BİNLERCE ÇEKİCİDEN TEKLİF AL!
Chekici Tanıtım
Chekici tanıtımı videosunu oynat
Chekici ile Tanışın!

Blog

Bloglar arasında arama yap
Çoklu Araç Taşıma Gücümüz
Çoklu Araç Taşıma | Chekici
25.06.2021

Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı, araç taşıma sektörünü harekete geçirerek geniş bir pazar alanı yaratmıştır. Bu pazardan bizde payımızı alarak, Chekici'yi inşa ettik. Türkiye'nin en önde gelen lider firması Chekici, çekici hizmet pazarındaki zorlayıcı etkileri ekarte ederek, çekici işlemleriniz için yeniliğe gitti. Bünyemize kayıtlı çekici partnerleri ile kendi sahamız üzerinden hizmet vererek, Türkiye'nin İzmir, Adana, Antalya, İstanbul, Muğla, Çanakkale, Konya ve diğer tüm noktalarına kadar ulaşıyoruz! Müşteri ile çekici arasındaki bağlantıyı kuran firmamız, hem tedarikçi hem kullanıcı için avantaj sağlayan, müthiş bir çekici platformu üzerinden hizmet vermektedir. Kısa sürede 30.000'den fazla aracın taşımacılığını gerçekleştirerek; şeffaflık, sürdürülebilirlik, ulaşılabilirlik iş ilkelerimiz ile faaliyetteyiz! Hizmet portföyümüz ile çekici kapsamımızın gücü sayesinde, tüm çekici işlemlerinizde yanınızda olarak, Chekici rüzgârları estiriyoruz! Şehir içi/şehir dışı bir noktaya araç taşıma seferi oluşturmak artık zor değil! Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği yerde, çoklu araç taşıma, çoklu çekici hizmetimiz ile de öne çıkıyor, Türkiye'nin her noktasına geniş araç taşıma filolarımız ile hizmet veriyoruz.

Araç Nakliyesi Firmaları Chekici'de!
Araç Nakliyesi | Chekici
20.08.2021

Chekici (Çekici); hizmet akışında iyileştirmelerde bulunarak, teknolojik ve inovatif fikirleri bir araya getiren, bu süreçte iç ve dış çevre analizini yaparak çekici işleyiş süreçlerine kolaylık sunan yapısı ile araç sahipleri tarafından yeni neslin oto çekici, araç nakliye firması olarak hizmet veren ve bu sektörün en güvenilir platformudur. Daha önceden başka firmalar üzerinden çekici hizmeti alan kullanıcılarımızın alışkanlıklarını büyük oranda değişime uğratan sistemimiz sayesinde yaşadığınız zorlukları geride bırakmaya, çekici hizmet numaralarına anında ulaşmaya, oto kurtarma, oto çekici, araç taşıma işlemlerinize çekici çözüm seçenekleri bulmaya hazır mısınız? Türkiye'nin yol şebekesi üzerinde her hafta düzenli bir şekilde hizmet veren araç nakliyesi firmalarının listesine dijital teknolojinin meyveleri olan chekici.com web sitemiz ve ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Son zamanların en iddialı uygulamasını akıllı telefon veya tabletinize yükleyerek tüm çekici ihtiyaçlarınızı gece gündüz demeden karşılayabilirsiniz. Hem pratik hem de zamandan ve bütçeden tasarruf elde etmenizi sağlayan sistemimizin çekici sistem otomasyonu sayesinde; araç taşıma, çekme işlemleriniz tıkır tıkır işleyen platformumuz ile şipşak gerçekleşecek! İddialı mı iddialı dev çekici kadromuz ile karşınızdayız!


