Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Finike Oto Çekici

Finike Oto Çekici Hangi İstikametteyseniz Kullanıcılarını Bulur!

Finike, Antalya ilinin Elmalı, Kumluca, Kaş, Demre ilçeleriyle çevrili ve merkez ilçeye uzaklığı 111 km olan bir ilçedir. Antalya'nın favori tatil beldesine doğru araçları ile yola çıkan şoförler, burada yaşayan vatandaşlar ya da bu istikamet yönünden geçen ve trafik sirkülasyonunda başrol tutan araç sahipleri için bir haberimiz var! Aracınız sıcak havanın etkisiyle hararet yaptı yaptı ve yolculuğunuza devam etmeniz mümkün değil mi? Ya da bu yol şebekesi üzerinden ilk defa geçen bir sürücü olarak, kaza yaptığınız aracınızın başında uzun vakittir çekici mi bekliyorsunuz? Bu ve bunun gibi benzer durumlar sonucu aradığınız, beklediğiniz oto çekici, araç kurtarma, binek araç taşımacılığı hizmetlerimiz için bölgede 7/24 çekici hizmeti veren ekiplerimizi Chekici (Çekici) sayesinde artık anında bulabilirsiniz. Haberimizin ne kadar sevinç verdiğini biliyoruz! Kurumsal bir firma olarak, müşterilerimizin çekici ihtiyaçlarını giderme yönünde emin adımlar ile ilerleyerek, Antalya'da, Finike'de de çekici gücümüz ile boy gösteriyoruz. Finike'ye karayolu ulaşımı ile üç istikamet yönünden ulaşmak mümkündür. Demre, Kaş, Kalkan, Kınık, Fethiye istikametinden mi yol yardım talebinde bulunuyorsunuz? Yoksa Elmalı, Akçay, Gömme ya da Kemer, Antalya istikameti yönüne doğru giderken mi aracınız bozuldu? 0544 535 50 04 numaralı Chekici iletişim hattımızı aramanız sonucu Finike Oto Çekici ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Aradığınız Çekici, artık parmaklarınızın ucunda!


Finike Acil Oto Çekici Çözüm Planınızı Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Finike ilçesi, üç istikamet yönünden de giriş-çıkış sağlayarak, karayolu ulaşımın en yoğun olduğu yerlerden biridir. Araçları ile ulaşımda aktif rol üstlenen sürücüler, herhangi bir arıza, kaza sonucu ya da araçlarını çektirmek istedikleri noktada Finike Oto Çekici ekiplerine ulaşmakta zorluk yaşamaktaydı. Ta ki Chekici sistemimiz devreye girene kadar! Taşıma kaskosu, taşıma sigortası, vergi levhası tam olan Finike Acil Çekici ekipleri, Chekici sistemi üzerinden gelen taleplere teklif yağdırıyor! Çözüm ortağınızı bulmak hiç bu kadar kolay olamamıştı! Acil durumlar, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlardır ve bizde Acil Çekici ekibine ulaşmak istediğiniz noktada chekici.com ya da ÇekiciApp üzerinde yer alan "Antalya Acil Çekici" butonumuz ile kullanıcılarımızı yüzlerce çekici ile buluşturuyor, uzlaşma sağlamanız sonucu tekli ya da çoklu çekici araçlarımız ile aracınızı yetkili servise ulaştırıyoruz. Üstelik sadece otomobil, motosiklet, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, klasik araçlar, ATV, UTV gibi karayolu araçlarının değil deniz araçlarınızın ve tarım makinelerinizin araç nakliyat işlemlerini de yürütüyoruz. Örneğin; portakal diyarı olarak bilinin Finike'nin verimli topraklarında üreticinin işini kolaylaştıran meyve toplama makineniz bozuldu ve bozulan makinenizin acilen yetkili servise götürülmesini istediğiniz noktada, acil çekici butonumuza tıklayarak, konumunuza en yakın 3 çekici ile iletişime geçebilirsiniz. Chekici-Finike Acil Oto Çekici ekipleri, ihtiyacınıza yönelik çekici çözüm planları ile acil durumlarda da kurtarıcınız olacak! 


Finike Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma İşlemleriniz İçin Firma Arayışı İçinde Misiniz?

Finike ilçesinden aracını/araçlarını göndermek isteyen hususi araç sahipleri, otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firmalar, referansları ile güçlü olan Chekici firmamızı tercih ederek, hem çekici arayışına hem de güven suiistimali ile hizmet alma olasılığını ortadan kaldırarak, çekici hizmeti alıyor. Finike şehir içi araç taşıma/Finike şehir dışı araç taşıma seferleri arasından seçimini yaparak ya da planladığı tarihlerde çekici planı oluşturarak binlerce çekici arasından çekiciler ile iletişime geçmenin yolu mobil uygulamamızdır. Mobil uygulamamızı "Chekici" adıyla "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden cihazınıza indirerek, Menü>Seferler kısmından tedarikçi seferlerine ulaşabilir ya da "Çekici Talep Et" butonumuz üzerinden talep ekranımıza yönlenerek çekici formu doldurabilirsiniz. İddiasını hızı ve doğru teklifleri ile ortaya koyan ve "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" sloganı ile yola çıkan firmamızın tam 5 dakika içinde çekici-müşteri buluşmasının gerçekleştirdiğine şahit olarak ve çekici teklifleri arasından profil incelemelerinde bulunarak taşıma seferi oluşturabilirsiniz. Saat sınırlamasına tabi tutulmadan hizmet alabileceğiniz platformumuza ücretsiz bir şekilde üye olarak, kâr marjı gütmeyen sistemimizde çekici fiyatları arasından bütçenize uygun teklifi seçmek için haydi mobil uygulamamızı siz de cebinize indirin! Evde, işte, yolculukta belki de tatilde, ihtiyacınız olduğu her yerde Chekici-Finike Oto Çekici elinizin altında olsun!


