Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Alanya Oto Çekici

Alanya Oto Çekici Ekipleri, Chekici Güvencesi Adı Altında Hizmet Veriyor!

Alanya, Türkiye'nin en gelişmiş turizm merkezlerinden olan Antalya ilinin bir ilçesi olup, merkez ilçeye 154 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Bölgede ulaşım, D-400 devlet karayolu üzerinden sağlanmaktadır. Aynı zamanda bölge, diğer ulaşım türleri ile de entegre bir yapıdadır. Antalya Havalimanı'na 120 km, Alanya Gazipaşa Havalimanı'na ise 40 km uzaklıkta olan Alanya, yerli ve yabancı turistlerin destinasyon noktaları arasında yer aldığından, özellikle bölgeye giriş-çıkış yapan turist sayısına bakıldığında trafikte yoğunlukta eş zamanlı olarak gözlenmektedir. Ulaşımın kesintisiz ve sorunsuz gerçekleşmesi için ara ve ara yol şebekesi üzerinde iyileştirmeler ve düzenlemeler yapılmasa da kazalar ve arızalar araçlar için kaçınılmaz oluyor. Merkezi konumu, tarihi dokusu, renkli gece hayatı, plajları, mağaraları, nehirleri kısacası tüm gezilecek görülecek yerleri ile gezip görmek istediğiniz nokta Alanya'ya doğru rotasyon oluşturdunuz ve aracınız ile yola mı çıktınız? Aracınızda bir arıza oluştu ve gösterge panelinizde sarı renkte yanan motor arızası ciddi bir sorunun habercisi diyerek aracınızı emniyet şeridine çekmenize neden olduysa Chekici (Çekici) olarak buradayız! Aracınız her ne kadar son modelde olsa, keyifle çıkılan bir yolculuk, keyifsiz bir hale dönüştüğü anlarda, çekici hizmeti vermek için kolları sıvıyoruz! Uzman bir ekibin çözüm ortağınız olmasını sağlıyor ve bütçe yönetimini size bırakan sistemimiz ile çekici işlemlerinizi tıkır tıkır yürütüyoruz. Chekici ile yeni mi tanıştınız? O halde Alanya Oto Çekici ekiplerinden yol yardım, oto çekici, araç taşıma hizmeti almanın yollarını dijital ortamda da öğrenerek, yolculuklarınızı garanti altına alabilirsiniz. Chekici, Alanya Oto Çekici ekipleri ile iş ortağı olarak, bölgenin en hızlı ve en güvenilir çekicilerini kullanıcıları için bir araya getirdi ve tek bir çatı altında 7/24 oto çekici hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Çağrı danışmanlarımıza 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızdan her an ulaşabilir, çekici çözümleri konusunda destek alabilirsiniz. Chekiciniz, Antalya'da! Alanya'da!


Alanya Acil Çekici Hizmeti Almadan Önce Chekici Sistemini Tanıyın!

Çekici aradığınız noktada hayatınıza dahil olan Çekici, güven suiistimaline asla izin vermeyen firmadır. Sektördeki çekici sorunlarına artık dur diyerek çıktığımız bu yolda hem çekici hizmet alanında hem de çekici fiyatları konusunda iyileştirmelere giderek, çekici hizmet altyapımıza jet hızıyla ulaşabilmeniz için çekici işlem sürecimizi analog ortamdan dijital ortama taşıdık! Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) vasıtası ile çekici otomasyonumuzu oluşturarak, çekici hizmetine ulaşılabilirliği maksimum seviyeye getirdik! Alanya ilçesinde aracınız mı bozuldu? İster Alanyalı olun ister farklı bir yörenin insanı! Vakit kaybetmeden en güvenilir, en hızlı, en ulaşılabilir yüzlerce çekici ekibini Chekici'de bulabilirsiniz. Rantabl işleyen bir sistem ve çekici kollarımız ile Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinde çalışkanlığımız ile 30.000'den fazla aracın araç nakliyat işlemlerini sistematik bir şekilde hata payına geçit vermeksizin yürütmekteyiz. Teknolojinin getirilerine ve yeni çağa uyum sağlayarak kullanıcılarımız ile Alanya'nın tedarikçilerini bir araya getirmeyi hedefleyerek çıktığımız bu yolda hedefe ulaşıp akıllarda yer edinen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Tedarikçilerimiz uygun fiyat verme konusunda birbirleri ile yarış halindeyken ve acil durumlarınızda da özel olarak hizmet veriyorken neden Chekici tercihiniz olmasın ki? Aracınız ile Alanya'nın en işlek caddesi olan Alaiye caddesi üzerinde giderken, tali yoldan çıkan dikkatsiz bir sürücü yüzünden kafa kafaya mı çarpıştınız? Tüm prosedürleri atlattınız ama trafiğin akışına daha fazla engel olamamak adına çekiciye mi ihtiyacınız var? Tam da bu noktada kullanıcılarımız, acil durumlarında devreye giren Chekici-Alanya Acil Çekici hizmeti ile en yakın oto çekici hizmetinden yardım talebinde bulunuyor. Nasıl mı? Platformumuz üzerinde yer alan "Antalya Acil Çekici" butonumuz sayesinde! Sistemimiz üzerinden "İl (Antalya)-İlçe (Alanya)" seçiminizi yapmanız sonucu, konumunuza göre hareket ediyor, en yakın hizmet noktamızdan harekete geçiyoruz! En yakın 3 çekici profillerine ulaşmanız konusunda yardımcı olan Chekici sayesinde, Çekici numaraları artık cebinizde! Alanya Oto Çekici ekiplerimizin hızına inanamayacak ve asla yarı yolda kalmayacaksınız!


