Samsun - Ayvacık Oto Çekici

Ayvacık Oto Çekici Ekiplerine Hemen Ulaşın!

Ayvacık, Samsun iline bağlı bir ilçe olup, il merkezine 62 km uzaklıkta bulunmaktadır. Samsun'dan Samsun-Ordu devlet karayolunu tercih ederek Çarşamba'ya, oradan da 28 km'lik il yolu ile Ayvacık'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Canik Dağları'nın kuzey eteklerinde yer alan ve Suat Uğurlu Baraj Gölü kıyısındaki bu eşsiz diyara doğru hususi, ticari ya da hafif ticari bir araç ile yolculuk yapmak oldukça keyifli olacaktır. Yolculuğunuz boyunca doğanın sesi, yemyeşil dokusu sizi etkisi altına alırken, ilçeye vardığınızda kendinizi Landwasser Irmağı kenarındaki Davos'ta sanmanız ise olası. İsviçre havasını yaşatan tam da bu lokasyon tatil amaçlı destinasyon noktanız arasında ise, yola çıkmadan önce yolculuğunuzu güvence altına alabilirsiniz. Bu yörede yaşayan ve toplu araç taşıma aracı ile her gün yüzlerce insanı varış noktasına ulaştıran bir sürücü iseniz de aynı durum sizin için söz konusu. Aracınızın sizi yarı yolda bıraktığı anda, imdadınıza yetişmeye hazırız! Ayvacık Oto Çekici hizmeti almak için hemen 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızı arayınız. 


Ayvacık Oto Çekici

Chekici (Çekici); nizami işleyişi ile online platformu üzerinden çekici-müşteri buluşmasını sağlayan lider bir firmadır. Türkiye'de çekici rüzgârları estiren kurucu ortaklarımız, teknolojik ve inovotif fikirlerini buluşturduğu Chekici ile çekici işlem süreçlerinize bambaşka bir boyut kazandırmıştır. Chekici işleyişine ayak uyduran, "Online Çekici" statüsü adı altında firmamız güvencesi adı altında hizmet veren binlerce araç taşıma firması ile iş ortağı olduğumuzu belirtmek isteriz. Çekici hizmet pazarında çekici firmalarına erişim sağlamak istediğinizde, web sitemiz chekici.com veyahut mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden sistemimize giriş yapacak, çekici sistem otomasyonumuz üzerinden çekicinizi parmaklarınızın ucunda bulacaksınız. Start-up projesi olarak karşınıza çıkan platformumuz, çekici işlem süreçleriniz için dev bir ekosistem ile karşınızda. Webde, cepte çekici bulma deneyimini anında yakalayacak, aracınızın/araçlarınız transfer işlemlerini jet hızı ile gerçekleştireceksiniz. Samsun Ayvacık ilçesinden Türkiye'nin AŞGLŞSLŞG gibi herhangi bir ilçesine araç transfer etmek için hazır mısınız? Çekici teklifi almadan çekici bulmanız çok zor dedik ve çekici rezervayon sistemi ile karşınıza geldik! Şehir içi/şehir dışı araç taşıma talepleriniz için Çekici talebinizi sistemimiz üzerinden oluşturabilir, fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. Ayvacık Oto Çekici talepleriniz için 7/24 çevrimiçiyiz!


Chekici Nasıl Çalışır?

Çekici; talep-teklif usulü sistemi ile işleyişini sürdürmektedir. Çekici sistem otomasyonumuz aracılığı ile müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi tek bir platformda bir araya getirmekteyiz. Yenilikçi algoritmamız ile karayolları üzerinde motorlu-motorsuz araç taşıma işlemlerinizi yerine getirecek araç taşıma firmalarını bir araya getirirken, kâr marjı ise gütmemekteyiz. Çekici ihtiyaçlarınızı iki hizmet butonu ile karşılıyor; planlı araç taşıma seferlerinize ve acil çekici taleplerinize en doğru operasyon süreçleri yönetiyoruz. Ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile en uygun çekici planını sizin için yapan Ayvacık Oto Çekici ekiplerimize gece-gündüz demeden erişim sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan çekici aramalarının üstünü çiziyoruz! En yakın arkadaşınız Çekici olacak! Günden güne büyüyen iç hacmiyle yola devam ettiğimizi, 2019 yılından itibaren Türkiye'nin Çekicisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. 30.000'den fazla araç taşıma işlemini, değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üstte tutarak gerçekleştirdiğimiz doğrudur. Web sitemiz üzerinden çekici ön taleplerinizi, mobil uygulamamız üzerinden ise çekici taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Ayvacık'ta çekici mi arıyordunuz? En doğru, en güvenilir ve en çekici adreste olduğunuzu söylemeden geçemeyeceğiz. Tıkır tıkır işleyen sistemimiz üzerinden çekici dünyamıza giriş yapıp, ekstra hiçbir ek ücret ödemeden çekici çözüm ortağınızı bulmanın tam sırası ise; hizmet butonlarımızı yakından tanıyın deriz! Hakkımızda bilgi alabilirisiniz.


