Samsun - Salıpazarı Oto Çekici

Salıpazarı Oto Çekici Ekibi, Chekici Adresinde!

Salıpazarı; Samsun iline bağlı bir ilçe olmakla beraber, il merkezine 54 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çarşamba'dan/Terme'den kalkan halk otobüsleri ulaşımı sağlamakta olup, hususi aracınız ile de bölgeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kent içi/kent dışı ulaşımda oldukça kolaylık sağlayan aracınız, belirlediğiniz iki nokta arası bir lokasyon üzerinde arızalandıysa, çekici çözüm seçenekleri arasından en uygun çekici planını 7/24 sunmaya hazırız. "Tık, Tık Chekici! Aracımızı çekebilir misiniz?" diye kapımızı çaldığınızda, en yakın konumdan harekete geçecek tedarikçiler emrinizde! Samsun'un en küçük ilçesi statüsündeki Salıpazarı ilçesinde oto çekici hizmeti alacağınız firmaya nereden bulacağınızı düşünmeyecek, motorlu-motorsuz araçlarınızı kolaylıkla çektirebileceksiniz. Aracınızın herhangi bir arızasında çekici planınızın hazır olması ya da talihsiz bir kaza sonucu tahribat olan aracınızı en uygun operasyon süreci ile çektirebiliyor olmanız zamandan da tasarruf elde etmenizi sağlayacak. Alanında uzman, iş etiği ahlakı ile hizmet veren binlerce oto çekici arasında Salıpazarı Oto Çekici ekiplerinin de yer aldığını, Samsun'da gümbür gümbür çekici hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Çekici hizmeti almak için 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızı aramaya ne dersiniz? 

 

Salıpazarı Oto Çekici

Chekici (Çekici); çekici hizmet ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz online bir platformdur. Son dönemlerde dillerden düşmeyen bu eşsiz Çekici uygulamaması, Türkiye'nin 81 il ve bu illere bağlı ilçelerde aktif olarak hizmet veren araç taşıma firmaları ve potansiyel müşterilerini bir araya getirmektedir. Araç taşıma firmalarının iş hacmini genişleten ve çekici-müşteri buluşmasını tek bir platform üzerinden gerçekleşmesini sağlayan adreste, çekici avantajlarına doyamayacaksınız. Zamanınıza önem verdiğimiz gibi, cep yakmayan çekici fiyatlarımızla da bütçenizi koruma altına alıyor, "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ile müşterilerimizin memnuniyet seviyesini yükseltiyoruz. Araç taşıma hizmeti almak istediğinizde kurumsal kimliğimize güvenebilir, çekici çözüm ortağınızı; güvenilir, kaliteli, sürdürülebilir hizmet anlayışı ile hizmet veren tedarikçiler arasından seçebilirsiniz. Çekici hizmet ihtiyaçlarınız için her süreci düşündük, irdeledik, araştırdık! Kurucu ortaklarımız ile beraber teknolojik ve inovatif yaklaşım sürecine girerek, çekici pazarındaki problemleri ekarte etmeyi başardık ve iç/dış çevre analizlerimiz sonucu harikulade bir start-up projesi olarak 2019 yılında tedarikçi ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği platform haline geldik. Salıpazarı ilçesinde çekici mi arıyorsunuz? Güvenilir bir ortamda çekici bulacağınız hiç aklınıza gelir miydi? Artık gelecek! Akıllarda yer ediyor, endişeye değil platformumuza giriş yapan her müşterimize etkin çekici çözüm seçenekleri sunuyoruz. 30.000'den fazla araç transfer işlemini gerçekleştiren ve güçlü referanslar ile yoluna devam eden Chekici, dijital ortama uyarlanan her adımda basit ve kullanışlı işlevi ile öne çıkmaktadır. Web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden araç taşıma, Salıpazarı oto çekici, oto kurtarma, şehirden şehire araç taşıma, ilden ile araç taşıma, oto kurtarıcı, şehir içi araç taşıma hizmet talebinizi hemen oluşturabilirsiniz.Salıpazarı Acil Oto Çekici Hizmeti En Yakın Kurtarıcı

