BİNLERCE ÇEKİCİDEN TEKLİF AL!
Chekici Tanıtım
Chekici tanıtımı videosunu oynat
Chekici ile Tanışın!

Blog

Bloglar arasında arama yap
Chekici Sisteminin, Çekici Fiyatları
Çekici Fiyatları | Chekici
12.07.2021

Türkiye’nin en büyük oto çekici firması olan platformumuz Chekici; her geçen gün çoğalarak, büyüyen ailesi ile yoluna devam ediyor. Karayolları üzerinde ana ve ara hatlar vasıtasıyla kurduğumuz çekici hâkimiyetini; araç nakliye, oto kurtarma yol yardım, oto çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma gibi geniş hizmet portföyümüz sayesinde anında gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde barındırdığımız yüzlerce firma ile sizden gelen talepleri anında karşılıyor, hizmet pazarımızın her zaman güncel kalmasını sağlıyor, inovatif mobil uygulamamız ve web sitemiz sayesinde pratik çözümler ile kaliteli hizmet imkânını sizlere sunuyoruz. Üstelik tekli veya çoklu araç taşıma hizmeti fark etmeksizin, her standarda uygun fiyat teklifleriyle Chekici, zamanınızı olduğu kadar cebinizi de düşünüyor. Aracınızı bulunduğunuz şehirden başka bir lokasyona nakletmek istediğinizde ya da acil çekici ile pratik bir şekilde çekici hizmeti almak istediğiniz anlarda, derin bir araştırma içerisine girmek ve bütçenize uygun bir oto çekici bulmak oldukça güçtür. İşin sonunda, yüksek fiyatlar ve güven vermeyen firmalar ile uğraşmaktan yorulur bir hale gelirsiniz. Oysaki teknolojinin bu denli gelişim gösterdiği bir çağda, dijital dünyana modernize olan bir firma ile çalışmak mümkün! Tasarladığımız Chekici (Çekici) platformu ile tüm bunlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Çekici piyasasındaki dengesizliklere son veren sistemimiz ile Türkiye’nin en güvenilir çekicilerini bünyemiz çatısı altında birleştirdik. Bununla da yetinmeyerek çekici fiyatları ile ses getiren bir platformdan hizmet veriyoruz! 81 ilde yürüttüğümüz oto nakliye faaliyetlerimiz ile kısa süre içerisinde sektörün gözdesi olmayı başardık ve iş hacmimizi katlayarak artırmaya da devam ediyoruz. Kalite esaslı çalışma sistemimiz ve uzman kadromuzla oto çekici piyasasındaki fahiş fiyatlar mevzusunu çözüyor, çekici hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı hedeflediğimiz bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Kaskolu, taşıma kaskolu, sigortalı oto çekiciler ve güvene dayalı hizmet ağımız ile yurdumuzun her noktasında yakaladığımız müthiş sinerji eşliğinde tüm araç nakliye işlemlerinizi titizlikle yürütmekle beraber, kullanıcılarımızın güvenine layık olmak çabasında; yenilikçi bir platform olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Çoklu Araç Çekici Çözümleri
Çoklu Araç Taşıma Çözümleri İçin Chekici!
24.03.2021

Araç taşıma sektörü dünya genelinde büyük hacme sahip bir pazardır ve içerisinde pek çok hizmet türü barındırmaktadır. Doğal olarak sektör içerisinde hem bireysel ya da tekil kullanıcılar, hem de kurumsal oyuncular bulunmaktadır. Bu noktada sektör içerisinde yer alan bütün kullanıcı türlerine esnek ve tutarlı hizmetler sunabilmek hem çok kritiktir hem de zordur. İş modelini kişisel deneyimler ve sektör içi kullanıcıların geri bildirimleri sayesinde mükemmelleştiren Çekici (Chekici), bireysel kullanıcılar kadar kurumsal ve çoklu araç taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine de eksiksiz hizmet sunuyor. Tüm Türkiye’yi kapsayan uzman partner ağı sayesinde Çekici 7/24 gelen tüm talep ve teklifleri dakikalar içerisinde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaya devam ediyor. Çekici’yi en yoğun kullanan müşteriler arasında başı çeken gruplar "çoklu araç taşıma hizmeti" almak isteyen galeri sahipleri, araç alım satımı yapan kişiler ve filo yönetimi firmaları bulunmaktadır. Çekici (Chekici) ile çalışan çekici firmalarının envanterinde her türlü araç taşıma hizmetini karşılayabilecek yelpazede çekici araçları bulunmaktadır. Tek araç taşıma kapasiteli küçük çekicilere ek olarak bünyemizdeki firmalarda çok sayıda "çoklu araç taşıma" hizmetine uygun araç bulunmaktadır. Bu geniş araç ve hizmet havuzumuz sayesinde bütün müşterilerimizin taleplerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi başarabiliyoruz. Hemen mi Çekici ile iletişime geçmek istiyorsunuz? 7/24 Canlı Destek Hattımız: 0552 880 35 05.

