Antalya - Kemer Oto Çekici

Kemer Oto Çekici Ekiplerine, Tek Seferde Chekici Platformundan Ulaşın!

Kemer, Antalya iline bağlıdır. İlçe, il merkezine 40 km uzaklıkta bulunur ve Türkiye'nin en önemli tatil ve turizm merkezlerinden biridir. Batı Toros eteklerinde bulunan ve 52 km'lik kıyı şeridi ile birçok tatilcinin, yerli-yabancı halkın destinasyon noktası arasından yer alır. Karayolu ulaşım ağları üzerinde trafik adap kurallarına uymama sonucu kaza, arıza ya da pek çok olumsuz durum neticesinde aracınıza Çekici aradığınızda Chekici (Çekici) numaramızı tuşlayarak kurtarıcınızı bulabilirsiniz! Kemer Oto Çekici ekibiyle bölgede 7/24 çekici hizmeti veren firmamız sayesinde en yakın oto çekici, acil çekici hizmetlerimizden anında yararlanarak aracınızı yetkili servise götürmek için daha fazla zaman kaybetmenizin önüne geçiyoruz. Hemen arayınız: 0544 535 50 04.


Oto çekici bulmanın zor olduğu günleri unutun! Hızlı çekici çözüm planlarımız ile Kemer'de yanınızdayız! Türkiye'nin Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Diyarbakır, Muğla, Gaziantep ve diğer il/ilçelerine 30.000'den fazla araç taşıma işlemi gerçekleştirmiş olan firmamız adını dijital ortamda duyurmayı başardı. Şu an ilk sıralarda olan web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamaların yıldızı ChekiciApp (ÇekiciApp) sayesinde, Kaş ilçesinde uzman çekici ekiplerimize gece gündüz ulaşabilirsiniz. Kaş ilçesinde, D-400 Kumluca-Kemer karayolu üzerinden çekici, araç taşıma-kurtarma hizmeti mi arıyorsunuz? Chekici platformumuz sayesinde ne ekstra bir ücret ödeyeceksiniz ne de fahiş fiyatlandırmalar ile bütçenize zarar vereceksiniz! İster platformlarımız üzerinden hemen giriş yaparak, butonlarımız aracılığı ile çekici talebi edebilir, isterseniz de yol kenarından bulunan konum tabelası üzerindeki rakamları çağrı danışmanlarımıza ileterek çekici talebinde bulunabilirsiniz. İnternetiniz var ya da yok! Chekici- Kemer Oto Çekici her durumda yol yardım hizmeti için hazır!


Kemer Acil Oto Çekici Hizmeti Nasıl Alırım?

Kemer Acil Oto Çekici, arızalı ya da kazalı araçları servise götürmek için hidrolik yada elektronik sistemle çalışan özel mekanizmaya sahip araçlardan oluşan ekiplere sahiptir. Araç kullanırken başınıza talihsiz bir durum gelmesi ile başlayan çekici arayışınız sonucu devreye giren her ekibimiz, çekici çözüm planınızı koordineli bir şekilde yürütür. Kemer ilçesinin hangi yol güzergâhında olursanız olun, oto çekici desteği almak istediğiniz her noktada Chekici olduğunu bilmenizi isteriz. Kurumsal ve bireysel referansa sahip olan firmamız sayesinde, tecrübesiz çekiciler ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız! Sektörümüzde ilk ve tek olarak, sistemimiz üzerinden her çekicimiz ve her kullanıcımız için profil oluşturarak, bir araya gelmelerine vesile oluyoruz. Üstelik bu buluşmayı acil durumlarda hızlı hale getirebilmek için chekici.com ya da mobil uygulamamız üzerinde yer alan "Antalya Acil Çekici" butonumuz ile gerçekleştiriyoruz. Üyelik şartı olmaksızın butonumuza basıp, konum bilgilerinizi girdikten sonraki süreçte en yakın 3 çekici profiline erişim sağlayarak, civarındaki çekiciler ile görüşebilirsiniz. Bu süreçten sonra, anlaşma sağladığınız Kemer Oto Çekici ekibimiz, en yakın hizmet biriminden çıkarak, yol kenarında bekleme yapmanıza izin vermeden aracınızı çekici aracına yüklemek için tüm gücüyle çalışır. Chekici sistemimiz kadar sistematik bir yapıda çalışan başka bir çekici bulamazsınız! Kendi çekici sistem otomasyonunu kurmuş ve acil durumlarda hızlı aksiyon gösteren ekiplerimiz ile tanışma vaktiniz geldi ise, butonumuz parmaklarınızın ucunda!