Salıpazarı ilçesinde; oto çekici hizmeti almak için firmamı araştırıyordunuz? En yakın oto kurtarıcınızı anında bulabileceğiniz, güvenlik testinizden saniyesinde geçirebileceğiniz, konumunuza yakın tedarikçiler ile irtibat kurabileceğiniz adrestesiniz. "Şaka mı yapıyorsunuz?" dediğinizi duyar gibiyiz. Tabii ki hayır! Aracınızın modeli ve tipi dahil, hava şartları da ne olursa olsun çekici hizmet ihtiyacınıza Salıpazarı Acil Oto Çekici ekibi olarak koşmaya hazır ekipler ile buluşmak istediğinizde, sistemimiz tıkır tıkır işliyor. Hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda konum bazlı çekici analiz sorgu sistemini aktif hale getirerek, civarınızdaki en yakın 3 çekici ile buluşmaya hazır hale getiriyoruz. "Samsun Acil Çekici" hizmet butonu üzerinden bir değil, iki değil tam üç çekici profil bilgileri ekranda olacak. "İl (Samsun)-İlçe (Salıpazarı)" konumundaki en yakın çekiciler nerede mi? "Salıpazarı Acil Çekici" butonunun ucundaki ekip, civarınızdaki en yakın oto kurtarıcıları listelerken, bu sorunun cevabı artık sizin için oldukça kolay olacak. 

Oto çekici hizmet ihtiyacınız, aracınızın mevcut durumuna göre oluşturulması gerekir. Aracınızın arka freni kilitlendiyse ahtapot çekici aracı ile çekilmesi doğru bir işlem sürecidir. Yol dışına çıkan ve kurtarılmayı bekleyen araçlar için ise hidrolik makaraya sahip çekici aracı ile çekilmesi en uygun operasyon süreci olacağından, imece usulü ırgat sistemine göre oldukça kolay bir yöntemdir. Çekici araçlarının donanımlı olduğunu ve çekici ihtiyaçlarınızda yol yardım konusunda uzman ekipler ile iletişime geçeceğinizi altını çizerek belirtmek isteriz. Tüm süreci sizin için sil baştan tasarladık. İnternet üzerinden tek tek çekici hizmet numarası aramayacak, güvenilir firmalardan hizmet almak durumunda kalmayacak, Salıpazarı Oto Çekici ekibi parmaklarınızın ucunda olacak. Örneğin; kar yağışı sebebiyle Çarşamba Salıpazarı Yolu üzerinde kayan aracınız, aldığı maddi hasar sonucu kullanamayacak durumda mı? Aracınızı hemen en yakın oto kurtarıcı ile çektirmek için butonumuza basmalı, en uygun çekici çözüm planınızı öğrenmelisiniz. Seçiminiz sonucu olay yerine gelen tedarikçimiz, aracınızı spanzet ile taşıma aracına sabitleyerek, yetkili servise ulaştırmak için yola çıkar.

Yol yardım-oto çekici, oto kurtarma hizmet ihtiyaçları zamanında müdahaleyi gerektirir. Kimi zaman trafiğe engel olan bir pozisyonda aracınız arızalanabilir, kimi zaman sıcak bir havada aracınızın başında çekici aramak ile vakit kaybedebilirsiniz. Olumsuz durumlara sebebiyet veren ve işin içinden çıkmanıza engel olacak bir durum var ki o da: Zaman kaybetmek! Zamanınızı, çekici işlemleriniz içinde kontrol altına almaya geldik! Salıpazarı ilçesinde de en yakın kurtarıcınızı siz seçecek, unutamayacağınız bir çekici hizmet süreci yaşayacaksınız.Çekici Fiyatları, Salıpazarı'nı Sallıyor!

