Antalya - Kaş Oto Çekici

Kaş Oto Çekici Ekipleri Dijital Çağa Uyum Sağlıyor!

Kaş, Antalya'nın batısında doğallığı bozulmayan ve dar yollara sahip olsa da birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bir ilçedir. Havaalanına yakın olmayan ve bu bölgeye aracıyla gelmek isteyen birçok tatilci, müthiş bir manzara eşliğinde seyahat ederken araçlarında yaşadığı birtakım sorun neticesinde oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma hizmetine ihtiyaç duyduğunda Chekici (Çekici) firmamızı tercih ediyor. Güvenilir ve kaliteli hizmet garantisi altında hizmet alarak, Kaş Oto Çekici ekiplerine ulaşabilirsiniz. D-400 karayolu üzerinde ya da Kaş'ın şehir içi ara bir yol aksı üzerinde yolda kaldığınızda çekici bulmanın zor olmadığı günler artık geldi! 7/24 telefonun diğer ucunda aramanızı bekleyen çağrı danışmanlarımız, çekici çözüm planınızı tarafınıza sunmak için var gücü ile çalışıyor. Hemen 0544 535 50 04 numaralı iletişim hattımızı arayarak, çağrı danışmanımızdan çekici hizmet desteği alabilirsiniz.


Tatile, işe ya da herhangi bir lokasyona giderken araçlarımız ile kolayca ulaşım sağlayabiliyoruz. Araçlarımız ulaşımda bu kadar kurtarıcı iken, öyle bir an geliyor ki Chekici kurtarıcınız oluveriyor. Ulaşım aksları üzerinde her geçen gün artan araç sayısı neticesinde, aracınızı/araçlarınızı taşıyacak, çekecek, kurtaracak firmalara da ulaşma noktasında kolaylık sağlıyoruz ve çekici ihtiyaçlarınızda çekici gücümüzden yararlanabilmeniz için var gücümüz ile çalışıyoruz! Kaş'ta mısınız? En yakın Çekici nerede mi? Hop, mobil uyumlu web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp 'e giriş yaparak, binlerce çekiciye tek seferde ulaşabilirsiniz. Dijital çağa uyum göstererek, çekici hizmeti veren her Kaş Oto Çekici ekibimizi de bu sürece dahil ediyor ve sinerji içinde çalışarak geniş çekici hizmet ağımızı, platformumuz üzerinden kullanıcılarımız ile buluşturuyoruz. Chekici, adeta çekici avantaj merkezidir. Bulunduğunuz bölgenin en güvenilir, en hızlı, en profesyonel çekicilerini bulabileceğiniz en doğru adres olduğumuzu bilmenizi isteriz. Chekici Antalya'nın Kaş ilçesinde! 


Kaş Acil Oto Çekici Ekipleri Aracınızın Durumuna Göre Hizmet Veriyor!

Kaş ilçesinde görev yapan Kaş Acil Oto Çekici ekiplerimiz, en hızlı müdahale gerektiren durumlarda en yakın hizmet noktasından harekete geçiyor. Kompakt bir sistem üzerinden sağladığımız nizam içerisinde en yakın çekicilere ulaşmak istediğiniz noktada mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) ya da şu an içinde bulunduğunuz web sitemiz üzerinden "Antalya Acil Çekici" butonumuza basarak, lokasyonunuza yakın en uzman çekicilerin profil sayfalarına ulaşabilirsiniz. Profil incelemelerinde bulunarak, tedarikçi görüşmeleriniz sonucu kısa sürede çekici hizmeti alabilir, yol kenarında bekleme sürenizi kısaltabilirsiniz. Otomobil, kamyonet, kamyon, minibüs, midibüs, motosiklet, arazi aracı, deniz aracı, tarım makineleri ve diğer motorlu-motorsuz araçlarda dahil olmak üzere, teknik bir arıza, kaza sonucu en yakın oto kurtarıcı hizmetine, Chekici üzerinden ulaşmak istediğinizde, en yakın 3 çekici ekibimizin çözüm planını acil durumlarınızda kullanımınıza açıyoruz. Aracınızın durumu hakkında doğru bilgilendirme yapmanız, operasyon ekibimiz için önem arz eden bir konudur. Örneğin; aracınızın kontak anahtarını bulamadığınız ve yedek anahtarınızın da olmadığı anda Kaş oto çekici ekibine ihtiyacınız olabilir. Yetkili servis ya da aracınızın anahtarını yapabilecek herhangi bir servise aracınızı talebiniz üzere götürecek olan çekicimiz, olay yerine gelmeden önce aracınızın anahtarının olmadığını bilirse, ahtapot çekici aracıyla yola çıkacaktır. Ahtapot çekici, dörtlü çatalı olan ve bu çatalın aracınızın lastiklerine takılarak taşınmasını sağlar. Aracınızın kapısını açmanın bile mümkün olmadığı anlarda en uygun taşıma aracının ahtapot çekici olduğunu bilen ekibimiz, doğru araç ve ekipman ile yola çıkarak gerekli müdahaleyi yapar. Bizlere ulaşıp sorununuzu ve konumunuzu belirttikten sonra en kısa zamanda yanınıza gelmiş olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. 