Alanya Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma işinde Chekici Partnerleri Bir Numara!

Özel otomobil sayısının gün geçtikçe arttığı ve buna bağlı olarak Antalya karayolu ulaşım aksları üzerinden yoğunluk sebebiyle araç arıza ve kazaları yüzünden oto çekici, araç taşıma taleplerine ihtiyaç göz ardı edilemeyecek kadar fazla iken çekici bulma sorunlarına ilaç gibi gelen firmamız Chekici, kullanıcılarımızın araç taşıma, araç nakliye konularındaki talepleri noktasında da o büyük eksikliği kapattı! Alanya şehir içi araç taşıma/Alanya şehir dışı araç taşıma noktasında da uzman ekiplere ihtiyaç duyan her kullanıcımız, akıllı tablet ya da telefonlarına "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden ÇekiciApp'i indirerek, çekici çözüm ortağını kolaylıkla bulabiliyor ve bir de üstüne tüm çekici sürecini yönetebiliyor. Alanya-Ankara, Muğla, Trabzon, Samsun, İstanbul, Edirne, Tunceli ya da X bir konum için araç taşıma seferini "Çekici Talep Et" butonumuzu tıklayarak oluşturabilirsiniz. (Antalya'nın herhangi bir ilçesine de çekici talebi oluşturabilirsiniz.) Talep formunda yer alan bilgiler doğrultusunda; araç adetinize göre tekli araç taşıma ya da çoklu çekici seferi oluşturabilirsiniz. Araç görselinizi de forma ekleyerek talebinizi sistemimize kaydetmeniz sonucu, SMS doğrulmasından sonra çekici rekabetini de başlatmış olursunuz. Birbirinden uzman ekiplerimiz kıyasıya rekabetin baş gösterdiği platformumuzda kullanıcılarımızı 5 dakika içinde SMS, mobil uygulama bildirimleri ve e-posta üzerinden teklif yağmuruna tutarken, Menü> Taleplerim kısmından tedarikçi profil incelemelerinde bulunmaya başlayabilirsiniz. Bu işte bir numara olduğumuzu bizim ile çekici deneyimine girdikten sonra anlayacaksınız! Bölgede Alanya Oto Çekici partnerlerimiz ile yol alıyor ve dur durak bilmeksizin hizmet veriyoruz!


Alanya Çekici-Taşıma İşleminizi Yönetin!

Platformumuz üzerinden oluşturduğunuz ve araç taşıma işlemini başlattığımız her Alanya Oto Çekici talebinizi, mobil uygulamamız üzerinden yönetebilirsiniz. Oto çekici, araç taşıma sektöründe en güvenilir firma olarak, kullanıcılarımızın aklının araçlarında kalmalarına izin vermiyoruz. "Kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimizin çoklu ve tekli araç taşıma taleplerinde, aracının/araçlarının akıbetini sorgulamak ve işlem sonlanana kadar izini sürmek hakkıdır." düşüncemizi destekleyerek, kullanıcı deneyimi yüksek mobil uygulamamız üzerinden işlem takibi yapmaya davet ediyoruz.  Alanya Çekici ekibine emanet olan otomobil, motosiklet, karavan, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, deniz araçları, tarım makineleri gibi motorlu ya da motorsuz aracınızın/araçlarınızın takip adımlarını ise sizler için listeledik:


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • Menü>"Taşıma İşlemleri" sekmesine tıklayınız.
  • Geçmiş ve devam eden taşıma seferlerinizin listesine buradan ulaşabilirsiniz.
  • Taşıma süreci başlayan Antalya (Aksu)- X bir bölge için oluşturduğunuz talebinizin anlık durumunu işlem tarihi ile beraber öğrenebilirsiniz. (Araç Yüklendi, Araç Yola Çıktı, Taşıma Süreci Başladı, …)
  • Taşıma işlemi devam eden seferinizin talep detayını görüntüleyebilirsiniz.
  • Araç taşıma işleminiz henüz başlamadıysa, sefere tıklayarak "Taşıma İşlemini İptal Et" butonuna basıp, işleminizi iptal edebilirsiniz.
  • Tedarikçimizin taşıma sırasında yüklediği araç görsellerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Aracınızın canlı konum takibini yapabilirsiniz.
  • Taşıma işleminiz sona erdiğinde "Araç Teslim Alındı" butonuna basarak işleminizi sonlandırabilirsiniz.
  • Sonlanan taşıma işleminiz sonucu tedarikçimize puan verebilir, yorum yapabilirsiniz.


Antalya Alanya Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Alanya Çekici hizmet noktalarımız; Akçatı, Akdam, Alacami, Alara, Aliefendi, Asmaca, Avsallar, Bademağacı, Basırlı, Başköy, Bayır, Bayırkozağacı, Bektaş, Beldibi, Beyreli, Bıçakçı, Bucak, Burçaklar, Büyükhasbahçe, Büyükpınar, Cikcilli, Cumhuriyet, Çakallar, Çamlıca, Çarşı, Çıplaklı, Değirmendere, Demirtaş, Dere, Dinek, Elikesik, Emişbeleni, Fakırcalı, Fığla, Gözübüyük, Gözüküçüklü, Güller Pınarı, Gümüşgöze, Gümüşkavak, Güney, Güzelbağ, Hacet, Hacıkerimler, Hacımehmetli, Hisariçi, Hocalar, İmamlı, İncekum, İsbatlı, İshaklı, Kadıpaşa, Karakocalı, Karamanlar, Karapınar, Kargıcak, Kayabaşı, Kestel, Keşefli, Kızılcaşehir, Kızlar Pınarı, Kocaoğlanlı, Konaklı, Kuzyaka, Küçükhasbahçe, Mahmutlar, Mahmutseydi, Oba, Obaalacami, Okurcalar, Orhan, Öteköy, Özvadi, Paşaköy, Payallar, Saburlar, Sapadere, Saray, Seki, Soğukpınar, Sugözü, Süleymanlar, Şekerhane, Şıhlar, Taşbaşı, Tepe, Tırılar, Tophane, Toslak, Tosmur, Türkler, Türktaş, Uğrak, Uğurlu, Uzunöz, Üzümlü, Yalçı, Yasirali, Yaylakonak, Yaylaalı, Yenice, Yeniköy ve Yeşilöz mahallelerinde faaliyet göstererek, kullanıcılarımıza ulaşılabilirlik açısından her noktadan yakındır. Uygun fiyat garantisi altında hizmet almak ve adresten adrese araç nakliyat işlemleriniz için Chekici her zaman ilk sırada! Uzman çekiciler ile iş birliği içerisinde olarak, kalifiyeli şoförler eşliğinde işleminizi yüksek standartta çekici hizmetimiz sayesinde sonlandırıyoruz. Hayatınıza çekici bir etki ile giriyor ve çekici çözüm ortağınız oluyoruz! Antalya'nın diğer bölgelerinden birinde Kumluca'da ya da Kaş'ta mısınız? Kumluca Oto Çekici ya da Kaş Oto Çekici ekiplerimize ulaşarak, en yakın oto kurtarıcımızdan destek alabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Çekici aradığınız noktada çekici sistemimiz, Chekici'ye ulaşma noktasında ise iletişim kanallarımız var! Size demiştik! Ulaşılabilirliğimiz ile gözdeyiz! Alanya Oto Çekici ekibimiz sayesinde yollarımız kesiştiyse, sosyal medya hesaplarımız ile aramızdaki çekici etkisini güçlendirmek isteriz. Sosyal medya hesaplarımız "Chekici" adıyla takibinizi bekliyor. Kazasız belasız yolculuklar dileriz.
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!