Finike Çekici ekiplerimize şu an bulunduğunuz chekici.com web sitemiz üzerinden de ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen butonumuz Menü> Çekici Talep Et üzerinden ön talep oluşturarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını bekleyebilirsiniz. Kısa sürede tarafınıza dönüş yapan ve çözüm üretme konusunda profesyonel ve proaktif yaklaşımı ile iş bitirici ekibimiz, çekici talep oluşturma doğrultusundaki her adımda yanınızda olur. Finike'den 223 km uzaklıktaki Muğla, 172 km uzaklıktaki Fethiye'ye, 625 km uzaklıktaki Ankara'ya ya da herhangi bir X şehre aracınızı siz değil, Chekici götürür. Belki şaşıracaksınız ama sadece uzun mesafelerde değil kısa mesafelerde de durum değişmiyor! 15 km uzaklıktaki Demre, 16 km uzaklıktaki Kumluca gibi kısa mesafeli noktalara da çekici talebi oluşturarak aracınızı taşıtabilirsiniz. Çekici hizmet skalamız ile kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Çoklu çekici hizmetlerimizden sıfır araç taşıma hizmetine, klasik araç taşıma hizmetinden deniz aracı taşıma hizmetlerimize kadar çözüm ortağı olarak Chekici'yi tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınızı garanti ederiz. 


Finike Çekici Süreçleri Hakkında Bilgi Edinin!

Ara ve ana hat yol bağlantıları ile yoğun bir trafik sirkülasyonuna sahip olan bölgede amacımız, kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını minimum sürede karşılamaktır. Çekici rekabetini ilk defa tek bir platform üzerinden başlatan lider firmamız çekici piyasasına yeni bir soluk getirdi ve kendi çekici otomasyonunu oluşturup Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesine kadar ulaşarak, kullanıcılarımızda yüksek kalitede çekici etkisi yaratmıştır. Çekici hizmet skalamızı, dijital ortama uyarlayarak, platformumuz üzerinden kullanıcılarımıza güvenilir bir ortam sunmakta ve dijital müşteri deneyimini çekici alanında yaşatarak kolaylık sunmaktayız. Chekici (Çekici); müşteri-çekici buluşması için tasarlanan, Finike ilçesinin en uzman çekicilerini bir araya getiren, tedarikçilerin profillerini kullanıcılarına sunan, rekabetçi bir ortamda çekici fiyatları ile bütçe dostu olan kurtarıcı bir adrestir. Sistemimize üye olmadan dakikalar içinde Finike Oto Çekici talebinizi chekici.com ya da ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız üzerinden oluşturabileceğinizi artık biliyorsunuz. İnovatif fikirlerin meyvesi olan bu dev platform sayesinde çekici süreçlerinizin her adımından haberdar olarak işlem yapma kolaylığına sahipsiniz! İtibarlı ve güvenilir bir çekici firması olmanın farkıyla, nerede Çekici arasanız orada Chekici imdadınıza her daim yetişir! Çekici platformuna giriş yapıp, butonlarımız üzerinden ihtiyacınız olan çekici talebinde bulunduktan sonraki süreci sizler için listeledik:


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • Menü> "Taşıma İşlemleri" kısmından taşıma işlemi başlayan sefer taleplerinizi yönetebilirsiniz.
  • Geçmiş ve taşıma işlemi devam eden seferler listesine ulaşabilirsiniz.
  • Taşıma işlemlerinizin durumuna göre sefer detay penceresinde; araç nakliyat işlemi sona eren seferinizde "Taşıma İşlemi Tamamlandı", nakliyat işlemi devam eden seferinizde ise "Taşıma Süreci Başladı" olarak görünür.
  • Taşıma sürecinde olan aracınızın talep detaylarını, durumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca nakliyatınızın durumu hakkında SMS, e-posta ya da mobil bildirimlerimiz ile de haberdar olursunuz.
  • Taşıma işlemi başlamayan seferlerinizi yine bu sekme üzerinden "Taşıma İşlemini İptal Et" butonuna basarak iptal edebilirsiniz.
  • Tedarikçiniz taşıma sırasında araç görsellerini yükler ise görüntüleyebilirsiniz.
  • Aracınız adresine ulaştıktan sonra "Araç Teslim Alındı" butonuna basarak, tedarikçimizin profil yüzdesine yorum ve değerlendirmeniz ile katkıda bulanabilirsiniz.


Antalya Finike Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Oto Çekici, Antalya Finike Oto Çekici, Finike Çekici ekipleri olarak; Akçaalan, Alacadağ, Arif, Asarönü, Boldağ, Çamlıbel, Dağbağ, Ernez, Eski, Gökbük, Gökçeyaka, Hasyurt, İskele, Kale, Karşıyaka, Kızılca, Kum, Sahilkent, Saklısu, Turunçova, Yalnız, Yazır, Yeni, Yeşilköy, Yeşilyurt ve Yuvalı mahallerindeki hizmet noktalarında gecemizi gündüzümüze katarak hizmet ediyoruz. Chekici sistemi üzerinden ekiplerimize ulaşabilir, yol yardım-oto çekici talebinde bulunabilirsiniz. Diğer kollarımız olan Akseki Oto Çekici ya da Döşemealtı Oto Çekici ekiplerinden destek almak ister misiniz? 


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, iletişim sayfamız üzerinden tüm iletişim kanallarımıza ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında da aktif olan firmamızı, kullanıcımız olarak takibe alabilirsiniz. Finike Oto Çekici ekibi olarak, kazasız belasız yolculuklar dileriz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!