Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Akseki Oto Çekici

Akseki Oto Çekici Ekipleriyle, Chekici Kullanıcılarına Tam Destek!

Akseki, Antalya'nın Batı Toros Dağları yamacının güney cephesine kurulmuş ve merkez ilçeye 155 km uzaklıkta bir ilçedir. Denize kıyısı olmayan bölge; mağara, vadi ve yaylaları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Tabii bölgede yetişen ve adeta ana yurdu Akseki toprakları olan Kardelen çiçeğini de unutmamak gerek. Birçok özelliği ile yerli ve yabancı turistlerin destinasyon noktaları arasında olan ve Konya iline yakınlığı ile bilinin Akseki; Konya'nın Beyşehir, Seydişehir, Bozkır ilçeleri ile Antalya'nın ise Gündoğmuş, Manavgat, İbradı ilçeleriyle çevrili bir konumda yer almaktadır. D-695 Antalya-Ankara devlet yolu üzerinden bağlantı yolu bulunan ilçeye, özel aracınız ile ya da toplu taşıma aracını tercih ederek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu noktada araç sahiplerinin dikkatini çekmek isteriz. Bilmenizi isteriz ki; karayolları üzerinde egemenliğini ilan etmiş ve her türlü aracın arıza, kaza gibi durumlarında devreye giren araç taşıma, oto çekici ekiplerimiz ile zorlukların üstesinden gelerek aracınızı çekecek, taşıyacak Akseki Oto Çekici ekiplerine firmamız Chekici (Çekici) sayesinde ulaşabilirsiniz. Aracınızın arızasını tespit edemiyor ve yolculuğunuza da devam edemiyor musunuz? En yakın oto çekici ekiplerine 0544 535 50 04 numaralı çekici iletişim hakkımızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı danışmanlarımızdan gerekli desteği alacağınızdan şüpheniz olmasın! Saat kaç olursa Chekici, çekici ihtiyaçlarınızda tam destek veriyor!


Akseki Acil Oto Çekici Çözüm Ortağınıza, Butonumuzdan Hemen Ulaşın!

Akseki ilçesinde acil oto çekici hizmeti verdiğimizi kullanıcılarımız bilir peki ya siz? Yolda mı kaldınız? Aracınız çalışmıyor mu? Daha önce hiç araç çektirme deneyiminiz olmadı mı? Aklınızı karartan soruları kenara bırakıp, çekici ihtiyacınızı çözüme kavuşturmaya geliyoruz! Antalya Oto ÇekiciAkseki Oto Çekici ekiplerine ulaşmanız için çekici noktasıyız ve uzman ekiplerimiz kurtarıcınız olmak için yetiştirilmiş birer kahramanlardır. Akseki ilçesinde yer alan çekicilere tek seferde ulaşmak ve en yakın 3 çekici ile irtibata geçmek, acil durumların en kurtarıcı yoludur. Anında çekici hizmeti alarak çözüme kavuşmak istediğiniz durumda "Antalya Acil Çekici" butonumuza basarak, ilçe seçiminizi "Akseki" olarak belirledikten sonra çekici profillerine ulaşabilirsiniz. Konumunuzu belirlemenin zor olduğu yerlerde ise irtibat numaramız ile anında devreye giriyor, en yakın oto çekici ekibi ile iletişime geçmenizi sağlıyoruz. O yüzden iletişim numaramızı en yakın yol yardım arkadaşınızın adı Chekici olarak rehberinize kayıt edebilir ve her noktadan Akseki Acil Oto Çekici ekiplerine ulaşabilirsiniz. Örneğin; Akseki ilçesindeki ülkemizin en derin mağarasına yani Düdencik Mağarası'na gitmek için yola çıktınız ve Akseki-Beyşehir karayolu üzerinde ilerlerken öndeki aracın tekerine sıkışan taşın ön camınıza çarpması sonucu, görüşünüz mü kısıtlandı? Sakin olup, yan ve dikiz aynalarınız sayesinde aracınızı sağa çektikten sonra, aracınızı çektirecek en yakın oto çekici ekibi arayışını Chekici sayesinde sonlandırabilirsiniz. 


