Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Aksu Oto Çekici

Aksu Oto Çekici Ekiplerine Ulaşmanın En Hızlı Yolu: Chekici!

Aksu, Antalya iline bağlı bir ilçedir. Merkez ilçeye 17 km, Antalya Havalimanına ise 4 km uzaklıkta olmasından dolayı ulaşımı da oldukça kolaydır. Antalya'nın en önemli turizm merkezlerinden biri olan ilçe, Kundu Turizm Bölgesi ile birçok yerli ve yabancı turistin destinasyon noktaları arasında bulunmaktadır. Özel arabanıza atlayıp, şehirler arası yolculuğunuza start verdiğiniz bir günde D-400 devlet karayolu üzerinde aracınızın bozulması sonucu, Chekici (Çekici) ile tanıştınız? O halde aracınızı en yakın yetkili servise götürecek çekiciyi buldunuz bilin! Oto çekici bulmanın en zor olduğu noktalarda bile hizmet veren ve Türkiye'nin karayolu ulaşım aksları üzerinde aktif bir şekilde çalışan uzman ekiplerimiz sayesinde artık yolda kalmakta, araç başında beklemekte, oto çekici fiyatlarını düşünmekte yok! Talebiniz üzerine en yakın hizmet noktamızdan çıkıyor ve aracınızda oluşan arızanın bir önce giderilmesi ve güvenliğinizin sağlanması için elimizden gelen iyi hizmeti size sunuyoruz. Çekici işlem organizasyonunuzu sizin için yapacak olan çağrı danışmanlarımıza 0544 535 50 04 numaralı Chekici iletişim hattımızdan ulaşarak Aksu Oto Çekici ekiplerimizden yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aksu ilçesindeki çekiciler arasından konumunuza en yakın çekici analizinizi saniyeler içinde yapıyor ve doğru ekipmanlara sahip çekicimizi olay yerine sevk ediyoruz! "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" mottomuz Türkiye'nin her noktası için geçerlidir. Çekiciniz, Antalya'da, Aksu'da!


Chekici Sistemini Tanıyın ki Çekici Çözümlerine Anında Ulaşın!

Chekici (Çekici), yola çıktığı ilk günden beri fark yaratan bir firma olmaktan geri kalmadı! Günümüzde bilgiye ulaşmanın farklılaşması, vakit kaybetmenin önüne geçilmesini dijitalleşme çağına borçluyuz ve verimlilik ve kolaylık sunan bu sürece dahil olan firmamız, tüm kullanıcılarına ulaşabilmek için Çekiciyi parmaklarınızın ucuna kadar getirdi. Çekici hizmet altyapımızdan yararlanmanız için chekici.com web sitemizi hizmetinize açtık ve gerekli entegrasyonu sağlayarak mobil uyumlu hale getirdik. Tabii ki bununla da kalmadık ve akıllı telefon ya da tabletinize indirebileceğiniz bir de mobil uygulaması tasarlayarak çekici işlemlerinizi daha da kullanışlı ve pratik bir hale getirdik. Çekici sistem otomasyonunu kurmuş bir firma üzerinden çekici hizmeti alarak ister Antalya'da ister Aksu'da isterseniz de X bir noktadan çekici talep etmek artık çok kolay! Öncelikle bilmenizi isteriz ki; işlem yapmadan önce platformumuza üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmak isterseniz ise; sadece mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) üzerinden ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. 


Platformumuz üzerinden sunduğumuz her çekici hizmetimiz ile müşterilerimizin çekici çözümlerini anında bulmalarını sağlayarak, her kullanıcıya özel olarak ihtimam gösteriyoruz. Otomobil, motosiklet, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, tarım makineleri, ATV, UTV, deniz araçları gibi pek çok motorlu-motorsuz araç taşıtmak, çektirmek isteyen kullanıcılarımızın tercih noktasındayız! 30.000'den fazla aracı adresine ulaştırarak, arkamıza da aldığımız güçlü referanslarımız sayesinde, ses getirdik ve getirmeye devam ediyoruz! Aksu ilçesindeki çekici çözümleri noktasında da Çekici olarak görev alıyor, kurumsal kimliğimizin altında Aksu Oto Çekici ekiplerine butonlarımız aracılığı ile ulaşmanızı sağlıyoruz. Sistemimiz çekici fırsat dolu çekici avantajları ile doludur. Zamandan, bütçeden tasarruf ederek, ekonomik fiyat garantisi altında yılların tecrübesine sahip uzman ekiplerden 7/24 oto çekici desteği alabilirsiniz. Türkiye'deki çekicileri sizler için bir araya getirdik ve çekici altyapımızı dilediğiniz noktadan sağlayarak sizi aracınızın başında bekleyen mağdur vatandaş olmaktan kurtardık! Çekici ihtiyacınız doğrultusunda butonlarımızı kullanarak, çekici çözüm ortağınızı anında bulabilirsiniz.