Ayvacık Acil Oto Çekici Hizmet Butonu 

Kilometrelerce yol katettiniz ama bu yolculuk diğer yolculuk deneyimlerinize benzemiyor mu? Kent içi bir noktada acil çekici ekiplerine mi ulaşmanız gerek? Aracınızın ansızın arızalanması ile çekici firması aramalarınızın başladığı gergin ve stresli dakikaların kurtarıcı olarak, çekici çözüm ortağınızı bulmaya geldik! Hem de en yakın noktadan! Yanlış okumuyorsunuz! Oto kurtarıcınızı, oto çekicinizi Ayvacık ilçesinin hangi ara ya da aksı üzerinde olursanız olun en yakın noktadan buluyoruz. Aracınız ile çıktığınız her yolun varış noktası olduğu gibi, çekici arayan her müşterimizin de çekici çözüm merkezi olduğumuzu belirtmek isteriz. Ayvacık Acil Oto Çekici hizmeti alacağınız konumu baz alarak, çekici ekiplerine ulaşmanızı sağlıyoruz. "Samsun Acil Çekici" hizmet butonu üzerinden yağacağınız "İl (Samsun)-İlçe (Ayvacık)" seçiminiz sonucu, en yakın 3 çekici ekibi ekranda olur. Tedarikçi profil bilgilerine ulaşabilir, çekici firma ile anında iletişime geçebilirsiniz. Yol kenarında çekici bekleme sürenizi minimuma, çekici hizmet kalitesini ise maksimuma çektik! Aracınızı çektirmek bundan böyle çok kolay. "Ayvacık Acil Çekici" talebinizi; ister Eynel Köprüsü'nden geçtikten sonra Azerbaycan Sokak üzerinden oluşturun ister Samsun-Amasya İl Sınırı Taşova Yolu üzerinden! En yakın oto kurtarıcı ekipleri nerede dediğinizde, Ayvacık'ta da acil çekici butonunun ucundayız. Web sitemi ya da mobil uygulamamız üzerinden günde bir kez acil çekici hizmeti alabilir, konum bazlı çekici analizinde bulunabilirsiniz. WhatsApp canlı destek hattımız üzerinden konum bilgilerinizi atmaya ve Ayvacık Oto Çekici ekiplerine ulaşmaya ne dersiniz?