Chekici Sisteminin, Çekici Fiyatları
Çekici Fiyatları | Chekici
12.07.2021

Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz Chekici; her geçen gün çoğalarak, büyüyen ailesi ile yoluna devam ediyor. Karayolları üzerinde ana ve ara hatlar vasıtasıyla kurduğumuz çekici hâkimiyetini; araç nakliye, oto kurtarma yol yardım, oto çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma gibi geniş hizmet portföyümüz sayesinde anında gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde barındırdığımız yüzlerce firma ile sizden gelen talepleri anında karşılıyor, hizmet pazarımızın her zaman güncel kalmasını sağlıyor, inovatif mobil uygulamamız ve web sitemiz sayesinde pratik çözümler ile kaliteli hizmet imkânını sizlere sunuyoruz. Üstelik tekli veya çoklu araç taşıma hizmeti fark etmeksizin, her standarda uygun fiyat teklifleriyle Chekici, zamanınızı olduğu kadar cebinizi de düşünüyor. Aracınızı bulunduğunuz şehirden başka bir lokasyona nakletmek istediğinizde ya da acil çekici ile pratik bir şekilde çekici hizmeti almak istediğiniz anlarda, derin bir araştırma içerisine girmek ve bütçenize uygun bir oto çekici bulmak oldukça güçtür. İşin sonunda, yüksek fiyatlar ve güven vermeyen firmalar ile uğraşmaktan yorulur bir hale gelirsiniz. Oysaki teknolojinin bu denli gelişim gösterdiği bir çağda, dijital dünyana modernize olan bir firma ile çalışmak mümkün! Tasarladığımız Chekici (Çekici) platformu ile tüm bunlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Çekici piyasasındaki dengesizliklere son veren sistemimiz ile Türkiye’nin en güvenilir çekicilerini bünyemiz çatısı altında birleştirdik. Bununla da yetinmeyerek çekici fiyatları ile ses getiren bir platformdan hizmet veriyoruz! 81 ilde yürüttüğümüz oto nakliye faaliyetlerimiz ile kısa süre içerisinde sektörün gözdesi olmayı başardık ve iş hacmimizi katlayarak artırmaya da devam ediyoruz. Kalite esaslı çalışma sistemimiz ve uzman kadromuzla oto çekici piyasasındaki fahiş fiyatlar mevzusunu çözüyor, çekici hizmetini en uygun araç nakliyesi fiyatları/araç nakliye fiyatları ile sizlere sunmayı hedeflediğimiz bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Kaskolu, taşıma kaskolu, sigortalı oto çekiciler ve güvene dayalı hizmet ağımız ile yurdumuzun her noktasında yakaladığımız müthiş sinerji eşliğinde tüm araç nakliye işlemlerinizi titizlikle yürütmekle beraber, kullanıcılarımızın güvenine layık olmak çabasında; yenilikçi bir platform olduğumuzu belirtmek isteriz. 

İzmir İstanbul Araç Taşıma Hizmeti
İzmir İstanbul Arası Araç Taşıma | Chekici
08.10.2021

Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz, her geçen gün çoğalarak büyüyen ailesi ile karayolları üzerinden ana ve ara hatlar vasıtasıyla araç nakliye, oto kurtarma yol yardım, oto çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, araç taşıma hizmetlerine son hız devam etmektedir. Bünyemizde barındırdığımız yüzlerce firma ile kullanıcılarımızdan gelen talepleri anında karşılayarak hizmet pazarımızın her zaman güncel kalmasını sağlamakta, inovatif mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ve web sitemiz chekici.com sayesinde pratik çözümlerle kaliteli çekici hizmet alma imkânını sizlere sunmaktayız. Kıtalararası bir şehir olan İstanbul ve Batı Anadolu'nun önemli ulaşım merkezi İzmir illerini, başlangıç-bitiş noktası olarak belirleyip, İzmir İstanbul arası araç taşıma talebinde bulunmak ve güvenilir bir adresten çekici hizmeti almak için sistemimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Tekli veya çoklu araç taşıma hizmet talebiniz mi var? Hiç fark etmez! Her standarda uygun fiyat teklifleriyle Chekici (Çekici), çekici çözüm planı ile yanınızda olur! Ayrıca, zamanınızı olduğu kadar cebinizi de düşünerek, tek bir firma ile münasebet içerisine girmenizi değil, birçok firmadan dakikalar içinde çekici teklifleri almanıza da aracılık etmekteyiz. Kurumsal firma sahibi ya da bireysel kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden yürütüyoruz. 30.000'den fazla aracın transfer işlemini şehir içi/şehir dışı noktalara ulaştırmışken, referansı güçlü firmamızdan çekici hizmeti almak için yoksa hala düşünüyor musunuz?


