Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Kepez Oto Çekici

Kepez Oto Çekici Ekibi Hattın Diğer Ucunda Aramanızı Bekliyor!

Kepez, Antalya ilinin en kalabalık ilçesi Muratpaşa'dan sonra 2. kalabalık merkez ilçedir. Döşemealtı, Konyaaltı, Muratpaşa, Aksu ilçeleri ile çevrili olan bölgeye ulaşmak ise oldukça kolaydır. İlçeye hizmet veren toplu ulaşım araçları, özel araçlar ve hafif raylı sistemler ile ulaşım, entegre olmuş bir şekilde sağlanmaktadır. Gerek diğer şehirlerden gelen sürücüler gerekse bölgenin merkez ilçe olmasından ötürü, trafik sirkülasyonun oldukça fazla olmasının sebebi şehir merkezine olan uzaklığın 15 km, Antalya Havalimanı'na olan uzaklığın ise 13 km olmasıdır. Havalimanı yolu (Serik Caddesi), 75. Yıl Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Namık Kemal Bulvarı, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Yeşilırmak Caddesi, Yeni Hal Yolu, Kırçiçeği caddesi, Gazi Bulvarı, Hürriyet Caddesi ve diğer yol bağlantıları bölgenin trafik yükünü çekmekte ve Antalya şehirler arası otobüs terminalinin Kepez ilçesinde olması, trafik yoğunluğunda artışta etkin bir rol üstlenmektedir. Ara ya da ana ulaşım aksları üzerinde nerede olursanız olsun, aracınızın bozulması oldukça can sıkıcı bir duruma dönüşmeden ve ulaşıma daha fazla engel olmadan oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma hizmeti almanın yollarını arıyorsanız, Chekici (Çekici) tam size göre! Binlerce çekiciyi hizmet altyapısına dahil eden, dijital ortam üzerinden geniş kitlelere ulaşan sistemimiz sayesinde, Kepez Oto Çekici ekiplerine anında ulaşabilirsiniz. Chekici çağrı danışmanlarımız 0544 535 50 04 numaralı hattın diğer ucunda aramanızı bekliyor.


Chekici (Çekici), yeni neslin en modern ve en inovatif çekici platformudur. Çekici-müşteri buluşmasını kısa sürede gerçekleştirerek, çekici rekabet ve marka gücümüzü gözler önüne seriyoruz. Mevcut olan pazarda farklılaşmayı seçerek, tüm çekici işlem süreçlerinizi dijital ortamda oluşturduğumuz çekici hizmet otomasyonumuz ile gerçekleştiriyoruz. Çekici talebi oluşturmak istediğinizde, ihtiyacınıza yönelik çekici çözüm planlarımız ve beklentilerinizi karşılayan yüksek standarttaki hizmet altyapımız sayesinde kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir ve aranan bir firma olduğumuzu söylemiş miydik? Kepez ilçesindeki en sağlam Çekici firması, Chekici! Hizmet verdiğimiz ilk günden itibaren web sitemiz chekici.com ve ChekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız üzerinden taleplerinizi kabul ediyoruz. Kısa süre zarfında gerçekleştirdiğimiz 30.000'den fazla aracın nakliyat işlemlerini, Türkiye'nin İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Gaziantep, Trabzon, Diyarbakır ve diğer il/ilçelere kadar ulaştırdık! Kepez ilçesinde de son sürat hizmet veriyor, çekici aradığınız noktada bitiyoruz! Chekici, hizmette sınır tanımaz!


Kepez Acil Çekici Ekibinden Aracınıza Özel Hizmet!