Çoklu Araç Taşıma Gücümüz
Çoklu Araç Taşıma | Chekici
25.06.2021

Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı, araç taşıma sektörünü harekete geçirerek geniş bir pazar alanı yaratmıştır. Bu pazardan bizde payımızı alarak, Chekici'yi inşa ettik. Türkiye'nin en önde gelen lider firması Chekici, çekici hizmet pazarındaki zorlayıcı etkileri ekarte ederek, çekici işlemleriniz için yeniliğe gitti. Bünyemize kayıtlı çekici partnerleri ile kendi sahamız üzerinden hizmet vererek, Türkiye'nin İzmirAdanaAntalyaİstanbulMuğlaÇanakkaleKonya ve diğer tüm noktalarına kadar ulaşıyoruz! Müşteri ile çekici arasındaki bağlantıyı kuran firmamız, hem tedarikçi hem kullanıcı için avantaj sağlayan, müthiş bir çekici platformu üzerinden hizmet vermektedir. Kısa sürede 30.000'den fazla aracın taşımacılığını gerçekleştirerek; şeffaflık, sürdürülebilirlik, ulaşılabilirlik iş ilkelerimiz ile faaliyetteyiz! Hizmet portföyümüz ile çekici kapsamımızın gücü sayesinde, tüm çekici işlemlerinizde yanınızda olarak, Chekici rüzgârları estiriyoruz! Şehir içi/şehir dışı bir noktaya araç taşıma seferi oluşturmak artık zor değil! Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği yerde, çoklu araç taşıma hizmetimiz ile de öne çıkıyor, Türkiye'nin her noktasına geniş araç taşıma filolarımız ile hizmet veriyoruz.

Oto Çekici Hizmeti Alacak Kullanıcılar
Chekici ile İlk Kez Oto Çekici Hizmeti Alacaklara Müjde!
15.03.2021

Şehir içi araç taşıma veya şehirler arası araç taşıma işleminiz var ve en güvenli şekilde aracınızı nasıl transfer edeceğinizi mi düşünüyorsunuz?  Beklenmedik bir anda yolda mı kaldınız? Yeni bir araç satın aldınız ve bulunduğunuz lokasyona getirmek sizin için problem haline mi dönüştü? Öyleyse Çekici ile tanışmanın tam zamanı! Tüm bu düşüncelere son vermek için araç çekme, oto çekme piyasasına yepyeni bir soluk getirecek, Türkiye’nin en geniş taşıma yelpazesine sahip çekici platformunu tasarladık. Çekici, şehir içi ve şehirler arası araç taşımacılığı hizmeti veren seçkin firmaları müşterilerle buluşturmak için kurulmuş son derece profesyonel ve kullanışlı bir sistemdir. Dev hizmet kadromuz, disiplinli çalışma sistemimiz, etik odaklı hizmet anlayışımız ve yakaladığımız müthiş sinerji ile araç nakliye sektöründe en üst sıradaki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Firmamız bünyesinden ilk kez oto çekici hizmeti alıyorsanız endişe yaşamanıza lüzum yok, çünkü adım adım ilerleyeceğiniz süreci size yazımızda anlatıyor ve uygulama üzerindeki işlem akışı ekranlarımız sayesinde kolaylık sağlıyor olacağız! Müşteri temsilcimize bağlanmak için 0552 880 35 05'i arayabilirsiniz.

