En Yakın Çekiciyi Bul

Bursa Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Bursa Çekici Hizmeti için Chekici!

Bursa, Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında yer almaktadır. Yalova, Kütahya, Bilecik, Balıkesir illeri ile çevrili olan ve kent içi, kent dışı karayolu trafik sirkülasyonu oldukça yoğun ilçede, aracına çekici arayan kullanıcı sayımız oldukça fazladır. Aracınız arızalandığında ya da talihsiz bir kaza sonucu ihtiyacınız olan çekici hizmetini alabilmek adına geniş çaplı bir araştırma yapmak ve o stresin içinde çekici işlem sürecinizi yönetmeye çalışmak oldukça zordur. Bu ve bunun gibi nice sorunu ekarte ederek, Bursa Çekici planınızın her adımını beraber yürütmeye ne dersiniz?

Yol kenarında bekleme sürenizi minimuma çekiyoruz! Bursa ve civarındaki çekicilere hemen ulaşmak için 0544 535 50 04 numaralı Chekici canlı destek hattımızı arayanız. Telesekreter ile değil 7/24 çağrı danışmanlarımız kullanıcılarımıza yardımcı olmak adına hattın diğer ucunda aramanızı beklemektedir.

Bursa Oto Çekici ekiplerine ulaşabileceğiniz ve güven içinde hizmet alabileceğiniz tek bir çatı var. O da Chekici (Çekici)!


Bu zamana kadar ki tüm çekici işlem süreçlerinizi değiştirdiğimizin haberini vermek isteriz. İnternet üzerinden uzun uzadıya çekici arayarak, türlü sorunlara yol açan çekiciler ile uzlaşmaya çalışma devri son ermiş bulunmaktadır. Platformumuz ile dijital ortamdaki diğer çekici firmalarından sıyrılarak fark yarattığımızı ve tüm dengeleri değiştirdiğimizi bilmenizi isteriz. Tabii ki bu farklılıktan en büyük payı alan çekici piyasasında hizmet veren tedarikçiler ve kullanıcılarımızdır.

Mevcut olan sefer taleplerini listelemek ve kullanıcılarımızın oluşturdukları çekici seferlerine teklif gönderme fırsatını yakalayan tedarikçilerimiz; kendi aralarındaki "Araçlar boş dönmesin" jargonuna uyan bir şekilde çatımız altında hizmet vermektedir. Kullanıcılarımız ise; çekici teklifi alarak bütçesine uygun teklifi seçmektedir. Pazarın büyük bir kısmını ele geçiren firmamız, hem tedarikçi hem de müşteri için adeta bir çekici avantaj merkezidir. Değerli kullanıcımız; tıkır tıkır işleyen sistemimizde çözemeyeceğiniz hiçbir çekici sorunu olamaz!

Web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden çekici hizmeti almaya hazır mısınız? İster üye olun ister üye olmadan sistemimize giriş yapın!

Bir kere çekici dünyamıza giriş yaptıysanız, çekici ihtiyacınızı karşılamanız an meselesidir. Bursa'nın en güvenilir çekicileri artık bu platformda!


Bursa Acil Oto Çekici, En Yakın Çekici Hizmeti

Bursa Oto Çekici hizmeti, bulunduğu konum açısından İstanbul-İzmir arası bağlantı görevi gören, Otoyol-5 ve Otoyol-22 ile ulaşımını sağlayan, Türkiye’nin kalabalık şehirler listesinde üst sıralarda yerini alan bir ildir. Nüfusun fazla ve ulaşımın çok olduğu ilimizde aracınızı kurtaracak oto çekiciaraç taşımaoto kurtarma, sıfır araç taşıma, çoklu oto taşıyıcı hizmeti arıyorsanız hemen bize WhatsApp iletişim hattımızdan ulaşabilir, ekibimizin kollarından biri olan Bursa Acil Oto Çekici tarafından destek alabilirsiniz.

Geçmişimizden bugüne kadar ki müşteri memnuniyet odaklı hizmetimiz ile çekici işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için çalışma saatlerimize kısıtlama getirmedik. 7/24 çekici hizmeti veriyoruz! Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden oluşturacağınız çekici talebinize/taleplerinize, hızlı teklif almanız için oluşturduğumuz talep usulü sistemi ile çekicilerimizin rekabet dolu tekliflerini izleyebileceğiniz ve ekonomik tekliflerden istediğinizi seçme hakkının sizde olduğu bir alan sunduk. Bu hizmetimiz ile de sınırlı kalmayarak, talep oluşturamadığınız durumlar için aracınızın kurtarıcısı olacak Bursa Acil Oto Çekici hizmetimizi devreye soktuk.

Mobil uygulamamız ve ana sayfamız üzerinden konumunuza en yakın 3 çekici ekibimizin iletişim numarasına erişebilirsiniz. Talep oluşturmak içinse yapmanız gereken şey, mobil uygulamamız ya da içinde bulunduğunuz web sitemizin ana sayfa kısmından adımları takip etmek ve "Bursa Acil Çekici" butonumuza tıklamaktır. Bulunduğunuz bölgenin en yakın oto kurtarıcıları ile çekici ihtiyacınızı karşılamak bambaşka bir deneyim kazandıracağından, "En yakın oto çekici nerede?" diyorsanız, buradayız!