Aksu Acil Çekici Konumunuza En Yakın Ekip!

Çekici aramaya son verdiren ve tek seferde yüzlerce çekiciye ulaşabildiğiniz sistemimizi acil durumlarda tercih ederek, en yakınınızdaki Aksu Oto Çekici ekiplerinin irtibat numarasına erişebileceğinizi biliyor muydunuz? Aracınızın hasar almasıyla ya da teknik/mekanik bir arıza oluşması sonucu ihtiyaç duyduğunuz oto çekici ihtiyacınızda ne yapacağınızı bilmediğinizde ya en yakın eş dost aranır ya da internet üzerinden çekici. Aramalarınız sonuç verdiğinde ise karşınıza ilk çıkan site ise Chekici! Anında çekici ararken, "Antalya Acil Çekici" hizmet butonumuza tıklayarak, bir değil iki değil tam en yakın 3 çekici profilini kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Butonumuza basıp "İl (Antalya)- İlçe (Aksu)" seçiminizi belirledikten sonra, konumunuz civarınızdaki çekicilere ulaşabilirsiniz. Hızlı hizmet verebilmemiz ve yol kenarında uzun süre bekleme yapmanızın önüne geçebilmeniz için sistemimiz ışık hızıyla konum ve çekici analizi yaparak, en yakın çekici ekibini olay yerine sevk etmekte iddialı! Butonumuza chekici.com üzerinden ulaşmak mümkünken, ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı tercih eden kullanıcılarımız tüm çekici işlem süreçlerini tek bir uygulama üzerinden kontrol altına alabiliyor. Anında çekici bulmanın tek adresiyiz! Aksu Acil Çekici ekiplerine butonumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.


Aksu Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmetiyle Aracınızda Tatilde!

Deniz kenarında, yıldızlı büyük bir otelde, pansiyonda ya da butik otelde tatil planınız var ve İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Diyarbakır gibi Türkiye'nin herhangi bir noktasından karayolunu tercih ederek değil de havayolunu tercih ederek Antalya Havalimanı'na iniş yapacak olan ve havalimanının kapısında aracını görmek isteyen kullanıcılarımız ChekiciApp üzerinden Aksu şehir dışı araç taşıma talebinde bulunarak, aracını Chekici güvencesi altında taşıtarak Chekici firmamızı da tatil planları arasına katıyor. Kullanıcılarımız yolculuklarını uçak konforu ile sürdürmeden önce "Çekici Talep Et" butonumuz aracılığıyla planlı bir sefer oluşturarak, adresine kadar aracınızı gelip alan Aksu Oto Çekici ekibimize aracını emanet eden müşterilerimizin imdadına yetişerek, aracınızı dilediğiniz noktaya getirme konusunda uzman ekiplerdir. Uzun saatler boyunca araç kullanmadan, yolculuk sırasında meydana gelebilecek riskleri ekarte edecek olan ekibimiz adeta kurtarıcınız olacak. Üstelik sadece tatillerde değil, otomotiv sektöründe hizmet veren birçok firmanın da iş yükünü hafifletme konusunda da varız. Örneğin; Aksu ilçesinde bir galeri sahibi misiniz? 73 km uzaklıktaki yine Antalya'nın Korkuteli ilçesinden çoklu araç mı getirmeniz gerekiyor? Çoklu çekici çözümleri için hemen WhatsApp iletişim hattımızdan irtibata geçebilirsiniz. Tekli ve çoklu araç taşıma aracına sahip tedarikçileri çatımız altında bir araya getirdikten sonra çekici piyasasındaki sorunlarda bir bir çözüldü! Mesafeler Chekici için sorun olmaktan çıktı ve Aksu şehir içi araç taşıma ile de çekici kolaylıkları sunmaktayız. 


