Antalya - Elmalı Oto Çekici

Elmalı Oto Çekici Ekiplerimizin Çözüm Planı İçin Chekici'yi Arayınız!

Elmalı, Antalya iline bağlı ve merkez ilçeye 114 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Konum olarak; Muğla'nın Seydikemer ilçesine komşu, Antalya'nın ise önemli turizm yerlerine yakındır. Yüksek rakıma sahip olan bölge, dağlık bir kesimde yer almaktadır. Turistik çekicilikten uzak olan ama yaz aylarında serin havasıyla ziyaretçi çeken Elmalı ilçesine doğru aracınız ile yola çıktınız ve Elmalı-Finike Yolu üzerinde Elmalı Oto Çekici ekiplerine ulaşmaya mı çalışıyorsunuz? O halde; Çekici firmalarını tek tek bulmaya çalışmak yerine, tek seferde çekici firmalarına ulaşabileceğiniz sistemimiz Chekici'ye hoş geldiniz! D-635 devlet karayolu üzerinde aracınızın bozulması ya da kaza yapmanız sonucu, çekici filomuza anında ulaşarak, tedarikçilerimizin profillerini inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Çekici işlem süreçlerinizde dakikaların önemli olduğunu biliyoruz. Hızımız ve hizmet kalitemiz sayesinde çekici çözümlerine anında ulaşabileceğiniz iletişim numaramız 0544 535 50 04 kurtarıcınız olacak! 


Chekici (Çekici); Antalya'nın batısında da fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ulaşımın aktığı her yerde; otomobil, kamyon, kamyonet, tarım makineleri, motosiklet, minibüs, midibüs gibi motorlu-motorsuz vasıtalarınız için çekici hizmeti veriyoruz. Elmalı ilçesinde hizmet veren çekici ekiplerimiz ile çekici ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm planları üreterek, geniş hizmet skalamız ile Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine araçlarınızı çekiyor, şehir içi/şehir dışı araç taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Chekici güvencesi altında hizmet alabileceğiniz web sitemiz chekici.com ve ChekiciApp (ÇekiciApp) mobil uygulamamızı inşa ederek çekici sistem otomasyonumuzu oluşturduk ve kullanıcılarımıza çekici işlem kolaylığı sağlayarak dijital dünyanın en çekici platformu olduk! Elmalı ilçesin demisiniz? Çekici mi arıyorsunuz? Elmalı'nın en profesyonel çekici ekiplerine, hemen platformumuz üzerinden giriş yaparak, tıkır tıkır işleyen sistemimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. 


Chekici Sistemini Yakinen Tanıyın ki Yolda Kalmayın!

Kurulduğumuz tarihi baz alarak, sistemimiz kısa süre zarfında 30.000'den fazla aracın araç taşıma, oto çekme, oto kurtarma işlemini yüksek standarttaki çekici hizmet gücü ile sağlamıştır. Kalifiyeli şoförleri, bölgenin çekicilerini ve çekici hizmeti almak isteyen kullanıcılarımızı bir araya getirerek, çekici hizmet sektöründeki çalkalanmalara son veriyoruz! Bütçe yönetiminin kullanıcısına ait olduğu, çekici bulma problemi yaşamadan hizmet alabileceğiniz, çekici profili inceleyebileceğiniz, acil durumlarınızda en yakın Elmalı oto çekici ekiplerine kadar ulaşabileceğiniz, planladığınız tarihlerde sefer talebinde bulunarak tedarikçilerimizden teklif alabileceğiniz sistemimiz nasıl mı çalışıyor? Hemen cevabını verelim:


  • Talep Havuzu: Tedarikçilerimizin geniş bir müşteri havuzuna kolay erişim sağlaması ve çekici taleplerinize 5 dakika içinde teklif verebilmemiz adına oluşturduğunuz her çekici talebi, talep havuzumuzda yerini almaktadır.
  • Teklif Sistemi: Rekabetçi ve hesaplı fiyat teklifleri ile çekici işlemlerinize kolaylık getirdik! Bütçe yönetiminin kullanıcılarımıza ait olduğunu söylemiştik! Tedarikçimiz teklif sistemi sayesinde, talep havuzunda yer alan sefer talebinize teklif gönderir, kullanıcılarımız ise onlarca teklif arasından seçimini yaparak çekicisini seçer!
  • Acil Yol Yardım Sistemi: "Acil olarak Çekici hizmeti almak istiyorum! En yakın oto Çekici ekipleriniz ile görüşmeliyim." dediğiniz an Elmalı Acil Çekici ekiplerimiz devreye girer! Acil durumlarınız için çekici planınızı yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.
  • Müşteri-Tedarikçi Ortak Platform: Çekici arayan müşteri ile hizmet vermek için bekleyen binlerce tedarikçiyi chekici.com ve mobil uygulamamız üzerinde bir araya getiriyoruz.
  • İşlem Akış Ekranları: Web sitemiz ve mobil uygulamamız çekici işlem kolaylığı sağlamaktadır. İşlem akış ekranlarımız sayesinde, kolaylıkla çekici talep formu doldurarak, sefer talebinde bulunabilirsiniz.