Türkiye'nin Acil Çekici Hizmeti
Chekici, Tüm Türkiye'ye Acil Çekici Hizmeti Veriyor!
15.03.2021

Türkiye sınırları içerisinde acil oto çekici hizmeti mi almak istiyorsunuz? 81 ilde hizmet veren, en geniş ve en güvenilir araç taşımacılığı ağına sahip Çekici (Chekici) uygulaması ile hemen imdadınıza yetişiyoruz! Türkiye’nin en hızlı, en kaliteli ve en kapsamlı tedarik zincirine sahip platformu ile zoru başarmaya geldik. 5 dakika içinde yüzlerce fiyat teklifine erişebilmeniz için tasarlamış olduğumuz oto çekici, acil oto çekici, acil oto kurtarma, garantili otomobil kurtarma, şehirler arası araç nakliye uygulaması Chekici(Çekici) ile alacağınız hizmetin sürat ve kalitesine inanamayacaksınız. Tahminlerinizden bile daha hızlı oto çekme, oto kurtarıcı faaliyetleriyle platformumuz her zaman yanı başınızda. Yoğun trafik akışında aniden aracınız arıza yaptı ve yolda kaldıysanız, acil çekici yol yardım hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Stresli ve karmaşık bir acil oto kurtarıcı, hızlı yol yardım arayışına girmeden önce web sitemiz chekici.com'u ziyaret etmenizi öneririz.  Platformumuzu ziyaret etmeniz, doğru adreste olduğunuz anlamına gelir! Ayrı ayrı oto kurtarıcılardan fiyat alma işlemini sizin için basit hale getirmek amacıyla Türkiye’nin en güvenilir araç nakliye tedarikçilerini kendi çatımız altında birleştirdik. Mobil uygulamamız üzerinden veya bizi arayarak oluşturduğunuz çekici talebine,  5 dakika içerisinde yüzlerce teklif gelecek. Chekici ile acil oto kurtarma servisi almak işte bu kadar basit ve pratik! Dijital ortama uyarlanmış çekici hizmeti tüm çekici işlemleriniz için tercih noktanız olacak! Evde, işte belki de yarı yolda ya da her neredeyseniz talep oluşturmak için zaman kaybetmeyin! Mobil uygulamamız üzerinden ücretsiz üyelik oluşturabilir veya 0552 880 35 05 numaralı canlı destek hattımızdan 7/24 bizlere ulaşıp dilediğiniz her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.


Tatil Planınızın Kurtarıcı Oto Çekici hizmeti
Tatil Planlarınızda Yer Alan Oto Çekici Hizmeti, Chekici!
18.03.2021

Türkiye’nin en hızlı araç taşıma, şehirden şehre araç nakliye, uzun mesafe araç taşıma, çoklu araç taşıma firması Chekici(Çekici) sayesinde en profesyonel oto çekici hizmetini en güvenli şekilde almak ister misiniz? Tatile çıkacaksınız ve aracınız sizi tatil beldesinde karşılasın mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken hemen mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek. Chekici (Çekici) sistemi altında birçok firmadan sefer tekliflerini arayıp sıralayarak kendinize en uygun şehirler arası oto çekici teklifini seçebilirsiniz. Siz keyifle tatil programınızı organize ederken aracınızın sizi karşılayacak hızda tatil beldesine ulaşması bizim işimiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun her türlü oto çekme ihtiyacınızda yanınızdayız. Hasarlı veya hasarsız, yürür durumda olan veya olmayan tüm araçlarınız için farklı çözüm seçenekleri olan, kaliteli hizmetin öncüsü platformumuz yardımıyla şehirler arası oto taşıma işlemleriniz artık çok kolay. Bu noktada mobil uygulamamızın avantajlarından bahsetmek isteriz. Diyelim ki Ankara-Bodrumİstanbul-ÇeşmeTrabzon-Antalya arası şehirlerarası bir araç nakliye işleminiz var. Eğer mobil uygulamamızı kullanıyorsanız, saniyeler içinde araç çekicioto taşıyıcı talebi oluşturabilir ve 5 dakika içinde talebinize yağmaya başlayan teklifleri dilediğiniz her an görebilirsiniz. Gelen teklifleri kolaylıkla onaylayıp, tedarikçilerle anında görüşme sağlayabilirsiniz. Chekici bünyesindeki firmalar yorum ve puan sistemiyle çalıştığından, devamlı diğer firmalarla rekabet halindedir. Bu rekabet hem fiyatlara hem de hizmet kalitesine olumlu şekilde yansımaktadır. Bizi tercih etmeniz halinde hem kaliteli hem de en hızlı hizmeti alma fırsatına erişebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz tüm avantajlardan yararlanmak için web sitemize bir göz atın deriz. Ayrıca 0552 880 35 05 numaralı hattımızdan da bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0544 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!