Kepez Oto Çekici, Kepez ilçesinde hizmet veren uzman ekiplerden oluşmaktadır. Doğası, denizi, mesire/piknik alanı, şelalesi, gezilecek görülecek yerleri ile buraya gelenleri ve yaşayanları kendine hayran bıraktığı bir destinasyon noktasına doğru aracınız ile yola çıktınız ve D 650 ya da D 400 üzerinde aracınızın arızalanmasından dolayı yol da mı kaldınız? Alalede bir çekiciden destek almak yerine, konumunuza en yakın oto çekici ekibinden hizmet almaya ne dersiniz? Acil durumlarınızda ihtiyaç duyacağınız çekici desteğini, şu an içinde bulunduğunuz web sitemizin Menü> "Antalya Acil Çekici" butonu üzerinden talep edebilir, en yakın oto kurtarıcı ekibimize ulaşmanız sonucu bütçenizden de zamanınızdan da tasarruf edebilirsiniz. Günümüzde ulaşım esnasında en çok meydana gelen durumlardan biri de araçların yolda arızalanması veya kalmasıdır. Bu durum karşısında da sizlere yardım edecek iş kollarından biri oto kurtarıcı veya oto çekici hizmetidir. Öte yandan aracınızın bozulduğu andan itibaren hemen oto kurtarma ve oto çekici hizmeti alacağınız firmaları aramak yerine hemen Chekici sistemimizden en yakın 3 çekici ekibine erişebilirsiniz. Bazen erken bazen de geç gelen firmalar ile risk almaya gerek yok! Chekici olarak aracınızın arızalandığı yere en kısa sürede bir ekip göndererek uygun ücret karşılığında oto kurtarma ve oto çekici hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Otomobil, kamyon, kamyonet, motosiklet, traktör, midibüs, minibüs ya da farklı bir motorlu-motorsuz aracınız için kişiye özel çekici hizmet planınızı hemen öğrenmek için mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinize indirerek, Kepez Acil Çekici ekibimize ulaşabilirsiniz. Aracınızda meydana gelen arıza ya da kaza sonucu ihtiyaç duyduğunuz çekici hizmetini seçebilmenize yardımcı olmak adına, doğru ekipman ve araç taşıma aracı ile yola çıkmamızı sağlamak için aracınızın mevcut durumunu belirtmeniz gerekir. Kurumsal kimliğimiz hakkında bilgi edinmek için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Kepez Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Taleplerinizi ChekiciApp ile Oluşturun!

Türkiye'nin en çok çekici talebi alan platformunda Kepez şehir içi araç taşıma/Kepez şehir dışı araç taşıma talebi oluşturarak, Antalya (Kepez)-X il/ilçe başlangıç-bitiş konumlu talebinize binlerce çekici arasından çekici seçmeye hazır mısınız? Kullanıcılarımıza, çekici rekabet ortamında hizmet veriyor, çekici fiyatları arasından seçim şansı sunuyoruz. Kepez ilçesinde otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal bir firma mısınız? Birden fazla aracı göndermek için ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazanız üzerinden akıllı telefonunuza indirerek, çoklu çekici talebinde bulunmak için kolları sıvadıysanız, Çekici talebinizi "Çekici Talep Et" butonumuz üzerinden kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kompakt bir sistem üzerinden hata payına geçit vermiyor, tüm çekici işlem detaylarınıza talep formunda yer vermenizi sağlıyoruz. Dijital ortam üzerinden çekici çağırmak artık çocuk oyuncağı! Yediden yetmişe kullanıcı deneyimine sahip olan sistemimizde, sefer talebinde bulunduktan tam 5 dakika sonrasında çekici teklifi alma garantisini veriyoruz. Çekici teklifleri arasından seçiminizi yapıp, taşıma işleminize start verdiğiniz an çoklu araç taşıma işleminizi gerçekleştirmek adına, anlaşma sağladığınız tedarikçimiz yola çıkar. Mobil uygulamamız ile büyük işlere imza atıyor, tek tek çekici hizmeti veren firmaları arama telaşından sizi kurtarıyoruz. Chekici'den önce Çekici hizmeti veren firmaları siz arıyordunuz ama şimdi çekiciler sizi buluyor ve fiyat teklifi gönderiyor. Aracınız/araçlarınız için sıfır araç taşıma, tekli araç taşıma, karavan taşıma, ağır vasıta taşıma, tarım makinesi taşıma ve pek çok hizmetimiz ve Kepez Oto Çekici ekibimiz ile emrinize amedeyiz.