Şehirden Şehire Araç Taşıma Hizmetinin Adresiyiz!
Şehirden Şehire Araç Taşıma | Chekici
07.10.2021

Chekici, kaliteli hizmet anlayışı ile lojistik sektöre hareket getirmeyi başarmış bir firmadır. Sadece aracınızın arızalanması, kaza gibi durumlarda değil aynı zamanda şehir içi veya şehirler arası araç taşımacılığı hizmeti almak istediğinizde de, geniş çekici hizmet skalamız sayesinde tüm çekici ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kullanıcılarımızın araçlarını iki nokta arası taşıtma ihtiyaçlarını karşılamak içinde gece-gündüz faaliyette olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu ihtiyacın öznesinde; bazen alınan ya da satılan bir araç, bazen kiralanarak başka bir şehre götürülmüş bir araç, bazen de uzaktaki tatil beldelerine kadar sürülmek istenmeyen araçlar bulunabilir. Şehirden şehire araç taşıma hizmeti genelde güvenilir bir taşıma firması bulamamak ya da firmaların fahiş fiyat politikaları sebebiyle bir zulme dönüşebilmektedir. Araç taşıma firmalarını internet sayfaları üzerinden tek tek bulup bir de üstüne hepsiyle fiyat pazarlığı yapıp, güvenilir çekici olduğuna kanaat getirmek hem yıpratıcı hem de riskli bir süreçtir. Ancak Çekici (Chekici) ile artık bu süreç bir sıkıntı kaynağı olmaktan çıkıyor! Sektörün içinde bulunan uzmanlar ile birlikte geliştirilen ve araç taşıma alanındaki eksikleri ve ihtiyaçları derinlemesine bir şekilde analiz ederek çözümler sunmuş olan Çekici (Chekici) sayesinde artık doğru çekiciyi bulmak çocuk oyuncağı!


Çoklu Araç Çekici Çözümleri
Çoklu Araç Taşıma Çözümleri İçin Chekici!
24.03.2021

Araç taşıma sektörü dünya genelinde büyük hacme sahip bir pazardır ve içerisinde pek çok hizmet türü barındırmaktadır. Doğal olarak sektör içerisinde hem bireysel ya da tekil kullanıcılar, hem de kurumsal oyuncular bulunmaktadır. Bu noktada sektör içerisinde yer alan bütün kullanıcı türlerine esnek ve tutarlı hizmetler sunabilmek hem çok kritiktir hem de zordur. İş modelini kişisel deneyimler ve sektör içi kullanıcıların geri bildirimleri sayesinde mükemmelleştiren Çekici (Chekici), bireysel kullanıcılar kadar kurumsal ve çoklu araç taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine de eksiksiz hizmet sunuyor. Tüm Türkiye’yi kapsayan uzman partner ağı sayesinde Çekici 7/24 gelen tüm talep ve teklifleri dakikalar içerisinde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaya devam ediyor. Çekici’yi en yoğun kullanan müşteriler arasında başı çeken gruplar "çoklu araç taşıma hizmeti" almak isteyen galeri sahipleri, araç alım satımı yapan kişiler ve filo yönetimi firmaları bulunmaktadır. Çekici (Chekici) ile çalışan çekici firmalarının envanterinde her türlü araç taşıma hizmetini karşılayabilecek yelpazede çekici araçları bulunmaktadır. Tek araç taşıma kapasiteli küçük çekicilere ek olarak bünyemizdeki firmalarda çok sayıda "çoklu araç taşıma" hizmetine uygun araç bulunmaktadır. Bu geniş araç ve hizmet havuzumuz sayesinde bütün müşterilerimizin taleplerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi başarabiliyoruz. Hemen mi Çekici ile iletişime geçmek istiyorsunuz? 7/24 Canlı Destek Hattımız: 0552 880 35 05.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!