Güler yüzlü bir ekip, kaliteli hizmet, "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hizmet anlayışı, başarılı bir çekici işlem süreci, en uygun çekici fiyatları ve aksamayan işleyişimiz ile Salıpazarı'nı sallıyoruz. Chekici yine yaptı yapacağını ve Samsun'un her ilçesinde olduğu gibi Salıpazarı'nı da çekici etkisi altında aldı. Dengede tutulan fiyat politikası ile cep yakmayan çekici teklifleri alacak, ödemelerinizi ister sistemimiz isterseniz de işleminiz sona erdiğinde kredi kartı ile ödeyebileceksiniz. Talep-teklif sistemi ile tedarikçilerin rekabetini ateşleyen çekici sistem otomasyonu, çekici hizmet fiyat listesini dakikalar içinde tarafınıza sunuyor. "Binlerce oto çekici teklifi al!" üzerinden "Nereyen-Nereye-Telefon Numarası" bilgilerinizi girerek, çekici talebinizi ekibimize iletebilirsiniz. En kısa zamanda talebiniz ile alakalı tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilir. Taleplerinizi daha hızlı bir şekilde oluşturmak ve teklifleri görüntüleyebilmek için mobil uygulamamızı cihazınıza indiriniz. Salıpazarı Oto Çekici hizmetimizin, çekici fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Salıpazarı Çekici fiyatları, uygun fiyat teklifleri ile Salıpazarı'nı sallıyor!

 

Salıpazarı Araç Taşıma Hizmet Noktası Chekici!

Otomotiv sektöründe hizmet veren firmaların ve bireysel müşterilerimizin; Salıpazarı şehir içi araç taşıma/Salıpazarı şehir dışı araç taşıma sefer taleplerini çekici sistem otomasyonu ile gidermekteyiz. Türkiye'nin dört bir yanına çıkmaya hazır olan ve çekici programını sizin seferiniz için oluşturmaya aday araç taşıma firmalarına ulaşmak için mobil uygulamamıza giriş yaparak kolaylıkla talebinizi oluşturabilirsiniz. Canlı destek hattımız üzerinden çekici çağrı danışmanlarımız ile yapacağınız görüşme sonucu ya da web sitemiz chekici.com üzerinden oluşturacağınız ön talep ile de kusursuz bir çekici işlem süreci yakalayabilirsiniz. Otomobil, motosiklet, kamyon-kamyonet, minibüs-midibüs, tarım makineleri gibi motorlu-motorsuz aracınızı/araçlarınızı taşıtmak için araç taşıma firmaları ile iletişime geçmeli ve içinize sinen Salıpazarı Oto Çekici ekibi ile uzlaşma sağlamalısınız. Çekici çözümlerini birbiri ardına sıralarken, bu süreçte karşınıza çıkabilecek herhangi negatif durumu ekarte ettiğimizi de bilmenizi ayrıca belirtmek isteriz. A noktasından B noktasına araç mı taşıtmak istiyorsunuz? Başlangıç konumunuz Salıpazarı ilçesi mi? İzin verin çekici ihtiyacınızı, Chekici gidersin.

 

Samsun (Salıpazarı) başlangıç konumundan yola çıkarak, Türkiye'nin Adana, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Zonguldak gibi herhangi bir coğrafi bölgesine ulaştırmaya çalıştığınız aracınız için araç taşıma firmalardan teklif almak isterseniz, mobil uygulamamızı "Google Play StoreApp StoreAppGallery" üzerinden indirmelisiniz. Şehirden şehire araç taşıma, ilden ile araç taşıma, şehir içi oto çekici, şehirler arası araç çekici hizmet taleplerinize etkin çözüm sunuyoruz. ÇekiciApp (ChekiciApp); kompakt rezervasyon sistemi üzerinden aşağıdaki işlem adımlarını takip ederek tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma sefer talebinizi oluşturabilir, binlerce oto çekici ekibinden teklif alabilirsiniz. 

