlı izleme zamanı geldi çattı! Menü>Taşıma İşlemleri ekranına giriş yaparak, "Araç Takip Sistemi" takılı Chekici aracını takip edebilirsiniz. Aracınızın ne zaman yola çıktığını, nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceğiniz, mola anlarına kadar ulaşarak, taşıma işleminizin her dakikasından haberdar olacaksınız! Hemen çekici talebinizi oluşturarak, pilot araçlarımız ile hizmet vermeye başladığımız Çekici canlı video hizmetimiz ile sizde tanışabilirsiniz. Yakakent'ten gözlerinizin önünde yola çıkıyor, aracınızı adresine ulaştırıyoruz

 

ChekiciApp ile Yakakent Oto Kurtarıcı Kolaylığı!

 Yakakent ilçesinde oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma, araç nakliyesi hizmeti almanın kolaylığını Chekici ile yaşayacaksınız. 2500+ araç taşıma firmasının kayıtlı olduğu ve her gün 100'lerce aracı adresine ulaştıran firmamız, güvenilir çekiciler ile buluşma noktanız olacak. Mobil uygulamamız ChekiciApp (ChekiciApp), gelmiş geçmiş en iyi uygulamalar arasında boy göstermekte olup, çekici hizmetleriniz için tasarlanmıştır. Kompakt rezervasyon sistemi ile çekici talebinde bulunabilecek, programlı sefer taleplerinizi yönetebilecek, taşıma durumundaki aracınızın durumunu kontrol edebilecek ve çekici fırsatı ile avantajı taraf hep siz olacaksınız. Akıllı telefon ya da tabletinizin uygulama mağazası olan "Google Play Store, App Store, AppGallery" üzerinden mobil uygulamamıza indirerek, aksamayan işleyişimize dahil olmak için en doğru zamansa, ekstra ücret ödemeden çekici çözüm ortağınızı seçebilirsiniz. Mobil uygulamamıza üye olmadan giriş yapabilirsiniz. Planlı araç taşıma seferlerinizi ya da en yakın Yakakent Oto Çekici, Yakakent Oto Kurtarıcı talebinizi oluşturabilir, çekici çözüm ortağınızı bulabilirsiniz. Hakkımızda bilgi alabilirsiniz.


Yakakent Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Chekici; son teknoloji araçlara sahip tedarikçileri ile Yakakent'te çekici rüzgârları estirmektedir. Yakakent'ten çıkacak olan çekici aracında aracınıza yer bulabilir, hususi araçlarınız için araç taşıma randevusu alabilir, çoklu araç taşıma sefer talebinizi yerine getirecek onlarca tedarikçiye dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Yakakent'te nerede miyiz? Cepte, webde, telefonun ucunda olduğumuz gibi ilçenin 17 mahallesinde çekiciyiz! En yakın noktadan harekete geçiyor, çekme-taşıma operasyon sürecinizi başlatıyoruz. Yoksa Samsun'un farklı bir ilçesindesiniz ve tam Yakakent'e geleceğiniz sırada aracınız mı bozuldu? Yakakent Oto Çekici ekibinden daha yakın olan Tekkeköy Oto Çekici/Terme Oto Çekici/Vezirköprü Oto Çekici bulunduğunuz bölgeye daha yakın olabilir. Konumunuza en yakın noktadaki çekicilerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Platformumuzun, gizlilik ve güvenlik ilkelerini incelemek ister misiniz?


Hangi Mahalledeyiz?

Asmapınar
Büyükkırık
Çamalan
Çepni
Gündüzlü 
Karaaba
Kayalı
Kozköy
Kuzören
Küplüağzı
Kürüz
Liman
Merkez
Mutaflı
Sarıgöl
Yassıdağ
Yeşilköy


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Değerli kullanıcılarımız; sizler için güncel olarak paylaştığımız içeriklerimizi merak ediyorsanız, “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımızı Chekici adımızla takip ederek tüm oto kurtarma faaliyetlerimizden sosyal medya farkı ile haberdar olabilirsiniz! Sektöre adım attığımız ilk günden beri bizi tercih ederek farkımızı ortaya koymamızda yardımcı olduğunuz için teşekkür ve minnetlerimizi sunar, Yakakent Oto Çekici ekibi olarak çekme-taşıma işlemlerinizde çekici çözüm ortağınız olarak hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kazasız belasız yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Çekici piyasasında değişikliğe giderek, aksaklıkların önüne geçmeyi başarmış bir firmanın platformunda yer aldığınızı bilmenizi isteriz. Koordineli işleyişimiz ile talep-teklif usulü sisteminin rantabl çalışmasına güvenen müşterilerimize, çekici çözüm ortağı olmaktayız. Aracınızın çekme-taşıma işlemleri için kurumsal kimliğimize güvenebilir, bulunduğunuz konumda hizmet veren potansiyel çekicilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


 


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!