Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Korkuteli Oto Çekici

Yolda Mı Kaldınız? Korkuteli Oto Çekici Ekibimizi Arayın!

Korkuteli, Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya iline bağlı bir ilçedir. D 635 devlet karayolu ve ara yol şebekesi üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Bölgede yaz aylarının gelmesi ile nüfusta artış görünmekte olup trafik sirkülasyonunda da aksamalar meydana gelmektedir. Tabii ki sadece yaz aylarında değil kış aylarında ise; karlı, yoğun sisli yollar yüzünden sorun yaşayan sürücüler bulunmaktadır. Peki, aracı yolda kalan, arıza yapan bu sürücüler ne mi yapıyor? Cevabı basit! Chekici üzerinden, çekici buluyorlar. Korkuteli ve civarında hususi, hafif ticari ya da ticari aracı yolda kalmış ya da kaza yapmış kullanıcılarımız, Chekici (Çekici) firmamız sayesinde hangi yol güzergâhında olursa olun destek alabiliyorken siz neden hala çekici bulmakta sorun yaşıyorsunuz ki? Birbirinden uzman çekicileri bir araya getiren Chekici ile hemen iletişime geçerek, çekici talebinde bulunabilirsiniz. Korkuteli Oto Çekici ekibimize ulaşmak ve çözüm odaklı müşteri temsilcimiz aracılığı çözüm ortağınız olan çekiciyi bulmak için hemen bizi 0544 535 50 04 numaralı çekici destek hattımızdan arayabilirsiniz.


Korkuteli ilçesinde, çekici bulmakta sorun yaşadığınızı duyduk! Yolda kalan, aracı kaza yapan, çoklu araç göndermek isteyen, sıfır araç taşıma konusunda problem yaşayan, ağır vasıta araç taşıma hizmeti sağlayan firma bulmakta zorlanan, motosiklet taşıma konusunda güven duygusu yaşayan ya da farklı bir çekici çözümleri için inovatif bir yaklaşım içerisine girdik! Tüm iyileştirmeler ve yenilikler ile dijital ortam üzerinden geniş kitlelere ulaşan ve kâr marjı gütmeden hizmet veren firmamız sayesinde Türkiye'nin İzmir, Ankara, Muğla, Adana, Samsun, Gaziantep, Diyarbakır ve diğer tüm noktalarına kadar ulaşan çekici hizmet altyapımızı kullanıcılarımız ile buluşturduk. 30.000'den fazla araç taşımacılığı işlemini kullanıcı deneyimi yüksek platformumuz üzerinden yürüterek; tüm araç nakliyat, araç taşıma, oto kurtarma taleplerinizi güvencemiz altında gerçekleştiriyoruz. Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) sayesinde evde, işte, yolculukta çekici talebinde bulunabilirsiniz. İnternetinizin olmadığı yerde ise hemen irtibat numaralarımız üzerinden iletişim geçerek, yol kenarında yer alan konum kodu sayesinde en yakın çekiciden destek alabilirsiniz.


Korkuteli Acil Oto Çekici, Yakınınızdaki Chekici!

Korkuteli Acil Oto Çekici, aracınızı/araçlarınızı kısa sürede kurtarmakta iddialı ekiplerden oluşmaktadır. Yolculuğunuz yarıda kaldığı, iş seyahatinde olduğunuz ya da anahtarınızı kaybetmeniz sonucu aracınıza çekici bulmak istediğiniz noktada Korkuteli Oto Çekici olarak, aracınızı yetkili servise ya da onarım noktasına taşımaya geliyoruz! Geçen dakikaların sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz! Bu yüzden acil çekici çözüm planımızı, her kullanıcımıza hızlı ve güvenilir adres olan Chekici platformu üzerinde yer alan "Antalya Acil Çekici" butonu üzerinden sağlayarak, en yakın 3 çekici profilini kullanıcılarımıza sunuyoruz. Konumunuz civarı çekicilerimiz ile hemen irtibata geçerek, profil incelemelerinde bulunmak için yapmanız gereken mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinize yüklemek ya da içinde bulunduğunuz web sitemiz chekici.com üzerinden Menü> Acil Çekici butonuna basarak "İl (Antalya)-İlçe (Korkuteli)" konum seçimi yapmaktır. Chekici bu yola çıkmadan, yolun en başında acil durumunuzu ele aldı! Sistemimiz tıkır tıkır işlerken, ne üye olma zorunluluğunuz ne ekstra ücret ödeme konusunda sıkıntınız ne de çekici bulmak ile kaybedilen dakikalarınız olacak! Kısa sürede çekici hizmeti almak ve en yakın oto kurtarıcı tarafından aracınızın kurtarılmasını istiyorsanız, Antalya'da, Korkuteli'nde de kullanıcılarımızlayız!


