En Yakın Çekiciyi Bul

Antalya Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Antalya Oto Çekici Hizmeti için Chekici!

Antalya ilçesinde karayolu ulaşımı, ara ve ana hat yol şebekesi ile sağlanmaktadır. Turizmin başkenti olma niteliğinde olan bölge, ulaşımın ve nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu illerden biridir. Araç arızası, kaza gibi durumlarınızda; araç taşıma, oto çekme işlemleriniz için platformumuz üzerinden Antalya Oto Çekici için oluşturacağınız talepler ile hesaplı oto çekici, 7 gün 24 saat yol yardım, zaman tasarruflu yol yardım çekici hizmeti alabilirsiniz. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" çalışma prensipli sistemimiz ve hizmet anlayışımız sayesinde bölgedeki çekici ekiplerine anında ulaşabilir, talebiniz sonucu gelen çekici tekliflerimizi değerlendirerek destek alabilirsiniz! Hemen, rekabet dolu ve bütçe yönetiminin size ait olduğu çekici tekliflerimizden faydalanmak istemez misiniz? O halde Çekici dijital ortamda! Web sitemiz ve mobil uygulamamız ile size ve konumunuza ulaşıyor, aracınızı kurtarıyoruz. Tek yapmanız gereken bizden çekici talep etmeniz! Dilerseniz çekici hizmet numaramızı hemen arayabilirsiniz. Tel: 0554 535 50 04.


Çekici (Chekici); yaz-kış trafik sirkülasyonun karayolları üzerinden aktığı her noktada araçların kurtarıcısıdır. Kâr marjı gütmeden hizmet vermeye devam ettiğimiz her dakika, çekici-müşteri buluşması çekici sistem otomasyonumuzla gerçekleşmektedir. Aracınız mı arızalandı? Yol kenarında bekleme yapmadan çekici ekiplerine ulaşabilir, aracınızı en yakın onarım noktasına çektirebilirsiniz. Hatalı sollama sebebiyle maddi hasarlı bir kaza mı meydana geldi? Çekici operasyon sürecinize en uygun çekici aracıyla harekete geçecek onlarca Antalya Oto Çekici ile buluşmak için platformumuzu tercih edebilirsiniz. Şehirler arası araç taşıma hizmetiyle bir veya birden fazla aracın transferini gerçekleştirmemizi mi talep ediyorsunuz? Binlerce oto kurtarıcı arasından çekici çözüm ortağınızı bulabilirsiniz. İster kurumsal firma sahibi ister bireysel bir müşteri olun! Çekici hizmet ihtiyacınızı karşılamak için en yakınınızdayız! Web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) parmaklarınızın ucundayken çekici aramak mı? Platformumuzun Çekici gücü sayesinde, Antalya'nın konumunuza en yakın çekicileriyle iletişime geçme vakti!


Antalya Araç Taşıma Hizmeti

Antalya’nın tüm ilçelerinde hız kesmeden yolda kalan, kaza yapan araçlardan tut, talepleriniz doğrultusunda farklı ilde olan aracınızı/araçlarınızı, istediğiniz konuma getiriyoruz! İsterseniz en yakın çekiciyi talep edebilir, isterseniz Antalya şehir içi araç taşıma/Antalya şehir dışı araç taşıma çekici hizmet talepleriniz için (çoklu çekici, sıfır araç taşıma, karavan taşıma, tekli araç taşıma, motosiklet taşıma, ağır vasıta araç taşıma, …) sistemimiz üzerinden "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayarak, form doldurarak çekici rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Kullanımınıza sunduğumuz müthiş hizmetimiz ile çekici-müşteri buluşması bu platformda 5 dakika içinde gerçekleşiyor. Şu ana kadar ki çekicilerden farklıyız! Fırsat dolu tekliflerimizle, böyle mükemmel bir hizmet görülmedi! Yeniliklerimize yenilik ekleyerek, sektörde rakip tanımıyoruz! Antalya-Adana, Antalya-İstanbul, Antalya-İzmir, Antalya-Kastamonu, Antalya-Muğla, Antalya-Van ya da Türkiye'nin herhangi il ya da ilçesine araç transfer etmek istediğinizde, araç bilgileriniz doğrultusunda en doğru çekici operasyonuyla işleminizin gerçekleşmesi için sistemimiz üzerinden rezervasyonunuzu oluşturmalısınız. A noktasından B noktasına transfer edilmesi gereken aracınızın; çoklu araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehirler arası araç taşıma işlemini başarılı bir çekme operasyonuyla gerçekleştirmeye hazır ve hevesliyiz! 

