Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Serik Oto Çekici

Serik Oto Çekici Sayesinde, Yol Kenarında Bekleme Süreniz Minimuma İndi!

Serik, Antalya iline bağlı ve Antalya'nın en gelişmiş, en büyük ilçelerinden biridir. Turizm ile öne çıkan ve her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan bölgeler arasında yer alan Serik, Manavgat ve Aksu ilçelerine komşudur. Türkiye'nin istediğiniz noktasından yola çıkarak Serik ilçesine ara ve ana yol şebekesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Diğer tatil yerlerine de yakın konumda olan ilçeye ulaşım Antalya-Mersin karayolu üzerinden sağlanmaktadır. Deniz, kum, güneş eşliğinde tatil yapmaya ihtiyacınız var ve tatil rotanızı Serik ilçesi olarak mı belirlediniz? Aracınıza bindiniz ve radyoda çalan en sevdiğiniz şarkı eşliğinde yola devam ederken, Serik sınırları içerisinde yer alan D-400 karayolu üzerinde yolda mı kaldınız? Üstelik kimi arayacağınızı da bilmiyor musunuz? Merak etmeyin! Türkiye'nin İzmir, Adana, Ankara, Bursa, Diyarbakır ve diğer illerinde, ilçelerinde başı çeken bir çekici firmasıyız. Chekici (Çekici); yolculuklarınız sırasında aracınızda meydana gelen bir arıza ya da kaza sonucu, hızlı aksiyon göstererek, en yakın oto kurtarıcı ekibini bulunduğunuz lokasyona gönderir. Hemen 0544 535 50 04 numaralı Chekici canlı destek hattımızdan, Serik Oto Çekici talebi oluşturabilir, yol kenarında bekle sürenizi minimuma çekebilirsiniz. 


Serik Çekici Ekipleri, Neden Tek Bir Platformda, Chekici'de? 

Serik Oto Çekici ekipleri, Serik ilçesinde görev yapan uzman oto çekicilerden oluşmaktadır. Tedarikçilerimiz; hizmet verdiği tüm il ve ilçelere ulaşma imkânını ve çekici müşteri havuzuna erişerek müşterilerine hızlı teklif verme şansını sistemimizde yakaladığı için yeni neslin Çekici platformunu tercih ederek, Chekici güvencesi altında hizmet vermektedir. Tek bir platformda, bulunduğunuz bölgenin çekicilerini bir araya getirerek güven içinde hizmet almanızı sağlıyoruz. Yılların tecrübesine sahip, profesyonel, itinalı, K belgesine sahip kalifiyeli şoförler ile iş ortağıyız! Kullanıcılarımızın vakit kaybetmeden çekici hizmeti alabilmesi ve güvenilir çekiciler ile çözüm ortağı olabilmesi için hedef ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımızı var gücümüz ile sürdürüyoruz. Her tedarikçimizi, dijital dönüşüm süreçlerimiz arasına almamızın sebebi ise sizler için listeledik:


 • Rekabetçi bir ortamda hesaplı teklifler almanızı sağlayarak, kullanıcılarımıza bütçe tasarrufu sağlıyoruz.
 • Çekici numaralarına tek bir platform üzerinden ulaşmanızı sağlayarak, zaman tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz.
 • Bulunduğunuz bölgenin tedarikçilerine anında ulaşarak, en yakın yol yardım arkadaşınızı Chekici'de bulmanızı sağlıyoruz.
 • Kriterlerinizi karşılayan talep oluşturmanız sonucu, çekicilerimize anında ulaşım şansını sunuyoruz.
 • Sistemimizde en yakın çekici ekibine ulaşma şansını da tarafınıza sunarak, civarınızdaki çekicilerle iletişim kurma imkânına sahip olmanızı sağlıyoruz.


Tedarikçilerimiz elinizin altındayken, çekici çözüm planınızı anında öğrenebilme şansına sahipsiniz. Güven suiistimaline asla izin vermiyor, yasal belgeleri ile sistemimize kayıt olan her tedarikçimiz sayesinde Serik Çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz. Nasıl mı? Dijital teknolojinin en verimli meyvelerinden olan web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) sayesinde! Hakkımızda ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.


Serik Acil Çekici Butonuna Basıp, En Yakın Oto Çekici Hizmeti Alabilirsiniz!

