En Yakın Çekiciyi Bul

Adıyaman Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Adıyaman Oto Çekici Ekipleri, Türkiye'nin Chekici Adresinde!

Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Batı kısmında yer alan bir ildir. Güneşin doğuşunun da, batışının da en harikulade olduğu yerde ise kesintisiz Çekici hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Her köşesinde binlerce yıllık mirası barındıran ve gizemli, ihtişamlı tarihi yapılarıyla hayranlık uyandıran Adıyaman ilçesine doğru yola çıktınız ve medeniyetin izlerini keşfetmek yerine yarı yolda mı kalmanız sonucu çekici mi arıyorsunuz? Aracınızı en kısa sürede servis & onarım noktasına götürecek olan araç taşıma ekine, Chekici platformu üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kent içindeki trafik sirkülasyonunda meydana gelen aksamalara en hızlı müdahale eden Adıyaman Oto Çekici ekipleri ile aracınızın yolda kalmasına izin vermiyoruz! Aracınıza taşımaya hevesli olan binlerce çekici arasından seçiminizi yaparak hizmet alabileceğinizi biliyor muydunuz? 0544 535 50 04 numaralı hattımızı arayarak "Alo, Chekici" dediğiniz andan itibaren, çekici işlem sürecinizi kusursuz aksayışımız ile hallederek, çözüm ortağınızı bulabilirsiniz. Adıyaman'a; Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş ya da Diyarbakır güzergâhından gelerek giriş yapmış ya da bu bölgedeki araç trafiğinde etkin rol olan bir sürücü olabilirsiniz. Aracınız D-360 karayolu üzerinde arızalandı ve çekici deneyiminiz mi yok? Yoksa talihsiz bir kaza sonucu yürür durumda olmayan ve yolun ortasından kalan aracınızı en yakın tedarikçi ile taşıtmak istiyorsunuz? Hemen web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'a giriş yaparak; aracınızın kurtarıcısını bulabilirsiniz.


Çekici (Chekici); ezberleri bozan işleyişi ile güvenilir tedarikçilerin ve çekici hizmeti almak isteyen kullanıcılarının buluşma noktasıdır. Firmamız; 2019 yılında çıktığı bu yolda, kullanıcısının çekici ihtiyacını karşılamaya yönelik kusursuz bir işleyiş yakalayarak kullanıcısının çözüm ortağı olmuş ve aynı zamanda da tedarikçilerinin iş hacmini genişleterek Türkiye'nin her noktasında çekici ağını oluşturmuştur. İç ve dış çevre analizlerimizi baz aldığımızda; var olan ama memnun kılmayan düzeni kimi zaman değiştirip kimi zamanda iyileştirmelerde bulunarak, teknolojik ve inovatif yaklaşımlarımız sayesinde bulunduğunuz her bölgedeki tedarikçiye platformumuz üzerinden erişimi 7/24 mümkün kıldığımızı bilmenizi isteriz. Ülkemizin hangi noktasında olursanız olun Chekici; aracınızın en yakın çekici, oto kurtarma, acil çekici, araç taşıma, araç nakliyesi, yol yardım gibi çekici hizmeti veren ekiplerine ulaşmanızı sağlayacak platformdur! Somut verilerle anlatmak gerekirse, çekici 2012 tedarikçi ve bu tedarikçilerin sahip olduğu 10.000 araç ile yoluna devam etmektedir. Her geçen gün artan sayımız ile yola devam etmenin gururu içerisindeyiz. Çekici dünyamızı keşfe çıkmaya yani sistemimizi yakından tanımaya ne dersiniz?


Çekici Sistemi Üzerinden, Adıyaman Çekici Ekiplerine Ulaşın!

