Antalya - Kumluca Oto Çekici

Kumluca Oto Çekici, Chekici Platformda Toplandı!

Kumluca, Antalya ilinin en muazzam, en keyifli ilçelerinden biridir. Finike ile Kemer arasında bulunan bölge, gezilecek görülecek yerleri ile birçok sürücünün destinasyon noktaları arasında yer almaktadır. Antalya merkez ilçenin 90 km batısında konumlanmış olan Kumluca'ya, D-400 karayolu üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Sizde bavulunuzu arabanızın bagajına atıp, aileniz ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızla beraber yola mı çıktınız? Antalya-Kemer-Kumluca-Finike-Demre-Kaş istikameti yönüne doğru bir rotasyon oluşturdunuz ve her şeyi planladığınızı düşündüğünüz tatilinizde bir şeyi gözden kaçırdığınızı, aracınızın arızalanması sonucu mu fark ettiniz? Aracınızın arıza yapması hele ki böyle keyifli bir tatilde kimin aklına gelebilirdi ki? Tabii ki Chekici'nin! Gözden kaçırdığınız bu durumu ele aldığımızı bilmenizi, aracınıza yönelik çekici çözüm planlarımız ile her nerede olursanız olsun çekici hizmeti verdiğimizi Chekici (Çekici) platformumuz ile dijital dünyadan duyuruyoruz. Kumluca civarına geldiğiniz sırada, aracınızın arızalanması ya da kaza yapmanız sonucu çekici bulmak artık güç değil! Kumluca Oto Çekici ekiplerimiz bulunduğunuz bölgenin en uzman çekicileri! Çağrı danışmanlarımızın, 7/24 çekici hizmeti vermek için telefonun diğer ucunda sizi beklediğini bilmenizi isteriz. Çekici çözüm planınız hazır! Hemen arayınız: 0544 535 50 04.


İnovatif bir yaklaşımın meyvesi olan Çekici platformumuz; sıfır araç taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, karavan taşıma, ağır vasıta taşıma, motosiklet taşıma, tarım makineleri taşıma, deniz araçları taşıma ve motorlu-motorsuz birçok vasıta taşıma işlemleriniz için çekici otomasyonunu oluşturdu. Sektördeki açığı kapatıyor, geniş kitlelere kadar ulaşıyoruz! Çekici otomasyonumuz; kalite hizmet politikamız ve yüksek standartta çekici gücümüz ışığında, donanımlı uzman çekici ekiplerimizle kullanıcılarımızı sistematik bir şekilde bir araya getiriyor. Talep-teklif usulü sayesinde dengede tutulan fiyatlandırmalar ile bütçe tasarrufu sağlamak ve olay yerine hızlı gelen çekici ekibimiz sayesinde zaman tasarrufu sağlamak için hemen sizde chekici.com web sitemiz ya da ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızdan talebinizi oluşturabilirsiniz. 30.000'den fazla araç taşıma işlemini layığı ile gerçekleştirmiş bir firma olarak; Türkiye'nin İzmir, Adana, İstanbul, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır, Mersin, Ankara ya da farklı noktalarında çekici gücümüzden yararlanmanız için varız! Tek bir platform üzerinden Kumluca ilçesinde görev yapan çekici ekiplerine ulaşmak, şehir içi/şehir dışı araç taşıma işlemi oluşturmak, acil çekici talebinde bulunmak istediğiniz durumda buradayız! Gelin, Çekici sistemimizi yakından tanıyalım.


Kumluca Acil Oto Çekici Sayesinde Vakit Kaybetmeden Hizmet Alın!

