Samsun - Ladik Oto Çekici

Ladik Oto Çekici, Chekici'de Hizmette!

Ladik; Samsun iline bağlı bir ilçedir. İl merkezine 80 km uzaklıkta bulunan ilçe, Ankara-Samsun Karayolu üzerinde bulunur. Keyifli bir yolculuğa çıkmadan önce gezi planları yapan sürücülerden şehir içi ulaşımda aracı arızalanan, kaza sebebiyle çekici arayan kullanıcıların tercihinde olan firmamız; oto çekici hizmet ihtiyaçlarınızda yanınızda. Ladik yerli-yabancı turistleri; kaplıcaları, temiz havası, yaylaları, kayak merkezleri, eşsiz damak tadıyla kendine çekmekte olup, D-030 karayolu ulaşımı üzerinden ilçenin trafik sirkülasyonunu sağlamaktadır. Kış sporlarının tadını çıkarmak için keyifli bir yolculuğa çıktıysanız; yoğun kar yağışı ya da sağanak yağmur sebebiyle güvenli bir seyahat gerçekleştirirken hız limitlerine uymalı, tabi bir de firmamızın güvencesi altında seyahatinizi sürdürmenizi tercih ederiz. Kent içi ve kent dışı herhangi bir ara ya da ara ana aks üzerinde meydana gelen araç arızası beklenmeyen bir durum dahi olsa, çekici planınızın hazır olduğunu bilmenizi isteriz. Otomobiliniz motor arızası verdi? Motosikletinizin fren balatasının bitmesi sonucu çekici firması mı arıyorsunuz? Tarım makinenizin tarlanıza ulaştırılması gerekiyor ve çekici firması mı araştırıyorsunuz? Aracınızın tipi ve modeline en uygun çekme operasyonu için Ladik Oto Çekici kolları sıvıyor ve adresinizden gelip aracınızı teslim alıyor. Çekici platformunda profilinizi oluşturmamızı, başlangıç-bitiş konumunuza göre çekme-taşıma operasyonunuzu üstlenmemizi isterseniz, 0544 535 50 04 numaralı çekici canlı destek hattının ucunda çağrı danışmanlarımız "Çekici hizmeti almak istiyorum." demenizi bekliyor. 


Ladik Oto Çekici

Chekici (Çekici) ile çekme-taşıma, araç nakliyesi, oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarma, en yakın çekici, acil çekici gibi çekici hizmet ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Çekici online platformu; yenilikçi algoritması ile cepte ve webde benzersiz bir çekici işlem süreci yakalamanızı sağlamakla kalmıyor, bütçe ve zaman tasarrufuyla da beklenilen üstünde çekici hizmet performansı sağlıyor. Ladik ilçesinde motorlu-motorsuz aracınızın taşımacılık işlemleri için firma arayışına girdiğiniz dakika, arama motorunuzun firmamızı işaret etmesiyle başlayan süreçte Ladik Oto Çekici ekiplerine kolay ulaşım imkânı sunuyoruz. Çekici hizmeti almanın ne kadar kolay olduğuna; basit ve yenilikçi sistemimiz ile şahit olmaya hazır olun. Şehir içi araç taşıma/şehir dışı araç taşıma taleplerinizden, acil durumlarda ulaşabileceğiniz acil çekici ekibimize kadar tüm süreci çekici sistem otomasyonumuz ile yönetiyoruz. Talep-teklif usulü sistemi ile çekici piyasasında azami fiyatlar ile ücret veren tedarikçi statüsünde yer almak istemeyen tedarikçilerden, çekici hizmeti almak istediğinde problemlerle karşılaşmak isteyen kullanıcımızı tek bir çatıda bir araya getiriyoruz. "Online Çekici" parmaklarınızın ucundayken, yoksa siz hala fellik fellik araç taşıma firmalarına ulaşmaya mı çalışıyorsunuz? Gerek yok! İhtiyacınızın olan en uygun çekici talebinizi platformumuz üzerinden oluşturmak için sizi, çekici hizmet butonlarımızı yakından tanımaya davet ediyoruz.


