En Yakın Çekiciyi Bul

Mersin Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Mersin Acil Çekici Fırsatları İnanılır Gibi Değil! 

Mersin ili güzergâhında aracınızla seyahat ederken, yolculuğunuzun yarıda kalmasına sebebiyet veren bir arıza mı meydana geldi? Arızalanan aracınızı kenara çekip, konumunuza en yakın 3 çekici ile konuşma şansınızın olduğunu bilseniz inanır mısınız? İnanın! Çünkü çekici hizmetimiz gibi fırsatlarımızda çok çekici! Tüm Türkiye'de olduğu gibi Mersin acil çekici talebiniz içinde ayrıcalıklı fırsat sunuyoruz ve acil durumlarınızı diğer çekici taleplerinizden ayırarak "Acil Çekici Talep" butonu hizmetini devreye sokuyoruz. Aracınız ile ilgili yolda kalma, arıza durumlarınız gibi sorunlarınızda web sitemiz ya da mobil uygulamamızdan form doldurmadan çekicilerimiz ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz! Dilerseniz ana sayfamızın menü kısmından acil çekici hizmetini kullanabilirsiniz. Mobil uygulamamızda ise üye olmadan bile "acil çekici butonu" aktif olarak hizmetinizdedir! Sizi içinde bulunduğunuz endişeden bir an önce kurtarmak için çalışıyoruz! Firmamızın ve ekibimizin kurtarma planı hazır! Peki siz bu planın içerisinde yer alarak endişelerinizden ve aracınızın bu durumundan hızlı bir şekilde kurtulmaya hazır mısınız? Çekicilerimizden biri ile anlaşma sağlayarak aracınızı hızlı bir şekilde istediğiniz onarım noktasına çektirebilirsiniz. İşler iyice can sıkıcı bir hale gelmeden doğru bir adreste olmanın keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız. Ana sayfamız ve mobil uygulamamız üzerinden oluşturacağınız acil çekme talepleriniz için ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Platformumuz üzerinden çoklu oto taşıma, sıfır araç taşıma içinde "talep oluştur" kısmından talebinizi oluşturabilirsiniz. Müşteri dostu hizmetimize bağlanmak için 0544 535 50 04 numaralı telefonumuzu arayın! 

 
 

Mersin Acil Oto Çekici Hizmet Noktalarımız 

Mersin Acil Oto Çekici hizmet noktalarımız 13 ilçemizde de mevcuttur. 

 • Akdeniz Oto Çekici merkez ilçemizin tümünde aracınızı taşıtmak için en çok tercih edilen çekicilerden biridir! 
 • Anamur Oto Çekici ile uzaklıklar gözünüzü korkutmasın! İlçemizin il merkezine uzaklığı, oto çekici işlemlerinizi ötelemez! 
 • Aydıncık Oto Çekici ile Türkiye'nin dört bir ucuna aracınızı gönderebilir veya getirtebilirsiniz! Araç nakliyatı işlemleriniz için mobil uygulamamız telefonunuzda yerini alsın! 
 • Bozyazı Oto Çekici Akcami, Elmakuzu, Gözce, Kızılca, Merkez, Tekmen ve diğer 20 mahallesinde imdadınıza yetişen dinamik bir ekibe sahip! 
 • Çamlıyayla Oto Çekici ekip arkadaşlarımız acil çekici taleplerinize koşa koşa gelir! 
 • Erdemli Oto Çekici traktör, toprak işleme, hasat/harman, bitki bakım, gübreleme gibi tarım makinalarınızı istediğiniz noktaya taşır! 
 • Gülnar Oto Çekici tarafından çoklu veya tekli araç çekme talebinizi, canlı destek hattımız olan 0544 535 50 04'e iletin, talep formunuzu beraber dolduralım. 
 • Mezitli Oto Çekici tekliflerinizi 5 dakika içerisinde değerlendirme altına alabilirsiniz! 
 • Mut Oto Çekici ile en yakın yol arkadaşı olmadan önce herkes çekici arama derdine düştü! Ama en yakın yol arkadaşınız olduktan sonra zaman kaybetmeden aracınızı taşıtıyor hatta taşıma işleminizi "Araç Takip Sistemi" ile izliyor olacaksınız! 
 • Silifke Oto Çekici olarak Mersin'i İç Anadolu'ya bağlama görevini üstlenen ilçemizde ulaşımın aksamaması için tüm yol yardım önlemlerimizi aldık! 
 • Tarsus Oto Çekici ile kalabalık olan ilçemizde ulaşımın aksamasını istemiyorsanız doğru çekici ile yola çıkın! 
 • Toroslar Oto Çekici kriz anlarınızda çözüm üretir, aracınızı kime taşıtacağınızı düşünme derdinize son verir! Destek almak için talep oluşturun! 
 • Yenişehir Oto Çekici aracınız için kurtarma planlarını çoktan düşündü! Kaliteli, güvenilir ve iş birlikçi çekici firması arıyorsanız, buradayız! 

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!