Akseki Çekici Hizmetlerine ve Portföyümüze Göz Atın!

Chekici sistemimiz sayesinde, altyapımız çekici hizmetleri ile donatılmıştır. Misyonlarımız arasında, ihtiyacınız olan her noktadan aracınızı/araçlarınızı bulunduğu noktadan çekecek-taşıyacak uzman ekiplerimiz ile kesintisiz oto çekici hizmeti sağlamak yer almaktadır. Araç kullanımı sırasında herhangi bir aksilik ile karşılaştığınızda çözüm yolunu oto çekici firmalarında aramanız sürecinde zorluklar ile karşılaşmanız yıpratıcı bir süreç yaşamanıza neden olmaktadır. Bu sürece artık dur diyoruz! 7/24 Akseki Oto Çekici ekibi olarak devredeyiz! Türkiye'nin her noktasında ulaşım aksları üzerinden hareket eden ve belli bir varış noktasına ulaşmaya çalışan sayısı milyonları geçecek kadar araç bulunmaktadır. Kullanıcılarımızın araçlarının bozulup yolda kalmalarına yol açan sebeplerde geniş bir yelpaze içinde sunduğumuz oto çekici, araç taşıma hizmetlerimize göz atarak aracınızın tipine, yürür durumuna ve hasarına göre çekici desteği alabilirsiniz. Hizmet portföyümüz için daha detaylı bilgiye hakkımızda yazımızdan ulaşabilirsiniz. Akseki Çekici hizmetlerimizi ise kullanıcılarımız için listeledik:


  • 7/24 Akseki Oto Çekici Hizmeti 
  • Kesintisiz Akseki Oto Kurtarma Hizmeti
  • Güvenilir Akseki Sıfır Araç Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik Akseki Çoklu Araç Taşıma Hizmeti
  • Garantili Akseki Karavan Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik Akseki Tekne Taşıma Hizmeti
  • Bütçe Dostu Akseki Ağır Vasıta Taşıma Hizmeti
  • Güvenilir Akseki Ağır Vasıta Kurtarma Hizmeti
  • Garantili Akseki Tarım Makineleri Taşımacılığı
  • En Güvenilir Akseki Motosiklet Taşıma Hizmeti


Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebi Nasıl Oluşturulur?

Ulaşımın kesintisiz olarak aktığı tüm akslar üzerinde Chekici araçlarına rastlamak mümkün! Nereye mi gidiyoruz? Kullanıcılarımızdan gelen çekici talepleri üzerine, araç/araçlar teslim etmeye! Sıfır araç satıp teslimat sözü veren galericiye, kazalı aracını başka bir şehirdeki servise götürmek isteyen kullanıcımıza, otomotiv sektöründe hizmet veren ve çoklu çekici talebinde bulunan kurumsal firmalara, hususi aracını gittiği tatil beldesine getirtmek isteyen bireysel müşterilerimize ve diğer çekici bulma noktası konusundaki her isteğinize kadar ulaşan ve Türkiye'nin her bölgesinde oluşturduğumuz çekici ağımız sayesinde, çekici süreçleriniz tıkır tıkır bir sistemde işleyecek! Çekici seferi oluşturarak, binlerce tedarikçiye mi ulaşmak istiyorsunuz? Web sitemiz chekici.com üzerinden ön talep oluşturabilir ya da ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store, App Store, AppGallery" mağazanızdan indirerek, çekici talep formu doldurabilirsiniz. Kısacası planlı Akseki Şehir İçi Araç Taşıma/Akseki Şehir Dışı Araç Taşıma talepleriniz için "Çekici Talep Et" butonu 7/24 parmaklarınızın ucunda! Rekabet ise siz çekici talebinizi oluşturduktan sonra başlayacak. Talebinize 5 dakika içinde çekici teklifleri gelirken, çekici fiyatları arasından seçiminizi yapmak size kaldı! Örneğin; 721 km uzaklıktaki İstanbul, 606 km uzaklıktaki İzmir ya da 431 km uzaklıktaki Ankara ilçesine ya da Diyarbarkır, Muğla, Adana, Gaziantep, Tekirdağ, Kayseri, Konya gibi Türkiye'nin dilediğiniz noktasına mesafeye bakılmaksızın motosiklet, otomobil, kamyon, kamyonet, ATV, UTV, tarım makineleri, iş makineleri gibi motorlu-motorsuz aracınızı/araçlarınızı gönderebilirsiniz. İş yükünüzü hafifletmek, zamandan ve bütçeden tasarruf etmek istediğiniz noktada Chekici- Akseki Oto Çekici ekibi var! 


