Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Manavgat Oto Çekici

Manavgat Oto Çekici Ekipleri, Chekici Sistemi ile Parmaklarınızın Ucunda! 

Manavgat, Antalya ilinin en büyük ilçelerinden biridir. Merkez ilçeye 76 km, adını alan Manavgat şelalesine ise 4 km uzaklıkta olan bölge, yaz-kış yerli ve yabancı turistlerin destinasyon noktaları arasında yer almaktadır. Doğa ve tarihi ile bu bölgeye gelen ya da ikamet eden kişiler; trafikte ya da yolculukta aracı ile sorun yaşadığında Türkiye'nin en çekici ve en hızlı hizmet veren firması Chekici (Çekici) sayesinde binlerce tedarikçiye ulaşabiliyor! Manavgat ilçesi; Side, Gündoğdu, Çolaklı, Evrenseki, Ilıca, Titreyengöl, Kızılağaç, Sorgun beldeleri ile en gözde turizm beldesi haline gelmişken, çekici bulma sorunu yaşamayın istedik! Ara ve ana yol şebekesi üzerinde, aracınızda meydana gelen bir arıza ya da kaza sonucu oto çekici, araç kurtarma hizmeti veren bir firmaya ihtiyaç duymanız dahilinde, en yakın oto kurtarıcı hizmeti almak için 0544 535 50 04 numaralı Çekici çağrı danışmanımızı arayıp, çözüm ortağınız olan Manavgat Oto Çekici ekibinden destek alabilirsiniz. Aracınız Antalya-Alanya yolu üzerinde mi yolda kaldı? "Alo, Çekici! Ben D-400 karayolunda yolda kaldım diyerek ve aracınızın mazeretini de belirterek, "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hizmet anlayışı içerisinde çalışan ekibimiz sayesinde, aracınızı servis & onarım noktasına kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.


Chekici (Çekici); aracınız/araçlarınız için oto kurtarıcı, araç nakliyat hizmeti veren, Manavgat ilçesindeki tüm tedarikçileri dijital ortam üzerinde bir araya getiren, Türkiye'nin bir numaralı çekici firmasıdır. Talep-teklif usulü sistemi ile kendi sistemimizi oluşturarak kullanıcılarımızı, çekici rekabetinin baş gösterdiği tek bir platform üzerinden buluşturuyoruz. Motorlu-motorsuz araçlarınızın arıza, kaza yapma olasılığı gibi risklerde ya da şehir içi/şehir dışı araç taşıma işlemlerinde, Chekici'yi kurtarıcı olarak seçerek, aracınızı istediğiniz gün ve saatte çektirebilir ya da İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Tunceli, Bursa, Şanlıurfa, Diyabakır gibi istediğiniz noktaya taşıtabilirsiniz. Çekici sistem otomasyonumuz tıkır tıkır işleyen mobil sürümlü web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) üzerinde hizmetinizde! Manavgat ilçesinde misiniz? En yakın çekiciye ulaşmak ya da çekici teklifleri arasından çekici mi seçmek istiyorsunuz? Haydi, gelin o zaman Chekici hizmet butonlarımızı yakından tanıyalım!


Manavgat Acil Çekici, Umulmadık Anlarda Çıkagelen Yol Yardım Dostunuz!

Manavgat Oto Çekici ekiplerinin acil çekici hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? Üstelik sadece Manavgat Çekici ekibimiz değil, tüm hizmet noktalarımızda bulunan her çekici umulmadık anlarda çıkagelen en yakın yol yardım dostunuz olarak görev yapmaktadır. Otomobiliniz, motosikletiniz, kamyonetiniz, traktörünüz, deniz aracınız, tarım makineniz ya da herhangi vasıtanızın taşınmasında ya da çekilmesindeki rolü üstelenen tedarikçilerimiz, standartların üzerindeki çekici hizmetimiz sayesinde kullanıcılarımıza anında ulaşıyor. Manavgat acil çekici ekiplerimiz ile her çekici işlem sürecinizi kısa sürede yönetebilmek, güvenli ve ihtiyaca yönelik çözüm planını anında sunabilmek için "Antalya Acil Çekici" butonumuz üzerinden taleplerinizi kabul ediyoruz. Butonumuz "acil çekici" konumunuza göre hareket eder ve konumunuza en yakın 3 çekici ile iletişim numaralarını üyelik şartı olmaksızın paylaşır. Örneğin; Manavgat ilçesinde yoğun trafiğin ortasında kalan ve diğer sürücülerinde ilerlemesini engelleyen bir noktada yolda kaldıysanız, hemen mobil uygulamamız ya da şu an içinde bulunduğunuz chekici.com web sitemiz üzerinden en yakın çekici ekiplerine ulaşarak, mağduriyetinize son verebilirsiniz. Acil durumlarda hızlı reaksiyon gösteren ekibimiz, aracınızı bulunduğu yerden uzman bir şekilde çeker ve en yakın yetkili servise doğru yola çıkar. Sektörde fark yaratan hizmet anlayışımız sayesinde, her kullanıcımızın hayatını kolaylaştırma ve çekici hizmeti alma noktasında çözüm planları sunmaktayız. Duyduk duymadık demeyin! Chekici Manavgat'ta en yakın oto çekici hizmeti veriyor! Artık Çekici aramaya son! Çekicilerimiz bir buton kadar yakınınızda!


