Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Döşemealtı Oto Çekici

Döşemealtı Oto Çekici Ekibi Yola Çıkmaya Hazır!

Döşemealtı, Antalya'nın 19 ilçesinden biridir. Merkez ilçeye 30 km uzaklıkta olan bölge, Antalya-Burdur karayolu üzerinden ulaşımını sağlamaktadır. Kepez, Aksu, Korkuteli, Konyaaltı, Bucak (Burdur) ilçeleri ile çevirili olan ve Antalya'nın kuzeyinde yer alan ilçe, yaz aylarının gelmesi ile sayfiye yeri olarak tercih edilmektedir. Türkiye'nin İzmir, Adana, Muğla, İstanbul, Trabzon, Ankara, Konya, Samsun gibi illerden yola çıkan ya da bu bölgede ikamet edip araç kullanan sürücüler, yaz aylarının gelmesi ile ısınan hava sonucu aracınız hararet yüzünden yolda kalabiliyor. Aracınızın soğutma sisteminde oluşan arıza yüzünden motorda ciddi problemlerin meydana gelmesi ile yolda mı kaldınız? Oto çekici, araç taşıma firmasına başvurarak, aracınızı en yakın oto çekici tarafından yetkili servise götürecek çekici Chekici! Hızlı çekici çözüm planımız sayesinde, Döşemealtı ilçesinin hangi ara ya da ana yol şebekesi üzerinde iseniz, yardıma hazırız. Hemen 0544 535 50 04 numaralı Çekici irtibat numaramızı arayın! Siz probleminizi anlatın, biz Döşemealtı Oto Çekici ekibi olarak doğru ekipmanlar ile yola çıkalım!


Döşemealtı Çekici Ekiplerini Yakından Tanıyın!

En yaygın ulaştırma türlerinden olan karayolu ulaşımı, dur durak bilmeden Türkiye'nin otoyol, anayol, stabilize yol, ara yol ve diğer yol bağlantıları ile akışını sürdürmektedir. Nüfus sayısı ile kapışan araç sayısındaki artış beraberinde çekici hizmetlerine duyulan ihtiyacı da arttırmıştır. Ulaşım aracı olarak günlük hayatımızın merkezine koyduğumuz otomobil, motosiklet, kamyon, kamyonet, ATV, UTV, minibüs, midibüs ya da herhangi motorlu-motorsuz aracınızın bakımını aksatmanız, yolculuk sırasında büyük sorunlara sebebiyet verebilir. Günümüz şartlarında otomotiv sektörü ne kadar gelişim gösterse de (aracınızın bakımı tam dahi olsa) bir kaza ya da teknik/mekanik bir arıza sonucu oto çekici hizmetine ihtiyaç doğabiliyor. Tam da bu anlarda devreye giren sistemimiz sayesinde yüksek standartta çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Oto çekici, araç nakliyat, oto kurtarma işini iyi bilen kalifiyeli uzman Döşemealtı Oto Çekici ekiplerimiz; şehir içi ya da şehir dışı araç taşıma işlemleri ile de birçok kurumsal firmaya ve bireysel kullanıcılarımıza hizmet ederek, Chekici kalite politikası sınırları gölgesinde ekonomik çekici teklifleri ile kullanıcılarımızın memnuniyetini maksimum seviyelere taşımaya hevesli ve çalışkan ekiplerdir. Kullanıcılarımızın araçlarını kendi aracımız olarak görüyor, operasyon sürecini başarı ile yürütüyoruz. Çekici işlemlerinize kolaylık sağlayan, bütçe yönetiminizin size ait olduğu, işlem akış ekranları ile kullanıcı deneyimine sahip, rekabetçi ve hesaplı çekici fiyatları ile hizmet veren Çekici firmamıza üye olmadan da çekici talebinde bulunabilirsiniz. Chekici işlem süreçlerinizi; gerekli eğitimlerden geçmiş ve yılların tecrübesine sahip, profesyonel, dikkatli, K belgesine sahip şoförler ve bu iş için yetiştirilmiş ekipler ile yürüttüğümüzü bilmenizi isteriz. Çekici piyasasında hizmet veren çekicilerimizin çekici hizmet anlayışını dijital dönüşüm sürecine dahil ederek, iş ortağı olduk! Artık tek tek çekici aramadan, çekici fiyatlarını düşünmeden, hizmet alabilirsiniz. Kullanıcılarımız, mobil uyumlu web sitemiz chekici.com ya da ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden çekici talebinde bulunarak, tüm çekici süreci boyunca güvenilir ellerde olduğunu hisseder! Çekici (Chekici), çekici-müşteri buluşmasının jet hızıyla sağlanması için sistematik bir şekilde çalışan ve dijital ortamda hizmet ederek, geniş kitlelere kadar ulaşmış kurumsal bir firmadır. Arkasına aldığı güçlü referanslar eşliğinde yoluna devam eden firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her noktada, o bölgenin uzman çekici ekiplerine sistemimiz üzerinden tek seferde ulaşabilirsiniz. Döşemealtı Çekici ekiplerine ulaşmanın yollarını yazımızın devamında öğrenerek, Chekici çözüm ortağınıza anında ulaşabilirsiniz.


