Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Konyaaltı Oto Çekici

Konyaaltı Oto Çekici İhtiyacınızda Neredeyseniz, Oradayız!

Konyaaltı, Antalya'nın gözde lokasyonlarından biridir. İl merkezine yakın olan ilçede, trafik akışı oldukça fazladır. Antalya-Kemer karayolu üzerinden ulaşımını sağlayan sürücülerin destinasyon noktaları arasında yer alan bölgenin ara ya da ana yol şebekesi üzerinde oto çekici, araç taşıma, binek araç taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda tuşlamanız gereken tek bir numara var o da 7/24 Chekici (Çekici) destek hattımız! Tünektepe'den başlayıp, Antalya'nın falezlerine kadar uzanan ilçemizin en uzman, en hızlı çekicilerini kullanıcılarımız için bir araya getirdik! Kendine has coğrafyaya sahip olan Konyaaltı ilçesine yeni giriş yapmış bir sürücü müsünüz? Ya da bu yörede yaşayan ama daha önce hiç çekici deneyimi olmayan bir vatandaş mısınız? Aracınızın yolda kaldığı her noktadan doğru araç ve ekipman ile çıkacak olan ekip bizde! Hemen bizi 0544 535 50 04 numaralı iletişim hattımızdan arayarak, Konyaaltı Oto Çekici hizmet talebinizi oluşturabilirsiniz.


Çekici olarak yola çıktığımız ilk günden beri, güvenilir hizmet verme konusunda iddiamızı ortaya koyduk ve başardık. Türkiye'deki çekici piyasasında artık bizden öncesi ve sonrası var! Kullanıcılarımıza çekici ihtiyaçları noktasında hızlı çözüm yolu üretmeyi hedef alan ve bu yolda bize eşlik eden iş ortaklarımız ile müthiş bir ahenk içinde çalışmaktayız. İşin içinden çıkamadığınız, aracınızı taşıtacak bir çekici aradığınız anlarda; web sitemiz chekici.com, mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp), WhatsApp canlı destek hattımız ve iletişim numaralarımız ile çekici sorununuzu anında çözebilirsiniz. 7/24 oto çekici çağırmanın ayrıcalığını sadece ve sadece Chekici kullanıcıları yaşar. Konyaaltı ilçesinde yolda kaldığınızda "Nereden Çekici Çağırırım?" diye sorusunu ekarte ediyor, sizi yeni neslin en çekici platformuna davet ediyoruz! Üyelik şartı olmaksızın hizmet alabileceğiniz, ek ücrete tabi tutulmadan çekici işlem süreçlerinizi yönetebileceğiniz, binlerce çekimize dakikasında ulaşabileceğiniz platformumuzu gelin yakından tanıyalım!


Chekici Sistem Avantajları ve Konyaaltı Garantili Oto Çekici Hizmeti

Konyaaltı Oto Çekici ekibi, Chekici platformunun çekici hizmet koludur. Konyaaltı ilçesinden talepte bulunan her kullanıcımıza özel çekici hizmeti sunabilmemizin temelinde o bölgenin hizmet yükünü çeken profesyonel çekici ekiplerimiz yer almaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu çekici avantalarından yararlanmak ise oldukça basittir. Chekici sistemi, kullanıcıya tüm çekici işlem süreçlerinde yardımcı olabilmek, iş yükünüzü hafifletebilmek, maddi açıdan zorluk yaşamadan zaman tasarrufu yapmanızı sağlayan bir platformdur. Aracınızın arızalanması ya da herhangi bir sebepten dolayı trafik kazası yaşadığınız bir durumun sonrasında aracınızın bulunduğu yerden çekilmesi ve gerekli servis& onarım noktasına götürülmesi noktasında devreye giren çekicilerimiz arasından kısa sürede seçiminizi yaparak hizmet alabilirsiniz.


Chekici sistem otomasyonumuz dijital ortamda çekici rüzgârları estirmektedir. Otomobil, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, ATV, UTV, motosiklet, tarım makineleri, deniz araçları ve pek çok motorlu-motorsuz vasıta için çekici hizmet portföyümüzü geniş bir yelpaze üzerinden dijital ortamda kullanıcılarımız ile buluşturmaktayız. Aracınızın ağır hasarlı olması, pert olması ya da hurda olması fark etmez! Tüm çekici çözüm planlarımız ile iş bitiriciyiz! Artık tekli ve çoklu çekici ekibi aradığınız noktada, onlarca çekici elinizin altında olacak ve fiyat teklifi verme konusunda kıyasıya rekabet edecek. Sistemimize kayıt olan her tedarikçinin profil bilgilerini talep anınızda açık eden ve iletişime geçmenizi sağlayan Chekici, her çekiciye yasal belge zorunluluğu getirmiştir. Konyaaltı Garantili Oto Çekici ekiplerinin profillerinde yer alan belgeleri (taşıma kaskosu, vergi levhası, sigorta), tedarikçinizden talep edebilirsiniz. Tıkır tıkır işleyen sistemimiz, siz de merak mı uyandırdı? Haydi, gelin o halde; her gün yüzlerce taşıma işleminin gerçekleştiği platformumuzda, "Chekici sistem avantajlarımızı" madde madde öğrenelim:


 • İnternetten çekici numarası aramadan, onlarca çekici numarasına ulaşabilirsiniz.
 • Kriterlerinizi karşılayan detayları belirtmeniz sonucu, talepte bulunma olanağına sahip olarak dilediğiniz an çekici talebi oluşturma imkânına sahip olursunuz.
 • Talep usulü sistemimiz sayesinde, rekabetçi ve hesaplı teklifler ile bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Müşteri dostu hizmet anlayışımız sayesinde 7/24 müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.
 • Komisyon, kaparo, hizmet bedeli ve üyelik ücreti ödemeden doğru çekici ile çalışma olanağına sahip olursunuz.
 • Sıfır araç taşıma, tekli araç taşıma, çoklu araç taşıma, ağır vasıta taşıma, motosiklet taşıma, karavan taşıma, traktör taşıma, … gibi her ihtiyaca uygun çekici hizmet seçeneklerimiz sayesinde şehir içi/şehir dışı araç taşıma talebi oluşturabilirsiniz.
 • Profesyonel çekiciler ile sorunsuz araç nakliyat işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Teklif sistemimiz sayesinde tedarikçilerimizden 5 dakika içinde çekici teklifi alarak, tedarikçi profilleri arasından seçiminizi belirleyebilirsiniz.
 • Acil durumlarınızda en yakın çekiciden hizmet alarak, zaman tasarrufu yapabilirsiniz.
 • Çoklu araç taşıma seferinde aracınıza yer bularak, bütçenizi koruma altına alabilirsiniz. (Mobil uygulamamız üzerinden giriş yapıp, Menü> Seferlerim kısmından tedarikçi tekliflerimize ulaşabilirsiniz.)
 • Güvenli taşımacılık ilkelerimiz doğrultusunda, Türkiye'nin Doğu-Batı, Kuzey-Güney yönlerinden yapacağınız araç taşıma işlemlerinizde Chekici garantisi altında güvenle taşınır.


Konyaaltı Acil Oto Çekici, Yolda Kaldığınızda İlk Durak Olmalı!

Konyaaltı Oto Çekici ekibi olarak, çekici bulma anında yaşadığınız telaşı ve endişeyi öngördüğümüzü belirtmek isteriz. Acil müdahale gerektiren ve aracınızın mevcut durumunun önem arz ettiği durumlarda doğru araç ve ekipman ile yola çıkacak çekiciyi bulmak artık zor değil! Çünkü Chekici, konum bilgilerinize göre en yakınınızdaki çekiciyi olay yerine göndermekte kararlı! Atatürk Bulvarı üzerinde aracınız "Motor arızası ya da ciddi enjeksiyon hatası" uyarısı mı verdi? İstanbul, Ankara, Manisa, Adana, Muğla, Diyarbakır, Gaziantep, Muş, Artvin, Mersin ve diğer her ilde, ilçede, mahallede, caddede olduğumuz gibi o bölgede de varız! İkaz ışığının yanması ile başlayan bu süreçte hemen çekici desteği almak için şu an içinde bulunduğunuz web sitemiz chekici.com üzerindeki ya da mobil uygulamamızda yer alan "Antalya Acil Çekici" butonumuza basabilirsiniz. En yakın 3 çekici ile irtibata geçme konusunda çekici hizmet altyapısındaki tedarikçilerin iletişim bilgilerini kullanıcılarımız ile paylaşarak, en yakın oto çekici ekibimizden destek almanızı sağlıyoruz. Aracınızı önemsediğimiz kadar zamanınızı da düşünüyor, yüksek standartta çekici hizmetimiz ile aracınızı bulunduğu noktadan yılların tecrübesine sahip ekibimiz aracılığıyla kurtarıyoruz. Chekici platformunda anında çekicinizi seçemeye hazır mısınız? Konumunuza en yakın Konyaaltı Oto Çekici ekipleriyle hizmetinizdeyiz! Bu yüzden yolda kaldığınızda ilk durak her zaman Chekici olmalı! Hakkımızda detaylı bilgiye ulaşarak, kurumsal kimliğimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Konyaaltı İlçesinde, Araç Nakliyat Konusunda Tecrübeli Bir Firma Mı Arıyorsunuz?