Kumluca Oto Çekici, aracınızı/araçlarınızı taşımak için hidrolik ve elektronik sistemle çalışan özel mekanizmaya sahip araçlardan ve ekiplerden oluşmaktadır. Kaza yaptığınızda, aracınız arıza yaptığında ya da başka bir problem neticesinde çekici aradığınız durumlarda vakit kaybetmeden hizmet almanız için yola çıkacak çekici ekibi Chekici'de! Kumluca ilçesinde, yüzlerce ve en yakın oto çekici ekibine ulaşabilmeniz için tasarlanan "Antalya Acil Çekici" butonumuz ile en yakın 3 çekici profili elinizin altında! Çekici aramak ile geçen dakikaları, çekici seçerek geçireceğiniz haberini vermek isteriz! Zor anlarınızda tam 3 çekici ile hemen iletişime geçip, bütçenize uygun olan çekici ile kısa sürede anlaşabilirsiniz. Harekete çıkış noktası konumunuza en yakın kurtarıcı olan ekibimiz tarafından çekilen aracınızı, en yakın yetkili servise götürerek kısa sürede çekici çözüm planımızı sonlandırıyoruz. Örneğin; Kumluca ilçesine 21 km uzaklıktaki İdebessos Antik Kenti'ne doğru yola çıkan bir sürücüsünüz ve aracınızın motor arızası vermesi sonucu yolda mı kaldınız? Eskiden olsa ulaşım olarak zor yollara sahip olan bölgede yolda kaldığında, aklınıza birçok soru takılır ve çekici bulma endişe yaşardınız. Peki ya şimdi? Kurtarıcınız olan hizmetimiz sayesinde her an her yerde çekici hizmeti alabileceğiniz rahatlığı ile yolculuk yaptığınızdan, binlerce çekiciyi bir tık ile ulaşabiliyorsunuz. Fellik fellik çekici aradığınız günler artık tarihe karıştı! Butonumuz üzerinden; "İl (Antalya)-İlçe (Kumluca)" seçiminizi yaptıktan hemen saniyeler sonra tedarikçi profillerimizde yer alan iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Üstelik bu hizmeti kullanabilmeniz için ne Çekici platformuna üye olma mecburiyetiniz ne de ekstra ücret ödeme zorunluluğunuz bulunmaktadır. Tamamen müşteri yanlısı hizmet politikamız ile kullanıcılarımız nerede ise oradayız! Kumluca Acil Oto Çekici ekibimiz; fikir üreterek ve alternatif çözüm yolları sunarak her daim yanınızda!


Kumluca Araç Taşıma Ekiplerimiz ile Kullanıcılarımız 5 Dakikada Bir Arada!

Çekici işlem süreçlerinizi iyileştiren ve maliyetin düşürülmesi noktasında kullanıcılarına kolaylık sunan platformumuz; araç taşıma, oto çekici işlemlerinizi gerçekleştirdiği gibi Kumluca şehir içi araç taşıma/Kumluca şehir dışı araç taşıma işlemlerinizin sağlanması konusunda da kullanıcılarımıza destek oluyor. Otomotiv sektöründe hizmet veren birçok kurumsal firmanın ve bireysel kullanıcıların, tekli/çoklu çekici araçları ile anlaşarak iş yükünü hafiflettiğini biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız! Chekici; kurumsal ve bireysel müşterilerine, çekici hizmet konusunda tam destek veriyor! Şehirden şehre araç taşıtmanın, şehir içi bir noktaya araç göndermenin yolunu öğrenerek, sizde kriterlerinize uygun Kumluca Oto Çekici talebinize start verebilirsiniz. Çekici sefer talebinde bulunmak istediğinizde "Çekici Talep Et" butonumuza web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Değerli müşterimiz; bu noktada bilmenizi istediğimiz iki önemli husus bulunmaktadır:


 • Web sitemiz üzerinden ön taleplerinizi kabul ediyor,
 • Mobil uygulamamız üzerinden ise; tüm işlem süreçlerinizin yönetimini size bırakıyoruz. (ÇekiciApp (ChekiciApp) aplikasyonumuzu akıllı tablet ya da cihazınıza indirebilmeniz için "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanızı ziyaret etmeniz gerekmektedir.)