Türkiye'nin dört bir ucundaki çekicileri bir araya getirmekle kalmayıp, acil durumlarınızda en yakın çekici ile iletişime geçerek çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz. Örneğin; bölgenin en gelişmiş turizm beldesine doğru Belek-Serik Yolu üzerinden yola çıktınız ve aracınızın gaz yememesi yani teklemesi üzerine maalesef ki dörtlünüzü yakıp öylece yolda kala mı kaldınız? Gerekli tedbirleri alıp, kendinizi de "Acaba chekici.com üzerinden nasıl en yakın oto çekici talebinde bulunurum?" diye sorarken mi bulduysanız, sorunuzu hemen cevaplıyoruz! İster şu an içinde bulunduğunuz web sitemiz isterseniz de mobil uygulamamız üzerinde yer alan "Antalya Acil Çekici" butonumuz üzerinden, konum bilgilerinizi "İl (Antalya)-İlçe (Serik)" olarak belirleyerek en yakın 3 çekici profiline ulaşabilirsiniz. Sistemimiz, aracınızın yolda kalma durumuna göre çekici bulmanız konusunda kullanıcına yardım etmekle mükelleftir. Bu yüzdendir ki; aracınızda meydana gelen problemi, tedarikçilerimize iletmeniz önem arz etmektedir. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" prensip anlayışı ile görev alan çekicilerimiz arasından, konumunuza en yakın ve bütçenize en uygun olan çekiciyi seçerek Serik Acil Çekici hizmeti alabilirsiniz. 7/24 en yakın oto çekici hizmeti vermekte kararlıyız! Serik Oto Çekici ekiplerimiz acil durumlarınızda da yanınızda! Aracınızı yetkili servise ulaştırma konusunda uzman bir ekip arıyorsanız, doğru adreste olduğunuz belirtmek isteriz! Beklemek yok! "Güvenilir Çekici mi?" diye düşünmek yok! Her an her yerde kurumsal kimliğimiz ışığında, çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz! Çekici fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Aracınız/Araçlarınız, Serik Araç Taşıma Ekibine Emanet!

Serik ilçesinde bulunan kurumsal firmalara ve bireysel müşterilerimize bir sorumuz var! Otomobilinizi, kamyonetinizi, traktörünüzü, deniz aracınızı, tarım makinenizi, motosikletinizi, minibüsünüzü, midibüsünüzü, kamyonunuzu, kamyonetinizi kısacası motorlu-motorsuz aracınızı/araçlarınızı başka bir şehre ya da şehir içi bir noktaya transfer etmek istediğiniz de ne yapıyorsunuz? İnternetten tek tek çekici numaralarını mı arıyorsunuz? Çoklu çekici işlemlerinizde, kendi operasyon ekibinizi kurarak araçları tek tek insan gücüne ihtiyaç duyarak, maliyeti de üst seviyelere çıkartarak mı araç taşıtıyorsunuz? Yoksa güven duymadığınız herhangi bir çekici ile mecburen anlaşıp, aracınızı/araçlarınızı mı teslim ediyordunuz? Bir dakika, bir dakika! Tüm bu eziyetlere katlanmak zorunda değilsiniz! Çekici hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcılarının 30.000'den fazla araç taşıma, oto çekici, oto kurtarma işlemlerini gerçekleştirmiş bir firmadır ve kullanıcının her daim çözüm ortağıdır! Dört dörtlük bir sistem ve yüzlerce çekici elinizin altındayken neden tercihinizi Chekici'den yana kullanmıyorsunuz ki? Akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indireceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) sayesinde sizde, çekici sefer talebinde bulunabilirsiniz. Gözünüzün ucunda araç taşıma işlemi için kolları sıvayan ekibimiz, araç takip sistemi ile izlenmektedir. Mobil uygulamamız üzerinden taşıma işleminizin izini sürebilirsiniz. Serik Şehir içi araç taşıma ya da Serik şehir dışı araç taşıma talebi oluşturmak istediğinizde aşağıdaki adımları izleyiniz:


 • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
 • Sistemimize üye iseniz, GSM numaranız ile giriş yapınız. (Üye değil iseniz üye olabilir, üye olmadan da talep oluşturabilirsiniz)
 • Anasayfa ekranında ya da alt sabit Menü üzerinde sizi karşılayan "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız. (Butonumuz; şehir içi/şehir dışı araç taşıma sefer talebinde bulunmanız için kullanıcımızı çekici form sayfasına yönlendirir.)
 • Çekici talep form sayfamız karşınızda ve tüm işlem detaylarını işlem akış ekranlarımız sayesinde kolayca doldurunuz.
 • Talep formunu eksiksiz doldurduktan sonra, "Kaydet" butonumuza basıp, SMS doğrulaması sonucu talebinizi sistemimize kayıt edebilirsiniz.
 • 5 dakikada teklif garantisi sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Kullanıcımız, 5 dakika sonra gelen çekici tekliflerden SMS, e-posta ve mobil bildirimler ile haberdar olur ve takibini yapabilir. 
 • Menü> "Taleplerim" kısmında yer alan talebinize tıklayarak, sefer detay ekranına giriş yapınız. Gelen teklifler üzerinden değerlendirme yapıp, onaylanmanız halinde tedarikçiler ile bire bir görüşebilirsiniz. Anlaşma sağladığınız takdirde yine aynı kısımdan "Anlaşma sağlandı" butonuna karşılıklı basarak; Serik Araç Taşıma, Serik Oto Çekici seferinizi başlatabilirsiniz.
 • Menü> "Taşıma İşlemleri" kısmından aracınızın dakika dakika durumunu kontrol edebilirsiniz.


Antalya (Serik)-X bir il/ilçe için araç taşıma işlemlerinizi tıkır tıkır işleyen bir sistemde kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Tekli/çoklu çekici taşıma araçlarımız ile Serik ilçesindeki en güvenilir, en kaliteli oto çekici ekibiyiz! Dilerseniz şu an içinde bulunduğumuz web sitemiz üzerinden de ön talep oluşturabilir, çağrı danışmanızın geri dönüşünü bekleyebilirsiniz.


Antalya Serik Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Serik Oto Çekici; Antalya Oto Çekici, Serik Oto Çekici ekiplerimiz; sıfır araç taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma, ağır vasıta taşıma, oto çekici, oto kurtarma, çoklu araç taşıma gibi taşıma işlemi gerçekleştiren kullanıcılarımıza Serik'in; Abdurrahmanlar, Akbaş, Akçaalan, Akçapınar, Alacami, Aşağıçatma, Aşağıkocayatak, Aşağıoba, Belek, Belkıs, Belpınar, Berendi, Bilginler, Boğazkent, Bozdoğan, Bucakköy, Burmahancı, Büğüş, Cumalı, Cumhuriyet, Çakallık, Çanakçı, Çandır, Çatallar, Demirciler, Deniztepesi, Dikmen, Dorumlar, Eminceler, Eskiyürük, Etler, Gebiz, Gedik, Gökçepınar, Hacıosmanlar, Hasdümen, Haskızılören, Haspınar, Kadriye, Karadayı, Karataş, Karıncalı, Kayaburnu, Kırbaş, Kozağacı, Kozan, Kökez, Kuşlar, Kürüş, Merkez, Nebiler, Orta, Pınarcık, Sarıabalı, Şatırlı, Tekke, Töngüşlü, Üründü, Yanköy, Yenimahalle, Yeşilvadi, Yeşilyurt, Yukarıçatma, Yukarıkocayatak, Yumaklar, Zırlankaya mahallerinden hizmet veriyor. Her mahallede hizmet noktasına sahip olan ve en az bir çekici aracı bulunan Çekici, aracınızı kapınızdan alıp, adresine teslim ediyor. Talebinizi en geç 3 gün sonrasına oluşturarak ya da acil çekici talebinde bulunarak, çözüm ortağınızın hizmet biriminden çıkmasını sağlayabilirsiniz. Manavgat Oto Çekici/Aksu Oto Çekici/Belek Oto Çekici ekiplerine ulaşmak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, iletişim kanallarımız üzerinden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz. Çekici işlem süreçlerinizde, öncesinde ve sonrasında kullanıcılarımızın sesine her daim kulak veriyor, proaktif yaklaşımımız ile yanında oluyoruz. "Chekici" adımız ile sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz. Antalya Serik Oto Çekici ekibi olarak; kaza ya da arıza anınızdan önce tanışmış olmayı dileriz ki Çekiciniz yolculuklarınızda yanınızda olsun!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!