Tatil Yapmaya Geldiğiniz Yerde Biten Ekip: Manavgat Oto Çekici!

Akdeniz'in serin sularındaki tatilinizin sonuna geldiniz ve memleketinize doğru yol katetmek gözünüzde mi büyüyor? Size bir teklifimiz var! Aracınızı bavullarınız ile birlikte Çekici'ye emanet edebilir, Alanya-Gazipaşa Havalimanı ya da Antalya Havalimanı üzerinden, memleketinize ulaşabilirsiniz. Bu sayede yolculuğunuz esnasında oluşabilecek riskleri ve yorgunluğunuzu bertaraf edebilirsiniz. O halde yapmanız gereken, kendinize bir uçak bileti alırken aracınıza da bir Çekici talebi oluşturmak olacaktır. Web sitemiz ve mobil uygulamamızda yer alan ve Manavgat şehir dışı araç taşıma/Manavgat şehir içi araç taşıma taleplerinizi kabul eden butonumuz "Çekici Talep Et", çekici havuzumuza ulaşabilmenin yoludur. Belirtmek isteriz ki; web sitemiz üzerinden yapacağınız talepler ön talep olarak kabul edilmektedir. Oysaki cihazınıza "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indireceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız sayesinde çekici işlem süreçlerinizin her adımını elinizin altında yürütebilirsiniz. Otomotiv sektöründe hizmet veren tüm kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimizin şehir içi ve şehir dışı araç taşıtmak için çözüm planları arasında yer alan yeni neslin en çekici uygulaması sayesinde ne internet üzerinden çekici arayacak ne fahiş fiyatlandırmaya tabi tutulacak ne de güveni kötüye kullanan çekiciler ile karışılacaksınız! Bu platformda; güvende, hızlı hizmette, doğru çekicilerde var! Tatilde, yolculuklarınızda, iş seyahatinizde ya da herhangi bir çekici ihtiyaç durumunda kısacası geldiğiniz her yerde biten ekip: Manavgat Oto Çekici! İster Manavgat ilçesinden Konyaaltı, Alanya, Döşemealtı ya da Antalya'nın diğer ilçelerine ister Türkiye'nin diğer il/ilçelerine araç taşıtın! Artık mesafeler sorun olmaktan çıktı! Platformumuza giriş yapın, talebinizi oluşturun, 5 dakika içinde çekici tekliflerimizi; mobil uygulama bildirimi, SMS ya da e-posta üzerinden size iletelim.


Manavgat Çoklu Çekici, Çekici Fiyatları ve Hizmetleri

Şehirler arası ya da şehir içi çoklu araç taşıma işlemi, toplu araç alımlarında ya satımlarından rağbet gören bir hizmettir. Firmamız Chekici'de ise; tedarikçilerimizin boş aracını doldurmak istediği noktada düşük fiyatlandırma ile de rağbet görmektedir. Mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak; çoklu çekici araçlarında boş kalan yerleri Menü> "Seferler" kısmından görüntüleyebilirsiniz. Tedarikçilerimizin çoklu araç taşıma araçlarındaki boş kalan yerlerde, belki bir aracınız belki de birden fazla aracınız için talepte bulunarak, daha fazla bütçe tasarrufu sağlayabilmek mümkün! Sistemimiz, çekici fiyatları konusuna, "minimum maliyet, maksimum hizmet" anlayışı ile yaklaşmaktadır. Kullanıcılarımıza çekici hizmet kapsamında, dört dörtlük hizmet sunuyor, tedarikçilerimizin hazır seferlerini de kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz! Hem de taşıma araçlarındaki müsaitlik durumuna kadar! Aracınızı/araçlarınızı çoklu taşıma işlemi hizmeti veren firmamıza emanet ettiğinizde aklınızın aracınızda/araçlarınızda kalmayacağını da belirtmek isteriz. Çünkü Çekici araçları, "Araç Takip Sistemi" ile mobil uygulamamız üzerinden izlenmektedir. Taşıma işleminde olan Manavgat Oto Çekici, Manavgat Çoklu Çekici aracını izlemek için ÇekiciApp cihazınızdaki yerini alsın! Alsın ki; tüm çekici süreçleri parmaklarınızın ucunda olsun. Hakkımızda daha fazla bilgi edinerek, firmamızı yakından tanıyabilirsiniz.