Ladik Oto Çekici-Oto Kurtarma Hizmet Butonları

Binlerce çekici firmasının yer aldığı platformumuzda, 7/24 Ladik Oto Çekici, Ladik Oto Kurtarma hizmeti vermekteyiz. Çekici ekiplerimiz; K1, SRC, yetki, psikoteknik belgelerine sahip olarak görevini yapan ve ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile platformumuzda boy göstermektedir. Ladik ilçesinde hizmet veren araç taşıma firmalarına ulaşmak istediğinizde; web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinde yer alan hizmet butonlarımıza tıklamalısınız. Çekici ihtiyacınızın acil olduğu anlarda en yakın çekici statüsünde yer alan tedarikçileri "Acil Çekici" hizmet butonu bulmanızı sağlıyor, aranızdaki köprü görevini görüyoruz. Bekleme yapmadan çekici firmalarına ulaşmak, çekici-müşteri iletişimini sağlayan Çekici sayesinde mümkün! Planlı araç taşıma işlemleriniz ise, "Çekici Talep Et" butonu devreye girerek, talep-teklif usulü sisteminin egemen olduğu kompakt rezervasyon sistemimizin kapılarını sizler için aralayacak! Yanlış okumuyorsunuz. Aracınızı bulunduğunuz lokasyondan farklı bir lokasyona göndermek istediğinizde, başlangıç-bitiş konumunuzu belirleyerek, taşıma tarihiniz nezdinde çekici teklif listesini ekranınızda görüntüleyebileceksiniz. Tüm bu anlattıklarımıza uygulamaya gelince ise, ayrı başlıklar altında siz değerli müşterimize ışık tutmak isteriz.


  • Ladik Acil Çekici Butonu

Aracınızın arızalanması ile yarı yolda mı kaldınız? Kamyonetinizin hararet yapması, daha büyük sorunlara sebebiyet verdi ve sıcağın altında yol kenarından mı bekliyorsunuz? Sağanak yağış motorunuz ile sürüş deneyimi yaşamanıza müsaade etmedi ve motorunuzu bulunduğunuz konumda bırakmak istemiyor musunuz? Trafiğin ortasında çaresizce maddi hasarlı aracınıza çekecek firma arayışı içerisinde misiniz? O halde bu yazımız size kurtarıcı-çekici çözüm planınıza nasıl ulaşacağınızı anlatıyor olacak. Aracınızın başında çekici beklemek sizi usandırmadan, konum bazlı çekici analizi ile en yakın 3 çekici ile iletişime geçmeye ne dersiniz? Yanlış okumuyorsunuz. Bulunduğunuz konumu esas alarak, günde bir kez olma şartı ile civarınızdaki Ladik Acil Çekici ekiplerinin çekici hizmet numaralarını paylaşıyor, en yakın oto kurtarıcınız oluyoruz. Şıp diye sorunu çözdüğümüze göre hangi ara ya da ana aks üzerinde iseniz, web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak "Samsun Acil Çekici" talebinizi oluşturmakla devam edebilirsiniz. "İl (Samsun)-İlçe (Ladik)" konum bazlı "Ladik Acil Çekici" talebinize en yakın oto çekiciler tek bir talep ile ekranlarda olacak!