 

 • Mobil uygulamamıza giriş yapınız ve ardından üyelik işlemlerinizi tamamlayınız. (Sistemimize üye olmadan devam edebilir, tedarikçi firmaların seferlerini görüntülemeden işlem yapabilirsiniz.)
 • Anasayfa da bulunan "Çekici Talep Et" butonuna tıklayın.
 • Çekici form sayfasında bulunan her işlem detayını eksiksiz olarak doldurarak sistemimize kayıt edin.
 • Araç taşıma firmalarının kıyasıya süren rekabeti sonucu 5 dakika içinde SMS, e-posta, mobil bildirimler üzerinden tekliflerden haberdar olursunuz. Çekici tekliflerini görüntülemek için lütfen bekleyiniz.
 • 5 dakika içinde talebinize gelen teklifleri Menü>Talepler ekranı üzerinden görüntüleyin. Teklifi onaylayarak, tedarikçi firmadan yasal evrak talebinde bulunabilir, çekici fiyatlarını görüntüleyebilir ya da iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Çekici-müşteri anlaşması sağlandık sonra, talepler ekranı üzerinden "Anlaşma Sağlandı" butonuna basınız. 
 • Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden aracınızın taşınma süresi boyunca tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Taşıma hizmetiniz sona erdiğinde, aldığınız çekici hizmetini değerlendirmeyi unutmayınız.

 

Araç Takip Sistemi Nedir?

Çekici hizmeti almak istediğinizde, firmalardan yüzlerce teklif almanın kolay olduğu adrestesiniz. Salıpazarı ilçesinde daimi görevini yerine getiren uzman tedarikçiler, Chekici platformu üzerinden müşterilerimizin çekici ihtiyacını karşılamaktadır. Güvenilir, istikrarlı, sürdürülebilir hizmet anlayışı ile gözler önünde hizmet vererek, çekici piyasasındaki alelade çekicilerin ipini çeken firmalar, Chekici ile güven tazelemektedir. Firmamız; müşteri memnuniyetine önem veren ve müşterilerimizin güven sorgusuna düşmeden güvenilir tedarikçiler ile uzlaşma sürecinin başından sonuna kadar takibini yapan lider çekici platformudur. Bünyesine kayıtlı her Salıpazarı Oto Çekici aracına "Araç Takip Sistemi" takarak, aracınızın nerede olduğundan, tedarikçi firmanın hangi noktalarda mola verdiğine kadar görüntüleyebilirsiniz. Çekici firmaları müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet konusunda hassas davranıyorken, avuçlarınızın içinde adım adım gerçekleşen taşıma işlemine şahit olmak ister misiniz? Hemen talebinizi oluşturabilir, gelen teklifleri inceleyip tedarikçi seçiminde bulunabilirsiniz. Araç taşıma aracımız sizin için yol çıkar, aracınızı çeker ve adresine ulaştırır. Aracınızı adrese ulaştırma sırasında istediğiniz an takip edebilirsiniz.


Salıpazarı Araç Nakliyesi Hizmet Avantajları

Salıpazarı Oto Çekici, Salıpazarı Araç Nakliyesi hizmet ihtiyacınız için ekosistemi çok güçlü ve hizmet altyapısı tamamen çekici hizmetleri ile dolu bir platformda yer almaktasınız. İş birliği içerisinde olduğumuz her araç taşıma firması ile sinerjiyi yakalayarak, 7/24 oto çekici hizmeti vermekteyiz. Aracınızın çekme-taşıma problemlerini çözmeye geldik! Garantili taşımacılık ilkelerimiz ile müşterilerimize çekici avantajları sunmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz. Çekici avantajlarımıza aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.


