En Yakın Çekiciyi Bul

Ordu Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Ordu Oto Çekici, Chekici ile Çığır Açıyor!

Türkiye genelinde sunduğumuz çekici hizmeti ile ilklere imzamızı atarak, 30.000'den fazla aracı adresine ulaştırdık ve fırsatlarımız ile de sektörde çığır açıyoruz! Aracınız yolda kaldığında ya da başka şehirden araç getirtmek/göndermek istediğinizde aklınızda bir sürü soru işareti kalıyor! Firmamız tüm soru işaretlerini silmeye geldi! Çözüm için uygulamamızı telefonunuza indirin, çözüm ortağınız sizi bulsun! Kim bilir belki de çok zaman kaybettiniz! Kullanıcılarımız 5 dakika içinde çekici bulan uygulamamız üzerinden araç nakliyesi işlemini gerçekleştiriyor bile. Zamandan ve bütçeden tasarruf ettiren, teknolojiyi ayağınıza getiren firmamız sayesinde artık yolculuklar yarıda kalmayacak, üstelik paranızda cebinizde kalacak! Ordu ilinde, galeri sahibi de olsanız şahsi araç sahibi de olsanız; şehirler arası oto taşıma, araç çekme, oto çekici, oto kurtarma, oto çekici hizmeti almak istediğinizde sayfamızdan talep oluşturarak adım adım işleminizi tamamlayabilirsiniz. İddiamız büyük! Ordu Oto Çekici, en yakınınızdaki çekici! 


Chekici (Çekici); çekici hizmet sektörüne hızlı girişi ile adından söz ettiren, teknolojik ve inovatif yaklaşımları ile farklı sektörlerden gelen kurucularımızın iç ve dış çevre analizleri sonucu dijital dünyaya entegre edilen online bir platformdur. Hizmet verme amacı tamamen çekici işlemlerinizdir. En yakın noktadan çekici desteği sağlayan, araç taşıma firmalarından teklif almanızı mümkün kılan, tedarikçi profillerine erişimi ile güvenilir çekici statüsündeki platformumuz üzerinden çekici çözüm ortağınızı bulabilirsiniz. Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp); dijital dönüşümün Çekici meyveleridir. Bulunduğunuz her konumda bilmelisiniz ki; "Aracınızı çekecek ekipler parmağınızın ucunda!" Karadeniz'in en güvenilir çekicileri ile çekici işlemlerinizi kolektif bir şekilde yürütüyoruz. Çekici sistem otomasyonu ile Ordu'nun her ilçesinde çekici ağları ördüğümüz bir gerçek! Ordu Oto Çekici talebinizi oluşturun ve aracınızın kurtarıcısına ulaşın!


Ordu Acil Çekici Hizmeti, En Yakın Çekici!

Acil durumlarınızda adım adım işlem yapmak bazen mümkün olmuyor. Böyle zamanlar için firmamız, talepler kısmında ekleme yapmayı uygun gördü! Ordu oto çekici talebinize, "acil çekici" butonunu dahil ederek, en yakın 3 çekici iletişim numaralarını tarafınıza sunmayı tercih etti. Yanlış okumuyorsunuz! Çekici iletişim numaralarımızı görebileceğiniz ve arayabileceğiniz butonumuz sayesinde artık çekicilerimiz bir telefon uzağınızda! Bu sektörde böyle hizmet görülmedi! Siz gördünüz mü? Hiç sanmıyoruz! Ordu acil çekici talebiniz ile en yakın çekiciyi bulabilmek için mobil uygulamamız telefonunuza insin, telefon numaramız rehberinize kaydedilsin ki yolculuklarınız sırasında başınıza gelebilecek aksiliklere karşı kendinizi garanti altına almış olun! 7/24 canlı destek hattımız ile istediğiniz an bize ulaşıp, arz ve taleplerinizi tarafımıza bildirebilirsiniz. Hemen arayın: 0544 535 50 04. Çekici çok dikkat çekici! "Ordu Acil Çekici" butonu ile konum bazlı çekici analizinizi hemen yapabilirsiniz.


Ordu Araç Taşıma Hizmeti için Tek Bir Tık!