Kaş Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma İşlemi Yapacak Olan Kişilerin Dikkatine!

Günümüzde ulaşım esnasında en çok meydana gelen durumlardan biri de araçların yolda arızalanması veya kalmasıdır. Bu durum karşısında da sizlere yardım edecek iş kollarından biri oto kurtarıcı, oto çekici hizmetidir. Aracınızın bozulduğu andan itibaren hemen oto kurtarma ve oto çekici hizmeti alacağınız yerleri aramaya başladığınız sırada mı rast geldik? Chekici olarak aracınızın arızalandığı yere en kısa sürede bir ekip göndererek uygun ücret karşılığında oto kurtarma ve oto çekici hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Peki ya Kaş ilçesinden aracınızı/araçlarınızı göndermek istediğinizde ne yapıyorsunuz? Kullanıcılarımız "Çekici Talep Et" butonumuzu kullanarak, Kaş Şehir İçi Araç Taşıma ya da Kaş Şehir Dışı Araç Taşıma seferleri düzenleyen çekici ekiplerimiz arasından seçimini yaparak hizmet alıyor. Hemen sizde ücretsiz bir şekilde sistemimize üye olabilir, planlı sefer oluşturabilirsiniz. Ayrıca sizlere bu durumu kısa bir örnek ile anlatacak olursak; Kaş oto çekici hizmeti almak istediğinizde, Antalya (Kaş)- İstanbul, Ankara, Adana, Muğla, İzmir, Tunceli, Diyarbakır gibi Türkiye'nin istediğiniz coğrafi bölgesine başlangıç ve bitiş konumlu sefer talebi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken butonumuz üzerin talep formu doldurmaktır. Talep formu başlangıç-bitiş konum bilgilerinizi, taşıma tarihini, araç bilgileri ve görselleri ile doldurulur. SMS doğrulaması sonucu sistemimize kayıt edilerek, tedarikçilerimizin huzuruna çekici otomasyonumuz sayesinde sunulur. Sistemimiz her adımı tıkır tıkır gerçekleştirmenin kolaylığını sadece ve sadece kullanıcılarına sağlarken, çekici teklifleri arasından seçiminizi yapmanın keyfini yaşamaya hazır olun! 5 dakika içinde tüm çekici teklifleri cebinizde!


Kaş Çoklu Araç Taşıma Araçlarında Yerinizi Bulun!

Kaş Oto Çekici ekiplerinin, çoklu araç taşıma araçlarında yer bulmaya ne dersiniz? Bunun için hemen akıllı telefonunuza ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanız üzerinden ÇekiciApp'i indiriniz. Menü> Seferler kısmından Kaş ilçesinde hizmet veren ve araçlarını doldurmak için uğraşan tedarikçilerimizin seferlerine ulaşarak, aktarmalı bir sefere daha düşük fiyat teklifi ile aracınızı taşıtabilirsiniz.. Örneğin; KaşKalkan (25 km)Fethiye (105 km)> Göcek (130 km) > Köyceğiz (174 km)> Muğla (218 km) güzergahlarından geçerek Muğla iline giden çoklu araç taşıma (5'li) aracında iki araçlık yer bulunmakta ve sizde tek ya da iki aracınız için bu aktarmalı sefere talepte bulunarak Fethiye, Göcek, Köyceğiz noktalarına araç gönderebilir ve daha da bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz. Çekici ihtiyaç giderme konusunda üstün başarı yakalamış firmamız, çoklu çekici ve tekli çekici çözümleri ile iş yükünüzü hafifletecek. Hakkımızda bilgi edinerek, oto çekici firmamızı tanıyabilirsiniz.