Döşemealtı Acil Çekici Butonumuz Hızlı Çekici Ekipleri ile Dolu!

Chekici (Çekici); Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesindeki çekicileri bir araya getirmekle kalmadı bir de en yakın oto çekicileri anında bulmanız içinde yapacağını yaptı! Örneğin; Antalya Korkuteli ilçesinden Antalya-Korkuteli Yol (D-350) bağlantısını kullanarak Döşemealtı ilçesine yola çıktınız ve Döşemealtı sınırlarına girdiğiniz sırada, telefonunuza gelen bir mesaj yüzünden dikkatiniz dağılarak aracınız ile yol dışına mı çıktınız? Olay yerine en hızlı gelecek olan çekici, Chekici'de! Hemen ÇekiciApp mobil uygulamamızı telefonunuza yükleyerek, tüm çekici işlem süreçlerini ele alacağınız ve en yakın oto kurtarıcı-çekici ekibine ulaşacağınız "Antalya Acil Çekici" butonumuza basmanız durumunda, tedarikçilerimizin iletişim numaralarını ve yasal belgelerini gözler önüne seriyoruz. En yakın 3 çekici ile muhatap olarak, aracınızın durumunu belirtmeniz durumunda en doğru ekipmana sahip çekicimiz sizin için yola çıkar! Doğru ekipman diyoruz çünkü; yol dışına çıkan aracınızın tekerleğinde sorun var ise, kayar kasalı ya da ahtapot çekici ile müdahale edilmesi gerekebilir ya da elektrikli ırgata sahip Döşemealtı oto çekici aracımız ile çekilmesi gerekebilir. Anında çekici çözüm planınızı butonumuz sayesinde öğrenebilirsiniz. Butonumuz acil çekici, GPS konumunuza göre hareket ederek, konumunuza uygun şekilde hareket eder. Döşemealtı Acil Çekici ekiplerine işte bu kadar yakınsınız! 


Döşemealtı Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebi Nasıl Oluşturulur?

Sektöre oldukça hızlı giriş yaparak, piyasadaki çekici hizmet dengesizliklerine son veren sistemimiz, şehir içi/şehir dışı araç taşıma konusunda da iddiasını ortaya koyarak tekli ve çoklu çekici araçları ile tüm Türkiye'ye hizmet ediyor. Kurumsal firmaların, bireysel müşterilerimizin; çekici ihtiyaçları konusunda araç nakliyat işlemleri önemli bir tutmaktadır. Kurumsal firmalar çoklu araç taşıtmak istedikleri noktada, insan gücüne ihtiyaç duyarak tek tek araçlarını tekeri dönerek başka bir noktaya sevk etmek istediklerinde maliyet ve zaman açısından sorun yaşamaktaydı. Çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma, karavan taşıma, traktör taşıma gibi hizmet skalamız sayesinde tüm nakliyat işlemlerinizi iş bitirici ekipler ile gerçekleştirdiğimizi ve çekici işleminizin her anında çağrı danışmanlarımızın eşlik ettiğini bilmenizi isteriz. Antalya (Döşemealtı)- X il/ilçe arası ister Döşemealtı şehir içi araç taşıma isterseniz de Döşemealtı şehir dışı araç taşıma talebi oluşturabilirsiniz. chekici.com "Çekici Talep Et" üzerinden sadece ön talep oluşturabilirken, ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinde yer alan yine aynı buton üzerinden ise; talebinizi tüm işlem detaylarını kendiniz girerek oluşturabilirsiniz. "Mobil uygulamamız üzerinden nasıl talep oluşturulur?" sorusunun cevabını ise sizler için listeledik:


 • ChekiciApp (ÇekiciApp) mobil uygulamamızı "Chekici" adıyla ilk önce akıllı telefonunuz ya da tabletinizin "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazası üzerinden cihazınıza indiriniz.
 • Mobil uygulamamıza ücretsiz bir şekilde üyelik ücreti olmadan üye olabilir ya da üye olmadan devam edebilirsiniz.
 • Üye olan kullanıcılarımız; gerekli olan alan cep telefon numaralarını girerek, SMS doğrulaması sonucu sistemimize giriş yapar.
 • Anasayfa üzerinde "Çekici Talep Et" ve "Acil Çekici" butonları yer almaktadır. Şehir içi/şehir dışı planlı araç taşıma seferi oluşturmak için "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız.
 • Butonumuza tıklamanız sonucu Döşemealtı Oto Çekici ekiplerine dijital yol ile ulaştıracağınız talep ekranına yönlendirilirsiniz.
 • Çekici talep formunda yer alan işlem detaylarını eksiksiz doldurmanız sonucu kriterlerinizi karşılayan bir talep oluşturabilirsiniz.
 • SMS doğrulaması sonucu sistemimize kayıt edilen talebinize sadece 5 dakika içinde çekici teklifleri yağacağının garantisini veriyoruz.
 • Kullanıcılarımız talep-teklif usulü yöntemiyle gelen çekici tekliflerini, SMS, mobil bildirim ve e-posta ile takibini yapabilir.
 • Talepleriniz Menü> "Talepler" kısmında görüntülenir.
 • Gelen çekici teklifleri arasından seçiminizi yaparak, tedarikçilerimiz ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Kabul edeceğiniz teklifler ardından numaranızı tedarikçi ile paylaşacağımızı belirtmek isteriz. (Bu aşamada teklif kabul etmeniz, çekici işleminizin başladığı anlamına gelmez.)
 • Anlaşma sağladığınız tedarikçi ile karşılıklı uzlaşma sürecine girdikten sonra "Talepler" kısmında yer alan talebinizin sefer detay ekranından "Anlaşma Sağlandı" butonuna basmalısınız.
 • Taşıma işlemi başlayan aracınızın/araçlarınızın durumunu, canlı konumunu Menü> "Taşıma İşlemleri" kısmından takip edebilirsiniz.


Antalya Döşemealtı Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Oto Çekici, Antalya Döşemealtı Oto Çekici ekiplerimiz; Ahırtaş, Akkoç, Altınkale, Aosbıkısım, Aşağıoba, Ayanlar, Aydınlar, Bademağacı, Bahçeyaka, Bıyıklı, Camili, Çığlık, Çıplaklı, Dağbeli, Dereli, Düzlerçamı, Ekşili, Ilıcaköy, Karaman, Karataş, Karaveliler, Kevşirler, Killik, Kovanlık, Kömürcüler, Nebiler, Orta, Selimiye, Tomalar, Yağca, Yalınlı, Yeniköy ve Yeşilbayır mahallerinde oluşturduğumuz hizmet noktalarında oto çekici-yol yardım hizmeti vermek için taleplerinizi bekliyor. 7/24 oto çekici hizmeti veren ve müşteri memnuniyetine önem veren ekiplerimiz, işletme ilkelerimiz doğrultusunda sahada yer almaktadır. Bulunduğunuz her noktaya ulaşmakta iddialıyız! Antalya-Burdur şehirler arası karayolu yol güzergâhında ilerken Çubuk Beli Geçidi üzerinde yolda kalan, Dağbeli mahallesindeki aracını başka şehre göndermek isteyen ya da herhangi bir mahalleden talepte bulunan her kullanıcımıza özel çekici planı, Chekici'de! Dağbeli-Çubuk Beli-Antalya Yolu (D-650) üzerinde bulunan en yakın oto çekici ekibine hemen ulaşmanın yoluyuz! Dilerseniz Manavgat Oto Çekici/Aksu Oto Çekici/Kemer Oto Çekici ekiplerine ulaşarak destek alabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici; iletişim kanallarımız ile aklınızda yer edinen soru işaretlerinin üstünü çiziyor, tüm görüş ve önerilerinize kulak veriyoruz! Sosyal medya hesaplarımızı takibe alarak, Chekici güncel paylaşımlarımıza ulaşabilirsiniz. Döşemealtı Oto Çekici ekibi olarak, kazasız belasız yolculuklar dileriz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!