 • Çekici piyasasındaki güvenilir ve garantili hizmet veren tedarikçilere kolaylıkla erişebilirsiniz.
 • 7/24 Chekici destek hattı üzerinden destek alabilirsiniz.
 • Planlı çekici sefer taleplerinizi yönetebilir, istediğiniz tarihte taşıma seferi düzenleyebilirsiniz.
 • Salıpazarı ilçesindeki en yakın tedarikçilere ulaşabilirsiniz.
 • “Çekici Sorumluluk Poliçesi” ile aracınızın taşıma işlemini güvence altına alabilir, taşıma sırasında oluşabilecek herhangi rizikonun önüne geçebilirsiniz.
 • Ekspres Oto Çekici hizmeti ile aktarmasız bir şekilde aracınızı belirttiğimiz adrese çekmemizi talep edebilirsiniz. Araç Nakliyesi hakkında detaylı bilgi almaya ne dersiniz?
 • Menü>Seferler ekranı üzerinden aktarmalı seferlere göz atabilir, uygun olan sefere dahil olarak daha ekonomik fiyatlara aracınızı taşıtabilirsiniz.
 • Çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, tekli araç taşıma, klasik araç taşıma gibi hizmet taleplerinizi karşılayacak araç taşıma firmaları ile iletişime geçebilir, çekici fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
 • Çekici sistemi kademeli olarak gerçekleştirdiği çekici senaryosu ile çekici-müşteri buluşturmasını gerçekleştirmeye devam ederken, müşterilerimizi ekonomik çekici fiyatları arasından seçim yaparak hizmet almalarını sağlamaktadır.
 • Chekici "Otopark Hizmeti" ile tanışın! Aracınızı taşıma tarihinizden önce adresinizden alıp, günü geldiğinde belirttiğiniz rotaya doğru adresine ulaştırıyoruz.


Salıpazarı Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Salıpazarı Çekici, Salıpazarı Oto Çekici hizmet noktalarımız ile çekici beklemeyeceksiniz. Aracınız mı arızalandı? Tarım makinenizin mi taşınması gerekiyor? Klasik aracınızın farklı bir şehre taşınması için araç taşıma firması mı bakıyorsunuz? En yakın çekici nerede mi? Tüm sorularınıza tek bir çatıda çekici çözümü bulmaya hazırız. Adınızı her salı ilçede kurulan salı pazarından alan Salıpazarı, 44 mahalleden gelen çekici taleplerini web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden gidermektedir. "Alo Chekici ile telefonun ucunda, Webde Chekici ile tarayıcınızda, cepte Chekici ile cihazınızdayız. Çekici firmalarını gölgemiz altına alıyor, beklenilenin üstünde kaliteli hizmet sunuyoruz. Hakkımızda detaylı bilgi edinmenin tam sırası!


Hangi Mahalledeyiz? 

Alanköy
Alanyaykın
Albak
Avut
Bereket
Biçme
Cevizli
Çağlayan
Çiçekli
Dikencik
Düzköy
Esatçiftliği
Fatsalılar
Fındıklı
Fidancık
Gökçebaşı
Gökçeli
Güzelvatan
Kalfalı
Karacalar
Karacaören
Karadere
Karaman
Karayonca
Kırgıl
Kızılot
Kocalar
Konakören
Kuşcığaz
Merkez Kocalar
Mumlu
Muslubey
Orta
Sarıhasan
Suluca
Tacalan
Tahnal
Tepealtı
Yavaşbey
Yaylaköy
Yenidoğan
Yenimahalle
Yeşilköy
Yukarıkestanepınar

 

Chekici İletişim Kanallarımız

İletişim sayfalarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2500+ araç taşıma firması ve10.000+ araç taşıma aracı ile çekici çözümleri sunmaya, çekici hizmet ihtiyaçlarınızı gidermeye devam ediyoruz. Bir kez Chekici ile aracınız yola çıktıysa, bizim bünyemizden de 6 ay içinde kullanabileceğiniz yol yardım paketi hediye! Mobil uygulamamız üzerinden ailemize katılabilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinden gündemimizi takip edebilirsiniz. Salıpazarı Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Zamanın çekicisi, Chekici! Yolunuz firmamız ile ilk kez mi kesişti? Endişe etmeyin! Aramızdaki değerler zinciri, yolun başında sağlam temellerle atılacak! Platformumuz üzerinden hizmet almak için ekstra ücret ödemeden çekici çözüm ortağınızı dilediğiniz konumdan seçebilir, çekici talebinde bulunabilirsiniz.
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!