En Yakın Çekiciyi Bul

Rize Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Rize Oto Çekici Online Platformu Chekici!

Rize; Karadeniz'in Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir ilçedir. Karayolu ulaşım ağları, Rize ve çevre ilçelerine ulaşmanız konusunda ve bu ilçeden Türkiye'nin herhangi bir noktasına gidebilmeniz açısından oldukça gelişmiştir. Yolcu ve yük taşımacılığı yapan firmaların, hususi araç sahiplerinin, tarım makinesi taşımacılığı hizmeti almak isteyen çiftçinin, birden fazla araç taşıtmak isteyen galeri sahibinin, tekne taşımacılığı hizmeti almak isteyen bir müşterinin, Chekici hizmet kanalımız üzerinde çekici çözüm ortağını hızlı bir şekilde bulduğunu söylemek isteriz. Araç taşıma firmaları ile kolektif bir şekilde yürütmüş olduğumuz çekici hizmet faaliyetlerimizle, Rize'nin tüm ilçelerinde çekici-müşteri buluşmasını tek bir platformdan sağlamaktayız. Aracınız arızalandığında, çamura saplandığında, kullanamayacağınızı anladığınızda ya da herhangi bir sebeple Rize Oto Çekici ekiplerine ulaşmanız gerektiğinde 0544 535 50 04 numaralı Çekici canlı destek hattımızdan yol yardım, oto çekici, oto kurtarma talebinde bulunabilirsiniz.

 

Çekici (Chekici); çekici hizmetleriyle gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. 2500+ araç taşıma firmasına tek bir çatıda yer veren platformumuz, günbegün tedarikçilerin iş hacimlerini katlamaya devam ederken eş zamanlı olarak müşterilerimizin çekici hizmet ihtiyaçlarını da gidermektedir. Yasal evraklarıyla sistemimize üye olan araç taşıma firmaları; çekici programlarını, çekici fiyatlarını, yasal evraklarını, daha önce hizmet verdiği müşteri yorumlarını, araç sayısını ve daha pek çok bilgiyi sistemimiz üzerinden müşterilerimizin erişimine açmaktadır. Yaygın çekici hizmet ağıyla çekici hizmetinde de güvenilir hizmet ağlarını örüyor, Rize Oto Çekici taleplerinize çekici teklifleri yağdırıyoruz. Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ile "Webde ve Cepte" çekici olduğumuzu bilmenizi isteriz. Şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma taleplerinizi için çekici hizmet butonlarımız talebinizi oluşturmanızı bekliyor.


Rize En Yakın Acil Çekici Sayesinde Saatlerce Beklemeye Son!

