En Yakın Çekiciyi Bul

Elazığ Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Elâzığ Oto Çekici Ekipleri, Chekici Gölgesinde Hizmette Sınır Tanımıyor!

Elâzığ; Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Tarihi Harput Kalesi eteklerine kurulu olan ilde, tüm Türkiye genelinde hizmet veren Chekici, bu coğrafi bölgede de aktif bir şekilde hizmet vererek; oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma, yol yardım hizmeti almak istediğinde güvenilir adres olarak bizi tercih etmektedir. Son derece gelişmiş ulaşımı ile Elâzığ iline karayolları üzerinden kolaylıkla hususi, hafif ticari, ticari aracınız ile ulaşabilirsiniz. Tarihi oldukça eski olan bölge; tarihi eserleri ile ön plana çıktığı gibi, doğal güzellikleriyle, haberleşme imkânlarıyla, sağlık merkezleriyle, barajıyla, eğitime verdiği önem ile, türbeleriyle, turizm sektörüne katkı sağlayan kaplıcalarıyla ve nice gezilecek görülecek yerleri ve avantajlarıyla destinasyon noktanız arasında olabilir. Doğuyu batıya bağlayan yolların kavşak noktasında bulunan bölgeye doğru yola çıkmış ya da bu bölgede belirlediğiniz hedefe doğru araç kullanan bir taksi, kamyon, otobüs, hususi araç şoförü olabilirsiniz. Aracınızda meydana gelen herhangi bir aksilikte, yolda kalmak işkenceye dönüşmeden kolaylıkla çekici bulabileceğinizin müjdesini vermek isteriz. D-260, D-300 karayolu, TEM otoyolu üzerinden mi yolda kaldınız? Hemen arayınız: 0544 535 50 04.


Chekici (Çekici); Elâzığ ilinde! Yeni neslin en çekici uygulaması ÇekiciApp (ChekiciApp) ve en hızlı web sitesi chekici.com ile çekici piyasasına giriş yaptığımız andan itibaren dengeleri altüst etmeyi başardık! Çağımızın getirdiği yeniliklere ayak uyduran platformumuz üzerinden tüm çekici işlemlerinizi yürütmenizi ve taşıma işleminizi ilk dakikasından itibaren takip etmenizi sağlıyoruz. Talep-Teklif sistemi ile çalışan çekici sistem otomasyonumuza giriş yapan ve Elâzığ ilinde çekici arayan her kullanıcımızı, binlerce Elâzığ Oto Çekici ekibi ile buluşturuyoruz. İste dilediğiniz tarihte şehirden şehre araç taşıtmak istediğinizde ister herhangi bir saatte yolda kalan aracınızı çektirmek istediğinizde tek bir çatı altında vakit kaybetmeden hizmet alabilirsiniz. Chekici hızla başarıya ulaşmış, çekici rekabetine öncü lider bir firmadır. Altyapısı ise; çekici hizmetleri ile dolu doludur. Çözüm ortağınızı bulmanın kolaylığını yaşatmaya geldik! Strese girmeden Türkiye'nin her noktasında çekici hizmeti almanızı kolaylaştırıyoruz. Üstelik her bütçeye uygun çekici fiyatlarımızla. Kullanıcısına rekabet ortamında hizmet vermek için taleplerinizi bekleyen tedarikçilerimiz, cep yakmayan fiyat teklifleri ile hayatınıza çekici bir giriş yapacak! Mobil uygulamamız veyahut mobil sürümlü web sitemiz üzerinden giriş yapıp, çekici ihtiyacınıza yönelik hizmet butonumuza tıklayarak, çekici talebinde bulunabilirsiniz. Hattın diğer ucunda bekleyen çağrı danışmanlarımızdan ise günün her saatinde destek alabilirsiniz. 


Elâzığ Acil Oto Çekici, Güvenilir ve Hızlı Hizmet Veriyor!

Elâzığ Oto Çekici ekiplerine acil durumlarınızda hızla ulaşmanızın artık bir yolu mevcut! Çekici bulmak için uzun soluklu bir çaba göstermenize gerek yok! Tek bir uygulama üzerinden güvenilir, kaskolu ve profesyonel araç taşıma hizmeti veren çekicileri bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız, haydi o zaman Çekici ile tanışın! Güveneceğiniz firma dememizin sebebi ise açık ve net! Platformumuz üzerinden, tedarikçilerimizin kasko ve sigorta durumlarını talep ederek, garantili oto çekici hizmeti veren firma ile hızla araç nakliyesi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birde üzerine hızımız söz konusu olduğunda, sunduğumuz çekici avantajlarımızla acil durumlarınızda kurtarıcısı oluveriyoruz. Elâzığ ve civarında bozulan, arızalanan aracınıza en yakın oto çekici hizmeti Chekici'de! Garanti ederiz ki; yol kenarında dörtlü flaşörünü yakıp, saatlerce çekici aracını bekleyen o kişi siz olmayacaksınız!