Adıyaman Oto Çekici ekiplerine ulaşmak için Türkiye'nin en çok tercih edilen Chekici platformunda olmanız ne hoş! Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin çekici ihtiyaçlarını gidermekte oldukça iddialıyız! Aracınız ile yolda kaldığınızda, kaza yaptığınızda, Adıyaman ilinden bir noktaya göndermek istediğinizde, en yakın çekici tekliflerini ve profillerine erişerek hizmet almak istediğinizde, çekici sistem otomasyonumuz tıkır tıkır işlemeye başlar. Çekici (Chekici) sistem özelliklerini yakından tanıyarak, oto çekici aradığınız herhangi bir noktada hızlı hizmet alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ön taleplerinizi oluşturabileceğiniz, mobil uygulamamız üzerinden ise  talep oluşturarak çekici işlem sürecinizi takip edeceğiniz sistemimizin işleyişi ise aşağıda belirttiğimiz gibidir:


 • Müşteri-Tedarikçi Ortak Platform

Müşterilerimizi tedarikçilerimiz ile buluşturmak ilk hedefimizdir. Güvenilir oto çekici hizmeti almanızı mümkün kılıyoruz. Adıyaman ve civarındaki tedarikçilere, çekici ihtiyaç durumunuza göre anında ulaşabilir, fiyat teklifi alabilir, profil incelemelerinde bulunabilirsiniz. Çekici-müşteri ortak platformunda, çekici işlemleriniz tıkırında işler. Herhangi bir sorunda canlı destek hattımızı arayarak, çağrı danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.


 • Talep Havuzu

Kullanıcılarımız; hizmet butonlarımız üzerinden taleplerini oluşturarak, sistemimize kayıt etmektedir. "Talep havuzu" kullanıcılarımızdan gelen çekici sefer taleplerini, tedarikçilerimizin erişimine açarak, kullanıcılarımızın kısa sürede hizmet almasını sağlar. Kâğıt, kalem ile doldurulan çekici formuna elveda dedirten bu dev yenilik, çekici taleplerinizi dijital dünyadaki işleyişi uyarlayıp, uyumlu kılmaktadır. Kriterlerinize uygun çekici sefer talebinde bulunarak, binlerce tedarikçiden teklif almaya ne dersiniz? Çekici sefer talebinizi havuzumuza kayıt ederek, tedarikçilerimizden kısa sürede çekici teklifi alabilirsiniz.


 • Teklif Sistemi

Adıyaman Çekici talebinizi oluşturduktan sonra devreye giren teklif sistemi, tedarikçilerimizin rekabetini harlamaktadır. Talep havuzunda bulunan talebinizi, tedarikçilerimizin erişimine anında açarak, tedarikçilerimizin talebinize teklif yağdırmasını ve kıyasıya rekabetin başlamasını sağlıyoruz. Chekici süzgecinden geçen çekici fiyatları ile tutarlı bir maliyetlendirme olmaması imkânsız. 5 dakika içinde teklif alma sırası, şimdi sizde! Kendinizi işleyişimize bırakma zamanı!


 • Acil Yol Yardım Sistemi

Acil durumlarda kontrolünüzü kaybedenlerden misiniz? Acil Çekici devrede! Sistemimiz acil çekici aradığınız durumlarınızı da ele alarak, tedarikçilerimizin hizmet numaralarını ihtiyaç anında kullanımınıza açıyor! Acil Çekici butonumuz üzerinden konumunuza göre oluşturacağınız her talepte, en yakın oto çekici ekiplerine ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden çekici hizmeti almak istediğiniz noktada da, Chekici-Adıyaman Oto Çekici ekipleri var!


 • İşlem Akış Ekranları

Kullanıcı deneyimi yüksek, basit ve kullanışlı bir sistemde, işlem akış ekranlarımız sayesinde kolaylıkla çekici taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Zamanınızın ve aracınızın bizim için kıymetli olduğunu bilmenizi isteriz. Adıyaman çekici taleplerinizi hızla oluşturarak, çekici iş ortağımızdan hizmet alabilirsiniz.


Adıyaman Acil Çekici Sayesinde Yolculuklarınızda Yalnız Olmadığınızı Bilmelisiniz!