Ayvacık Araç Taşıma Hizmet Butonu

Turizm potansiyeli açısından oldukça yüksek bir değere sahip olan Ayvacık ilçesi, yaz-kış yerli ve yabancı turistlerin akına uğramaktadır. Yeşilin ve doğanın tadını çıkarmak isteyen kişilerin odak noktası haline gelen ilçede kimi sürücüler aracını çekici ile memleketine göndermek istediğinde ise kapımızı çalmakta ve tatil planlarının arasına Chekici firmamızı dahil etmektedir. Tarım makineniz mi taşınacak? Motosikletinizi başka bir şehre mi göndereceksiniz? Baraj gölüne deniz aracınız mı taşınacak? Çoklu araç taşıma sefer talebinde bulunarak 2'li araç taşıma, 3'lü araç taşıma, 4'lü araç taşıma, 5'li araç taşıma, 6'lı araç taşıma, 7'li araç taşıma, 8'li araç taşıma, 9'lu araç taşıma sefer talebinde mi bulunmak istiyorsunuz? Klasik aracınıza güvenemiyor, çekici ile taşınması daha sağlıklı olur diye mi düşünüyorsunuz? A noktasından B noktasına araç transfer etmenin oldukça kolay olduğu platformumuzda ise; kompakt çekici rezervasyon sistemimiz göz kamaştırmakta olduğundan, çekici çözüm ortağınızı bulmanızda size eşlik etmek isteriz. Ayvacık Araç Taşıma, Ayvacık Oto Çekici talebinizi oluşturmanız için "Çekici Talep Et" butonu sistemimiz üzerinde yer almaktadır. Buradaki önemli detay; web sitemiz üzerinden ön talebinizi oluşturabilir, mobil uygulamamız üzerinden ise talebinizi oluşturabilirsiniz. Şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, şehir içi oto çekici, ilden ile araç taşıma, şehirler arası çekici, uzun mesafe araç taşıma gibi planlı sefer taleplerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı çekici formu doldurmak ile atabilirsiniz. Aracınızı tipi, hasar durumu, adeti, araç görselinin, taşıma tarihi, başlangıç-bitiş konumunun önem taşıdığı çekici formunu eksiksiz olarak doldurmalı, talebinizi sistemimize kayıt etmelisiniz. Talep-teklif usulü sistemimiz, anında en yakın tedarikçiler ile buluşmanızı sağlar.

Samsun (Ayvacık)-X bir il/ilçe arası Ayvacık şehir içi araç taşıma/Ayvacık şehir dışı araç taşıma işleminize onlarca teklif almak ister misiniz? Araç taşıma firmaları sizin talebiniz için rekabete hazır! Güven suiistimali yok! Azami fiyatlandırma yok! Tek bir çekici firmasına bağlı kalmak yok! Çekici seçmekte özgürsünüz! Tedarikçi firmaları tek bir talep ile talebinizi gerçekleştirmek için sıraya girecek! Dilerseniz; mobil uygulamamız üzerinden yürüteceğiniz çekici işlemlerini aşağıdaki listeden adım adım gerçekleştirebilirsiniz.


  • Mobil uygulamamızı cihazınızın "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazasından indirin ve uygulamamıza giriş yapın.
  • "Hemen Üye Ol" butonuna tıklayıp, "Müşteri Ol" işlem ekranı üzerinden profilinizi oluşturun. (Sistemimize üye olmadan devam etmeniz halinde, tedarikçilerimizin "Seferler" ekranına ulaşamazsınız.)
  • Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, planlı sefer talebinizi oluşturmak için "Çekici Talep Et" butonuna tıklayın.
  • Ekranda yer alan çekici formu, gerekli işlem detayları ile doldurulmalıdır. Lütfen her işlem detayını eksiksiz şekilde doldurduktan sonra "Kaydet" butonuna basın.
  • 5 dakika içinde çekici-müşteri buluşması gerçekleşir. Mobil uygulama bildirimleri, SMS ve e-posta yoluyla bilgilendirileceğinizi bilmenizi isteriz.
  • Menü>Taleplerim ekranı üzerinden çekici teklif seçiminde bulunabilir veyahut Chekici canlı destek hattımızı arayarak müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz. (Talebi kabul etmeniz, araç nakliyesi işleminizin başladığı anlamına gelmez aksine, tedarikçi firma ile aranızdaki iletişimi sağlar. Bu aşamada, çekici profillerini görüntüleyebilirsiniz.)
  • Çekici-müşteri talepler ekranı üzerinden karşılıklı olarak uzlaşma sağladıktan sonra araç taşıma işleminiz başlamaktadır.
  • Ayvacık Oto Kurtarma-Ayvacık Oto Çekici talebiniz için prosedürler doğru bir şekilde yerine geldikten sonra taşıma işleminiz başlar. Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden işleminiz sona erene dek; aracınızın canlı konum bilgisine, durumuna erişim sağlayabilirsiniz.


Ayvacık Oto Kurtarıcı- Çekici Fiyatları Nedir?