Akseki Garantili Oto Kurtarma Hizmeti, En Güvenilir Nokta!

Oto çekici hizmetinin en temel ilkeleri arasında güven yatmaktadır. Aracınız kazalı ya da pert dahi olsa, aracınızı emanet edeceğiniz çekicinin güvenilir olması son derece önemlidir. Kurumsal kimliğimiz altında yer alan her kullanıcımızın çekici ihtiyacı için özel olarak çekici işlem süreci yürütmekteyiz. Her kullanıcımıza gösterdiğimiz ihtimama yaraşır şekilde, her tedarikçimizin yasal evrakları ile sisteme kayıtlıdır. Akseki Garantili Oto Kurtarma hizmeti alarak çözüm ortağını anında bulabilirsiniz. Çekici hizmet sektöründe başarıyı yakalayan bir firma olduğumuzu bunca zaman zarfında 30.000'den fazla aracı adresine sorunsuz bir şekilde ulaştırdığımızı ve Türkiye'nin her noktasında Çekici adımızın marka haline getirdiğimizden anlayabilirsiniz. İlkelerimiz, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, güvenilir taşımacılık konusunda gösterdiğimiz özen sayesinde doğru ve ekonomik fiyat politikamız çerçevesinde aradığınız çekiciyiz! Aracınızın/araçların hasar görmeden taşınması konusunda uzman ekipler ile çalışıyoruz. Çekici firmamız, çekici-müşteri buluşmasını sağlamak için çekici işlem otomasyonunu oluşturarak web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden hizmet vermektedir. Nerede çekici işleminiz varsa, orada bir Chekici olduğunu unutmayınız.


Antalya Akseki Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Akseki Çekici hizmet noktalarımız; Akşahap, Alaçeşme, Aşağıaşıklar, Bademli, Belenalan, Boğaz, Bucakalan, Bucakkışla, Büyükalan, Ceceler, Cemerler, Cendeve, Cevizli, Çaltılıçukur, Çanakpınar, Çınardibi, Çimiköy, Çukurköy, Değirmenlik, Demirciler, Dikmen, Dutluca, Emiraşıklar, Erenyaka, Fakılar, Geriş, Güçlüköy, Gümüşdamla, Güneykaya, Günyaka, Güzelsu, Hacı İlyas, Hocaköy, Hüsamettinköy, Karakışla, Kepez, Kepezbeleni, Kuyucak, Mahmutlu, Menteşbey, Minareli, Pınarbaşı, Sadıklar, Salihler, Sarıhacılar, Sarıhaliller, Sinanhoca, Susuzşahap, Süleymaniye, Taşlıca ve Yarpuz mahallerinde oluşturduğumuz çekici ekiplerimize emanet! Bünyemiz altında bulunan tedarikçilerimizden içiniz rahat bir şekilde, her mahalleden çekici talebinde bulunabilirsiniz. Kapınıza kadar hizmet sadece Chekici'de! En yakın Serik Oto Çekici ya da Korkuteli Oto Çekici ekibine ulaşmanız için talebinizi hazırladık! 


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici firmamızdan hizmet alırken ya da almadan önce iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinde bulunan hizmet noktalarımız sayesinde kullanıcılarımızın sayısı her geçen gün artmaktadır. Chekici ailemize hemen mobil uygulamamız üzerinden ücretsiz bir şekilde üye olarak katılabilir, yolculuklarınızı garanti altına alabilirsiniz. Akseki Oto Çekici olarak; kazasız belasız yolculuklar dileriz.
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!