Firmamız; güven, zamanında araç teslimi, önceden bilgilendirme, gizlilik ve güvenlik politikası, çekici fiyatları politikası gibi işlemleri uygulayan, müşteri memnuniyetini ön safhada tutan, kurumsal bir firmadır. Hakkımızda detaylı bilgiye ulaştıktan sonra sistemimize giriş yaparak, çekici hizmet butonlarımız üzerinden çekici talebi oluşturabilirsiniz. Dürüstlük ve güven iş ilkelerimiz arasında olduğundan, iç ve dış çevre analizini daha yolun başında yaptığımızı ve sahada olan ekiplerimiz ile Türkiye'nin tüm yol şebekesi üzerinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çekici hizmet almak istediğinizde ödediğiniz minimum maliyetlendirme ile maksimum hizmet alabilirsiniz. Her kesime hitap eden ve çekici çözüm seçenekleri ile sıfır araç taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, traktör taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma ve nice taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Motosiklet tutkunları, ikinci el araç ticareti yapan bireysel müşteriler, otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firmalar ve firmamıza ihtiyaç duyan diğer müşterilerimiz, Chekici Elmalı'da! Elmalı Oto Kurtarıcı ekiplerimiz aracınız ile yolda kalmanıza asla izin vermez.


Elmalı Acil Oto Çekici Öyle Bir Buton Ki!

Bir sistem düşünün! Hem acil durumunuzda konumunuza en yakın çekicilerin analizini yapan hem de Çekiciler bulan! Elmalı Oto Çekici ekiplerimize ulaşmak istediğinizde, mobil uygulamamız telefonunuza yüklü değilse şu an içinde bulunduğunuz web sitemiz üzerinden en yakın 3 çekici profilini görüntüleyip, konumunuza yakın çekiciler ile birebir görüşme sağlayarak, belki motor arızası vermiş aracınızı yol kenarından çektirebilir, belki de kazaya karışmış aracınıza en doğru çekici aracını bulabilirsiniz. Oto çekici işlem süreçleri hassasiyet gerektirir. Aracınıza çekici aradığınızda, çekici ekipleri işinde uzman değil ise; alelade bir çekici ekibini tarafınıza yönlendirebilir, belki de gelen taşıma aracı aracınızın hasarından dolayı uygun bir çekici aracı olmayabilir. Acil durumlarınızda bu gibi işlemleri hesaplayamayacağınızı düşünerek, proaktif bir şekilde yaklaşıyor, bu yüzden çekicilerimiz ile bire bir iletişim haline geçmenizi sağlıyoruz. ÇekiciApp mobil uygulamamızda da yer alan "Antalya Acil Çekici" hizmet butonumuz üzerinden civarınızdaki çekicilere ulaşabilirsiniz. Çekici kullanıcıları, hızlı reaksiyon gerektiren durumlarda nasıl çekici çağıracağını bildiğinden zaman kaybetmeden hizmet almaktadır. Siz de şu an çekici ailemizdeki boş koltukta yerinizi alabilir, aracınızı yetkili servise taşıtmamızı talep edebilirsiniz. Örneğin; Elmalı Öğretmenevi Antalya Caddesi üzerinde aracınız yolda kaldı ve hiçbir şekilde aracınız hareket etmiyor mu? En yakın çekici ekibimizden hizmet almak için platformumuza giriş yaptınız ve butonumuza tıklayarak çekici irtibat numaralarına erişim sağladıktan sonra çekicimizi mi aradınız? Burada en önemli nokta Çekici ekibimizin size aracınızın durumu hakkında sorduğu sorulardır. Aracınızın hiç hareket etmemesi yüzünden mevcut durumuna göre ekibimiz, vinçli kayar platforma sahip çekici aracı ile yola çıkar. Yapmanız gereken; butonumuza basmak ve mevcut konumunuz olan "İl (Antalya)-İlçe (Elmalı)" konumunuzu bizimle paylaşmak! Gerisi Elmalı Acil Oto Çekici ekibimizde!


Elmalı Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti Veren Tedarikçilere Erişim Sağlayın!