Kemer Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebinize Çekici Bulun!

Şaka değil gerçek! Antalya'nın Kemer ilçesinde aracınızı/araçlarınızı taşıtmak için kendi operasyon ekinizi oluşturarak, zaman kaybetmenizin önüne geçiyoruz! Bundan sonra sahada aktif bir şekilde çalışan Çekici operasyon ekipleri ile iletişim kurarak, çekici fiyatları arasından çekici seçimi yapabilir, Çekici hizmet skalamızda yer alan çekici seçenekleri arasından Kemer şehir içi araç taşıma ya da Kemer şehir dışı araç taşıma işlemi oluşturabilirsiniz. Aracınız/araçlarınız kazalı, hurda, pert ya da sıfır mı? Ticari, hafif ticari ya da hususi araç mı? Araç modeli, tipi, hasar durumu ve adet sayısına göre çoklu çekici, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma, ağır vasıta araç taşıma gibi pek çok çekici talebi oluşturmanın yolu mobil uygulamamızda! Cihazlarınıza ya da tabletlerinize indireceğiniz mobil uygulamamız ÇekiciApp'e giriş yaparak, "Çekici Talep Et" butonumuza tıklamalısınız. Antalya (Kemer) başlangıç konumlu seferinize X bitiş konumlu bir noktaya göndermenin tek yolu butonumuzdur! 765 km uzaklıktaki İstanbul'a, 585 km uzaklıktaki Ankara'ya, 365 km uzaklıktaki Muğla'ya ya da farklı bir noktaya araç/araçlar göndermek isteyen kullanıcılarımız, planladığı tarihlerde sefer oluşturarak, iş yükünü hafifletiyor. Artık kilometrelerce yolu Chekici gidecek! İşlem akış ekranlarımız sayesinde, işlem kolaylığı sağlayan sistemimizde, 5 dakika içinde çekici tekliflerimiz ile çekiciyiz! Kemer oto çekici ekiplerimiz sayesinde, Antalya'nın ya da Türkiye'nin herhangi bir noktasına araç taşıtmanın tek bir adresi var! O da: Chekici! Şu an içinde bulunduğunuz web sitemiz üzerinden de ön talep oluşturabilir ve hakkımızda detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Chekici Avantajlarımı ve Kemer Oto Kurtarma 

Hesaplı ve güvenilir bir şekilde hizmet almanız için tasarladığımız sistemimizde, gizlilik ve güvenlik ilkeleri doğrultusunda hareket edilmektedir. Bünyemize kayıtlı her tedarikçinin hizmet kalitesi açısında denetimi yapılmakta olup, ticaret ahlakına ve etiğine aykırı davranışalar sergileyen çekicilere yer verilmemektedir. Ortalama hizmet kalitesi değerlendirmesine bakıldığında, çekici piyasasında yükselen bir ivme yakaladığımız gerçek! Lojistik anlamdaki harekete dahil kolumuzdan biri olan Kemer Oto Kurtarma, Kemer Oto Çekici ekipleri ve kısa sürede başı çeken firmamız, kullanıcılarına Chekici avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajları ise sizler için listeledik:


 • 7/24 Oto Çekici, araç taşıma, oto kurtarma, araç taşıma hizmeti alabilirsiniz. 
 • Çekici filomuz arasından her ihtiyaca uygun çekici hizmet seçeneği sayesinde her çekiciye anında erişim sağlayabilirsiniz.
 • Gece-gündüz aktif olan çağrı destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 • Ücretsiz Çekici talep iptali sağladığımızı bilmenizi isteriz. Araç nakliyatı henüz gerçekleşmemiş olan talebinizi mobil uygulamamız üzerinden iptal edebilirsiniz.
 • Chekici güvencesi altında, profesyonel sürücüler ve güvenilir çekici ekiplerine kolay ulaşım sağlar, birebir görüşmeler yapabilirsiniz. 
 • İnternetten Çekici aramadan, Chekici sistemi üzerinden binlerce çekici firmalarına kolay ulaşım hakkına sahipsiniz.
 • İstediğiniz detayları belirterek, çekici talebinizi oluşturabilir, kendi kriterlerinize uygun çekiciyi seçebilirsiniz.
 • Kullanıcılarımız Çekici'yi değil, Çekicilerimiz kullanıcılarımızı bulur ve hizmet kolaylığı sağlar.
 • Teklif usulü sayesinde çekici fiyatlarını inceleyebilir ve talebiniz için başlayan çekici rekabeti sayesinde en ekonomik teklifi seçebilirsiniz. Tamamen bütçe dostu hizmet!
 • Müşteri memnuniyetine önem veren çağrı danışmanlarımız sayesinde, herhangi bir soru, görüş ya da öneride, proaktif bir yaklaşım sergileyerek, sorunlarınızı çözüyor, Çekici işlemlerinizi belirttiğiniz tarihte gerçekleştirerek iş kolaylığı sağlıyoruz.
 • Kâr marjı gütmüyor, ekstra herhangi bir talepte bulunmuyor, Türkiye'nin her noktasından çekici hizmet altyapımızı kullanıcılarımıza açıyoruz. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hizmet anlayışımız ile zamandan tasarruf elde etmenizi sağlıyoruz.


Antalya Kemer Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Oto Çekici, Kemer Oto Çekici, Antalya Kemer Oto Çekici ekiplerimiz Chekici platformu üzerinde kullanıcılarımız ile dakikalar içinde buluşuyor! Üstelik aracınızın/araçlarınızın nakliyat işlemlerinde kapınıza kadar hizmet ediyoruz. Kemer ilçesinin; Arslanbucak, Beldibi, Beycik, Çamyuva, Göynük, Kiriş, Kuzdere, Merkez, Ovacık, Tekirova, Ulupınar ve Yeni mahallelerinden oto çekici, araç kurtarma talebi oluşturarak, nakliyat işleminizi dilediğiniz her noktadan başlatabilirsiniz. Güvenilir çekici bulma konusunda bundan böyle sorun yaşamak yok! Konumunuza en yakın Döşemealtı oto çekici/ Serik oto çekici ekiplerine ulaşarak da Kemer yol yardım desteği alabilirsiniz. Kemer sahil şeridinde yer alan Tahtalı Dağı üzerinde mi aracınız yolda kaldı? Hemen oradayız! Örneğin; Beldibi, Göynük mahallesinden talep oluşturduysanız, Kemer çekici ekibimizin Beldibi Oto Çekici, Göynük Oto Çekici ekibi devreye girer, kullanıcımıza en yakın hizmet noktasından yola çıkar. Her noktada oluşturduğumuz çekici hizmet ağımız sayesinde, Chekici'ye ulaşmak çok kolay!


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici ve ekibine ulaşmak istediğinizde, iletişim kanallarımızda parmaklarınızın ucunda! Soru, görüş ve önerilerinize proaktif bir şekilde yaklaşıyor, tüm çekici işlemlerinizin başından sonuna kadar yanınızda oluyoruz. Kemer oto çekici taleplerinizi, mobil uygulamamız üzerinden (Google Play Store, App Store ya da AppGallery uygulama mağazanızdan cihazınıza indiriniz.) yükleyerek, her nakliyat sürecinizi yönetebilirsiniz. Kazasız, belasız yolculuklar dileriz.Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!