  • Ladik Çekici Talep Et Butonu

"Yol arkadaşını iyi seçmeli insan, seçmeyenlerin hepsi, çekici mağduru!" sözüyle araç nakliyesi işlemleriniz konusunda hızlı bir giriş yapmak istiyoruz. Kurumsal firma sahibi ya da bireysel müşteri olarak; A noktasından B noktasına araç taşıma talebi oluşturmak istediğiniz anlarda ne yapıyorsunuz? Sözüm size ki; eğer ki cevap Chekici platformuna giriş yapıp, kompakt rezarvasyon sisteminiz üzerinden talep oluşturuyorum değil ise, bu meşakkatli ve güven vermeyen yoldan sizi kurtarmak isteriz. Türkiye'nin 81 ilinde de kurumsal kimliğimiz çekici bir şekilde parlarken, siz nasıl olurda Ladik ilçesindeki araç taşıma firmalarına ulaşmakta güçlük yaşarsınız. İzin vermeyiz. Ladik Oto Çekici firmalarınızı sizler için bir araya getirdik. Butonumuz "Çekici Talep Et" ile 5 dakika içinde çekici tekliflerini listeliyor, çekici sistem otomasyonumuz ile "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" mottosuyla işleyişimizi sürdürüyoruz. 

Ladik-İstanbul, Ladik-İzmir, Ladik-Ankara, Ladik-Trabzon, Ladik-Muğla, Ladik-Samsun (X bir ilçesi) ya da Türkiye sınırları içerisinde belirlediğiniz herhangi iki nokta arası araç transfer etmek istediğinizde, 2019 yılından beridir hizmet veren ve 30.000'den fazla araç transfer işlemini gerçekleştirerek ardında mutlu müşteriler bırakan mobil uygulamamıza güvenebilirsiniz. Dilerseniz; hemen müşteri temsilcimizi arayabilir, araç taşıma hizmeti hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. 


ChekiciApp (ÇekiciApp) İndirin!

Markamızı mobile taşıyarak, müşterilerimiz ile diret iletişim kurmayı esas aldığımızı bilmenizi isteriz. Akıllı telefon ve tabletlerin kullanımının giderek arttığı bu teknolojik çağda, "çekici çözüm merkezi" olarak Chekici'yi belirlemenizi isteriz. İnovatif ve teknolojik yaklaşımlarımız sonucu aracınıza/araçlarınıza en uygun çekme operasyon sürecini, iş ortağı olduğumuz ve programı müsait tedarikçiler tarafından oluşturuyor, Ladik Oto Çekici ekipleri ile müşterilerimizi buluşturuyoruz. Bir mobil uygulamasından beklediğiniz en yüksek performans ile araç taşıma firmalarını avuçlarınızın içine sığdırıyor ve tedarik zincirimiz arasından gelen teklifleri seçme olanağı sunuyoruz. "Google Play Store, App Store, AppGallery" uygulama mağazanızdan, ChekiciApp (ÇekiciApp)'i indirip, aşağıdaki işlem adımlarından Ladik Çekici talebinde bulunmaya ne dersiniz?


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • Hemen Üye Ol butonu ile kısa sürede profil oluşturunuz.
  • SMS doğrulaması sonucu sistemimize giriş yaptıktan sonra, "Çekici Talep Et" butonuna tıklayınız.
  • Bu aşamada talebiniz, en yakın konumdaki programı müsait tedarikçilere iletilir. Lütfen bekleyiniz. (Mobil bildirim, SMS ve e-posta yoluyla gelen teklifler müşterilerimize iletilir.)
  • Rekabet ortamında çekici fiyatları ve güvenilirliği ile öne çıkan firmalardan gelen teklifleri Menü>Talepler ekranı üzerinden değerlendiriniz.
  • Anlaşma sağladığınız tedarikçi ile başlayan taşıma sürecinizi Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden takip ediniz.Ladik Şehirler Arası Çekici-Çoklu Çekici Seferleri