Korkuteli İlçesinde Araç Taşıma Konusunda Sıkıntı mı Yaşıyorsunuz? 

Korkuteli ilçesinde, galeri sahibi misiniz? Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal bir firma mısınız? Ya da aracını/araçlarını taşıtmak isteyen bireysel bir vatandaş mısınız? İş planınızı değiştirecek ve kolaylaştıracak sistemimiz ile karşınızdayız! Araç taşıtmak, çektirmek istediğiniz noktada devreye girerek, firma değerlerimiz ve profesyonel iş sorumluluğumuzla profesyonel çekicileri ve kullanıcıları tek bir platform üzerinden buluşturarak, butonlarımız üzerinden hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Korkuteli şehir içi araç taşıma, Korkuteli şehir dışı araç taşıma işlemi yapmak istediğiniz noktada "Çekici Talep Et" butonumuzu tercih ederek, talebinize çekici teklifler ile geri dönüş yapmamızı bekleyebilirsiniz. Korkuteli ilçesinde araç taşıma ya da çekici bulma konusunda sıkıntı yaşamaya son veriyor, uzman çekicilerimiz ile 7/24 Korkuteli oto çekici hizmeti veriyoruz. Sistemimiz üzerinden talep oluşturma adımlarını ise sizler için listeledik:


İlk adım olarak, ÇekiciApp  (ChekiciApp) mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanız üzerinden cihazınıza indirmelisiniz. (Web sitemizde yer alan Menü> "Çekici Talep Et" butonu üzerinden oluşturduğunuz şehir içi/şehir dışı araç taşıma talebiniz ön taleptir. Çağrı danışmanlarımız talebinizi tamamlamak ve onaylamak adına en kısa süre zarfında kullanıcılarımız ile iletişime geçer.)


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız. 
  • Üye iseniz; telefon numaranızı sistemimize girerek, SMS doğrulaması sonucu sistemimize giriş yapabilir, üye değil iseniz hemen üye olabilir ya da üye şartı gözetmeyen sistemimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz.
  • Kullanıcı deneyimine ve işlem akış ekranlarına sahip olan uygulamamıza giriş yaptığınızda, anasayfamızda "Çekici Talep Et" ve "Acil Çekici" butonu yer almaktadır. Acil Çekici butonu üzerinden acil çekici talebi yaparak, konumunuza en yakın çekicilerimize ulaşıp iletişim haline geçebilirsiniz. "Çekici Talep Et" butonumuza ise tıkladığınızda; Korkuteli araç nakliye işleminiz için çekici talep sayfasına yönlendirilirsiniz. 
  • Kriterlerinizi karşılayan ve planladığınız tarihte çekici talebi oluşturabilmeniz için talep formunda yer alan her işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Taşıma tarihinizi en fazla 3 gün sonrası için belirleyebilir, açıklama kısmına ise talebiniz hakkında vermek istediğiniz detayları belirtebilirsiniz. Araç tipiniz ister kamyon, kamyonet, otomobil, tarım makinesi, deniz aracı, motosiklet, ATV, UTV, arazi aracı gibi motorlu-motorsuz vasıta olsun, her araç tipi için çekici ve araç adetinize göre tekli/çoklu çekici talebinde bulunabilirsiniz. Araç görselinizi isteğinize göre sistemimize yükledikten sonra, talep formunuzu sistemimize SMS doğrulaması sonucu kaydedebilirsiniz.
  • Sistemimize kayıt olan talebinize 5 dakika içinde teklif usulü sistemimiz sayesinde çekici teklifleri gelmeye başlar.
  • Çekici tekliflerimizi SMS, e-posta ve mobil bildirim yoluyla takip edebilirsiniz.
  • Menü> Taleplerim sekmesine giriş yaparak, gelen çekici teklifler üzerinden tedarikçi profillerine ulaşabilirsiniz. Bu aşamada her tedarikçi ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Bütçe yönetiminin tamamen size ait olduğu bir sistem üzerinden çekicinizi seçtikten sonra, hem tedarikçi hem kullanıcı olarak "Taleplerim" kısmına giriş yapıp, sefer listenizdeki talep için "Anlaşma Sağlandı" butonumuza basmalısınız.
  • Menü> "Taşıma İşlemleri" kısmından, nakliyat sürecindeki olan aracınızın durumunu, canlı konumunu, araç fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz.


