En Yakın Çekiciyi Bul

Artvin Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Artvin Oto Çekici Hizmeti | Chekici

Artvin ilinde oto çekici, oto kurtarma hizmeti almak için araç taşıma firması mı araştırıyordunuz? Araştırmanızı tek bir çatı altında yürütebileceğiniz adrestesiniz. Çekici piyasasını dizginleyen, kaliteli hizmeti maksimum seviyeye ulaştıran firmamız, Artvin Oto Çekici hizmeti veren tedarikçileri tek bir sistem üzerinden müşterilerimizle buluşturmaktadır. Arızalı otomobilinizi, hasarlı motosikletinizi, hurda kamyonetinizi, sıfır traktörünüzü ya da herhangi bir motorlu-motorsuz aracınızı taşıtmak-çektirmek istediğinizde firmamız kusursuz işleyişiyle tüm çekici dertlerinizi çekecek. Cebinizi yakmayan fiyat teklifleri arasından seçim yapmak ve aracınızın çekme işlemini vakit kaybetmekten çözüme ulaştırmak için mobil uygulamamız, web sitemiz ya da iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Chekici (Çekici); Türkiye'nin en çekici, en yenilikçi online çekici hizmet platformudur. Aracınızı güvenle transfer etmek istediğinizde, en yakın yol yardım, oto kurtarıcı çözüm ortağınızla işleminizi yürütebilirsiniz. Artvin'e bağlı her ilçeden bize ulaşabilir; şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma hizmet talebinde bulunabilirsiniz. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" mottosuyla yola çıktığımız 2019 yılından beridir, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti hep önceliğimiz oldu. Araç taşıma işlemizi tedirgin olmadan yürütebilir, Artvin Oto Çekici hizmet ihtiyacınızı karşılayan oto çekici firmalarını karşılaştırabilirsiniz. Tedarikçilerimiz; işinin ustası, aracınızın Çekicisi! Hesaba katmadığınız durumları atlamıyor, aracınız taşınma sürecindeyken habersiz bırakmıyoruz. Konum bazlı çekici analizi yaparak, civarınızdaki çekicilere ulaşabilirsiniz. Planlı oto çekici taleplerinizde ise, kompakt çekici rezervasyon sistemimiz üzerinden çekici çözüm ortağınızı seçebilir, çekici işlemlerinizi tıkır tıkır gerçekleştirebilirsiniz.


Artvin Acil Çekici Hizmeti 

Çekici (Chekici) ile dakikalar içinde Artvin Acil Çekici hizmetini alabilirsiniz. Acil olarak aracınızın, kamyonetinizin, midibüsünüzün ya da otomobilinizin mi çekilmesi gerek? Arızalı, hasarlı ya da çekici ihtiyacı duyduğunuz sebebi çekici ekibimize iletin, Artvin en yakın oto kurtarıcımız olduğunuz konuma derhal gelebilmek için harekete geçsin! Hemen arayın: 0544 535 50 04. Bunca zaman çekici bulmak için hep arayış içerisinde oldunuz. Çekici ise zorlukların üstesinden gelerek arayış içerisinde olduğunuz çekicilerin hepsini ÇekiciApp uygulaması üzerinde topladı! Sadece Doğu Karadeniz'de değil diğer tüm coğrafi bölgelerimizde otoyoldan, il yoluna, il yolundan çevre yoluna, çevre yolundan kısacası yol bağlantılarının geçtiği ana ve ara yol hatları üzerine kadar çekici hizmet ağımız bulunmaktadır. Artvin bölgesinde acil durumlarınız için devreye soktuğumuz "acil çekici hattı", Menü kısmında ve kullanıcılarının göz bebeği uygulamamız ÇekiciApp üzerinde "Acil Çekici" butonu ile hizmetinizde! Artvin en yakın 3 çekici iletişim numaralarını arayarak Çekici'nin vesile olacağı buluşmayı anında gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri ve çekici bir arada! Evet, yanlış duymadınız! Bu platformda müşteri-çekici buluşması dakikalar içinde gerçekleşiyor. 7 24 çekici, Chekici!