Firmamız; sektördeki açığı fark eden ve bu açığı kapatmak için canla başla çalışan ekip arkadaşlarıyla yoluna devam etmektedir. Türkiye'nin her yerinde, yollarımızın kesiştiği müşterilerimizin en yakın oto çekicisi olduk! Örneğin; Sivrice ilçesine doğru karavanınız ile yol aldığınız bir günde, 50 karavan kapasiteli tesise varmaya çalışırken aracınız bozulduysa, Elazığ Acil Çekici ekiplerinden anında destek alabilirsiniz. Karavan Taşıma hizmeti de veren en yakın 3 çekici emrinizde! Elâzığ ili sınırları içerisinde, acil olarak ihtiyaç duyduğunuz çekici hizmetini; web sitemiz ya da mobil uygulamamızda yer alan "Elâzığ Acil Çekici" butonumuz sayesinde almak, zaman ve bütçe tasarrufunu da beraberinde getirdiğinden, kullanıcılarımızı büyük bir zahmetten kurtarıyoruz. Geç bir saatte aracınız mı bozuldu? Keskin bir virajda mı kaldınız? Acil çekici ekibimizden yardım isteyerek, kısa sürede tüm sorunları bertaraf edebilirsiniz. Uygun fiyatlı en yakın ve en hızlı çekici ekibinden yana seçiminizi yapmanız için hizmetteyiz! İlk adım olarak işe; Elâzığ Acil Oto Çekici talebi oluşturmakla başlayabilirsiniz. Bölgede hizmet veren acil çekici ekiplerimiz ile hemen iletişime geçmenizin en kolay yolu "Acil Çekici" butonumuzdur. Tarayıcınız konumunuzu otomatik olarak algılayarak ya da filtreleme opsiyonumuzdan Elâzığ seçiminizi yaparak, civarınızda bulunan tedarikçilerimize ulaşmanızı sağlıyor ve en yakın kurtarıcınız oluyoruz. Türkiye'deki tüm illerde en uygun hizmet garantisi sizlerleyiz! İster farklı bir ilin Chekici ekibini ister Elâzığ Oto Çekici ekibini isterseniz de Türkiye içinde herhangi bir bölgedeki acil çekici hizmeti ihtiyaçlarınızda, bir talep uzağınızdayız! Tüm çekici taleplerinizi gerçekleştirebileceğiniz platformumuz ve güven dolu çekici hizmeti veren çekicilerimiz ile Chekici'de buluşun! 


Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebinizi Beraber Oluşturalım Mı?

Elâzığ ilinde de uzun süredir oto çekici, oto taşıma, şehirden şehre araç taşıma, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, oto kurtarıcı, karavan taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, yol yardım gibi çekici hizmetleri verdiğimiz günden beri, elimiz hep kullanıcılarımızın üstünde! Talep usulü sistemi ile platformumuz üzerinden talebinizi oluşturarak, oto çekici fiyatları bütçe dostu olan ekonomik fiyatlı tekliflerimizden birini seçebilme şansını kıymetli kullanıcılarımıza bırakıyoruz! Konumunuza en yakın 3 çekici numaralarına hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda kolaylıkla ulaşabilirken, kriterlerinize uygun bir sefer talebinde bulunarak istediğiniz günde araç taşıma işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal bir firma sahibi olarak, çoklu araç taşıma planınızı platformumuz aracılığıyla çözüme kavuşturabilir, hususi aracınızı günler öncesinden tedarikçimize teslim ederek günün araç taşıma hizmetine start verebilir, satın aldığınız tarım makinenizi taşıtabilir, ağır vasıta aracınızı Elâzığ Şehir Dışı araç Taşıma hizmeti veren ekiplerimizde Türkiye'nin bir ucuna gönderebilirsiniz. Kim bilir belki de Elâzığ Havalimanı üzerinden kalkan uçakta seyahatinizi gerçekleştirirken, aracınızı da Chekici ekibimize teslim etmiş bir kullanıcı bile olabilirsiniz. Kısacası; otomobil, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, motosiklet, karavan, deniz aracı, tarım makinesi ya da herhangi motorlu-motorsuz aracınızı/araçlarınızı ister şehirden şehire araç taşıma ekimize isterseniz de Elâzığ Şehir İçi Araç Taşıma ekibimize emanet edebilirsiniz. Yanlış okumuyorsunuz! Kent içi araç taşıma hizmeti almak istediğinizde de yanınızdayız! Araç taşıtmak istediğinizde mesafeleri sorun etmiyor, her talebi çekici teklifleri yağdırıyoruz. Elâzığ-İzmir (1320 km), Elâzığ-İstanbul (1221 km) ya da Elâzığ-X bir nokta arası araç taşıma işlemi işlemi oluşturmak istediğiniz için sistemimize giriş yaptıysanız; "Kriterlerinize uygun Elâzığ Oto Çekici talebi nasıl oluşturulur?" sorusunun cevabını aşağıdaki listede size adım adım anlatıyoruz. Yalnız öncesinde mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazanızdan indirmeniz gerekmektedir. İşlem kolaylığı sağlayan uygulamamız sayesinde kolaylıkla çekici talebinde bulunabilir, çekici işlem sürecinizi sona erene kadar takip edebilirsiniz. Web sitemiz üzerindeyseniz "Çekici Talep Et" üzerinden ön talebinizi oluşturabilirsiniz. İşte parmaklarınızın ucunda adım adım gerçekleşen çekici talebinde bulunma adımları:


 • Çekici talebinde bulunmak adına mobil uygulamamız üzerinden giriş yapınız. (Bu aşamada sistemimize kayıt olabilir veyahut üye olmadan devam edebilirsiniz.)
 • Ana sayfada kullanıcılarımızı karşılayan iki hizmet butonu bulunmaktadır. Seçiminizi "Çekici Talep Et" butonumuzdan yana kullanınız.
 • Aracınızı/Araçlarınızı taşıtmak için başlangıç-bitiş konumlu sefer talebinizi oluşturacağınız bu çekici formunu dijital ortamda eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sistemimize kayıt ediniz.
 • Elâzığ Oto Çekici ekiplerimiz talebiniz üzere harekete geçerek, 5 dakika içinde çekici tekliflerini göndermeye talep oluşturma aşamasını geçtikten sonra başlar. Tekliflerinizi SMS ve mobil bildirimler aracılığıyla takip edebilirsiniz.
 • Kıyasıya rekabetin seyir ettiği zaman diliminde iseniz; Menü> Taleplerim ekranından teklifleri onaylayarak, her tedarikçi ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca tedarikçi profillerini inceleyebilir, profil yüzdelerine ve çekici fiyatlarına göre seçim yapabilirsiniz.
 • Tedarikçi ve kullanıcı; talep ekranında bulunan "Anlaşma Onayladı" butonuna basarak, Menü>Taşıma İşlemleri ekranından aracının durumunu kontrol edebilir. Üstelik aracınızın taşıma işlemi boyunca canlı konumunu da görüntüleyebilirsiniz.


Elâzığ Acil Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Elâzığ oto çekici hizmet noktalarımız 11 ilçemizde bulunmaktadır. Yurt genelinde yayılmış çekici hizmet ağıyla, rekabete öncü çekici hizmet avantajlarıyla, ekonomik çekici fiyatlarıyla kurumsal ve bireysel kullanıcılarına hizmet veren Chekici, çekici ihtiyaçlarınızı karşılamak adına her mahalleden harekete geçmeye hazır! Mobil uygulamamız ve web sitemiz chekici.com üzerinden taleplerinizi bekliyoruz! Hemen arayın: 0544 535 50 04. Hizmet noktalarımızı değerli müşterilerimiz için listeledik:


 • Ağın Oto Çekici güven dolu araç taşıma sağlar!
 • Alacakaya Oto Çekici tek bir uygulama üzerinden hizmet veriyor! Chekici mobil uygulamamızı telefonunuza indirdiniz mi?
 • Arıcak Oto Çekici aranılacak çekici listesini acil durum anlarınızda paylaşıyor!
 • Baskil Oto Çekici teklifleri için dakika tutmaya ne dersiniz? 5 dakika içinde gelen tekliflerimizle, zamanınızdan tasarruf edeceksiniz!
 • Karakoçan Oto Çekici ekip arkadaşlarımızın ilçenin tüm mahallelerine hizmet ettiğini biliyor musunuz? İlçe Elâzığ-Bingöl anayoluna 4 km uzaklıkta olsa da çekici hizmetimizi almanıza engel değil!
 • Keban Oto Çekici hizmetinin yaman çekicileri!
 • Kovancılar Oto Çekici 46 kilometre uzaklıktaki Elâzığ ilçesinden aracınızı alarak, İstanbul iline doğru "şehirden şehre araç taşıma" talebinizi gerçekleştirmek için yola çıktı!
 • Maden Oto Çekici ekinde tedarikçi kimliğinizi ve hizmetinizi göstermek ister misiniz?
 • Merkez Oto Çekici uluslararası yollar ile bağlantı noktasına sahip olan Elâzığ ilimizin merkezi konumdaki yol yardım hizmetidir!
 • Palu Oto Çekici tekeri kopan aracınızın çekme işlemini kolay bir şekilde yapabilmek için kayar kasalı taşıma aracına sahiptir!
 • Sivrice Oto Çekici müşterileri Chekici mobil uygulaması üzerinden işlem yapıyor ve taşıma sürecini, uygulama bildirimleri ile takip ediyor!Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!