Kepez Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kepez Oto Çekici ekiplerimiz; motorlu-motorsuz her türlü vasıtaya göre kurtarıcı planları sunmaktadır. Bu kadar kalifiyeli şoförlerden ve nizamlı bir sistemden oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma, araç nakliyat talebinde bulunmadan önce "Acaba oto çekici fiyatları ne kadardır?" diye endişe içerisindeyseniz, henüz Chekici ile tanışmamışsınız demektir. Kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte iddiamızı ortaya koyduğumuz gibi ekonomik çekici fiyatlarımız ile de iddialıyız! Çekici sektöründeki fahiş fiyatlandırmaları geride bırakarak, işinde usta ekipler aracılığıyla aracınızı çektirmek, taşıtmak için iletişim haline geçebilirsiniz. Taşıma işlemi süren aracınızın, işlem süreci sona erene dek, mobil uygulamamız üzerinden tedarikçimizin konumunu takip edebilirsiniz. Kullanıcılarımıza sadece çekici hizmet verip geçmediğimizi anlayacaksınız. Şeffaf, sürdürülebilir, ulaşılabilir, çekici hizmet politikalarımız sayesinde, toplumumuzda çekici ihtiyacı olan tüm kesimlere ulaşıyoruz. Oto çekici fiyatlarımıza, talep oluşturduktan kısa süre sonra ulaşabilirsiniz. Çekici fiyatlarını belirleme konusunda ise birçok kıstas bulunmaktadır. Bu kıstaslarımız ise;


  • Konum

Uzak bir noktadaki tedarikçiden, aracınızı kurtarmak için çekici talebinde bulunduğunuzda, hem uzak mesafeden geldiği için zaman kaybedecek hem de daha fazla taşıma ücreti ödeyeceksiniz. Oysaki Chekici acil çekici hizmetimiz sayesinde konumunuza yakın çekicilere ulaşarak, taşıma ücretiniz belirlenirken dikkate alınan uzaklığı minimuma çekebilirsiniz.

  • Mesafe

Kepez ilçesinden 682 km uzaklıktaki İstanbul'a, 474 km uzaklıktaki Ankara'ya araç göndermek istediğinizde başlangıç ve bitiş noktaları arasındaki mesafe dikkate alınmaktadır. Çekicilerimizden hangisi olursa olsun, en kestirme yoldan giderek fazla ücret ödemenize izin vermez.

  • Aracın Durumu

Aracınızın kazalı, pert, hurda gibi hasar durumunda, çekici ekibimiz bazı ekipmanlara ve doğru çekici aracına ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda fiyatlandırma konusuna yansıyabilir. Tabii ki bu durum gözünüzü korkutmasın. Fiyat tekliflerimiz ile her zaman müşteri yanlısı bir politika izlemekteyiz.

  • Araç Sayısı

Çoklu Çekici talebinde bulunarak, araç adetinize göre işlem yapılsa da, tek tek araç gönderimlerinize göre bütçe tasarrufu sağlayacağınız kesindir. Araç sayısı fiyat belirlemede önemli bir unsurdur. 


Antalya Kepez Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya'nın ana ulaşım aksları olan Antalya Bulvarı, Sakarya Bulvarı, Barış Manço Bulvarı, Süleyman Demirel Bulvarı, Muammer Aksoy Caddesi ve Altınova Caddesi semt ve mahalleri birbirine bağlamaktadır. Ekiplerimiz Antalya Kepez Çekici, Kepez Oto Çekici ise; Ahatlı, Altıayak, Altınova Düden, Altınova Orta, Altınova Sinan, Atatürk, Avni Tolunay, Ayanoğlu, Baraj, Barış, Başköy, Beşkonaklılar, Çamlıbel, Çamlıca, Çankaya, Demirel, Duacı, Düdenbaşı, Duraliler, Emek, Erenköy, Esentepe, Fabrikalar, Fatih, Fevzi Çakmak, Gazi, Gaziler, Göçerler, Göksu, Gülveren, Gündoğdu, Güneş, Habibler, Hüsnü Karakaş, Kanal, Karşıyaka, Kazım Karabekir, Kepez, Kirişçiler, Kızıllı, Kültür, Kütükçü, Kuzeyyaka, Mehmet Akif Ersoy, Menderes, Odabaşı, Özgürlük, Şafak, Santral, Şelale, Sütçüler, Teomanpaşa, Ulus, Ünsal, Varsak Esentepe, Varsak Karşıyaka, Varsak Menderes, Yavuz Selim, Yeni, Yeni Doğan, Yeni Emek, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yükseliş, Zafer, Zeytinlik mahallerinde 7/24 oto çekici hizmeti vermektedir. Tüm yol aksları üzerinde çekici hizmetleri, Chekici'den sorulur. Döşemealtı Oto Çekici/Konyaaltı Oto Çekici ekiplerimize ulaşarak, çekici talebinde bulunabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Değerli Kullanıcımız; Chekici firmamıza iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya mecralarında ise "Chekici" adımız ile bizi bulabilirsiniz. Kepez Oto Çekici ekibi olarak, kazasız belasız yolculuklar dileriz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!