Elmalı ilçesinde; Elmalı Şehir içi araç taşıma ya da Elmalı şehir dışı araç taşıma hizmeti veren tedarikçilere ulaşmakta zorluk mu yaşıyorsunuz? Güven vermeyen tedarikçiler ile uzlaşma sürecinde hep mağlup taraf siz misiniz? Bir de üzerine saatlerce hizmet almayı bekliyor, taşıma işlem sürecindeki aracınızın durumunu öğrenmekte ve hizmet aldığınız firmaya ulaşmakta mı güçlük çekiyorsunuz? Chekici güvencesi ile hizmet alma zamanınız çoktan gelmiş, geçiyor bile! Galeri sahiplerinin, araç kiralama ve otomotiv sektöründe hizmet veren firmaların, bireysel müşterilerin çekici çözüm planları arasında yer alan Çekici (Chekici) ile sizde araç nakliye, oto taşıma ekiplerimizden 5 dakika içinde teklif alabilirsiniz. "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazasından ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı indiren her kullanıcımız, kolaylıkla Elmalı Oto Çekici ekiplerimize ulaşabilir. Sistemimiz içerisinde yer alan "Çekici Talep Et" hizmet butonumuz, planlı sefer taleplerinizin en çekici butonu! Butonumuza basıp, talep formu sayfasında yer alan her işlem detayını eksiksiz doldurduktan sonra talebinizi oluşturabilir, rekabet ortamında sizi bekleyen çekicilerimizin teklif sisteminde yer alabilirsiniz. Akabinde dakikalar içinde gelen teklifler arasından seçim şansını size bırakıyoruz! Örneğin; Antalya (Elmalı) başlangıç noktasından; Antalya (Korkuteli, Finike, Manavgat ) bitiş noktasına şehir içi araç taşıma seferi ya da Antalya (Elmalı)-İzmir, Ankara, Adana, Samsun, Muğla, Bursa, Diyarbakır ya da X bir nokta arası şehir dışı araç taşıma noktası oluşturabilirsiniz. İki nokta arasındaki mesafeye uzun ya da kısa demeden, çekici hizmet sektöründe sürdürülebilir hizmet sağlayan çekicilerimiz ile güçlü bir sinerji içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz! Yolculuklarınızda, Chekici'de cebinizde! Unutmayın!


Çoklu çekici çözümlerimiz ile de birden fazla aracınızı çektirebilir ve taşıtabilirsiniz. Bu haberi size vermeden geçmek istemedik! Çoklu araç taşıma/tekli araç taşıma araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza anında cevap olabilmek için, Chekici (Çekici) platformunda yer alıyoruz. "Elmalı Oto Çekici ekipleri nerede mi?" sorusuna cevabımız: Chekici! Örneğin; 4 aracınızı 728 km uzaklıktaki İstanbul iline göndermek mi istiyorsunuz? 4'lü çekici araçlarını bir talebiniz üzerine, kullanıcılarımıza tahsis ediyoruz! Çoklu Çekici hizmet detayları için bilgi alabilirsiniz.


Antalya Elmalı Çekici Hizmet Noktalarımız Nerede Mi?

Antalya Elmalı Çekici, Elmalı Çekici, Elmalı Oto Çekici hizmet noktalarımızı, Elmalı ilçesinin; Afşar, Ahatlı, Akçaeniş, Akçay, Armutlu, Bayındır, Bayralar, Beyler, Bozhüyük, Büyüksöğle, Camiatik, Camicedit, Çalpınar, Çaybaşı, Çobanisa, Çukurelma, Dereköy, Düden, Eskihisar, Eymir, Geçit, Geçmen, Gökpınar, Gülova, Göltarla, Gümüşyaka, Gündoğan, Hacımusalar, Hacıyusuflar, İmircik, İplik Pazarı, İslamlar, Kapmescit, Karaköy, Karamık, Karyağdı, Kışla, Kızılca, Kocapınar, Kuzköy, Küçüksöğle, Macun, Mursal, Ovacık, Özdemir, Pirhasanlar, Salur, Sarılar, Tahtamescit, Tavullar, Tekke, Toklular, Yakaçiftlikköyü, Yalnızdam, Yapraklı, Yeni, Yılmazlı, Yörenler, Yuva, Zümrütova mahallelerinde oluşturduk. Evet, evet yanlış okumuyorsunuz! Tüm il ve ilçelerde olduğumuz gibi tüm mahallelerde de varız! Elmalı ilçesine yakın konumda olan Muğla Oto Çekici, Seydikemer Oto Çekici ya da Korkuteli Oto Çekici ekiplerine de hemen ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz noktadan 7/24 oto çekici hizmeti alabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici firmamıza iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilir, tüm soru, görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Firmamız, Türkiye'nin dört bir ucundaki müşterileri ve tedarikçileri, çağrı danışmanları, altyapı uzmanları ve perdenin arka planında kalan tüm takım arkadaşları ile koskocaman bir aile! Ailemizde yerinizi aldıktan sonra bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip etmeye ne dersiniz? Antalya Elmalı Oto Çekici ekibi olarak, Elmalı'nın her noktasında olduğumuzu bilmenizi isteriz!
arak, biliyoruz ki her işin farklı ihtiyaçları vardır. Bir filo yönetirken uygun otomobil finansmanından dönem sonundaki 2. el satışa kadar göz önünde bulundurulması gereken bir çok noktayı içeren farklı ihtiyaç ve iş modellerine yönelik filo çözümlerini sunmaktayız. Tarihsel olarak otomobilde prestij ve mükemmeliyet ile özdeşleşen markamız, kalite ve konforu üstün güvenlik özellikleri ile buluşturan otomobillerimiz, filonuz için en ideal seçim olacaktır.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!