Trafik kurallarına uyulmaması, trafik levhalarına dikkat edilmemesi ne kadar sinyalizasyonu sağlanmış bir yol olsa dahi can sıkıcı neticelerle sonuçlanabiliyor. Rize ilinde, anayolda seyahat halindeyken; tali yoldan çıkan ve çıkarken dur/dikkatli ol levhasını bile fark etmeyen bir sürücü, kaza yapmanıza mı neden oldu? Ya da trafiğin harıl harıl aktığı bir anayolda geç bir vakitte aracınız ile yolda mı kaldınız? Ne kadar edilgen taraf siz olsanız ve olaylar sizin isteğiniz dışında gelişiyor olsa bile, bu durumu toparlamak ve aracınızı çektirmek sizin çabanızla mümkün olabilir. Bu yüzden sizi Çekici ile tanıştırmak istiyoruz! Yolda kalan aracınızı, hızlı bir şekilde taşıtmanın en kolay yolu platformumuz üzerinden oluşturacağınız talep ile sağlanır. Talep sayfamız; mobil uygulamamız ÇekiciApp ve web sitemizin menü kısmında yer almaktadır. Rize ilinin dilediğiniz yerinden araba çekici, araç çekme, oto çekici talebi oluşturabilirsiniz. Bilmenizi istediğimiz bir husus daha olduğunu da belirtmek isteriz. Değerli müşterilerimizin; acil durumunu ve kaybettiği zamanı değerlendirme altına alarak, çözüme hızlı ulaşmanızı sağlayacak maksimum çekicilikteki hizmetimiz "Rize Acil Çekici" butonu ile işlerinizi kolaylaştırmaya geldik. Butonumuzun; mobil uygulamamız ve web sitemiz chekici.com yani şu an bu yazıyı okuduğunuz sayfanın menü kısmında yer aldığından bahsetmiştik! Acil Çekici Hattı, yolda kaldığınız konumu seçerek en yakın 3 çekici ekibinden hangisi müsait ise Rize acil yol yardım talebinizde bulunmanızı sağlıyor. İletişim numaraları listesini kıymetli kullanıcılarımıza sunuyoruz! Rize en yakın oto kurtarıcı hizmeti almak istiyorsanız butonumuz üzerinden talep oluşturmanız yeterli! Rize ilinde konum bilgilerinizi girerek talebiniz, dijital ortam aracılığı ile sistemimize düştüğü an çekicilerimizin iletişim listelisini de görüntüleyebilirsiniz. Çekici ile Rize araç nakliyat işlemleriniz parmaklarınızın ucunda tıkır tıkır işliyor. Çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma, şehirden şehre araç taşıma, oto çekme, oto kurtarma, şehir içi araç çekici ve daha nice hizmetlerimiz sayesinde tüm Türkiye'de tercih edilen çekiciyiz! 5 dakika içerisinde çekici arayışınıza son verin! Hizmetlerimiz için talep oluşturulan, geniş çekici ağımızla dikkatleri üzerine toplayan çekici platformu ile çekici-müşteri buluşması için bir araya gelin! Geniş hizmet ağına sahip firmamız ile saatlerce çekici beklemeden, aradığınız Rize en yakın oto çekici, Rize Acil Çekici ile iletişime geçmenin yolu, Chekici (Çekici)'de! 


Rize Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

12 hizmet noktasını Rize oto çekici hizmet bünyesinde oluşturduk! 

 • Ardeşen Oto Çekici kullanıcıları, ihtiyacı olan çekici hizmetine uygulamamız sayesinde hemen ulaşıyor.
 • Çamlıhemşin Oto Çekici hizmeti, sosyal mecralarda gündemde olan Çekici uygulaması sayesinde çekici-müşteri buluşmasını 5 dakika içinde gerçekleştiriyor!
 • Çayeli Oto Çekici ekibi en yakın kurtarıcı hizmetini veriyor!
 • Derepazarı Oto Çekici ekonomik fiyatlı çekici hizmeti ile halka hitap ediyor.
 • Fındıklı Oto Çekici traktör taşımacılığı için talep oluşturmak ister misiniz?
 • Güneysu Oto Çekici kullanıcıları satın aldıkları araçları almak için harekete Çekici ile geçiyor!
 • Hemşin Oto Çekici gözetim altında olmayı kabul ediyor ve araçlarına Çekici tarafından "Araç Takip Sistemi" takıldı.
 • İkizdere Oto Çekici ile iki arada bir derede kalmaya son! Uygun çekici teklifleri ile müşterilerimizi firmamıza çekiyoruz! Bilmediğiniz çekiciler ile zor duruma düşmeyin! 
 • İyidere Oto Çekici işin ehli çekicileri bir araya getirdi! Aracınızı profesyonel bir şekilde çektirebilirsiniz.
 • Kalkandere Oto Çekici hizmetinin en yakın çekici ekibi ile konuşmak ister misiniz? Acil çekici butonumuza basmanız yeterli!
 • Merkez Oto Çekici Rize'deki çekici sektörüne yenilik getirdi ve en ön sırada yerini aldı!
 • Pazar Oto Çekici hizmeti sayesinde pazarlık nedir bilmeyeceksiniz!


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!