Ordu Oto Çekici ekiplerine ulaşım kolaylığı sağlayan Chekici, araç taşıma işlemlerinizde tek bir tık ile kurtarıcınız olmaya hazır. Kompakt çekici rezervasyon sistemi ile Ordu şehir içi araç taşıma, Ordu şehir dışı araç taşıma gibi planlı oto çekici sefer taleplerinize binlerce oto çekici ekibinden teklif yağdırarak, aracınızın transfer işlemini kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. Webde ve cepte çekiciniz bir tık uzağınızda! Tık, tık! Çekici mi arıyorsunuz? Sistemimiz üzerinde yer alan "Çekici Talep Et" ile çekici form sayfamıza ulaşabilir, oluşturduğunuz talebinize dakikalar içinde çekici bulabilirsiniz. Araç taşıma firmaları ile birebir görüşerek, uzlaşma sürecine girebilirsiniz. 

Şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma gibi alternatif çekici çözümleri ile kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimizin çekici taleplerine, çekici çözümleri sunmaya devam eden sistemimiz, herhangi bir kâr marjı gütmemektedir. Dengede tutulan çekici fiyatları ile çekici hizmeti vermeye devam ediyor olduğumuzu ayrıca belirtmek isteriz. Ordu Araç taşıma ekibimiz şehir içi ve şehir dışı herhangi bir noktaya yola çıkmaya hazır! Siz çekici talebinde bulunun, sistemimiz onlarca çekiciden teklif almanızı sağlasın. Her gün 100'lerce aracın çekici ile taşındığını biliyor musunuz? Güven suiistimali yok! Bütçe sarsmak yok! Zaman kaybetmek yok! Ordu'da çekici, Chekici!


Ordu Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

19 ilçede bulunan hizmet noktalarımız ile Ordu oto çekici talebi oluşturabilirsiniz. Güvenilir ve garantili hizmet veren tedarikçiler tek bir çatıda! 2500+ araç taşıma firması ve 10.000'den fazla çekici aracı ile çekici planınızın anında yapılacağı adreste, çözüm ortağınızı bulmak oldukça kolay! 

 • Akkuş Oto Çekici Argan tepesi eteklerinde kurulmuş olan ilçenin çekicisidir!
 • Altınordu Oto Çekici 92 mahalleye hizmeti ile şehirden şehre araç taşıyan bir firmadır!
 • Aybastı Oto Çekici tarafından 105 km uzaklıktaki il merkezine aracınızı taşımamızı ister misiniz?
 • Çamaş Oto Çekici talebi oluşturarak; tarım makinanızın, araç nakliye aracımız ile taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Çatalpınar Oto Çekici hizmeti için arz ve taleplerinizi tarafımıza iletin! Fındık patoz  & toplama makinanızı tarlanıza kadar getiririz!
 • Çaybaşı Oto Çekici işinin başında!
 • Fatsa Oto Çekici yanınızdan geçen en yakın oto çekici olabilir! Hemen arayın: 0544 535 50 04.
 • Gölköy Oto Çekici hizmeti almak için çekici fiyatlarını dert etmeyeceksiniz!
 • Gülyalı Oto Çekici bölgenin meşhur kestane balı üretimi için hayvancılık ile uğraşan besicisinin de yanında! Arıcılık ekipmanlarınız mı taşınacak, biz taşırız!
 • Gürgentepe Oto Çekici 4 saat uzaklıkta bulunan Tokat ilçesine "Çoklu Araç Taşıma" ile araçlarınızı göndermek ister misiniz? 
 • İkizce Oto Çekici taleplerinizi oluşturmadan önce, belki mobil uygulamamızın menü>seferler kısmından, şartlarınıza uygun talep bulabilirsiniz.
 • Kabadüz Oto Çekici için mobil uygulamamızdan oluşturduğunuz talebinizin durumunu, menü>taşıma işlemleri kısmında takip edebilirsiniz.
 • Kabataş Oto Çekici ekibimize aracınızı teslim ettiğinizde güven dolu taşımacılığınız başlar!
 • Korgan Oto Çekici süt sağma makinenizi taşıyacak, geniş parkurlu aracıyla besiciye destek oluyor!
 • Kumru Oto Çekici fırsatlarından biri olan acil çekici hattı ile çekici numaralarımıza ulaşabilirsiniz!
 • Mesudiye Oto Çekici çığır açan Çekici firmasıyla iş ortağı!
 • Perşembe Oto Çekici haftanın tüm günleri ve saatleri yanınızda! 
 • Ulubey Oto Çekici ile güven dolu taşıma!
 • Ünye Oto Çekici şehir içi veya şehir dışı araç taşıma için taleplerini bekliyor!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!