Firmaların kâr marjının giderek arttığı bu dönemde, çekici fiyatlarının dengelenen fiyat politikası ile karşınıza çıkacağını söylesek? Çekici rekabetin egemen olduğu sistemimizde gerek çekici talebinizi " Otopark Hizmeti" ile günler öncesinden tedarikçimizi teslim ederken gerekse de taşıma sırasında talep edeceğiniz "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" ile aracınızı güvence altına alırken kesenizin ağzını sonuna kadar açmak durumunda kalmayacaksınız! Şehir içi araç taşıma taleplerinizde 100 TL ile 500 TL arasında çekici fiyat teklifleri sunuyor, bütçenize en uygun çekiciyi seçmenize aracılık ediyoruz. Gündemimizde geniş yer tutan çekici fiyatları için çevre analizlerimizi yaptığımızı, tekelci birlik oluşturan ve uçuk fiyatlar ile hizmet veren tedarikçilerden sizi uzak tutuğumuzu bilmenizi isteriz. Üstelik siz değerli müşterimizden komisyon, kaparo, üyelik ücreti gibi ekstra ücret talebinde bulunmuyor, çekici fiyatlarını rekabet ortamından karşınıza çıkarıyoruz. Ayvacık Oto Kurtarıcı-Ayvacık çekici fiyatları en uygun fiyat teklifleri ile webde ya da cepte! Çekici fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?


Ayvacık Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Ayvacık Oto Çekici hizmet noktalarımız; Ardıç, Başalan, Çamalan, Çamlıkale, Çarşıköy, Çökekli, Döngel, Döngelyatak, Esenyurt, Eynel, Eyüpsultan, Fatih Sultan Mehmet, Gülpınar, Gültepe, Gürçam, Güzelyurt, Kabaklık, Kapıkaya, Karaağaç, Karşıdöngel, Kazancılı, Keskinoğlu, Koçyurdu, Meşelidüz, Orhangazi, Orta, Ortaköy, Osmanlı, Örencik, Sahilköy, Söğütpınar, Şenpınar, Tepealtı, Terice, Tiryakioğlu, Uğurlu, Yenice, Yeniköy, Yeşilçam, Yeşildere, Yeşilpınar, Yunus Emre, Zafer mahallerinde hizmetinizde! Araç taşıma rotanızı oluşturuyor, bulunduğunuz konuma gelerek aracınızı teslim alıyor ve yola çıkıyoruz. İlçenin komşuları olan Asarcık, Çarşamba, Salıpazarı ilçelerinde de çekici, Chekici! Asarcık Oto Çekici, Çarşamba Oto Çekici, Salıpazarı Oto Çekici ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz. 2500+ araç taşıma firmasının kayıtlı olduğu adreste, 10.000'den fazla araç taşıma aracı ile çekici çözümünüzü bulmamanız imkânsız!


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici firmamız için yola çıktığımız ilk günden itibaren ulaşılabilirlik en hassas noktamız olmuştur. İletişim kanallarımız üzerinden sesinize kulak veriyor, proaktif yaklaşımlarımız ile çekici sorunlarınızı bertaraf ediyoruz. Ayrıca çekici gündemimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip eden müşteri-çekici sayımızın günden güne arttığını, şeffaflık ilkelerimize sadık kalarak gün içerisinde gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerini sizler ile paylaştığımızı belirtmek istiyoruz. Peki, yaz siz? Chekici Facebook, Chekici Twitter, Chekici Youtube, Chekici Facebook hesaplarımızı takibe almak istemez misiniz? Biz Türkiye'nin 81 noktasında da Chekiciniz olmaya devam edeceğiz. Güvenilir çekici ağını örmüş, aramızdaki çekici bağını oluşturmaya hazırız! Ayvacık'ta Ayvacık Oto Çekici ekibine ihtiyacınız olursa, 7/24 yanınızda olduğumuz belirtmek ister, mutlu yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Şehirler arası araç taşıma, şehir içi araç taşıma, ilden ile araç taşıma ya da diğer çekici hizmetlerimizden faydalanmak için doğru adreste olduğunuzdan şüpheniz olmasın. Bulunduğunuz il/ilçe konumunuza en yakın çekiciyiz. Tek bir talep ile araç taşıma firmalarını parmaklarınızın ucunda listeliyor, çekici fiyat teklifleri sunuyor, en yakın çekicimiz ile faaliyet gösteriyoruz. 

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!