Araç taşıtmak, çektirmek profesyonellik gerektiren bir iştir. Uzman çekiciler arasından seçim yapma şansınızın zor olduğunu düşünüyor iseniz, yanılıyorsunuz! Butonumuza basmanız dahilinde elektronik ortamda çekici formumuzu eksiksiz doldurarak, sistemimizin çekici rekabetine şahit olabilirsiniz. "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanızdan telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) aplikasyonumuz sayesinde talep oluşturmak ise dakikalarınızı almayacak. Mobil uygulamamız sayesinde hem hangi şehirde, ilçede olursanız olun çekici ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de oluşturduğunuz çekici talebinizi adım adım kontrol edebilirsiniz. Talep oluşturma adımlarımızı ise kullanıcılarımız için listeledik: 


  • Uygulamamıza üye olarak ya da olmadan giriş yaparak, "Çekici Talep Et" butonuna basarak talep ekranına gidilir.
  • Talep formu işlem detayları ile doldurularak, SMS doğrulaması sonrası sisteme kaydedilir.
  • Kullanıcı 5 dakika içinde çekici teklifi almaya başlar. Gelen teklifler SMS, mobil bildirim ile tarafınıza iletilir.
  • Dilediğiniz teklifleri kabul ederek, firmaların profillerine giriş yaparak iletişim bilgilerine ulaşabilir ve birebir görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Çekici fiyatları arasından seçim yapma tercihi tarafınıza sunulmuştur.
  • Anlaşma sağladığınız takdirde hem tedarikçi hem de kullanıcı olarak karşılıklı "Anlaşma Sağlandı" butonuna basarak taşıma işleminizi başlatabilirsiniz.


Talep oluşturma adımlarımızı takip ederek; araç tipi, durumu ve adetinize göre çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma, tarım makinesi taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma, tekne taşıma, oto kurtarma gibi pek çok hizmet için çekici seferi oluşturabilirsiniz. Aracınızın taşıma işlemi sırasındaki durumunu da yine mobil uygulamamız üzerinden takip edebilir, Aksu Oto Çekici ekibinden teslim aldığınız aracınız için tedarikçilerimizin profil yüzdesine yorum ve puanlamanız ile katkıda bulunabilirsiniz.


Antalya Aksu Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Oto Çekici, Aksu Oto Kurtarma- Aksu Oto Çekici hizmet noktalarımız; Alaylı, Altıntaş, Atatürk, Barbaros, Boztepe, Cihadiye, Cumhuriyet, Çalkaya, Çamköy, Dumanlar, Fatih, Fettahlı, Gökdere, Güloluk, Güzelyurt, Hacıaliler, İhsaniye, Karaçallı, Karaöz, Kayadibi, Kemerağzı, Konak, Kumköy, Kundu, Kurşunlu, Macun, Mandırlar, Murtuna, Pınarlı, Soğucaksu, Solak, Topallı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman ve Yurtpınar mahallelerinde bulunmaktadır. Hizmet hızımızı kurumsal kimliğimize ve Türkiye'nin dört bir yanında oluşturduğumuz çekici ağımıza borçluyuz. Kapınıza kadar gelip aracınızı/araçlarınızı almamızı ister misiniz? O halde bulunduğunuz başlangıç konumunuzu bize belirtin aracınızı bitiş konumuna ulaştıralım. Kemer de misiniz? Kemer Oto Çekici ekiplerine ulaşın. Konyaaltı'nda mısınız? Konyaaltı oto çekici ekiplerimize ulaşın.


Chekici İletişim Kanallarımız

Hakkımızda daha geniş kapsamlı bilgi edinebilir, tüm soru, görüş ve önerilerinizi iletişim kanallarımız üzerinden bize iletebilirsiniz. Antalya Aksu Oto Çekici ekibi olarak, aracınızı taşıma çekme konusunda her zaman çözüm ortağınız olmak için hevesliyiz! Kazasız, belasız yolculuklar dileriz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!