Mobil uygulamamız üzerinden sistemimize üye olarak çekici işlemlerinizin her adımına hâkim olabilir ve çekicide taşınan aracınızı izleyebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden oluşturacağınız ilk talebiniz, tarafımızca onaylanma beklemeden kabul edilir. Platformumuz; acil çekici talebi ile en yakın çekiciyi hızlı bir şekilde konumunuza getirmekle kalmayıp, araç nakliyesi işlemlerinizin tümünde çekici desteği sağlamaktadır.  


Bursa Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

Bursa ilinin tümünde oluşturduğumuz hizmet noktalarımız ile Bursa şehir içi araç taşıma veya Bursa şehir dışı araç taşıma hizmeti veriyor, ulaşımda da sınır tanımıyoruz. İster ticari ister hususi araçlarınızı, bulunduğunuz konumdan istediğiniz konuma kadar götüren sağlam bir kadroya sahibiz! Eğer aracınızın başka bir şehirden gelmesini talep ediyorsanız, sizin belirleyeceğiniz tarihte aracınızı usta çekicimiz ile adresinize teslim ediyoruz!

Çoklu taşıma için de aynı durum söz konusu! Üstelik çoklu oto taşıma ile bütçe tasarrufu sağlayarak kesenizi koruma altına alabilirsiniz. Fırsatlarımızı size sunmaya devam ediyoruz! Türkiye'nin en önemli sanayi ve otomotiv üretim merkezlerinden  biri olan, Marmara bölgesinde İstanbul kadar olmasa da büyüklüğü ile bilinen Bursa şehrinde, şehirden şehire araç taşıma işlemleriniz için Chekici firmamızı tercih ederek, binlerce çekici ekipleri arasından aradığınız hizmeti anında bulabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı tüm çekici işlemlerinizi gerçekleştirmeniz üzere; yola çıktığımız ilk günden itibaren kullanımınıza açtık! Kullanıcı oldukça kolay ve kullanıcı deneyimi ile tam puan almış uygulamamızı; "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden akıllı telefon ya da tabletinize indirerek, çekici talep edebilirsiniz. Yolculuklarınızda, tatilinizde, iş gezinizde ya da Chekici'ye ihtiyaç duyduğunuz her noktada yanınızdayız! 

Çoklu çekici ya da tekli oto çekici aracımız ile 385 km uzaklıktaki Bursa-Ankara, 300 km uzaklıktaki Bursa-İzmir, 150 km uzaklıktaki Bursa-Eskişehir ya da Bursa-X bir şehir arası araç/araçlar mı transfer etmek istiyorsunuz? Talebinizi "Çekici Talep Et" butonumuz üzerinden oluşturup, araç taşıma firmaları ile birebir görüşme sağlayabilir, çekici tekliflerini sadece ve sadece 5 dakika içinde alabilirsiniz. Bursa Oto Çekici ekiplerimizden istediğiniz ile masaya oturabilir, bütçenize uygun teklifi alabilirsiniz. Zamanınızdan ve bütçenizden kâr elde etmenizi sağlayan ve çekici yanı güçlü bir firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. 


Bursa Çekici Araçları ile Konum Takibi!

Başınızı döndüren çekici fırsatlarımız arasında bulunan “Araç Takip Sistemi” ile de aracınızı, sistemimiz üzerinden anbean takip edebilirsiniz. 7 gün 24 saat iş bitirici bir ekip ile Bursa'nın 17 ilçesindeki hizmet noktalarımızda dahil olmak üzere, tüm Türkiye’de oluşturduğumuz noktalarda son sürat çekici hizmeti veriyoruz. Sizden herhangi bir ücret talep etmeden çekici firmaları ile iletişim kurma şansını yakalıyorsunuz. İl, ilçe hatta mahalle ayırmadan, gecemizi gündüzümüze katarak sizin zor durumunuza yetişmek ve aracınızı istediğiniz onarım ya da servis noktasına ulaştırmak için çalışıyoruz!

Yolculuklar yarıda kalsa da zamandan ve bütçeden tasarruf ederek siz ve aracınız, yarı yolda kalmayacaksınız. Firmamıza kayıtlı çekicilerimizi takip edebilme özelliğiyle siz değerli müşterilerimizin gönlünü kazanarak şu zamana kadar 30.000’den fazla aracı taşıdık ve taşımaya da devam etmekteyiz! 

Aldığınız hizmet sonrası geri bildirimleriniz her zaman önemseyerek yaşayacağınız aksiliklerin önünü kesmekteyiz. Bursa Oto Çekici, Bursa Çekici işleminiz sona erdikten sonra yapacağınız yorum ve değerlendirme, firmamız ve çekicilerimiz için önemli bir noktada yer alıyor. Yol yardım hizmeti deyince aklınıza gelen ilk Çekici firması olmanın gururunu bizlere yaşatıyorsunuz.

 

Bursa Oto Çekici Hizmet Noktalarımız  

Bursa Oto Çekici hizmet noktalarımız ilimizin 17 ilçesinde de aktif ve dinamik bir şekilde çekici hizmeti vermeyi bekliyor. Acil durumlarınızın kurtarıcısıyız!


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!