Binlerce çekici firmasının olduğu bir platformda Adıyaman Oto Çekici ekiplerini bulmak mı? Evet, yanlış duymadınız! Adıyaman ilinde misiniz? Acil olarak aracınızı çekecek bir çekici ile anlaşma mı sağlamanız gerekiyor? "Çekici arıyorum ama bulamadım!" mı diyorsunuz! Ne hoş ki şu an bu yazımızı okuyorsunuz ve chekici.com adresinde ya da uygulamanızda olarak doğru bir tercih yaptınız! Çekici, çok kısa sürede çok büyük işlerin altına imza atarak araç taşıma, oto taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, araç nakliyesi, şehirler arası araç taşıma, şehirden şehre araç taşıma ve daha birçok hizmetiyle 30.000'den fazla aracı adresine ulaştırdı ve Türkiye'de çekici sektörüne avantajlı fırsatlar sunarak fark yarattı! Adıyaman ilimizde acil çekici ihtiyacınız olduğu zaman ise, mobil uygulamamız veyahut web sitemizin menü kısmında yer alan butonumuz ile "Adıyaman Acil Çekici" talebi oluşturun! Oluşturduğunuz talep neticesinde konumunuza en yakın 3 çekici ile iletişim sağlayarak, taşıma işleminiz için uygun olan çekiciye siz karar verin! Bundan böyle çekici firmamızın kıymetli kullanıcıları, günde 1 kez kullanmak şartı ile Acil Çekici Hattı'na bağlanarak, yolculuk sırasında meydana gelen araç arıza ya da kaza gibi acil durumlarda ihtiyaç duyduğu Adıyaman acil çekici hizmeti için yalnız olmadıklarını bilmeliler! Maksimum kalitenin ve minimum maliyetin olduğu bu platform acil araç çekme, acil araç taşıma, oto çekme için vazgeçilmez bir hizmet haline geldi. Yolculuklarınızda yaşanılan aksiliklerde yol yardım talebi oluşturabileceğiniz ve 7/24 canlı destek hattımız ile destek alabileceğiniz bir hizmet var artık! Hemen arayınız (0544 535 50 04) ya da butonumuz üzerin en yakın oto çekici talebinde bulununuz. Örneğin; Adıyaman'ın Kahta ilçesinde bulunan Nemrut Dağı'na gitmek üzere aracınız ile yola çıktınız ve Nemrut Dağı Yolu üzerinde tekerlekleri kilitlenmiş bir vaziyette yolda kalan aracınıza çekici mi arıyorsunuz? Acil çekici hizmet butonumuz tam size göre! Sistemimize mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden giriş yapıp, acil durumlarınızı Chekici sayesinde kontrol altına alabilirsiniz. Adıyaman ve civarının en güvenilir tedarikçisi, taşıma işleminiz için doğru araç taşıma aracı ve ekipman ile yol çıkar! Böylece çekici bulma sorununuz kısa sürede ortadan kalkar!


Adıyaman Araç Taşıma Hizmeti Sayesinde Kolaylık Sağlıyoruz!

Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin; şehirden şehre araç taşıma, kent içi araç taşıma işlemlerinde de yanlarındayız! Hurda, kazalı, pert aracınız mı var? Taşırız! Gıcır gıcır son model bir araç satın aldınız ve Adıyaman ilinden başka bir ilçeye götürecek firma mı arıyorsunuz? Hallederiz!  Adıyaman-İzmir, Ankara, Diyarbakır, Samsun, Sinop, Antalya, Muğla ya da X bir şehre Adıyaman Şehir dışı araç taşıma fiyat teklifi veren güvenilir tedarikçiler arasından seçim mi yapmak istiyorsunuz? Seçim hakkı sizin! Adıyaman Şehir İçi Araç Taşıma işlemi gerçekleştirmek isteyen bir galeri sahibisiniz ve kısa mesafeye şehirden şehire araç taşıma hizmeti veren tedarikçi bulmakta mı zorlanıyorsunuz? Mesafeleri sorun etmeden, hizmet veririz! Kısacası kusursuz bir işleyiş içinde çekici hizmeti alabilmeniz adına tüm engelleri ekarte etmekteyiz! ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden yükleyerek, çekici sefer formunu doldurduktan hemen sonra çekici teklifleri alabilirsiniz. Adıyaman Oto Çekici sefer talebinde bulunmanın yolu ise "Çekici Talep Et" hizmet butonudur. Kriterlerinizi karşılayan bir sefer oluşturarak, istediğiniz gün ve saatte hizmet almanın kolaylığını sağlıyoruz. Üstelik 5 dakika içinde çekici teklifi almanız garantisiyle! Çekici çekişmesine hazır mısınız? Tekliflerimizi SMS ve mobil bildirimler üzerinden takip edebilirsiniz. Çekici fiyatları hangi kıstaslara göre belirleniyor diye de düşünmeden edemiyorsanız, sizi aydınlatmak isteriz.


Çoklu çekici ile birden fazla aracınızı taşıtabilir, araç nakliyesi ile ilgili tüm işlemlerini tek bir çatıda yürütebilirsiniz. Üstelik araç taşıma işleminiz sona erene dek, mobil uygulamamız üzerinden aracınızın canlı konumuna erişebilirsiniz. Tarım makinenizden kamyonetinize, deniz aracınızdan motosikletinize kadar taşıyoruz! İş yükünüzü hafifleten, aracınızı/araçlarınızı "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" adı altında çeken başka bir çekici bulabileceğinizi sanmıyoruz! Üstelik tüm çekici ekipleri tek bir çatı altındayken. Haydi o halde! Üyelik ücreti isteyen, ek ücret talebinde bulunmayan sistemimiz üzerinden talep oluşturma vakti! Çekici gücümüz ile Adıyaman'da da çekici rüzgârları estiren Chekici, kullanıcı dostu hizmet anlayışı ve kusursuz hizmeti ile kurtarıcınız olacak! Araç taşıma firmalarına açılan kapıyız! Hakkımızda detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Adıyaman Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Adıyaman Oto Çekici, Adıyaman Acil Oto Çekici hizmet noktalarımızı 9 ilçe içinde oluşturduk.


 • Besni Oto Çekici ile şehirler arası oto taşıma işlemi yapmak çok kolay! 95 km uzaklıktaki Gaziantep ilçesine araç nakliyatı yapmak için uygulamamızdan talep oluşturmalısınız!
 • Çelikhan Oto Çekici Çelikhan-Adıyaman karayolu üzerinde en yakın acil çekici hizmetini veriyor!
 • Gerger Oto Çekici şehir içi taşıma ile aracınızı istediğiniz noktaya ulaştırıyor! Düşünebiliyor musunuz 105 km uzaklıktaki ilimize aracınızı taşıyacak bir sürü çekici, talebinizi bekliyor! Hemen mobil uygulamamız üzerinden talep formu doldurun!
 • Gölbaşı Oto Çekici aracınızı kaldığı yerden kurtarır!
 • Kahta Oto Çekici hizmetinin aktif olan acil çekici hattı sayesinde hangi fırsatı yakalayacağınızı biliyor muydunuz?
 • Merkez Oto Çekici ile galeri sahipleri sıfır araçlarını adresine Chekici sayesinde gönderiyor! Hizmetimizden biri olan "sıfır araç taşıma" ile İstanbul, İzmir, Ankara ya da başka bir şehre aracınızın/araçlarınızın nakliyatını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Samsat Oto Çekici karavandan motosiklete, otomobilden minibüse kadar araç ayırt etmeksizin araç çekiyor!
 • Sincik Oto Çekici fellik fellik acil oto çekici arama derdinize son veriyor!
 • Tut Oto Çekici ile gözünüzün tutacağı çekici hizmeti mi almak istiyorsunuz? Hemen arayın: 0544 535 50 04.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!