Chekici İşlemlerinizi Sistematik Bir Platformda Yürütün!

Kaş ilçesinde hizmet veren çekici ekiplerine ulaşabilmenin en hızlı yolu olmamızdan ve Türkiye'nin oto çekici hizmeti veren firmalarını bir araya getirmemizden ötürü Chekici ilk tercihiniz olmalı! Türkiye'nin her il, ilçe ve mahallesinde iş ahlakına önem vererek, gizlilik ve güvenlik ilkelerimiz doğrultusunda sistemimiz üzerinden en üst seviyede yararlanmanızı sağlıyoruz. Yeni neslin platformu Chekici sisteminin özelliklerini gelin beraber inceleyelim:


  • Müşteri-Tedarikçi Ortak Platform

Oto çekici, araç nakliyat işlemlerinizi sistematik bir şekilde yürüterek, uygun fiyatlı çekici hizmetine ulaşmak ya da araç taşıtmak isteyen kullanıcılarımız ile bir araya gelmek dakikalar içerisinde mümkündür. Müşteri-tedarikçi ortak platformuyuz!


  • İşlem Akış Ekranları

Kullanıcılarımıza, basit ve kullanışlı bir sistem üzerinden çekici işlem yapma kolaylığı sağlıyoruz. Mobil uyumlu bir web site, yeni nesil bir mobil uygulama ile sayfa açılma hızı seri, işlem akış ekranları ile kullanıcı dostu ve kullanıcı deneyimi yüksek platformumuz üzerinden ister cepte ister webde Çekici hizmeti alabilirsiniz. Çekici pazarındaki etkileşimi maksimum seviyeye ulaştırdık! 


  • Talep Havuzu

Kullanıcılarımızın oluşturduğu her talep, Chekici talep havuzunda yer alır. Sistemimiz üzerinden; şehir içi ya da şehirler arası Kaş oto çekici talebi oluşturarak, taşıma seferinizi SMS doğrulaması sonucu talep havuzumuza kayıt edebilirsiniz.


  • Teklif Sistemi

Kullanıcılarımızın oluşturduğu talepler, tedarikçilerimiz ile teklif sistemi sayesinde buluşur. Tedarikçilerimiz çekici fiyatları uygun tekliflerini oluşturarak, kullanıcılarımızın huzuruna sunar. 


  • Acil Yol Yardım Sistemi

Aracınızın ne zaman ve nerede arıza ya da kaza yapacağını kestirmeniz mümkün olmadığı gibi, ne zaman çekici ekibine ihtiyacınızın olacağını da bilmediğiniz anlarda acil yol yardım sistemimiz sayesinde çözüm ortağınızı anında bulabilirsiniz. Hızlı çekici çözüm planınız her daim hazır!


Antalya Kaş Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Oto Çekici, Antalya Kaş Oto Çekici, Kaş Oto çekici ekipleri nerede mi? Kaş ilçesinin; Ağullu, Ahatlı, Aklar, Akörü, Andifli, Bayındır, Beldibi, Belenli, Belkonak, Bezirgan, Boğazcık, Cemre, Çamlıköy, Çamlıova, Çataloluk, Çavdır, Çayköy, Çerler, Çeşme, Çukurbağ, Dere, Dirgenler, Doğantaş, Gelemiş, Gökçeören, Gökçeyazı, Gömbe, Gürsu, Hacıoğlan, İkizce, İslamlar, Kalkan, Karadağ, Kasaba, Kemer, Kınık, Kızılağaç, Ortabağ, Ova, Palamut, Pınarbaşı, Sahilkılınçlı, Sarıbelen, Sarılar, Sinneli, Sütleğen, Uğrar, Üzümlü, Yaylakılınçlı, Yaylapalamut, Yeniköy, Yeşilbarak, Yeşilköy ve Yuvacık mahallesi de dahil olmak üzere tüm mahallerde hizmet noktalarımızın olduğunu bilmenizi isteriz. Aracınızı/araçlarınızı dilediğiniz teslimat noktasından almaya hazırız! Alanya Oto Çekici ya da Kepez Oto Çekici ekipleri de en yakın çekiciniz. 


Chekici İletişim Kanallarımız

Web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden talep oluşturdunuz ama aklınıza bir soru mu takıldı? Hemen iletişim kanallarımız üzerinden Chekici ile irtibata geçebilirsiniz. Kaş Oto Çekici ekibi olarak, kazasız belasız günler dileriz.
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!