Mobil uygulamamız cihazınızda yer aldığına göre; Çekici işlem basamakları ve süreçleri ile ilgili merakınızı giderelim. Otomobil, araba, motosiklet, deniz araçları, tarım makineleri gibi motorlu-motorsuz çoklu/tekli araç taşıma taleplerinizi gerçekleştirmek için kısa sürede büyüyen çekici ağımız ile her il ve ilçedeyiz! Çekici talebi oluşturmanın işlem adımlarını sizler için listeledik: • Mobil uygulamamıza GSM numaranızı girerek, SMS doğrulaması sonucu giriş yapınız. (Sistemimize üye değil iseniz; üye olabilir ya da üye olmadan işlem yapma yetkiniz bulunmaktadır.)
 • ÇekiciApp mobil uygulamamızın; sağ üst köşede "Bildirimler", sol üst köşede "Açılır-Kapanır Menü", alt kısımda ise "Sabit Menü" bulunmaktadır. Sabit menümüzde bulunan ya da anasayfamız üzerinde yer alan "Çekici Talep Et" butonumuza basınız.
 • Butonumuza bastıktan sonraki adımda ise; sefer oluşturma sayfasına yani çekici talep formu sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu aşamada; kriterlerinizi karşılayacak olan her işlem detayını eksiksiz olarak doldurmalısınız. Örneğin; X bir tarihte, Antalya'dan 577 km uzaklıktaki Ankara, 781 km uzaklıktaki İstanbul ya da herhangi bir noktaya 2'li araç taşıma seferi düzenleyeceğinizi varsayalım. Talep formunda yer alan; taşıma tarihinizi belirleyip, başlangıç ve bitiş konumunuzu Antalya (Kumluca)- İstanbul/Ankara olarak belirledikten sonra, açıklamalar kısmına da talebiniz ile ilgili vermek istediğiniz detayları girebilirsiniz. Araç bilgileri kısmında ise; araç tipinizi, araç adedinizi, aracınızın yürür durumunu, aracınızın hasar durumunu ve taşınacak olan diğer aracınızın bilgilerini (+ Bir Araç Daha Taşıtmak İstiyorum butonuna basarak) doldurduktan sonra, araç görsellerinizi de sistemimize yükleyerek sistemimize çekici sefer talebinizi SMS doğrulaması sonucu kayıt edebilirsiniz. İlk sefer talebinize özel, talebiniz sistemimizce hemen onaylanır.
 • Talebinizi "Taleplerim" kısmında görüntüleyebilir, 5 dakika içinde gelen çekici tekliflerimize yine bu kısımdan ulaşabilirsiniz. 
 • Tedarikçi tekliflerimiz SMS, e-posta ve mobil bildirimler ile tarafınıza iletilir.
 • Gelen teklifleri onaylayarak, tedarikçi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Anlaşma sürecine girdiğiniz çekici ile karşılıklı olarak "Anlaşma sağlandı" butonumuza bastığınız takdirde, ekibimiz taşıma işleminizin gerçekleşmesi için yol çıkar.
 • Menü> "Taşıma İşlemleri" kısmında aracınızın durumunu, konumunu takip edebilirsiniz.
 • İşleminiz sona erdikten sonra ise; tedarikçimize yorum yapabilir, puan verebilirsiniz.Kumluca Garantili Oto Kurtarma Aracını Takip Etmeye Ne Dersiniz?

Chekici platformunda gerçekleştirilen her araç nakliyat, oto çekici işlemini takip edebilmeniz için, Çekici araçlarına "Araç Takip Sistemi" taktık! Aracınızı/araçlarınızı merak ettiğiniz anlarda, hemen mobil uygulamamızı açıp, taşıma aracımızın konum bilgisine ulaşabilirsiniz. İş bitirici bir ekip ile kısa sürede büyük işler başardık ve başarmaya devam ediyoruz. Chekici ailemizin bu kadar büyümesine katkı sağlayan, yasal evrakları ile sistemimize kayıt olan garantili oto çekicilerimize ve çekici ihtiyaç noktasında yardım isteyen kullanıcılarımıza borçlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Güvenilir ve kaliteli hizmet almak istediğiniz noktada Kumluca Garantili Oto Çekici ekiplerimiz, Kumluca'da! Taşıma işlemi öncesinde, yasal evrak talebinde bulunabilirsiniz.Antalya Kumluca Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Kumluca Çekici, Antalya Oto Çekici, Kumluca Oto Çekici ekiplerimizi Kumluca ilçesinin; Adrasan, Altınyaka, Bağlık, Belen, Beşikçi, Beykonak, Büyükalan, Cumhuriyet, Çaltı, Çayiçi, Dereköy, Ellinci Yıl, Erentepe, Eskicami, Göksu, Gölcük, Güzören, Hacıveliler, Hızırkahya, İncircik, Karacaağaç, Karacaören, Karşıyaka, Kasapçayırı, Kavakköy, Kum, Kumluca, Kuzca, Mavikent, Merkez, Meydan, Narenciye, Ortaköy, Salur, Sarıcasu, Sarıkavak, Temel Eğitim, Toptaş, Yazır, Yenikışla, Yenimahalle, Yeşilköy mahallelerinde kolaylıkla çekici talebinde bulunarak bulabilirsiniz. Aracınızı/araçlarınızı taşıtmak, çektirmek istediğiniz noktada jet hızıyla devreye giren ekiplerimiz, o yörenin en profesyonel çekicileridir. Finike ya da Kemer ilçesine daha mı yakınsınız? Finike Oto Çekici/Kemer Oto Çekici ekiplerimizden yol yardım-oto çekici desteği alabilirsiniz.Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, ulaşılabilir bir platformdur. Hemen iletişim kanallarımız üzerinden soru, görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takibe alıp, çekici gündeminden haberdar olabilirsiniz. Kumluca Oto Çekici ekibi olarak, çekici aramadan önce karşılaşmayı dileriz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!