Manavgat Çekici ekipleri, çekici çözümleri ile Chekici'de. Aracınıza/araçlarınıza hangi oto çekici işlem talebinde bulunacağınıza karar verip, talebinize çekici bulabilirsiniz. Ekiplerimizin Chekici sisteminde sunduğu çekici hizmetleri ise sizler için listeledik:


  • 7/24 Manavgat Oto Çekici Hizmeti 
  • Kesintisiz Manavgat Oto Kurtarma Hizmeti
  • Güvenilir Manavgat Sıfır Araç Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik Manavgat Çoklu Araç Taşıma Hizmeti
  • Garantili Manavgat Karavan Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik Manavgat Tekne Taşıma Hizmeti
  • Bütçe Dostu Manavgat Ağır Vasıta Taşıma Hizmeti
  • Güvenilir Manavgat Ağır Vasıta Kurtarma Hizmeti
  • Garantili Manavgat Tarım Makineleri Taşımacılığı
  • En Güvenilir Manavgat Motosiklet Taşıma Hizmeti


Antalya Manavgat Çekici Hizmet Noktaları Hangi Mahalleleri Kapsıyor?

Antalya Oto Çekici ekibimizin alt kolu olan Manavgat Oto Çekici, Manavgat Çekici, Manavgat ilçesinin; A. Hisar, A. Pazarcı, Ahmetler, Aksaz, Altınkaya, Aşağıışıklar, Aydınevler, Bahçelievler, Ballıbucak, Belenobası, Bereket, Beşkonak, Beydiğin, Boztepe, Bucakşeyhler, Burmahan, Büklüce, Cevizler, Çağlayan, Çakış, Çaltepe, Çardakköy, Çavuşköy, Çayyazı, Çeltikçi, Çenger, Çolaklı, Değirmenözü, Demirciler, Denizkent, Denizkaya, Dikmen, Doğançam, Dolbazlar, Düzağaç, Emek, Eski Hisar, Evrenleryavşı, Evrenseki, Gaziler, Gebece, Gençler, Gültepe, Gündoğdu, Güzelyalı, Hacıali, Hacıisalı, Hacıobası, Halitağalar, Hatipler, Hocalar, Hocalı, Ilıca, Kadılar, Kalemler, Karabucak, Karabük, Karacalar, Karakaya, Karaöz, Karavca, Kasaplar, Kavaklı, Kırkkavak, Kısalar, Kızılağaç, Kızıldağ, Kızılot, Milli Egemenlik, Mimar Sinan, Namaras, Odaönü, Oymapınar, Örenşehir, Örnek, Perakende, Sağırin, Salkım Evler, Salur, Sanayi, Saraçlı, Sarılar, Sevinçköy, Seydiler, Sırtköy, Side, Sorgun, Sülek, Şelale, Şişeler, Taşağıl, Taşkesiği, Tepeköy, Tilkiler, Ulukapı, Uzunkale, Uzunlar, Y. Hisar, Y. Pazarcı, Yalçıdibi, Yavrudoğan, Yayla, Yaylaalan, Yeniköy, Yeşilbağ, Yukarıışıklar mahallelerinde 7/24 oto çekici, araç taşıma, oto nakliye hizmeti vermektedir. Tüm mahallelerde olduğumuzu bilmenizi, aracınızı/araçlarınızı almak için kapınıza kadar geldiğimizi belirtmek isteriz. Çalışma saatlerine sınırlama getirmeyen Çekici; kar, yağmur, çamur demeden yollarda! Konyaaltı Oto Çekici/Akseki Oto Çekici ya da Finike Oto Çekici ekibimiz ile birebir görüşme sağlamak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Eğer sizde yolda kaldığınızda ya da araç taşıtmak istediğiniz noktada Chekici ile iletişime geçmek istiyor iseniz, iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Tüm çekici çözüm seçenek ve hizmetlerimiz ile emrinize amadeyiz. Antalya Manavgat Oto Çekici ekibi olarak, çekici aradığınız her yerdeyiz!

Tüm otomobillerimiz standartların üzerindeki güvenlik şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Mercedes-Benz ile her sürüşü daha güvenli ve benzersiz kılan özellikler sunmaktayız. Modellerimiz, günlük hayatınızdaki sürüşte rahatlık sağlayan ve kritik durumlarda sizi destekleyen güvenlik önlemlere standart donanımda sahiptir. Mercedes-Benz’inizi keyifle sürerken, biz güvenliğinizi düşünürüz.


Tüm otomobillerimiz standartların üzerindeki güvenlik şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Mercedes-Benz ile her sürüşü daha güvenli ve benzersiz kılan özellikler sunmaktayız. Modellerimiz, günlük hayatınızdaki sürüşte rahatlık sağlayan ve kritik durumlarda sizi destekleyen güvenlik önlemlere standart donanımda sahiptir. Mercedes-Benz’inizi keyifle sürerken, biz güvenliğinizi düşünürüz.Tüm otomobillerimiz standartların üzerindeki güvenlik şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Mercedes-Benz ile her sürüşü daha güvenli ve benzersiz kılan özellikler sunmaktayız. Modellerimiz, günlük hayatınızdaki sürüşte rahatlık sağlayan ve kritik durumlarda sizi destekleyen güvenlik önlemlere standart donanımda sahiptir. Mercedes-Benz’inizi keyifle sürerken, biz güvenliğinizi düşünürüz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!