Tatil dolayısıyla geldiğiniz Antalya ya da çevre bir ilçesinde aracınızı çekici ekibimize emanet edebilir, farklı bir ulaşım aracıyla kısa sürede evinize dönüş yapabilirsiniz. Yazlığınızda bulunan ATV, UTV, motosiklet, deniz aracınız ya da herhangi bir vasıtayı güvenilir araç taşıma firmasıyla yeni adresine gönderebilir; hurda, kazalı, sıfır bir aracı sorunsuz bir şekilde çektirebilirsiniz. Antalya Araç taşıma, Antalya Oto Çekici hizmeti için 7/24 çekici faaliyetlerimiz hız kesmeden devam etmekte olduğundan, aracınızın/araçlarınızın taşınma sürecinde aramızdaki bağlantıyı kesmeden hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın. Araç nakliyesi hizmeti ve hakkımızda detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz zahmete girmeyin! Kurumsal firma sahiplerinin ve bireysel müşterilerimizin bir veya birden fazla aracını biz çekmeye hazırız! "Durum acil! Çekici talebi oluşturamıyorum, ne yapacağım?" mı diyorsunuz? O halde farklı fırsat seçeneklerimizden bir diğeri olan hizmetimiz ile tanışmaya hazır olun! 


Antalya Acil Oto Çekici Hizmeti

Acil durumlarınızda, çekici numaralarına ulaşıp hemen yardım alabileceğiniz Antalya Acil Oto Çekici hizmetimiz ile yine iddiamızı ortaya koyduk. Bizden hızlısı bizden kalitelisi yok! Türkiye’nin her ilinde Antalya ilinde olduğu gibi kurtarıcı servisimiz hazır bir şekilde beklemektedir. Bu hizmetimiz olan en yakın 3 oto çekici iletişim numarasına günde bir kez olmak koşulu ile erişim hakkınız mevcuttur. Antalya Oto Çekici hizmeti almak için ana sayfamız veya mobil uygulamamız üzerinden “Antalya Acil Çekici” butonumuzdan konum bazlı çekici analizi yaparak aracınızı taşıtabilirsiniz. Sürprizlerle dolu çekici firması olur mu hiç demeyin, emniyet kemerlerinizi bağlamadan yolculuk yapmayın! 

Antalya'nın herhangi bir ilçesinde aracınız mı arızalandı? Trafik sirkülasyonuna engel olduğunuz yetmezmiş gibi bir de Antalya en yakın çekici ekibine nereden ulaşacağınızı mı düşünüyorsunuz? Acil çekici hizmetiyle dakikalar içinde en yakın oto kurtarıcılara ulaşacak, aracınızı bulunduğu konumdan hızla çektirtebileceksiniz. Otomobil, minibüs-midibüs, traktör, motosiklet, kamyon-kamyonet, karavan, deniz araçları, tarım makineleri, hayvancılık ekipmanları ve diğer motorlu-motorsuz araçları taşıma kapasitesine taşıma tırıyla olay yerine gelecek hızlı ve uzman ekibimize tek bir tıkla ulaşma hakkına sahip olduğunuzu unutmayın!


Antalya Oto Kurtarma Hizmeti

Yoksa siz hala çekici firması mı arıyorsunuz? Türkiye’nin dört bir ucuna araç göndermek veya araç getirtmenin yolu olan firmamızdan hizmet almadınız mı? Hemen mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) cihazınızda yerini alsın ve akabinde 100'lerce çekici ekibini parmaklarınızın ucuna gelsin. Farklı çekici firmaları için araştırma yaparak zaman kaybetmenizi istemeyiz! Bu işte en iddialı, en güvenilir, en kaliteli firma arıyorsanız bizi tercih edin! Çekici (Chekici) firması olarak; aracınız ile ilgili yaşayabileceğiniz her aksiliğin çözümünü sizin yerinize planladık! Mobil uygulamamızı; "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indiremiyorsanız, telefonlarınıza acil durumlarınız için Çekici iletişim hattımızı kaydedip çekici hizmetimize dileğiniz an ulaşabilirsiniz! Geniş çekici hizmet portföyümüz arasından ihtiyacınız olan Antalya Oto Kurtarma, Antalya Oto Çekici hizmeti için talep oluşturarak, araçlarınızı belirlediğiniz konuma istediğiniz tarihte gönderme şansına sahipsiniz. Üstelik firmamıza kayıtlı her çekiciden aldığınız hizmeti izlemenin yolunu da bulduk! Kurucu ortaklarımız ile geliştirdiğimiz "Araç Takip Sistemi" ile çekiciye yüklenen aracınızın konumunu takip edebilirsiniz! Güven dolu çekici hizmetimizin rüzgârına sizleri de bekliyoruz! Antalya ilimiz ve tüm illerimizde firmamızın verdiği kaliteli hizmetin rüzgârı esiyor! Firmamız ile ilgili detaylı bilgi almak için kullanım kolaylığı sağlayan web sitemiz üzerinden gezintiye çıkabilirsiniz. Blog yazılarımız kısmından hiçbir ili ve ilçeyi birbirinden ayırmadan verdiğimiz hizmet hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Antalya çekici numarası aramaya son!

 

Antalya Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Tüm Türkiye üzerinde oluşturduğumuz noktalardan biri olan Antalya Oto Çekici, Antalya Çekici hizmeti için Antalya’nın 19 ilçesinde de hizmete hazırız! Araç taşıma firmaları, platformumuz üzerinden ulaşılabilir, garantili hizmet veriyor. Şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehirler arası oto çekici gibi hizmetleriniz için bulunduğunuz ilçeden çekici talebinde bulunmaya ne dersiniz?Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!