Korkuteli Araç Kurtarma, Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Korkuteli araç kurtarma, çekici fiyatları; Çekici otomasyonumuz sayesinde, sistematik bir şekilde kullanıcılarının seçimine bırakılmaktadır. Çekici piyasasındaki fahiş fiyatlandırmaya son veren ve kullanıcılarımıza bütçe tasarrufu sağlamayı hedef alarak, rekabetçi bir ortamda çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz. Her kullanıcımız talebini oluşturup Çekici sistemine dahil olduktan sonraki süreçte, birbirinden uzman Korkuteli Oto Çekici ekiplerimiz devreye girer. Tedarikçilerimiz, aracınızın modeline, tipine, ihtiyaç durumuna, göndereceğiniz mesafeye göre uygun fiyat garantisi çerçevesinde Çekici (Chekici) bünyesinde fiyat teklifinde bulunur. Kıyasıya çekici rekabetinde sizde çözüm ortağınızı bulabilirsiniz! Örneğin; çoklu araç transfer işlemi gerçekleştirmek istiyorsunuz ve Antalya (Korkuteli) başlangıç konumundan yola çıkacak olan araçlarınızı; 67 km uzaklıktaki Antalya Merkez'e, 675 km uzaklıktaki İstanbul'a ya da belirttiğiniz X bir noktaya göndermek istediğinizde talebiniz üzerine her tedarikçiden fiyat teklifi alarak, en ekonomik Korkuteli oto çekici ile işlem yapabilirsiniz. Tüm çekicileri bir araya getiren firmamız hakkında bilgi edinmek için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Antalya Korkuteli Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Korkuteli Çekici olarak, Antalya'nın ilçe ilçe, sokak sokak, mahalle mahalle her noktasındayız. Kargın mahallesinde misiniz? Aracınız yol dışına çıktı ve çekici mi arıyorsunuz? Antalya Oto Çekici ekibimizin bir kolu olan Korkuteli oto çekici ekibimiz, keskin virajlara sahip olan Naldöken grup yolu üzerinden yol dışına çıkan aracınızı kurtarmak için anında konumunuza gelir. Yoksa Söğüt köy yolu üzerinde hava muhalefeti yüzünden karda saplanan aracınızı o bölgenin çekici ekibini çağırarak mı kurtarmak istiyorsunuz? Tabii ki kurtarabilirsiniz. Çünkü Çekici, her yerde ve en yakınınızda! Korkuteli ilçesinin; Akyar, Alaaddin, Aşağıpazar, Avdan, Bahçeyaka, Bayat, Bayatbademleri, Beğiş, Bozova, Büyükköy, Çaykenarı, Çıvgalar, Çomaklı, Çukurca, Dereköy, Duraliler, Esenyurt, Garipce, Göçerler, Gümüşlü, Güzle, İmecik, İmrahor, Karabayır, Karakuyu, Karataş, Kargalık, Kargın, Karşıyaka, Kayabaş, Kemerağzı, Kırkpınar, Kızılaliler, Kızılcadağ, Kiremetli, Kozağacı, Köseler, Küçükköy, Küçüklü, Leylekköyü, Mamatlar, Manay, Nebiler, Osmankalfalar, Söbüce, Söğütcük, Söğütköy, Sülekler, Taşkesiği, Tatköy, Ulucak, Uzunoluk, Yakaköy, Yalınlıgediği, Yazır, Yeleme, Yelten, Yenimahalle, Yeşiloba, Yeşilyayla ve Yukarıkaraman mahalleside dahil tüm mahalleler çekici etkisinde! Antalya'nın diğer ilçeleri olan Akseki oto çekici/Kemer oto çekici/Konyaaltı Oto Çekici ekiplerine ulaşarak da o bölgelerin en yakın çekicilerine ulaşabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Çekici, iletişim sayfamız üzerinden tüm soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı " Chekici" adımız ile takibe alıp, hayatınıza Çekici'yi dahil edebilirsiniz. Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden kullanıcılarımıza sağlamış olduğumuz çekici hizmetimiz ile 7/24 yanınızdayız! Korkuteli Oto Çekici olarak kazasız belasız yolculuklar dileriz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!