Yeşilin her tonunu barındıran, adeta oksijen depolamanıza fırsat tanıyan, Akdağ eteklerine kurulu ilçenin hızlı ve dinamik araç taşıma firmaları; Ladik şehirler arası çekici, Ladik şehir içi araç taşıma, Ladik şehir dışı araç taşıma, Ladik Çoklu araç taşıma, Ladik şehirden şehire araç taşıma gibi çekici hizmet seferlerini, mobil uygulamamız üzerinden müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Araç taşıma firmalarının programları artık gözler önünde! Çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, klasik araç taşıma, karavan taşıma, tarım makineleri taşımacılığı gibi gelen çekici talepleriniz öncesi "Uygun bir Çekici seferi var mı?" diyorsanız, Menü>Seferler ekranı üzerinden filtreleme opsiyonumuz aracılığıyla uygun sefer taraması yapabilirsiniz. Daha hesaplı fiyatlar ile Ladik Oto Çekici hizmeti almanız için varız. Örneğin; aracınızı Ladik ilçesinden X bir ilçeye göndermek için harekete geçtiniz ve seferler ekranı üzerinden talebinize uygun bir çoklu araç taşıma seferi bularak, aracınıza yer bulduğunuzu varsayalım. Çekici talebi oluşturup teklif almaya kalktığınızda bu fiyatın biraz daha yukarıda olduğunu hesaba katarsak, sizin için hesaplı bir alışveriş sağlayarak, bütçe tasarrufu sağlamanıza olanak tanıyoruz. Çekici fiyatları ve Hakkımızda detaylı bilgi almak ister misiniz?


Chekici Araçlarını İzleyin!

Gözler önünde Ladik Oto Çekici hizmeti veren başka firma bulamazsınız. İddiamız firmamamız kadar büyük! Henüz pilot araç taşıma firmalarında olan, kısa sürede tüm çekici araçlarına entegre edeceğimiz "Araç Takip Sistemi" ile aracınızın canlı konumunu mobil uygulamamız üzerinden takip edebileceksiniz. Araç taşıma işleminiz sürerken; "Acaba aracım nerede? Çekici nerede mola verdi? Aracımın adresine ulaştırılmasına daha çok var mı?" gibi aklınızda yer edinen sorulara siz cevap bulacak, bizde güven tazeleyeceğiz. 


Ladik Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

"Taşova, Havza, Suluova, Kavak, Asarcık ilçeleri ile çevrili ilçenin hangi noktasında Ladik Oto Çekici hizmeti veriyoruz?" merak edilen bu sorunun cevabı, her mahalle desek! Yanlış okumuyorsunuz. Bulunduğunuz mahalleden gelen çekici taleplerine, en yakın noktadaki çekici ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 2500+ araç taşıma firmasının kayıtlı olduğu adrese, etkin çekici çözüm seçenekleri sunmamıza şaşırmayın! Talep edin gelelim. Yazımızın başında çevre ilçeler söz konusu iken, atlamadan geçmek istemeyiz. Taşova Oto Çekici/Suluova Oto Çekici/Kavak Oto Çekici/Asarcık Oto Çekici bulunduğu bölgede en çok tercih edilen güvenilir ekiplerdir. Çekici hizmet ihtiyaçlarınızda, Chekici yanınızda!


Chekici İletişim Kanallarımız

Sektöre adım attığımız ilk günden beri oto çekici hizmeti vermekte olduğumuz ve hayatına dokunduğumuz tüm müşterilerimiz, bizim için ailenin bir parçasıdır. Tüm “İletişim” kanallarında olduğu gibi Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube kanallarımızda da 7/24 aktifiz! “Chekici” adımızla sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel içeriklerimizden haberdar olabilir, beğeni ve yorumlarınızla destekçimiz olabilirsiniz. Ladik Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, kazasız belasız yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Çekicinizi uzakta değil, yakında aramalısınız! Cebinizde, tabletinizde, telefonun ucunda, webde Chekici bulma zamanı! Yolda mı kaldınız? Çoklu araç taşıma sefer talebiniz mi var? Traktörünüzün servise mi gitmesi gerekiyor? Motosikletiniz mi devrildi? Haydi, gelin hemen siz değerli müşterimize hizmet verecek tedarikçilere bir göz atalım. Ne mi yapmalısınız? Mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden çekici talebi oluşturarak, geniş tedarikçi zincirimiz arasından programı müsait tedarikçilere ulaşmalı ve çekici çözüm ortağınızı seçmelisiniz. 

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!