En Yakın Çekiciyi Bul

Kars Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Kars Acil Çekici Kullanıcıları, En Yakın Hizmeti Alıyor!

Çekici, Türkiye'nin farklı noktalarındaki çekicileri bir araya toplayan ve uygun oto çekici fiyatları ile müşteri memnuniyet odaklılık ilkesinin önde tutulduğu, müşteri-çekici buluşmasının hızla gerçekleştiği bir uygulamadır. Araç nakliyat işlemlerinde, kullanıcılarına saat fark etmeksizin çekici hizmeti veren bu uygulamada yerinizi almaya ne dersiniz? Türkiye'nin hangi konumuna giderseniz gidin aradığınız çekici hizmetini akıllı telefonlarınıza indireceğiniz mobil uygulamamız ÇekiciApp aracılığıyla alabilirsiniz. Uygulamamızı, uygulama marketinizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kars ilinde misiniz? Tali yoldan ansızın çıkan acemi bir sürücü nedeniyle bir kazaya mı karıştınız? Aracınız hareket edemeyecek durumda mı? Yoksa mekanik bir arızan dolayı, Kars'ın en işlek caddesi üzerinde yolda mı kaldınız? Aracınızı tamir edecek servis noktasına Kars Acil Çekici hizmetimiz sayesinde hemen ulaştırarak, vakit kaybınızın önüne geçebilirsiniz! Acil çekici butonu 7/24 aktif! Modern ara yüze sahip mobil uygulamamız üzerinden ister hızlı bir şekilde kurtarıcı butonumuza basın, isterseniz chekici.com yani içinde bulunduğunuz sayfanın Menü> Acil Çekici kısmından butonumuza basın! Her halükârda en yakın 3 çekici numara listesi karşınızda olacak! İşte bu kadar basit! Çekici firmamızın sağlam hizmeti sayesinde, çekici ile müşteriyi buluşturuyoruz! Tabii ki platformumuz üzerinde sadece acil durumlarınızı düşünen bir hizmet yok! Önceden belirleyeceğiniz tarihler için sefer oluşturabileceğiniz, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma, traktör taşımacılığı, tarım makineleri nakliyatı ve nice hizmetlerimizle her türlü aracı taşıtabileceğinizi bilmenizi isteriz! Üstelik Kars Oto Çekici taleplerinize il, ilçe, mahalle sınırlaması getirmedik! Kars-Antalya, Kars-İstanbul, Kars-Van, Kars-Gaziantep, Kars-Ankara, Kars-Muğla transferleriyle ve belirtmek isteriz ki Türkiye'nin tüm illerine, Kars şehirler arası araç taşıma işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi, Kağızman-Merkez, Sarıkamış-Akyaka, Digor-Kağızman ve diğer ilçelerimiz arasında da Kars şehir içi araç çekici işlemlerinizde bir talep kadar yakınınızdayız! Platformumuz üzerinden oluşturduğunuz taleplerinizde; taşıma, çekme tarihini siz seçin, seferinizi ister seçin ister oluşturun, çekici firmalarından gelen teklifleri inceleyin, rezervasyonunuzu yapın isterseniz geri çevirin, adım adım tüm işlemleri kontrol edebilirsiniz. Nakliyat sürecinizin durumunu anlık olarak sistemimizden takibini sürdürmekte cabası! Tüm Çekici fırsatlarını firmamız sayesinde harekete geçirdik! Kars'ta çekici ihtiyacınızı mobil uygulamamız ve web sitemiz sayesinde dijital ortama taşıyarak hızlı çekici hizmeti almanıza vesile olduk! Uygulamamızı telefonlarınıza indirmenizi teklif ediyoruz! Kars ilinde hiç bir vatandaşımızın yolda kalmasını istemeyiz! Kullanıcılarımız en yakınındaki hizmeti alıyorken siz neden uzaklardaki çekici hizmetini alıyorsunuz ki? Yol yardım dostunuzu 7/24 arayabilirsiniz: 0544 535 50 04.


Kars Acil Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Yakınınızdaki çekici hizmeti için Kars yol yardım talebinde bulunun. Kullanıcılarımızın, 8 ilçemizdeki hizmet noktalarımız ile en yakın çekicisiyiz! Kars Acil Oto Çekici arkanızdaysa en yakın çekiciniz de telefonunuzun ucunda!

  • Akyaka Oto Çekici takım ruhuna önem veriyor! İyi bir takım tarafından destek alarak aracınızı kısa sürede çektirebilirsiniz!
  • Arpaçay Oto Çekici tarafından ilk kez aldığınız nakliyat işleminizi sanki yıllardır alıyormuş hissiyle gerçekleştirirsiniz!
  • Digor Oto Çekici müşterileri "kaliteli ve güvenilir bir şekilde çekici hizmeti aldığımız adres Çekici" diyor! Müşteri yorumlarımızı tedarikçi profilleri altında görüntüleyebilirsiniz!
  • Kağızman Oto Çekici garanti şartları tam olan çekicileri bünyesi altına alıyor. Kullanıcılar, hizmet aldığı tedarikçiden belge talebinde bulunabilir.
  • Merkez Oto Çekici tedarikçilerinin kaç taşıma aracının olduğunu, tedarikçi profilleri üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Sarıkamış Oto Çekici kazaya karışan hasarlı araçları "Çoklu araç taşıma" hizmeti altında çekerek, trafiğin açılmasına yardımcı oluyor.
  • Selim Oto Çekici kullanıcıları, acil durumlarda ne yapacağını bilir ve eli hep Çekici uygulamasına gider!
  • Susuz Oto Çekici filo araç satışı yapan müşterisinin yanında!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!