Artvin Araç Taşıma Hizmeti

Artvin Oto Çekici, Artvin Araç Taşıma hizmeti; şehirden şehre araç taşıma, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, şehirler arası oto kurtarıcı, oto çekici, araç taşıma ve pek çok hizmeti için Çekici çatısı altında toplandı ve bu işte garantili çekicilerle yoluna devam ederek Artvin Garantili araç taşıma ağını oluşturdu. Çekici kullanıcıları; garantili çekicilerden, oto çekici fiyatları bütçe dostu tekliflerle istediği her noktadan noktaya Artvin Araç Nakliyesi yapıyor! Sizde işini bilen bir firma ile çekici talebinde bulunabilirsiniz. "Çekici talep et" butonu ile çekici talebinizi oluşturun, tekliflerinizi değerlendirin. Kullanışlı arayüzümüz ile platformumuz müşteri dostu! Kullanıcılarımızın karşısına sektörde tek olan iyi bir web sitesi ve kullanışlı bir mobil uygulama ile çıktık. İş tasarımımızı başında uygulayarak, misyonumuz arasına müşterilerimizin en çok tercih ettiği en güvenilir çekici firması olabilmek için en garantili, en güvenilir çekicileri çatımız altında topladık! Çekici hizmet ağımızla iyi işlere imza atarak referansımızı güçlü firmaları arkamıza alarak destekledik! Müşteri memnuniyeti ve maksimum Çekici hizmeti ön planda olan Artvin Çekici hizmetimiz ile yolda kalmanız söz konusu dahi olamaz. Çekici 7/24 kullanıcılarının yanında! Sosyal mecralarda; "Instagram, Twitter, Facebook" hesaplarımız üzerinden Çekici'yi takibe alabilirsiniz. Artvin ilinin ve civarının gelmiş geçmiş çekicilerini sollayarak geride bırakan zamanın en güvenilir çekici hizmeti, Çekici!


Artvin Çekici Hizmet Noktalarımız

Artvin Oto Çekici, Artvin Çekici hizmet noktalarımızla 7/24 aktif bir çekici hizmet ağı oluşturduk. Kullanıcılarımız neredeyse, en yakın oto kurtarıcımız orada!

  • Ardanuç Oto Çekici ile 39 km uzaklığa araç nakliyatı yaparak il merkezine aracınızı gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Mesafeleri siz belirleyin, şehir içi araç nakliyatınızı biz gerçekleştirelim.
  • Arhavi Oto Çekici civardaki tarım ile uğraşan ve mısır yetiştiren çiftçisinin mısır hasat tablasını taşıyor! 
  • Borçka Oto Çekici ekibiyle, güven dolu ve ekonomik çekici hizmeti ile müşterilerimizi memnun etmek bizim görevimiz!
  • Hopa Oto Çekici kullanıcıları, zamanın en güvenilir uygulaması ÇekiciApp ile tüm çekici ihtiyacını dijital ortamda gerçekleştiriyor.
  • Kemalpaşa Oto Çekici kullanıcıların en hızlı çekici hizmeti almak istediklerinde tercih noktasıdır.
  • Merkez Oto Çekici Doğu Karadeniz'in çekicisi!
  • Murgul Oto Çekici Küre, Petek, Damar, Kabaca ve diğer mahallelerinde çekici hizmeti veriyor.
  • Şavşat Oto Çekici kullanıcıları şehir içi talep oluşturmak istediklerinde ÇekiciApp uygulamasına giriş yapıyor ve sefer güzergâhlarını belirleyecekleri talep formunu dijital ortamda itina ile dolduruyorlar.
  • Yusufeli Oto Çekici ile eliniz hep Çekici uygulamasına gidecek! Yolda kalmak, yeni neslin Çekici uygulaması sayesinde imkânsız bir hale dönüştü!Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!