Konyaaltı Oto Çekici, araç nakliyat konusunda büyük başarı göstermiş ve şu zamana kadar 30.000'den fazla araç taşıma işlemi yapan yeni neslin en Çekici platformunda hizmet etmektedir. Bölgenin, çekici ihtiyaçlarını karşılamayı kendine görev edinen ve ticaret ahlakına, etiğine uyumlu ekiplerimiz aracılığı ile tüm çekici süreçlerinizi sistematik bir şekilde ele almaktayız. Günümüze bakıldığında teknolojinin gelişmesi, nüfusun artması ile paralel olarak araç sayısının da artması lojistik sektördeki hareketi de hızlandırmıştır. Bu hız ile güven suiistimaline açık olan bu piyasada, aracınızı/araçlarınızı emanet edeceğiniz firma bulma konusunda büyük sorunlar yaşadığınızı bildiğimizden, kompakt bir sistem ile karşınıza geldik! Çekici fiyatları konusunda da güvenilir çekici bulma konusunda da güvenebileceğiniz tek firma olarak, iş ortaklarımızı da bu güvence altına dahil ettik. chekici.com üzerinden planlı sefer talebinde bulunmak için ön talep kabul ederken; akıllı telefon ya da tabletinize mağazanız olan "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı indirerek, doğrudan çekici talebi oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Türkiye'nin neresinde olursanız olun "Çekici Talep Et" butonumuza tıklamanız olacaktır.

Konyaaltı şehir içi araç taşıma işlemi gerçekleştirmek istediğiniz noktadayız. Butonumuz aracılığı ile Antalya (Konyaaltı)- Antalya (Alanya, Kumluca, Manavgat, Serik, Kaş ...) arası araç nakliyat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Talebinizi sistemimize kaydettikten sonraki süreçte, 5 dakika içinde çekici teklifleri almaya başlarsınız. Gelen çekici teklifleri üzerinden çekici profillerini mobil uygulamamızın Menü> "Taleplerim" kısmından inceleyebilirsiniz. Onlarca çekici teklifleri arasından seçiminizi yaptıktan hemen sonra Menü> "Taşıma İşlemlerim" kısmından Konyaaltı araç nakliyat işleminizin durumunu, konumunu takip edebilirsiniz. Çoklu ve tekli araç taşıma araçlarıyla yola çıkan ekibimiz, bulunduğunuz bölgeye talebiniz üzerine intikal etmek üzere görevlendirilmiş ekiplerden oluştuğunu bilmenizi isteriz. Örneğin; Konyaaltı ilçesinden 474 km uzaklıkta bulunan İzmir iline araç göndermek isteyen kurumsal firmalar ya da bireysel kullanıcılarımız firma arayışına girmeden, bu işlemi gerçekleştiremiyordu. Tek tek çekici numaralarını arayıp fiyat teklifi almak ve bir de güvenilir hizmet alma konusunda endişe yaşamak oldukça can sıkıcı bir durumdayken Chekici ile tanışarak bu zorluğa son vermiştir. Chekici, Konyaaltı şehir dışı araç taşıma hizmeti sayesinde kullanıcımızın, Antalya (Konyaaltı)-İzmir (Çeşme, Buca, Narlıdere, Aliağa, Foça, …) seferini gerçekleştiriyor. Üstelik o güzergâh üzerine giden en kestirme yoldan. Siz de Konyaaltı'ndan başka X bir il/ilçeye sizin belirttiğiniz tarihlerde araç taşıma seferi oluşturmak için mobil uygulamamızı telefonunuzdan, Chekici'yi ise hayatınızdan eksik etmeyiniz.


Antalya Konyaaltı Çekici Hizmet Noktalarımız

Diyar diyar, karış karış Türkiye'nin tüm yol şebekesi üzerinden iddiasını ortaya koymuş bir firma olarak, tabii ki her noktayız. Antalya Konyaaltı oto çekici, Konyaaltı Oto Çekici, Konyaaltı Çekici ekiplerimiz; Akdamlar, Akkuyu, Altınkum, Arapsuyu, Aşağıkaraman, Aydınlık, Bahtılı, Beldibi, Çağlarca, Çakırlar, Çitdibi, Demircilik, Doyran Çamlıbel, Doyran Dağ, Doyran, Geyikbayırı, Gökçam, Gökdere, Gürsu, Hacısekililer, Hisarçandır, Hurma, Karatepe, Kır, Kuruçay, Kuşkavağı, Liman, Molla Yusuf, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Sarısu, Siteler, Suiçecek, Toros, Uluç, Uncalı, Üçoluk, Yarbaşçandır, Yenimahalle, Zümrüt mahallerine kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Korkuteli Oto Çekici ekibimiz ya da Kaş Oto Çekici ekibimize ulaşmak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, kendi içinde sinerjiyi yakalayan ekibi sayesinde iletişim konusunda kullanıcına sorun yaşatmayan bir firmadır. Gece-gündüz çalışan ekibi ve çekici hizmet yapısı ile dikkatleri üzerine firmamızı sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz. Konyaaltı oto çekici ekibi olarak kazasız belası yolculuklar dileriz.Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!